V těhotenství a po porodu v pohodě

Těhotenství patří mezi nejkrásnější období života ženy, ale co si budeme povídat, je to také pěkně stresující záležitost, spojená s obavami, aby se miminko vyvíjelo a rostlo tak, jak má. Pokud již máte své zkušenosti, jistě nám dáte za pravdu, že se v tomto období hodí každá pomocná ruka a opora. Proto vám představujeme zajímavý tip naší pojišťovny, který vám pomůže prožít toto období v klidu a bez stresu.

miminko_0-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Jde o velmi oblíbený program s názvem Manažerka mateřství, v jehož rámci dostane každá nastávající maminka ve věku od 18 let příjemný příspěvek v hodnotě 1000 Kč, který může využít především na nadstandardní vyšetření nebo péči ve zdravotnických zařízeních spojenou s těhotenstvím (která není hrazená nebo je jen částečně hrazená z veřejného zdravotního pojištění), jako je například prvotrimestrální screening nebo epidurální analgezie. Neméně zajímavá je i možnost využití příspěvku na kurzy pro těhotné, plavání, těhotenské masáže nebo psychoprofylaktickou přípravu k porodu.

Nezapomínáme ani na miminko, narozené v roce 2013 nebo 2014, které od nás obdrží příspěvek ve výši 500 Kč. Ten je možné využít na cvičení, plavání a masáže miminek a na vybraný sortiment produktů z lékáren.

Co udělat proto, abyste se i vy staly manažerkami svého mateřství?

Informujte se na www.cpzp.cz nebo na Infocentrum 810 800 000. Můžete také navštívit jakoukoliv naši pobočku ČPZP.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist