Těhulky jsou tady!

EDITORIAL Hned dvě veliké premiéry jsme měli minulý týden. V úterý jsme vám představili již naši třetí Těhulku LIVE, pětadvacetiletou Lucku z Kolína, která se moc těší na své druhé miminko. A zda si nepřipadá na druhé mateřství moc mladá?

To a mnoho dalšího nám o sobě Lucka prozradila. Není v tom ale sama, pro veliký zájem budoucích maminek, zapojit se do našeho projektu Těhulka LIVE, jsme založili Klub Těhulek LIVE, ve kterém se nám každý čtvrtek budou svěřovat hned tři nastávající maminky!

Těhotenství a hlavně pak miminko nepřinášejí jen samé radosti, ale také spoustu, někdy i vážných starostí, jak napovídá dotaz týdne Otec dítěte je cizinec. Dostanu mateřskou? Co s uplakaným miminkem řeší článek Když miminko pořád pláče. Plačícímu miminku možná také uleví baby masáž, o které jsme psali v pondělí.

Vážněji byl laděn i příběh týdne, Přítelova manželka nás chce oškubat. Děkujeme za všechny vaše názory a rady, které jste poslali.

Pro ty z vás, které o mateřství teprve uvažují a rozhodují se, zda opustit kariéru, byl určen článek psycholožky Mgr. Kateřiny Hollé, Kariéra nebo rodina?

Nedočkavé těhulky, jimž právě dvě čárky potvrdily jejich mateřství, si díky našemu unikátnímu kalkulátoru mohou spočítat Datum porodu.

Po druhém porodu je už skoro osm měsíců i naše maminka Iva, která v projektu Mimi LIVE popisuje, co už se její Josífek všechno naučil a jak se s jeho existencí vypořádává jeho sestřička Stázinka. Že to je ale fuška hlavně pro mámu se dočtete v posledním dílu Snídani zásadně do postele, prosím!

K těšení na děťátko jistě patří i nákupy výbavičky a všeho, co nový přírůstek potřebuje. K tomu vám jistě pomůže náš Bazárek, kde můžete bez jakýchkoli poplatků nakupovat i prodávat.

Přeji krásný, barevný týden

Ing. Jarmila Jelínková
šéfredaktorka

7.10.2010 4:20 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist