Těhulka LIVE: Nicolko, s tebou mě baví svět!

Blíží se konec roku, nejkrásnějšího roku v mém životě, kdy ses mi narodila ty, moje holčičko! Nikdy nezapomenu na tu chvíli, kdy jsem tě poprvé uviděla, kdy jsem se tě mohla dotknout a schovat v náručí. Dodnes se toho nemůžu nabažit.

Přáníčko pro tebe

Za pár dní skončí tento pro mě úžasný rok a tak ti, ty moje holčičko, přeji, ať se co nejvíc usmíváš a máš kolem sebe jen samé laskavé náruče. Pár dnů před Vánocemi jsi mi dala ten nejlepší dárek: poprvé ses na mě usmála. A aby toho nebylo málo, dneska jsi se rozesmála nahlas!  To stojí za všechny ty probdělé noci, za to strachování, jestli ti nic neschází, zda pláčeš opravdu „jen“ kvůli prdíkům, prostě za všechny starosti. Děkuji ti.

Krásné Vánoce

Taky děkuji všem našim blízkým, kteří nám oběma připravili krásné Vánoce. Tebe, ty moje holčičko, zasypali, ale musím říci, že rozumně, krásnými dárky a ještě krásnější atmosférou u stromečku. Tobě se to taky líbilo, všechno jsi pozorovala a ani jsi neprotestovala, že jsi v jiném prostředí. Je vidět, že jsi už poporostla. Když tě něco zaujme, vydržíš to sledovat delší dobu, otáčíš se za zvukem a úplně nejraději máš, kdy tě někdo drží v náručí a něco ti vypráví. Už jsi to dokonce dovolila i pradědečkovi.

Jsi se mnou

Posloucháš, jako bys rozuměla každému slovu. A co já vím, třeba rozumíš. Někdy mám dojem, že rozumíš i mým pocitům. Když už se cítím moc sama, začneš pofňukávat, jako bys mi chtěla připomenout, že jsi tu se mnou.  Teď mi na ten tvůj neklid poradila skvělý fígl moje sestřenice. Půjčila mi vázací šátek na miminka, naučila mě ho používat a hned je po pobrekávání. Asi mě potřebuješ pořád cítit. To vlastně máme stejné, holčičko moje. Když tě mám u sebe, jsem nejklidnější. A nejšťastnější.

Skvělá kondice

Je to legrace, ale ty se staráš i o mou kondici. Máš ráda, když jsem s kočárkem nebo s tebou v náručí pořád v pohybu. A když jsme venku a dostaneš hlad, jedině, co tě na chvilku uchlácholí, je rychlá chůze, někdy až běh, s kočárkem. Skvělý způsob, jak vylepšovat kondici. Nicolko, s tebou mě fakt baví svět!

Loučím se

A teď už nám dvěma můžu jen přát, aby i ten nový rok byl stejně dobrý, jako ten letošní, abys byla zdravá a spokojená. Pak spolu všechno zvládneme. Totéž přeji vám všem, milé spolumaminky, které jste šly celou dobu se mnou. Děkuji vám za vaši přízeň a přeji vám spoustu radostí a štěstí s vašimi děťátky.

Vaše Gábina

10.6.2011 9:44 | autor: Jarmila Jelínková
Více o tématu: milénezapomenus tebou

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist