Proč jsem si vybrala Joolz HUB

Nový HUB je láskou na první pohled, i na ten další. Ať si každý říká co chce, ale ruku na srdce, vždy je to vzhled, co nás první upoutá a potom začneme řešit praktickou stránku věci. Nemusíme, ale měli by jsme. Pokud mám upřímně poradit, před tím, než budete kočárek kupovat, sepište si na papír situace, při kterých ho plánujete používat.

Až na základě vašich plánů a očekávání si kočárek vybírejte. Avšak nikdy podle toho, že se vám líbí nebo jak vypadá, neboť každá máma a její děti mají rozdílné potřeby a je dobře, že je na trhu takový výběr kočárků, abyste našli přesně to, co potřebujete. Já vám povím, podle čeho jsem si kočárek vybrala já. Žijeme v malém městě, kde chodím na nákupy s kočárkem, ale i autem. Chodívám do nákupních center i do přírody a do našeho krásného městského parku. Kočárek denně z auta vytahuji mnohokrát. Docházíme s děvčaty na kroužky a často nám poskytne zázemí pro poobědový spánek. Volný čas trávíme výlety a čtyřletá Grétka si občas vyskočí na skejtík, když se cítí být unavená. V každé z těchto situací by vám měl být kočárek nápomocný. Radostným využitím v přítomném okamžiku tehdy, kdy se radujete z bublin pouličních umělců, když se nečekaně vykoupete ve fontáně, když si spolu skočíte na zmrzlinu a když milujete život ve městě a chcete si procházky s dětmi ulehčit.

Jsou to 4 roky. 4 kočárky Joolz. Joolz Day, Joolz Geo Tailor, Joolz Geo2 a Joolz HUB. Pamatuji se, že když jsem si obstarala svůj první kočárek, měli na instagramovém účtu pouze 1200 followerů. V té době začínající značka a dnes se v něm vozí i naše Agátka, malinký Sagan, kočárkuje ho Jessica Alba nebo Katherine Heigl a mnoho dalších výrazných osobností. To sice není známka kvality, ale z poměrně málo známého nebo-li mladého brandu je dnes značka, kterou milují rodiče po celém světě a určitě vědí proč. Já to vím také!

Podle mne vás kočárek Joolz HUB nemůže zklamat. Jeho pozitivní design, praktičnost, skladnost a lehká ovladatelnost vás k sobě doslova připoutá, stejně jako mne.)

Michala Grešková

www.crystalbaby.cz

 

Foto: Kristina Botlova

Zdoj: www.dorotagreta.com

 

25.6.2018 2:00 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist