Těhulka Petra: Děkuji vám za podporu!

Milé čtenářky, Petřin zážitek, kdy upadla na koupališti rovnou na své těhotenské bříško a nenašel se nikdo, kdo by jí pomohl, vzbudil obrovskou vlnu vašich reakcí. Jsme za ně moc rádi, těšíme se v naší diskusi na další a některé vám dnes představujeme. Na závěr přidáváme i poděkování od naší těhulky Petry.

Z VAŠICH DISKUSÍ

„Je mi líto, co se Vám stalo. Já se ale musím zastat všech slušných lidí, na které jsem měla ve svém těhotenství štěstí. Skoro každý den jsem jezdila do práce skoro hodinu s třemi přestupy a nepustili mě jen dvakrát,“ píše v naší diskusi čtenářka „katja“.

„Schválně jsem si to počítala. Kam jsem přišla, tam mi dávali přednost. A to bydlím v Praze,“ pokračuje. „Synkovi je půl roku, s kočárkem sice necestuji tolik, ale vždy se našel někdo, kdo mi pomohl. Přeji rychlý a bezproblémový porod!“

„Milá Petro, Váš zážitek z bazénu mě jenom utvrdil, že v dnešní době moc tolerance a zájmu neexistuje. Já velmi nerada jezdím MHD, bydlím na vesnici, kde autobus jezdí jednou za hodinu a je vždy plná zastávka.

O tom, že by mě někdo pustil sednout ani nesním, natož aby při vstupu brali ohled na to, že před sebou tlačím balón. Minule mě jeden děda vyloženě namáčkl na dveře a ještě mi skoro vynadal, bylo mi z toho do breku. Existují ale i hodní lidé, to ano, ale já na ně moc nenarážím. Co se týče pohybů miminka, tak to mám hodně podobný. Moje holčička mě zlobí už v bříšku, protože když se rozhodne, že se nebude hýbat a bude spát, tak prostě spí a já se tu můžu stavět na hlavu a nic, takže už strachu o ni už bylo tolikrát, že by na to prsty na ruce nestačily. Pořídila jsem si na to takový přístroj, kterým slyším srdíčko, takže když mi přijde, že se nehýbe delší dobu, tak si najdu srdíčko a jsem klidnější. Mějte se pěkně, každý čtvrtek se těším na Váš další příspěvek!“

Raban

„Zdravím, Vás Petro,

potom co jsem si v šoku přečetla Vaši bazénovou nehodu, se mi ani nechce věřit, že lidi dokážou být tak hnusní! Jsem moc ráda, že jste i s malou v pořádku!

Na druhou stranu musím říct, že já jsem se s takovými problémy ještě nesetkala. Jsem v 8. měsíci a už někdy od 5. mě pořád někdo pouští sednout, ve frontě v obchodě mě dokonce pouštějí před sebe, prý ať tam nemusím čekat…

Asi jsem měla zatím kliku na ty slušné lidi.Tak doufám, že ještě na takové taky narazíte!“ Katka

Nevsík

Ahojky všem,

musím přiznat, že jsem mile překvapená ze všech vašich reakcí a podpory. Je vážně neuvěřitelná lhostejnost lidí okolo, ale taky musím říct, že se mi stalo, že mě v lékárně pouštěl ve frontě před sebe starší, moc milý pán.

A to jsem byla teprve v šoku, protože jsem se s tím do té doby nesetkala a musela jsem se smát, že tu chvilku vydržím a určitě ještě neporodím. Takže jak je vidět, ještě se najdou milí a hodní lidé a já jsem za to moc vděčná!

Všechny moc zdravím, opatrujte sebe a mimísky i ty větší rošťáky a doufám, že se nám už podobné negativní příhody budou jen vyhýbat!

Vaše Petra

15.6.2010 7:47 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist