Výhody kombinovaných kočárků

Pořízení kombinovaných kočárků má svoje nesporné výhody. Našli jsme celkem čtyři a rádi vám je prozradíme. Výběr kočárku tak bude zase o kousek jednodušší.

eycacher-britax-1100x618.jpg Zdroj: FunBaby.cz

Co jsou kombinované kočárky?

Pro svého prcka budete potřebovat hlubokou korbu, sporťákvajíčko (autosedačku). To je svatá trojice, bez které se neobejdete. Můžete koupit každou z těchto věcí zvlášť, anebo takzvaně v kombinaci.

Pořídit můžete dvojkombinaci – to je hluboká korba a sportovní kočárek. Nebo trojkombinaci, kdy k dvojkombinaci přidáte vajíčko.

Šetří čas i nervy

Kombinované kočárky vám usnadní rozhodování. Výrobce vám totiž tu nejlepší možnou kombinaci už předchystal. Kupujete-li všechno dohromady, vybíráte jen jeden celek. Ušetříte spoustu času i stresu z rozhodování, které by vás čekalo při nákupu každého kousku zvlášť.

Pořiďte si kombinovaný kočárek a buďte vybaveni pro každou příležitost.

Šetří peníze

Jak už to tak bývá, čím víc toho nakoupíte, tím levněji to vyjde. Pokud kupujete více kusů od jedné značky, je to výhodnější, než kdybyste vybírali samostatné díly od různých výrobců.

U trojkombinace navíc ušetříte za adaptér pro vajíčko, který je nezbytný, pokud máte „cizí” podvozek, na který potřebujete vajíčko upevnit.

Šetří místo

Velká výhoda kombinovaných kočárků je to, že při skladování ušetříte místo. Máte totiž dohromady jen jeden podvozek. Pokud si tedy plánujete kočárek schovat i pro mladšího sourozence, je kombinovaný kočárek ideální.

Snadno je prodáte

Kombinované kočárky jsou oblíbené, takže ten váš ještě za dobrý peníz prodáte na bazárku. A budete s tím mít jen třetinu práce, protože všechno prodáte najednou.

My ve FunBaby kombinovaným kočárkům fandíme. Kromě široké nabídky kočárkových kombinací na vás čekají vyškolené prodejní asistentky, které vám se vším poradí.

A jestli máte spadeno na kočárky Bugaboo, tak jste tady taky správně. Větší machry na Bugaboo totiž nenajdete. Přečtěte si, proč byste si měli Bugaboo pořídit ve FunBaby.

Foto: FunBaby.cz

26.11.2018 11:16 | autor: inzerce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist