Soutěžte o titul Nej Těhulka 2019

Staňte se nejzajímavější českou těhulkou a vyhrajte výbavičku snů v hodnotě přes 50.000 korun!

profimedia-0011123892-1100x618.jpg Celá galerie 13 Zdroj: Profimedia.cz

Čekáte miminko? Zpříjemněte si čekání na porod soutěží. Vyhrát můžete nádhernou výbavičku pro maminku a miminko v hodnotě přes 50.000 korun.

Podívejte se, co vše můžete vyhrát:

Vítězka soutěže získá autosedačku Britax Römer Baby Safe2 i-size,  kočárek NUNA Demi Grow, lehátko LEAF Grow Champagne, židlička ZAAZ almond, balíček produktů NUK (dle galerie) a nechybí ani poukázka na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč.

Zkrátka nepřijde ani ta těhulka, která se umístí na 2. místě získá kočárek TFK Joggster Adventure 2018 Quiet Shade, tříkolku Zopa Zoo Go a zároveň výrobky od společnosti NUK (dle galerie). Těšit se může také na poukázku na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč

Pro těhulku na 3. místě máme připravenu odměnu ve formě sportovního kočárku Zopa Corsa a balíčku výrobků společnosti NUK. I ona se může těšit na poukázku na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč

Vše co musíte udělat, je nahrát nám v termínu 17. ledna až 28. února 2019  do systému svou fotografii, ze které je poznat, že jste těhotná. Zahrajte si na fotomodelku a bříško pořádně vystrčte. O fotografii můžete požádat partnera, kamarádku, ale také můžete do soutěžní galerie nahrát selfie. Z fotky, kterou do soutěžní galerie nahrajete, ale musí být jasně patrné, že jste těhotná a musí na ní být i váš obličej.

Inspirujte se našimi tipy, jak pořídit tu nejhezčí fotku těhotenského bříška.

Než nám fotky nahrajete do systému, zkontrolujte, zda neodporují pravidlům. Musí jít o slušné fotografie respektující české zákony.

Nelekejte se, pokud se fotografie neobjeví v soutěžní galeri hned po nahrání. V redakci musíme zkontrolovat, zda fotografie neporušuje pravidla. Pokud je vše v pořádku, bude fotografie zařazena do hlasování. Vynasnažíme se, aby se všechny fotografie na stránce objevily nejpozději do 24 hodin od vložení.

Účast v soutěži je povolená pouze registrovaným osobám. Pokud už jste se na babyweb.cz registrovali, stačí použít tyto údaje. Teprve poté budete moci nahrát fotografii do systému.

HLASOVÁNÍ

Jde do tuhého. Fotografie můžete vkládat jen ve výše uvedeném termínu. Po jeho uplynutí nastane druhá fáze soutěže – internetové hlasování. To potrvá od 28. ledna až 28. února 2019. 

Hlasování je povoleno také jen registrovaným osobám. A pozor! Hlasování je omezeno na 1 hlas na jeden počítač pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednu IP adresu pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednoho přihlášeného uživatele pro každou soutěžní fotografii denně. Hlasy se budou průběžně připočítávat.

Používání hlasovacích robotů a jiných technických zařízení pro hlasování je zakázáno, více hlasů můžete však získat sdílením odkazu na soutěžní fotografii v diskuzních fórech, na sociálních sítích nebo svých osobních stránkách. Tak sdílejte a poproste o hlasování všechny své kamarády a známé.

POROTA

Prvních dvacet těhulek, které získají nejvíce hlasů, postoupí do finále, které proběhne v termínu 1. 3. do 21. 3. 2019.

V něm už však o vítězkách rozhodne porota. Nicméně i hlasy internetového hlasování budou mít svou váhu – ve třetím kole bude spuštěno nové hlasování mezi dvacítkou postupujících soutěžících, přičemž předchozí hlasy budou vynulovány. Hlas internetového hlasování bude mít stejnou váhu jako hlas jednoho porotce.

Tak teď už víte vše potřebné, tak popadněte fotoaparát nebo i mobil a pošlete nám vaši fotku.

Soutěž o nejzajímavější českou těhulku pořádáme ve spolupráci s internetovým obchodem Špuntik.cz. Další ceny do soutěže věnovaly společnosti Britax Römer, Zopa, Nuna, NUK, TFK a fotografický ateliér Fotoprome.cz.

17.1.2019 2:00 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist