Těhulka LIVE! Petra šest týdnů po porodu: Loučíme se!

Neuvěřitelně to uteklo, moje těhotenství, šestinedělí i celý projekt Těhulka LIVE! Říkám na rovinu: Bude se mi stýskat!

Přišel čas se rozloučit! Tak nějak to na mě najednou dolehlo a myslím, že mi celý ten „humbuk“ kolem těhulkování s Babywebem bude chybět. Zvykla jsem si dělit se se svými radostmi i starostmi s vámi všemi a vůbec si nedokážu představit, že to najednou končí. Zvykla jsem si i psát o všem do deníčku a tak myslím, že v tom budu pokračovat dál. Třeba to našeho Jojíka jednou bude zajímat.

Šestinedělí se asi protáhne

Johance je šest neděl, mně končí šestinedělí a pevně doufám, že se vše vrátí do stavu jako před otěhotněním. Stále jsem totiž velká citlivka a rozbrečím se i u reklamy. A to nemluvím o svatbě našich přátel – ta mě dojímala od začátku do konce a měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela. A teď se loučím i s vámi všemi a je mi zase do breku. Bylo to krásných devět měsíců!

Tréma rychle opadla

Jako by to bylo včera, co jsem poprvé přišla do redakce Babywebu. Bříško nebylo ještě skoro vůbec vidět a byla jsem nervózní, co mě čeká. Ale nervozita rychle opadla, protože všichni byli moc milí a příjemní a po pár minutách jsem měla pocit, že se známe odjakživa.

Splnil se mi sen

A pak první focení v ateliéru, kolena se mi klepala snad celou dobu. Vlastně se mi tak trochu splnil malý sen, stát se na chvíli modelkou. I když upřímně, žádné modelce tuhle profesi nezávidím, opravdu to není legrace stát nehnutě v jedné pozici a tvářit se u toho stále krásně a přirozeně – hlavně, když vážíte o dvacet kilo víc, než jste běžně zvyklí a vůbec si nepřipadáte hezky…:o)

Díky, díky, díky!

Bylo úžasné vědět, že moje starosti nejsou jenom moje a podobné trable mají i jiné těhulky. Vůbec podpora všech vás čtenářek v době, kdy mi třeba nebylo úplně nejlíp, byla pro mne strašně důležitá. Moc díky vám všem, milé spolutěhulky a spolumaminky i vám, co jste můj příběh sledovali, aniž jste měli nebo čekali miminko. Díky samozřejmě i všem tatínkům (a že jich nebylo málo), kteří se zajímali o moje/naše těhulkování. Velké díky panu doktoru Kroftovi za jeho skvělou péči! A taky díky mému Sváťovi, že to celé se mnou vydržel a byl trpělivý k mým náladám, potřebám a našel si čas i na Babyweb.

Veselé příhody z …

Nakonec musím zmínit, že bylo i pár veselých a milých příhod, kdy mě a následně i Johanku na ulici nebo v obchodech poznávali lidé a ptali se, jestli jsme to opravdu „my z toho Babywebu“!

Jedna maminka nás dokonce odhalila podle háčkované čepičky, kterou měla malá na sobě.

Vlastně jsem se setkávala jenom s pozitivními ohlasy a zpětně můžu říct, že celá „Těhulka LIVE!“ byla úžasný zážitek a zkušenost. Zkrátka šla bych do toho kdykoliv zase!

Vaše ex-Těhulka LIVE! Petra

s Johankou, Sváťou a Dominikem

Chceš i ty dostávat zdarma do svého e-mailu každý týden podrobný popis a názornou ilustraci, co se děje ve tvém bříšku a k tomu spousty praktických informací týkající se aktuálního týdne tvého vlastního těhotenství?

10.6.2011 9:58 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist