Těhulka LIVE! Petra 26 dní po porodu: Jojík má dva bodyguardy

Naše malá princezna se začíná krásně zakulacovat a zvědavě se rozhlíží po světě. Musím o ni pomalu bojovat, jak ji moji chlapi nepustí na chvíli z dohledu. O víkendu si ale dáme „dámskou jízdu“. To se těším!

Naše princezna už zdaleka není jen miminko, co papá a spinká. Vydrží už i celou hodinu koukat kolem sebe a objevovat svět. To ji ale dokáže natolik vyčerpat, že pak chrní klidně tři hodiny v kuse. Do toho si vesele prdíkuje a ublinkává a tak je to pořád dokola. A já ji pořád dokola vesele převlékám.

Prdíky? Klasika

To bříško a prdíky nás trochu trápí. Vždycky se chudinka celá zkroutí a jak tlačí, úplně zrudne – v plence pak ale žádný výsledek není. Prý je normální, že plně kojené miminko nekaká i několik dní a tak jsem v klidu, protože bříško má jinak hezky měkké a vypadá spokojeně. Nevím sice, kolik jsme přibraly, protože k paní doktorce jdeme až za čtrnáct dní, ale tvářičky už má Johanka pěkně naducané. Přijde mi, že začíná mít faldíky i na prdelce. Ale jenom malinko, jinak je pořád stejný drobínek.

Táto, faldíků se neboj

Když jsem to ale řekla Svatíkovi, vyděsil se, že jeho Jojík bude tlouštík. Musela jsem ho uklidňovat, že naše malá určitě tlustá nebude. A i kdyby, faldíky k miminkům přece patří. Jeho reakce mě někdy vážně umějí rozesmát. Ale táta je fantastickej! Starostlivej a hlavně jak se patří nevyspalej!

Bodyguardi

Malá moc nepláče a v noci bývá krásně hodná, ale přesto je Sváťa jak na trní a každou chvíli se budí, aby princeznu zkontroloval. Snažila jsem se ho vystrnadit do obýváku, aby se pořádně vyspal celou noc, ale nedal se. I Dominik malou pořád hlídá jak oko v hlavě, pusinkuje ji a nehne se od ní na krok. Vlastně oba dva by nejraději našeho Jojíka pořád muchlovali, i když třeba právě spokojeně spinká.

Dámská jízda

Takže jsem je oba vyslala na vodu. Pro Domču to bude nový zážitek, protože vodu ještě nikdy nesjížděl, Sváťa si snad trochu odpočine a odreaguje – a já budu mít malou ty dva dny jen sama pro sebe!

Vaše Petra

Chceš i ty dostávat zdarma do svého e-mailu každý týden podrobný popis a názornou ilustraci, co se děje ve tvém bříšku a k tomu spousty praktických informací týkající se aktuálního týdne tvého vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat zde a je to.

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist