Těhulka LIVE! Petra 12 dní po porodu: Je neuvěřitelná

Pořád nemůžu uvěřit, jak moc hodná ta moje beruška je. Dělá mi radost. Pořád je v klidu a pohodě, krásně papá a přibírá, po žloutence ani stopy.

Vzorňačka

Na kontrole u paní doktorky jsme byly pochválené. Johanka je ukázkové miminko. Tentokrát vůbec neplakala, nepočůrala nic a nikoho v nejbližším okolí. Váží už víc než při porodu – 3100 g! Další vážení bude za týden.  Příští týden se také musíme objednat k panu doktorovi na ortopedii, aby nám zkontroloval kyčličky. Snad bude všechno v pořádku.

Výletnice

Johanka má za sebou taky první procházky v kočárku a první velké nákupy v nákupním centru. Všechno zvládá levou zadní a já se sama sebe pořád ptám, jak je to vůbec možné, že mám tak moc hodnou holčičku!

Parádnice

Dostala svůj první opravdový šperk – náušnice. Nejdřív jsem si myslela, až přijde čas, dostane krásné modré pomněnky po mně, ale nakonec jsme s babičkou rozhodly, že koupíme nové a pomněnky mi zůstanou v šuplíku na památku.

Big Brother

Konečně nastalo první setkání Johanky s velkým bráchou. Domča se nemohl po návratu ze Slovenska malé nabažit. Pořád ji choval, kočárek nechtěl pustit z ruky. Taky nezaváhal a hned první den se nechal s Johankou vyfotit v ateliéru. Když spinkala, seděl u postýlky, dokud se neprobudila. Čekal, aby se s ní mohl zase pomazlit. Všude hrdě hlásí, že je velkej brácha a má malou sestřičku!!! Odjet k babičce na prázdniny se mu pak moc nechtělo. Ale v těch vedrech by si s námi stejně nic neužil, k vodě s malou ještě nemůžeme, na procházky je příliš horko a doma bychom ho brzy omrzeli. Takže oba moji chlapi jsou pryč, ale nám to s Johankou jde doma zatím jedna báseň.

Zrovna před chvílí jsem dostala tenhle krásnej mail. Najdou se další sestřičky a bratříčci?

Ahoj Petro.

Doufám, že mi dovolíte tohle rodiný oslovení. Sledovala jsem vaše těhotenství, i když ne zcela od začátku, tak velice pozorně a ráda, takže mám pocit, že vás osobně znám. Těšila jsem se každý týden na vaše radosti i starosti. Taky jsem byla těhotná a pojil mne s vámi i termín porodu. Já ho měla 12.7.2010 takže jsme byly těhotné skoro úplně stejně. 🙂 Nakonec jsem rodila v sobotu 10.7. Narodila se mi holčička – Sofie s mírami 3000g a 49cm! To jsem pak koukala, až jsem se dostala na internet, že Johanka byla taky v sobotu a stejně veliká! 🙂 Je to paráda. Mám pocit jakoby Sofie měla někde „skorodvojčátko“ 🙂 Chci vám i Johance popřát hodně zdravíčka, ať Johanka krásne roste a vám dělá jenom radost.

Opatrujte se.

Janka

Vaše Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist