Těhulka LIVE! Veronika (15): Moje dvě opory

Nevím, jak se to stalo. Najednou jsem se ocitla ve zdánlivě nekonečném pracovním kolotoči. Naštěstí opravdu jen zdánlivě. Už mám totiž víc než polovinu tohoto maratonu za sebou. Čeká mě ještě jeden (třetí v řadě) pracovní víkend. Přepnula jsem na autopilota.

Do práce, z práce, po večerech dopisuji resty. Žádný volný den, žádné čtení v posteli, žádné guilty pleasure (oblečení na jógu už dva týdny odpočívá ve skříni). A i když jsem někdy tak unavená, že nemůžu ani usnout (znáte, ten pocit?), mám dvě úžasné baterky, které mi zaručeně dobijí ztracenou energii. Takže je mi vlastně fajn.

Hlavně mám Toma, který mě z módu“ robot“ vždy spolehlivě přepíná do módu „člověk“. Pečuje o mě s takovou starostlivostí, že zapomínám na práci a musím se smát radostí. Každý den bohatá večeře a o víkendu dokonce dvě teplá jídla denně. Koulím nevěřícně očima a hltám vše, co mi přistane na talíři. Navíc trpělivě poslouchá, když mu pořád dokola čtu scénáře. A po cestě z práce mě stihne vzít na nákup různých drobností pro Anitku. Za celých 12 let, co jsme spolu, jsem to nikdy nevnímala tak silně, jako teď. Drží mě pevně. Tak se o něj opírám a jen doufám, že mu to budu moct brzo vrátit.

A taky mám Anitku. Naši krásnou dceru, která mě zase z módu „robot“ zaručeně přepojí do módu „matka“. A navíc mně donutí vyčlenit si chvilku i na něco jiného, než na práci. Minulý týden jsme byli na 3D ultrazvuku. Celou půl hodinu jsme s Tomem sledovali naši malou holčičku a byli jsme jako u vytržení. Sestřička Zuzka navíc Toma potěšila konstatováním, že nosánek i pusinku má nejspíš po něm. Zářil štěstím. Domů jsme si odnesli spoustu fotek a nemůžeme se na ně vynadívat. Nosím je pořád u sebe. Občas je dokonce vytáhnu i v kanceláři nebo v terénu – a připomenu si, co je teď to nejdůležitější v mém životě.

A i když jsem zničená a v domácnosti dočasně téměř nepoužitelná, necítím se vůbec špatně. Díky těm dvěma si užívám dokonce i tohle pro těhotné vyloženě nevhodné tempo. Už bude jenom líp. Odpočinek na obzoru.

Tak zatial, vaše V.


Veronika právě prožila 29. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476608933401271.jpg

Chcete dostávat každý týden obrázek zobrazující přesně váš týden těhotenství s podrobným popisem, jak se vaše miminko vyvíjí? A k tomu spousty praktických informací souvisejících s aktuálním týdnem vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Zaregistrujte se zde a je to. Každý týden vám ve schránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru vašemu týdnu gravidity!

Naše těhulka LIVE! Veronika užívá Femibion. Přečtěte si více o kyselině listové.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist