V Jogurtovém baru je Dítě vítáno

Nevíte, kam se v tomhle počasí uchýlit před deštěm a zároveň se vám nechce sedět doma, ale spíš povídat s kamarádkami? A máte s sebou navíc děti? Zkuste si najít nějaký vhodný podnik pomocí naší databáze Dítě vítáno.

Dnes přinášíme malinkou ochutnávku z Jogurotvého baru

Jogurtový bar je v centru Brna, poblíž Mendlova náměstí. Je tedy skvěle dostupný MHD. Originální bar nabízí koktejly, nealko i alko nápoje a zákusky – především na bázi jogurtu.

Můžete čekat skvělou a milou obsluhu a hlavně – přátelský přístup k dětem. Najde se tu i nezbytná místnost na přebalování. Dětský koutek se spoustou hraček je samozřejmostí.

Je tu i samostatná místnost na soukromou akci, takže tu můžete oslavit třeba narozeniny.

Poskytované služby:
Možný vstup s kočárkem, Bezbariérovost objektu, Dětský koutek/herna, Aktivity pro děti (hračky, omalovánky bez dětského koutku), Dětské menu, Dětská stolička, Nekuřácký prostor ZCELA, Místo na přebalování

Toto místo, kde je Dítě vítáno, můžete podle svých zkušeností ohodnotit v naší databázi. Anebo kterýkoliv jiný podnik, se kterým máte dobré zkušenosti. Pomůžete tak tvořit kvalitnější služby v celé České republice. Děkujeme vám.

Více o tématu: dětipřebalování

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist