Červen 2011

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Červen 2011

Ahoj holky, za pár dní si budu dělat test a doufám že na něm najdu || :) Jste na tom podobně? Napište!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

jak se vám daří?

Přeji krásný týden :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

také přeji do nového roku 2013 jen to nejlepší :) .

Škubino, jsi dobrá, že jsi to vše zvládla - Vánoce, přejezdy, návštěvy, Silvestr a ještě zkoušky! Blahopřeji k jejich úspěšnému zvládnutí :-)

Vidím, že už M. už umí říkal krásně ne - musí být roztomilý :-) N. se to ještě nenaučil...

To spaní se určitě jednou zlepší... U nás také bojujeme... Přes vánoce chodil malého uspávat manžel. Dnes jsem ho poprvé uspávala sama (manžel je ještě v práci - právě píše, že se chystá domů). Vždy N. zazpívám písničku a pak mi usne v manželské posteli - když spí tvrdě, přenesu jej do jeho postýlky. Dnes usínal tak 30-40 minut. Ale na kojení si naštěství nevzpomněl :-) Kojím ještě v 5. ráno, pak po probuzení a v poledne na uspání (to usne asi za 5 minut)... Ale tak do 2 měsíců kojení ukončím...

Včera a dnes jsem byla v posilovně... N. byla pohlídat Martina. Jak jsem 2 měsíce kvůli nemoci necvičila, teď Vánoce a Silvestr... Už mi to vážně chybělo :-) Jak cvičíte vy?

Jogo, co je u tebe nového?

Mějte se hezky :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

také přeji do nového roku 2013 jen to nejlepší :) .

Škubino, jsi dobrá, že jsi to vše zvládla - Vánoce, přejezdy, návštěvy, Silvestr a ještě zkoušky! Blahopřeji k jejich úspěšnému zvládnutí :-)

Vidím, že už M. už umí říkal krásně ne - musí být roztomilý :-) N. se to ještě nenaučil...

To spaní se určitě jednou zlepší... U nás také bojujeme... Přes vánoce chodil malého uspávat manžel. Dnes jsem ho poprvé uspávala sama (manžel je ještě v práci - právě píše, že se chystá domů). Vždy N. zazpívám písničku a pak mi usne v manželské posteli - když spí tvrdě, přenesu jej do jeho postýlky. Dnes usínal tak 30-40 minut. Ale na kojení si naštěství nevzpomněl :-) Kojím ještě v 5. ráno, pak po probuzení a v poledne na uspání (to usne asi za 5 minut)... Ale tak do 2 měsíců kojení ukončím...

Včera a dnes jsem byla v posilovně... N. byla pohlídat Martina. Jak jsem 2 měsíce kvůli nemoci necvičila, teď Vánoce a Silvestr... Už mi to vážně chybělo :-) Jak cvičíte vy?

Jogo, co je u tebe nového?

Mějte se hezky :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky :-)
nejdříve vám chci popřát do nového roku jen to dobré, hlavně zdraví a spokojenost.
Máme to úspěšně za sebou a jsem tomu docela ráda :-) vše proběhlo v pohodě a užili jsme si hezké dny, ale "normální" fungování není taky na škodu. Dny bez návštěv a přejíždění. Alespoň na chvilku.
Vrátila jsem se teprve ve středu odpoledne, tak dávám dohromady domácnost. Včera škola - dvě zkoušky úspěšně zvládnuté a víkend snad bude aspoň jeden den na horách. I když to vypadá na jaro.
Spaní u nás stále ve stejném duchu, tzn. nic moc, ale jinak je to zlatíčko. Paličatý zlatíčko. Slovo NE používá stále více.
Leni, super, že jste nakonec byli všichni v restauraci spokojení a vše dopadlo na 1
Jogo, ty už jsi zřejmě v Praze a balíš na hory. Krásně jsme se holky prostřídaly :D
Opatrujte se,buďte bez nemocí a píšeme si :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

ozvěte se :) . Yoga si asi užívá v Praze nebo na horách... Jak se máš ty, Škubino? Co spinkání?

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

tak Vánoce i Silvestr máme šťastně za sebou :-) Byli jsme týden na horách v Krkonoších. Lyžovali jsme na Černé hoře... Pro mne zázrak, že jsem se po 2 letech zas dostala na lyže... Náťovi jsme koupili plastové sáňky. Jezdil na nich s Anitkou a byl nadšený... Ale jinak sníh a zimu moc nemusí...

Jak se daří vám? Co kluci?

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Yogo, jsem ráda, že si ti ta "skupina" hodila :-) V porodnici jsem také "tahala" babyweb do mobilu a trvalo to opravdu dlouho... Jaký jsi měla Štědrý den?

Škubino, jak se ti daří?

Holky, tak Štědrý den se podařil :-) Tedy začalo to tím, že 23.12. se probudila A. a nemohla polykat. Mrkla jsem do krku - angína (tu poznám snad i se zavřenýma očima :-) ). Jeli jsme na pohotovost do Krče (byla sobota). V Krči byla snad půlka Prahy. Hrůza. Dostala jsem antibiotika - jasně, že to byla angína...

V lékárně na pohotovosti stálo ve frontě snad 30 lidí... Jela jsem raději do Průhonic do nákupního střediska - mají tam u vchodu lékárnu. Podle očekávání tam nikdo nebyl... Anitce atb. naštěstí rychle zabrala (neměla teplotu ani nic jiného, jen ten krk...). Takže jsme nakonec 24.12. vyrazili do restaurace. Bylo to moc fajn. Děti zapomněly, že mají ještě večer dárky, takže se opravdu najdely (loni nebyly schopné ani jíst). Večeře měla asi 9 chodů - byli jsme tam 2 hodiny. Všichni to zvládli dobře. Až na N. ten chtěl pořád jíst to, co mám já. První dva překrmy a půlku polévky mi snědl...

Dárky se dětem líbily. Všem. To se mi ulevilo :-) Dnes, 25.12. jsme byli u přátel. Měli pečená husí stehna se zelím a knedlíky, polévku zelňačku a vývar. Bylo to naprosto úžasné... Zítra balíme a pak jedeme na hory :-)

Jak prožijete volno vy?

Mějte se krásně :-)

Uživatelka Baby...

dioptrie mam -2.75 -.2.25 kazde jinak
Skubino uzij si to u Prahy svatky a tak at ste zdravi tady snih neni takze maly bude koukat na horach je teplo 12C zadna zima...
Leniku jdete tedy nakonec do te restaurace?mne ceka posledni den v Praci 25.12 vsude je plno lidi nejlepci ani z domu ted nevychazet ha ha
holky moc se opatrujte mne ten babyweb na mobil nejde tedy trva to vecnost takze sem ted hodne max na face chodi mi vse na mobil
Leniku jinak diky za tu Matky v akci prodala sem tam nositko,a zitra si jedna Slovenka tady prijde pro kocar uz mi to doma opravdu prekazi tak sem delala poradek.Za chvili letime to sem zvedava jak se maly predvede v letadle papaapappapa KRASNE VANOCE A UZIJTE SI sILVESTRA

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

jak se máte?

Škubino, to jsi šikulka, že pečeš :-) Co ještě chystáš na vánoce?

To je dobré, že se Matouškovi líbí sníh... Jak je každé děťáko jiné :-)

Výlet do Německa byl moc hezký. Mne potěšilo už jen to, že jsme někam odjeli (jen s N.). Však to znáš :-) Nakonec jsme koupili jen část věcí. Ale jsem spokojená :-)

Dnes mám za sebou další 2 besídky. Manžel je na Slovensku. Měla bych připravit dům na zítřejší úklid, ale N. se pořád budí. Tak nevím, jak to udělám... Jestli to ještě zvládnu nebo budu muset úklid zrušit...

Holky, už se tak těším na jaro a léto :-) Z té tmy a zimy mám nějaké doprese...

Uživatelka Baby...

ahoj holky :-)
Leni, doufám, že jste byli v nákupech úspěšní a sehnali jste co jste chtěli.
Natánek je opravdu šikulka, že už tak krásně mluví. Matoušek zatím říká jen slova, ale až jednou nastane období " proč? " budu na to ještě ráda vzpomínat :-)
Jinak u nás sníh vede snad i nad létem. malej ho miluje a to doslova. Válí se v něm,jí ho a dokonce pomáhá i shrabovat. Má takové dětské hrabátko a to ho baví.
Víkend jen s jedním dítkem je opravdu relax. Sice jsme na hory nevyrazili,ani večeře nám nevyšla, ale všichni tři jsme se užili. A vypadá to, že i domeček okupovaný mládeží to přežil.
A já jsem se dnes i vybičovala a nakonec aspoň na provonění bytu upekla nějaké cukroví :-)
Holky,opatrujte se, přeju dobré spaní a hezký zbytek neděle

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, to mne mrzí, že jste pořád nemocní :( . Hlavně, když jste měli jet na hory... Jak jsi si užila čas jen s M.? Vidím, že i vaše spaní ze zlepšuje. Vstávání v 7. je super :-) Že bychom se dočkaly?

To se vaši synové mají, že mohou okupovat váš domek. Ať to vše dobře dopadne :-) Jak to budete mít příští rok? Budete pořád přejíždět nebo se usadíte u Prahy?

Holky, tak zítra do Německa jedeme :-) Máme zatím jen 2 dárky... Hurá, konečně po těhotenství a narození N. někam vyrazíme! Už mi to tak chybělo... Mám pocit, že snad to nejhorší období je už za námi (doufám!). Děti jsem večer odvezla ke tchýni - pohlídá je do zítra...

Jak se vašim klukům líbí sníh? N. tedy vůbec. Nechce rukavice a když do sněhu náhodou spadne nebo na něj sáhne, tak křičí "auva". Jak teď mrzne, vůbec s ním nechodím ven - jen ho přenesu 2 m do auta a zpět (s mezipřenosem do obchodu, případně do školy). Mráz mu dost vadí - po chvilce se mu začne klepat bradička, i když je dobře oblečený... Starší děti to měly v tomto věku úplně stejně. To jsem zvědavá, co s N. budu dělat na horách :-)

Starší děti si teď začaly více hrát s N. Naučily ho jezdit na "motorce" - odstrkovadle. Nestihla jsem koupit autíčko, na kterém by jezdil. Teď už nemusím... N. se z motorky dívá i na videa dream english na notebooku...

Anit ho teď začala učit mluvit. Říká mu: "Já - mám - rád -....(mámu, auto...). Vždy počká až po ní zopakuje slovo a pak mu řekne další. N. už první 3 říká sám, když si s ní chce hrát... Jsou to drahoušci :-)

Mějte se hezky a piště :) .

Uživatelka Baby...

Teda Leni, Vánoce jsou náročné i díky besídkám, viď. Máš toho požehneně. U nás naštěstí už puberťáci nebesídkujou :-) Tento víkend tráví sami u Prahy v našem domečku. Budou tam 4 kluci, tak snad baráček přežije. Myslím ale, že už je bylo načase podrobit zkoušce zodpovědnosti. snad nezklamou. Každopádně budu jak na trní :-)
Spaní u nás i díky nemoci nic moc, ale aspoń už ráno nevstáváme v 6, ale až po 7 hodině, což je paráda. Večer M usíná mezi 19.30 - 20.00 a přes den spí 1 - 1,5 h.
Leni, gratuluji k odbourání nočního krmení. Klobouk dolů, že jste to zvládli
A co tvůj manžel, už strávil Vánoční večeři v restauraci?
V příštím týdnu už snad konečně doladím všechny dárky a v pátek večer hurá ku Praze ( pokud teda budeme mít kam :D )
Holky,opatrujte se a hlavně se nenechte stresovat, nakonec to všechno dobře dopadne. Přeji klidný víkend s méně dětmi :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

jak se daří Jogo?

Škubino, věřím, že toho máš hodně... Také jsme měli pěkný víkend se 6-ti dětmi :-) To byly všechny vaše? Držím palce, ať se u vás noční spaní zlepší! Asi to dobře dopadlo, že na svátky budete u Prahy, je to tak?

U nás se spaní také lepší. Odpoledne spí N. 2 až 2,5 hodiny (dnes rekord 3 hodiny). To je bomba! V noci jsme (díky manželovi) odbourali noční kojení... N. spí do cca půlnoci ve své postýlce. Kolem půlnoci (to jdeme obvykle spát i my) se vzbudí a až do rána spí s námi v manželské posteli. V cca 5 hodin má jedno kojení - po něm spinká až do 7. hodin (i déle, ale to už ho musím vzbudit - vozím děti ráno do školy).

Po 1,5 roce jsem se dočkala a N. spí obstojně... Holky, vzpomínáte si, jak jsme to řešily v těhotenství?:)

U nás je to také hektické - v úterý generálka na vystoupení sboru (E. a A.), včera koncert sboru (ještě jsem vezla dědu a babičku), dnes besídka na rokenrolu (E a A). V neděli Rybova mše vánoční (E. hraje Marii)a ragby turnaj v hale (J.). V příštím týdnu 4 besídky... Dnes musím Emičce došít kostým na Mariii - část jsem učila v ruce. Včera mi přišel šicí stroj, tak to už dokončím na něm :-)

Naštěstí mám paní na úklid - už tu byla 2x - uklízí dobře. A ještě jednu záložní - ta se pořád omlouvá, zatím tu byla jen 1x... V pondělí jsme si měla vyzvednout cukroví v kavárně. Bude až za týden (snad dorazí...). Dárky jsme měli jet kupovat v sobotu do Německa. Hlásí náledí a doporučují nevycházet a nevyjíždět, pokud to není nutné... Tak to budeme ještě muset promyslet.

Mějte se hezky a hlavně si najděte čas na psaní :-)

Uživatelka Baby...

Po malé pauzičce vás zdravím. Je to hektické období a nějak nestíhám. byla jsem minulý víkend na otočku v Praze,malovali jsme,tak bylo třeba uklidit. Minulý víkend měla tchýně narozeniny,tak jsme zas byli na oslavě a ještě k tomu měli doma 6 dětí. Takže vývařovna hadr :-) Na tento víkend jsm se těšila jak malá holka,kluci jedou na nějaký koncert do Prahy a my zůstáváme jen s Matouškem. Plánovali jsme hory. Bohužel dnes se malý probudil s kašlem a rýmou,tak asi nic neklapne.
Spaní stále nic moc,ale musím se pochlubit, že už dvě noci bojkotuju noční krmení. Zatím se držíme, ale nevím, jestli v době nemoci nepovolím.
Jogo, držím palce, ať máš oči už v pořádku
Leni, Vánoční večeře v restauraci mi připadá výborná. Ještě když jsi na všechno sama. Doufám, že manžel to brzo pochopí!
My letos plánujeme Vánoce u Prahy a zůstávat budeme až do Nového roku. Sice bez m,ten jede do lesa,ale na Silvestra se nám vrátí.
Jinak dárky ještě ani nemám a bohužel ani tu "správnou" náladu. Ale ono to nějak dopadne jako každý rok. Jakmile ale bude 24.12. večer, oddychnu si :-)))
Holky,zatím se opatrujte a brzo ahoooj

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, jak spinkáte? Co je u vás nového?

Jogo, s tím laserem to bude vážně rychlovka! Chytře jsi to vymyslela s těmi řasami, když se pak nebudeš moci malovat... Kolik máš dioptrií? Jsem zvědavá, jak to pak budeš hodnotit...

Dnes jsem opět manželovi řekla, že plánuji jít na Štědrý večer do restaurace. Zase se pěkně vztekal. Vzteká se, přitom kromě klepnutí kapra nijak ruku k dílu nepřiloží... Vše nakupuji (i dárky pro děti, stromeček, kapra) sama. Vařím a peču také bez něj. To je mužská logika, kterou nikdy nepochopím... Řeknu manželovi, že na to už letos nemám kapacitu, a stejně si trvá na svém... Nabídla jsem mu, že mu přinesu potvrzení od lékaře, že se mám šetřit, aby se mi po 4. nevrátila angína...

Hory plánujeme na leden do Val di Sole. Už to tam všichni známe a dětem se tam moc líbilo. Neměla bych kapacitu jet teď na nové místo. Budeme v hotelu s polopenzí, oběd bude klasicky v restauraci u sjezdovky... Doufám, že to klapne. Tam bychom si konečně mohli trochu odpočinout... A děti potrénovat angličtinu :-)

Tak ten Londýn nakonec plánujeme až na víkend o jarních prázdninách dětí. Zpáteční letenka pro dospělého bude 1.500,-. Neleťte za tu cenu :-) Před vánoci jsme měli letenku zpáteční za 3.000,-. Chtěli jsme letět jen na otočku 15.12. Ale ten den se vrací brácha z Hong Kongu, tak nám nemůže pohlídat N. Druhý termín měl být v lednu, ale kryje se s horami... Takže až na jaře :-)

Mějte se krásně a piště, co je nového!

Uživatelka Baby...

stat za to sem myslela,je to investice do zdravi dam pak vedet pka se v lete z tech cest budu valet u bazenku a Italie jedete na lyze????????????

Uživatelka Baby...

na lazer jdu v pondeli 4unora druhy den hned na kontrolu zakrok trva pul hodky z toho ten lazer neni pouzit na oku ani minutu rano v 10.40nastoupim na kliniku a pusti mne kolem 13.00mam pak lezet 5-6hodin se zavrenymi ocemi no pujdu spat manzel si bere volno z prace tak bude hlidat klinika je v centru Londyna takze to bude zajimave pojedu tam metrem a zpet taxi ten unor nebudu cvicit ani plavat,make up si dam v Praze rasy namaluji na stalo pak se nesmi make up no ale bude to stat az to aspon furd nebudu hleadt bryle na rizeni a telku a ja nepoznam lidi a tvare 5metru ode mne takze se mi svet otevre ha ha..takze na Canarech uz vse uvidim pak budu v Praze cely mesic cerven no hruza preplneny 2013stale se neco deje

Uživatelka Baby...

Letenky na prosinec jsou vetsinou drahe,ale pokud pojedete nekdy prosinec kupteje opravdu dopredu ty rozdily jsou velke...vyzdoba je moc pekna v centru.Zitra do prace a dny do Cz se blizi pomalu resim kufry o zase bude kramu,nemam rada ty presuny ale bude to fajn..s ditetem se opravdu vsechno meni,kord letat v tomto veku je na medaily,pak poletime az mu budou dva tak snad bude mit trochu rozum,ale pochibuji zatim si prosazuje svou je uzasny..ale narocny ha ha uzivejte svatky cviceni je super ja plavu a delam ypgu cas pro sebe je dulezity pristi tyden kupiji letenky na kveten na Canary

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

zatím se držím. Dobrala jsem antibiotika v neděli. A začala jsem cvičit - bez cvičení se mi angína vrátila za 7, pak za 14 dní. Tak nemám do ztratit :-) V pondělí jsem byla v novém fitku na pilates (ale bylo to tak 1/4 intenzita než na jakou jsem zvyklá - na první cvičení po 2 měsících ideální...), v úterý step AE a dnes pilate (kam chodím obvykle).

Jogo, pak napiš, jak probíhal zákrok s laserem :) .

Už jsme s manželem chtěli letět před vánoci na nákup do Londýna a vůbec zažít tu jeho předvánoční atmosféru. Ale nějak jsme nesehnali hlídání na malého... Plánujeme Itálii údolí Val di Sole po vánocích...

Na sraz určitě dojde :-) Přeji příjemný let.

Jak se ti daří, Škubino?

Uživatelka Baby...

Ahojky jak se ma Skubina?Leniku dougam ze uz nemoci odezneli ja byla plavat a pisi se sport centra..pomalu balim shanim posledni veci na hory dnes sem koupila nove boty maly ma o cislo vetsi nohu a nechtela sem v Praze se honit po obchodech,co se tyce primarku veci tam pekne maji kamosky co tu zily tam chodi nakupovat ,ale sou lidi co by to nekoupily hrajou si pouze na znacky.Ja osobne bych tam koupila ponozky,pizama a takove ty prakticke veci to tam stoji par kacek.Kvalita to uplna neni to je pravda,to je samo lepci Next!!
Jinak lazer mam bryle na rizeni a cocky nosit nechci tak sem se rozhodla,ze chci videt a investovat do zdravi.
S temi vanoci v restauraci te chapu radsi nerikej....mne to rict muzes az budou deti vetsi musime se sejit v parku ha h.A pokecat ci kavu ale zatim ted s malym to bude asi zazitek v letadle treba nabalit hodne jidla.jinak tez ma stolicku ale nastesti ani nevim zelezla,za to maly leze na zidle stale leze do vysky laskona moje je uzasny,ale tezka prace i tezsi na zvedani ha ha.Ja za 3tydny letim na vanoce si s manzelem kupujem Canary poletime v kvetnu a pak na mesic do Cz ha ha 2013preplnino holky opatrujte se kdybych nemela cas tak Krasne vanoce vse nej do 2013 a ozvu se z Prahy papappapa

Uživatelka Baby...

Holky,

přeji hezký advent! A ozvěte se :) .

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

dnes jsem si všimla na babywebu povědomé fotky... Vzpomínáte na těhulku Báru, jak se jí narodil Bárny? Mně byla moc sympatická - na fotkách i tím, co o sobě psala... Už tam má dva příspěvky z hubnutí. Obdivuju ji, jak je otevřená... Ale moc dobře se mi to četlo, už se těším na další příspěvky :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

dnes mne konečně vystřídal manžel (včera byl ještě v práci). Celý den jsem prospala. Antibiotika už začínají zabíral... Je mi lépe.. Přemýšlím, jak si zařídit i pro další dny co nejvíce odpočinku... Při prvních atb jsem ležela 4 dny (ale v noci vstávala k malému) - to jsem měla spálovou angínu. Při druhé angíně jsem ležela den (noci opět bez přerušení).
Teď budu ležet ještě zítra (tedy celkem 2 dny) a pak mám zas smůlu... Ach jo. Na Po a Út jsem si objednala Martinu na 3 hodiny odpoledne, ale dopoledne už budu fungovat... Naštěsí mají v Po a St přijít paní na úklid. Doufám, že dorazí alespoň jedna.

V noci prý bude manžel vstávat k N. Tak jsem zvědavá... N. dorůstá poslední růžek stoličky (jinak už je vše vyrostlé), ale nese to hrozně - strašně slintá a pořádně nespí... Ach jo...

Jogo, díky za zprávy o výprodejích z L. Manžela jsem také poslala do Primarku (na všech diskuzích to doporučovali), ale měl pocit, že to je šunt - moc se mu tam nakupovat nechtělo... Ale to oblečení vypadá dobře. Co si o tom myslíš?

Proč se chystáš na oční laser? Únor se překulí za chvíli :-)

To, že půjdu na Vánoce do restaurace tady asi nebudu moci nikomu říct (a to bydlíme hned u Prahy). Myslím, že bych pohoršila široké příbuzenstvo i různé známé... Tady jsme velmi konzervativní - ženy se mohou strhat, aby byly co nejlepší - a vánoce k tomu patří :-) Jak trávíte vánoce vy?

Škubino, víno s kamarádkou je nejlepší terapie! Chápu, že ti doma chybí holčičí element - hledat jej mimo domov je skvělý nápad. Můžeš chodit častěji? Mně to tedy strašně chybí, že teď nemohu mezi kamarádky. Jak jsi se měla ve škole?

Přeji hezkou neděli :-)

Uživatelka Baby...

a co se tyce vanoc tady je normalni ze lidi na vanocni den chodi do restaurace nic neobvykleho....tak si to Leniku uzijes

Uživatelka Baby...

Skubino uzij si vinko,Leniku slevy sou nejvice v lednu a cervenci,ale gab ma cely rok,ale ruzne mesice kamoska tu byla v rijnu a koupila gab mikiny a byla nadsena,ale ta sleva je nahoda,treba next zacina slevy 27.12 a trvaji snad 14dnu zacatkem mesice je vzdy nej..zalezi co mas rada za obchody ci znacky ci treba primark tam nakupuje cely svet,levne...ja pisi se sport centra nebyla sem v praci jdu zitra,tak sem zasla na bazen a maly byl v jeslich,jinak vcera sem byla na ocni klinice 3h jdu na lazer oci zacatkem unora je to uz potvrzene.dobre spani vice cviceni a opatrujte se

Uživatelka Baby...

Jogo,dobře, že jsi se ozvala. S jogou jsi moooc šikovná. Věřím, že tě to nabíjí pozitivní náladou.
Leni, s těma nemocema tě to tedy pěkně dohání :-( snad už opravdu poslední antibiotika, a i to je skoro už dost. Aspoň v tom necvičení s tebou držím basu, nějak nemám sílu.
Dnes večer dorazí mamka,bude hlídat M.,zítra mám školu a po dlouhé době večer snad vyrazím s kamarádkou na víno. Holky, s těma chlapama doma je to někdy na palici!!! Co bych dala za nějaký ženský element, občas mám pocit, že se o mě začínají pokoušet deprese. A jíst prášky na nervy opravdu nechci.
Hoky,opatrujte se a užijte si víkend co nejklidněji

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

v noci se mi vrátil manžel z Londýna. Byl nadšený :-) Jogo, kdy začínají v Londýně slevy? Manžel uvažuje, že tam poletíme na nákupy (já jsem trochu skeptická). Také by mne zajímalo, jaký je v té době výběr (třeba v GAPu), jestli to má cenu :-) Dětem přivezl nějaké oblečení a povedlo se mu trefit do jejich vkusu i velikosti. Zvlášť holky měly radost :-)

Dnes přišla dopoledne Martina (kvůli mně nešla jednou do školy...). Chtěla jsem si jít konečně zacvičit... Ale nakonec jsem musela jít na ORL - už jsem skoro nemohla ani polykat a včera jsem si brala ibalgin, abych vůbec mohla fungovat... Dostala jsem 3. antibiotika. Zas mám angínu. Doufám, že už poslední...

Přeji krásný víkend a pevné zdraví!

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Jogo, jsi statečná, že čteš a píšeš přes mobil :-) To jsem se zasmála, když jsi psala, jak jsi hledala botu. J. je šikula :-) Ten čas tak rychle letí - vidím, že už plánujete leden! Jméno "šuplíkář" je také dobré . Vidím, že tě předcvičování jogy baví stále více :-)

Škubino, jak se ti daří?

U nás je spaní zas katastrofa. Nevím, co N. trápí, ale špatně spí... Slintá... V noci jsem si ho kojila ve 23.30, pak asi 6x brečel. Říkala jsem si, že bude už alespoň pět hodin, a bylo 1.30. Myslela jsem, že mne klepne...

Přes den spal jen hodinku... Mně už se zas začala vracet angína z toho nevyspání. Dělám vše, abych zůstala zdravá... Snad to zvládnu.

Čas na sebe vůbec nemám. Martina může jen odpoledne a to žádné cvičení není - navíc vozím děti na kroužky, tak ani nemám čas na posilovnu... Ale pracuji na změně :-) Také jsem byla měsíc nemocná, o víkendu si to vynahradím (doufám)!

Dnes u mne byla moc sympatická paní, která by chodila uklízet. Snad to konečně vyjde!!! Bez úklidu, jsem úplně namydlená. Když mám volný čas, hned běžím něco uklízet - takže čas na sebe nemám (zatím). Paní přijede uklízet už příští týden. Jestli to klapne, budu mít vánoce :-)

Holky, dnes jsem objednala restauraci pro naši rodinu na 24.12. Minulý rok, jsem několik dní nakupovala "vánoční suroviny", pak 3 dny vařila a pekla... Pak jsem byla úplně, ale úplně K.O. Manžel mi pak večer vynadal, že jsem nesnesitelná. Druhý den jsem se hádali - potřebovala jsem si odpočinout a nemohla... Byla to hrůza!!!! Takže jsem rodince oznámila, že jdeme do restaurace. Musela jsem obvolat několik než jsem našla restauraci u hotelu, kde měli otevřeno. A víte kdo nejvíc protestoval? Manžel... Cha, cha. Ten, který s tím neměl vůbec žádnou práci... Ale letos chci být na všechny příjemná a také mít radost z Vánoc... Už jsem se poučila :-)

Co plánujete vy?

Mějte se hezky.

Uživatelka Baby...

Jeste k spani uprimne ja spim s malym na matracce ktera je na zemi aby mi nespadl manzel je hodne na nocnich kdyz je maly sam tak se budi a mne se nechce stavat tak sem radsi s nim rano se budi v 6.0. Ale dnes 7.30 ja se nikam nehrnu valim se v luzku a maly si hraje ale to mi skonci az pujde do skoly v 4letech to se vubec netesim naopak od zari jde do jesli na 2*odpo 13-18 co vy do skolky od 3let??

Uživatelka Baby...

Jeste k spani uprimne ja spim s malym na matracce ktera je na zemi aby mi nespadl manzel je hodne na nocnich kdyz je maly sam tak se budi a mne se nechce stavat tak sem radsi s nim rano se budi v 6.0. Ale dnes 7.30 ja se nikam nehrnu valim se v luzku a maly si hraje ale to mi skonci az pujde do skoly v 4letech to se vubec netesim naopak od zari jde do jesli na 2*odpo 13-18 co vy do skolky od 3let??

Uživatelka Baby...

Do Cz za 5tydnu se to neukazalo ani mi to neprijde letime 28.12-30.1manzel leti zpet v pulce ledna na horach budem 10dni to zas bude kramu na baleni nemam rada ty presuny ale urcite to bude fajn az pristanem a zabydlime se Libila se mi hlaska na strope to by Joe zkusil hned ja ted cvrtky chodim na kavu maly tam ma decky koutek a velky prostor na behani takze nemuze ramovat klidnou noc Aji

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,pisu z mobilu sem vas procetla ale neni to na mobil ono,teda Skubino v jezirku,moje mamka tahala kdysi brachu za nohy z Vltavy u tech deti je to vterina,Leniku cas pro sebe je dulezity,kdy se vraci manzel.Doufam ze ztihnete nake cviceni u nas Joe ji sam zasadne sam, uz chce I lzicku,ale napit od maminky,chodim do prace ted 3*tydne ale pondeli jen 1.15-2.30pronajala sem si halu a cvicim yogu desne mne to bavi,chystam lekci na pristi tyden,s hlidanim hlida manzel a obcas rodice ale zase to hapruje na patek nastesti mne yoga uklidnuje Joe tez prenasi veci a zacal je schovavat napr v nedeli jdu do prace hledam pracovni botu a mam jen jednu nastesti po 5minutach byla kde ?v pracce holky maly pomocnik ale zatim jen suplikar vynda co muze takze take pod heslem doma nejsme zitra jdu na yogu maly do jesli na hodku a pul za dtydnu letim do Cz tam bude pocitac tak budu psat casteji opatrujte se myslim na vas zdravi a spanek

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

tak manžel mi v neděli odletěl do Londýna... Zatím zvládám. Co vy?

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, je opravdu vidět, že máš doma malého chlapečka :-) A věřím, že jste spolu raději venku :-) Je super, že se ti M. budí jen jednou za noc... To je nadějné... Ale to, jak cestuje v posteli si dovedu představit...

U nás už vidím občasné zlepšení... Třeba včera odpoledne spal N. sám v kuse 1,5 hodiny. Pak se nakojil, lehl si na mne a spal znovu 1,5 hodiny. Musela jsem ho pak budit, protože jsem jela pro děti do školy. Mám pocit, že se mu "prohlubuje spánek" a méně ho budí různé zvuku okolo.

V noci spal N. od 20.00 do 0.30, pak kojení... Když jsem ho chtěla vrátit do postýlky, tak křičel. Vzala jsem si ho k sobě a když tvrdě usnul, tak jsem ho do postýlky přesunula. Ale vstával jsem ještě asi 2-3x. Tak mám také červené oči...

S nočníkem jsme moc nepokročili... koupila jsem ještě měkké sedátko na WC. Ale N. na něm také sedět nechce. Kroutí se... Musím sedět u něj a zpívat mu... Už 2x jsem ho tam vysadila, když začal tlačit... Povedli se mu malí bobíci. Ale teď jsem přestala "tlačit na pilu", abych mu to neznechutila...

N. usnul. Jdu si k němu na 30 minut lehnout. Pak jedu do školy pro Emičku. Ráno ji začalo bolet v krku... Musím stihnout zajet na ORL, kde mají do 14.00, aby ji vyšetřili... Doufám, že bude zdravá...

Mějte se krásně. Pěkný víkend :) .

Uživatelka Baby...

Leni, držím palce,ať dětem vše vyjde na jedničku, škola i představení! No...Ježíšek by mohl letos už utéct z Betléma, jen ta představa mě rozesmála :-)
V Yamaha školičce jsem ještě nebyla,asi to nechám až na leden,protiže teď by jsme tam nestíhali chodit. Zjistím si zatím podrobnosti a do jaké skupiny by nás zařadili. každopádně nějaké vyřádění by to chtělo. My už doma montujeme bezpečnostní kliky - malej si otvírá okna,člověk ho teď vůbec nemůže spustit z očí. Víceméně musíme být venku, protože doma se s ním dá být jen chvilku, mám pocit, že bude lézt brzo i po stropě. Jsou to zlatíčka...
Spaní stále nic moc. Krmím ho sice jen jednou za noc,ale po zbytek noci se po mně válí, cestuje z postele apod. Moje kruhy pod očima by mohly vyprávět.
Co u vás, leni, jak pokračujete s nočníkem?
Jogo, co nového?
Přeju hezký víkend,opatrujte se.

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, to je mi líto, že ti cvičení nevyšlo... Tento týden jsem dopadla stejně...

Co spaní, jak to teď u vás vypadá?

Díky za "nočníkovou strategii" :-) Jste šikulky, že to zvládáte... Byli jste se podívat v Yamaha školičce?
My jsme ji v úterý nakonec nezvládli. N. usnul už brzy dopoledne. Zůstali jsme doma, ale nebylo to nic moc... N. tu udělal během chvíle hrozný chaos - vyhodil sypaný čaj, že byl po celé kuchyni, vzal 4 lego stolní hry a vysypal je všechny na jednu hromadu... Byla jsem úplně K.O.

Dnes jsme vyrazili do MC v Babicích. Bylo to super! Je tu jen ve středu. Sešlo se hodně maminek, opět hlavně s chlapečky a bylo to úžasné!!! N. vše prozkoumal, zacvičili jsme si na balónech, popovídala jsem s maminkami (jednu jsem znala už z pondělí z MC v Mukařově). Jsem tak šťastná, že jsem tam byla...

Myslím, že asi každé dopoledne bude někam docházet. N. je tam nadšený, já si popovídám a doma mi nevznikne žádný nepořádek :-) Už v autě mi brouček usnul :-)

J. dnes dělal přijímačky na gymnázium. V pondělí budou výsledky. E. má se třídou Rybovu mši vánoční - bude hrát Marii. Vystoupení bude pro celou školu, tak musíme připravit hezký kostým :-) Chtěla, aby N. hrál Ježiška (vloni měla Rybovu mši vánoční třída Jáchyma - hrál Josefa a N. byl na závěr v jesličkách jako Ježíšek). Ale "rejža" řekl, že už je přerostlý, když je mu rok :-) Emička je drahoušek :-) Asi si vezme nějakou svou starou plakací panenku třeba Anabelku...

Jogo, co je nového?

Mějte se krásně.

Uživatelka Baby...

Leni, super, že jste si s Natánkem užili školičky. Zrovna taky přemýšlím o Yamaha školičce, je tak sto metrů od nás,takže za rohem. Napiš,jestli jsi ji navštívila a jak jsi byla spokojená.
Jinak na nočníku malýho držím zubynehty :) většinou prohlížíme knížky, které naštěstí miluje. zajímavé je, že když přijde naše hlídačka, sedí tam jak přikovanej a nesleze, dokud mu to ona nepovolí. Hrozně ji má rád a respektuje ji - narozdíl ode mě.
Jak jsi psala o tom tvém rozpoložení, zrovna prožívám to samé! mám pocit, že jsem jen uklízečka,pračka,žehlička,vařička a pod. :( potřebovala bych vypadnout někam mezi ženský, mimo "pindíky". Dnes jsem měla jít cvičit, ale bohužel m. měl jiné plány,ach jo.
Vyspat se tak celou noc,člověk by měl nervy silnější a víc síly. Začínám přemýšlet, jestli nezkusit malýho do svojeho okojíčku i na noc. Ale bojím se ,že skončím v noci někde na cestě mezi ložnicí a pokojem :)
Jsem ráda, že aspoň tady si můžu s váma "popovídat" a že jsme vydržely tak dlouho. Vážím si toho.
Leni, přeju klidnou noc a hodně sil v té "mateřské dovolené"
Opatrujtr se a zatím ahoooj

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

jak se máte?

Dnes jsem byla s N. poprvé v mateřském centru (je od nás 5 minut autem). Sešlo se nás tam 5 maminek se stejně starými chlapečky. N. se tam moc líbilo. Snad hodinu se vydržel klouzat :-) Nové hračky byly také super...

A já si konečně s někým popovídala o svých oblíbených "tématech". Už se těším na další pondělí. Ve středu mne čeká montessori herna zas v jiném MC, zítra Yamaha "školička".

Pro mne je teď jediná šance, jak přežít, být celé dopoledne pryč. N. doma stále vše stěhuje tam a zpátky. Je fak šikula, ale mne už to zmáhá. Přijeli jsem domů v 11.45, ohřála jsem N. jeho oblíbené jídlo, nakojila a ve 12.00 už chrupkal - spal až do 14.00.

Tak jsem nadšená. Chodíte s kluky nějakam nebo chytáte se?

Mějte se krásně.

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, to je strašlivý příběh, naštěstí s dobrým koncem. Jsem moc ráda, že to tak dobře dopadlo. Že jsi si hned všimla, že Matoušek spadl do vody... Že jsi pohotově reagovala a Matoušek hned začal brečet. Ty vteřiny musely být nekonečné, než jsi zjistila, že dýchá a je vpořádku. To jsi zažila opravdu drama... Uf.

To mne mrzí, že spaní u vás stále za nic nestojí... Kolikrát za noc vstáváš? A jsi dobrá, že i s takovým spánkovým dluhem vše zvládáš .

Také mne napadlo dávat Natánka přes den na nočník. Už má své časy, kdy dělá bobíky. Ale strašně mi křičí, když ho posazuji na nočník. Tak jsem dnes koupila sedátko pro děti na WC. Jsem zvědavá, jestli se mu bude víc zamlouvat... Jak M. na nočníku zabavíš?

Holky, já mám teď z toho "kolotoče", ve kterém žiju nějakou krizi... Zjistila jsem, že vše u nás doma (krom vydělávání peněz) leží na mně... Je prázná lednička... Kdo ji má naplnit? Maminka. Kdo vozí děti ze školy a do školy, na kroužky? Kdo dělá veškeré domácí práce? Kdo řeší vše kolem dětí? Kdo na zimu kupuje všem čtyřem dětem boty? Kdo večer uklízí zatímco manžel "pracuje" na počítači? Už si připadám jako taková hospodyně, asistentka a taxikářka své rodiny...

Mám z toho všeho krizi. Také mi tělo říká, že takhle už dál fungovat nechce a nebude... Než jsem onemocněla, tak mne uspokojovala, že vše zvládám a mám na vše větší kapacitu než vloni, kdy byl N. malé bekátko... Od září téměř nemám čas pro sebe. Až teď, díky těm nemocem jsem se trochu zastavila a mohla si uvědomit, že s v tom opravdu necítím dobře. A že bych si za to zasloužila nějakou speciální úctu manžela nebo dětí, to tedy ne... No raději své chmurné myšlenky zastavím...

Jak se daří vám?

Uživatelka Baby...

Tak u nás pokračuje Matouškův destruktivní týden! Včera mi spadnul do jezírka. Hrabala jsem trávu a on se motal okolo, kouknu na něj a už vidím jen nohy. Krve by se ve mně nedořezal :-( snažil se držet hlavičku nad vodou,ale samozřejmě to nešlo a loknul si. byla jsem jen pár metrů od něj, ale řeknu vám, že než jsem tam doskočila, byla jsem mrtvá strachy. Tahala jsem ho jak utopence,naštěstí začal hned brečet a vodu vyprsknul. Na pláč jsem měla čas pak doma a panák něčeho ostřejšího po ruce nebyl :-) teď už se tomu trochu usmívám, ale už chápu, jak lehce se malé dítě utopí třeba v bazénu, jen co na něj někdo třeba jen pár vteřin nekouká.
Dnes proběhl jen sedřený nos, ale to už je brnkačka. Holky, ale sociáliku na mě nevolejte,opravdu se mu věnuju :D
Leni, na nočník dávám průběžně během dne, ještě by mi pomohlo, kdyby si malej pořád netahal pindíka, to by to čůrání zůstávalo v nočníku. U nás je to teď největší hračka :-)
Leni, s tím cvičením jsme na tom stejně bídně, ale snad už máš nemoci za sebou a budeš moct zase cvičit a odreagovávat se.
Spaní snad ani komentovat nebudu, protože mám pocit, že žádné neprovozuji :-) musím říct, že my ženy jsme opravdu silné a smekám před námi nikdy by mě nenapadlo, že se to dá takhle dlouho bez kvalitního spánku zvládnout, vč. domáctnosti,dalších dětí a koneckonců i manžela :-) jsme dobrý!!!
P.S. Notebook přežil,ale jeho vnější obal je pěkně rozlámaný. Takže otvírat a zavírat něžně.....
Přeju vám hezkou, klidnou a něžnou neděli.

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, to je mi Matouška líto, že se tak hodně odřel v obličeji. Malí chlapečkové to nemají jednoduché... Ať se mu to brzy zahojí...

Gratuluji k úspěchům s nočníkem :-) Kdy a jak to konkrétně děláte? Vidím, že máš také velkého pomocníka na uklízení a luxování. To je super, alespoň někdo, co? To mne mrzí, že jsi nemohla měsíc cvičit... Už máš ucho uzdravené?

S tím cvičení jsme na tom podobně. Dívala jsem se, že o víkendu doberu antibiotika. Pak týden počkám a na cvičení se vrhnu. Už mi to strašně chybí... Dnes jsem chvíli cvičila doma - záda se už ozývají.

Tak s tím spaním jsem to zas zakřikla... Dívala jsem se N. do pusinky a 2 trojky nahoře ještě potřebují několik milimetrů, aby byly celé venku... Takže se N. v noci budil po 1-2 hodinách, odpoledne spal jen něco přes hodinku... Ach jo. Na růst zoubků je N. neuvěřitelně citlivý

Jogo, jak se daří vám?

Škubino, zdá se, že tvůj notebook pád úspěšné přežil :-)

Přeji krásný víkend.

Uživatelka Baby...

Ještě jsem zapomněla novinku - dávám malýho na nočník a celkem se daří.
Leni, je skvělý, že malej papá sám. já na to zatím nemám nervy :D
Jak jste na tom vy,Jogo?

Uživatelka Baby...

Ahoj holky :-) Tak já jestě notebook mám,ale vzhledem k tomu, že mi ho malej hodil na zem, nevím, jak dlouho bude fungovat :-)
Leni, jak jsi psala,je to teď takový krásný období. Malej je taky nejspokojenější,když jsme doma všichni a může s klukama blbnout. Teď má chudák celou sedrřenou tvář - běžel na zahradě kolem baráku,nevybral to a spadnul na roh. naštěstí není fňukna,tak bylo za chvilku po pláči. ale vypadá...
Je super vidět,jak začínají rozumět. Když řeknu, že půjdeme luxovat, donese lux,pak mi ho zapne a pomáhá. Taky to jejich objímání a mazlení je krásný.
Jsem ráda, že se máte dobře, Joga cvičí a bazénkuje. Já teď bohužel kvůli uchu necvičila už měsíc,ale od pondělka začínám. Pociťuju, že mi to strašně chybí.
Holky,opatrujte se,užijte si víkend a spěte co to dá :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Škubino, co je u vás nového?

Jogo, to mne mrzí s tím počítačem... Tak ať to brzy uspokojivě vyřešíte. Bazén je super :-) S mámou se nebavíme. Je to tak nejlepší...

S Natánkem je mi teď stále lépe... Zdá se mi, že už je to takový chlapeček... Je s ním legrace :-) Miluje, když mu pouštím písničky z dreamenglish na youtube. Pěkně si u nich stojí, hýbe se do rytmu a občas něco říká nebo tleská... Včera říkal jména všech členů rodiny - děti z toho byly nadšené. Už nás oslovuje :-)

Skvěle už vyjádří co chce nebo cítí. Dnes před koupáním říkal au-au-au. Pak jsem zjistila, že má červený zadeček, který ho bolí. Už se spolu domluvíme :-) Povedlo se nám poprvé od nazrození chytit dobrý rytmus dne. Oba z toho máme radost :-)

N. chodí spát po obědě. Na oběd mu už 14 dní dávám jídlo od Hipp. Jsou to různé těstoviny s omáčkou - mají papírový obal a uvnitř je "srdíčko", které ohřívám 2 minuty v parní troubě. Strašně mu to chutná. Jí sám, bryndáky nechce - po obědě ho převléknu, u kojení usne a spí cca 2 hodiny v ložnici ve své postýlce (konečně!).

Dopoledne i odpoledne se unaví procházkou. Už s ním chci (až doberu atb) začít chodit do mateřského centra a do sokola na cvičení maminek s dětmi. Sourozenci s N. vymýšlí neuvěřitelné hry... Mám pocit, že je to s N. nějaké jednodušší a veselejší. Tedy až na to, že za ním musím pořád běhat a uklízet vše, co rozháže, přenese a podrobí zkoumání :-)

Dokonce i v noci už ubývají kojení - místo 5-6 se dostáváme na 3-4. Už se blýská na lepší časy. Doufám :) .

Jak se teď cítíte vy se svými chlapečky? Jak prožíváte toto období?

Přeji klidný večer, co nejlepší spaní a ať jsme všichni zdraví :-)

Uživatelka Baby...

Ahojky pocitac nefunguje a hned tak nebude do vanoc si koipime novy nako neni cas..jeste cekal
m na kamosku co prodava dobry pocitac jeji manzel dostane vzdy naky v praci vyhodne.Dnes v jeslich 2h ja bazen yoga,jinka leniku mi tez mame obdobi prenaseni,ramovani co se da no hruza ha ha,stale neco ramuje,lae je to zlaticko ha ha..at si Leniku zdrava a Skubino opatruj se jak bude pocitac budu tu casteji.Leniku drz se chapu ze to muselo bolet s mamkou..aa vy se ted vebec nebavite? opatrujte se

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

byla jsem o víkendu na píchaném penicicilinu. Prý rychleji zabírá (to mohu potvrdit). Sice mne ještě bolí pozadí (asi jako bych tam měla velkou modřinu), ale už se cítím dobře. Manžel dnes musel do práce. Před chvílí přišla M., aby pohlídala N. Mohla jsem si konečně lehnout. Manžel (ač jsem ho prosila, aby uklidil), udělala v kuchyni tak neskutečný nepořádek, že jsem ho přes 2 hodiny likvidovala. Nepořádek opravdu nesnáším - to se raději hned uzdravím :) .

Škubino, s tím kabátem jsi mne rozesmála. Dovedu si to přestavit. A je pravda, že jsi ušetila :) . Tak, ať se ti to příště povede... Už aby byly broučkům 3 roky a mohli jsme je dávat do hlídacích koutků... Jinak věřím, že je Matouš zlatíčko :) . Co spolu vaříte? Co nejraději uklízí? To spaní mne mrzí... Učitě se to jednou zlepší. Určitě!

U nás se trochu lepší spaní přes den. Přesně jak, jsem doufala, už se nám "vylouply" trojky a stoličky a N. začal spát alespoň po obědě... Dřív spal kolem 30 minut, pak se s pláčem probudil, musela jsem ho nakojit, pak zase spal tak 30-40 minut. Teď už 3 dny po sobě spal kolem 2 hodin!

Už jsem se za to opravdu modlila!!! Dnes spal 2 hodiny a 20 minut. Dokonce jsem ho musela probudit, protože měla přijít hlídat M. Ty dvě hoďky sem využila právě na ten úklid... Ale noční spaní je u nás děs běs - stále tak 5-6x za noc kojím...

Až mi bude lépe a manžel bude svolný, bude k němu zase vstávat jen on, abychom zrušili noční kojení. Už je to opravdu neúnosné. Tak uvidím, jak to dopadne...

Holky, vánoce se blíží, co?

Jogo, už máte doma fungujícící počítač?

Přeji hezké odpoledne.

Uživatelka Baby...

Leni, mrzí mě, že jsi opět nemocná. Snad už máš ale vybráno. My se zatím držíme a doufám, že vzhledem k okolním nemocným zůstaneme zdraví.
Ptala jsi se na spaní - co napsat...nějak se to nelepší. Už si ani nedávám nějaké mety a začínám to brát tak, že je malej prostě nespavec :-) Jinak je to ale zlato. Stále mě překvapuje, jak už spoustě věcí rozumí. A tak spolu uklízíme, vaříme, blbneme...akorát jsem zjistila, že Matouš je prostě "vidlák " :D nejraději je venku a špinavej jak prasátko. Nákupy v Letňanech s ním už zase nějakou dobu raději neabsolvuji. Chtěla jsem si koupit kabát, zatím jsem ale jen lítala a honila ho. Zase jsem ušetřila :)
Jogo, Ať tě oči nezlobí. Lyžování už se blíží
Holky,opatrujte se a zatím ahoooj

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

jak se vám daří? Včera se mi vrátila angína. Tak vám píši z postele...

Přeji hezký týden.

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

děkuji za podporu. Byla jsem z té situace s mámou dost smutná. Ale už je to za mnou :-) Jak jsem psala, že mi přijde hlídat M., tak mi nakonec hlídání zrušila, protože dostala horečku a atb. (zas ty nemoci!).

Naštěstí se mi M. včera ozvala, že už zas může hlídat a dnes odpoledne přijede... Na pátek mám domluvenou schůzku s adeptkou na úklid. Snad se konečně dočkám pomoci...

N. má teď období "přenášení". Bere různé předměty z nezajištěných skříněk a šuplíků a nosí je na jiná místa nebo do jiných pokojů. Také má snahu kreslit pastelkami na zeď (měl takové jedno místo... dávala jsem fotku na FB) - pastelky jsme teď všechny uklidily z jeho dosahu. Miluje "kolo kolo mlýnské" - vždy si sedá na zem, dřív než přijde slovo "bác" a strašně se směje. Doma mu pouštím na youtube dream english - to jediné se mu zatím líbí (krteček ho ještě nebaví) - trochu u toho tancuje, občas zopakuje nějaký zvuk. Třeba se naučí anglicky :-)

Přišla mi nabídka na kurzy angličtiny od narození. Viděla jsem ukázku na videu - maminky tam s dětmi zpívají anglické písničky. Stojí to nehorázné peníze. To si raději pustím zdarma video z youtube a zazpívám si doma s N.

Jak se mají vaše zlatíčka?

Yogo, vidím, že tě joga stále baví :-) Ať už zůstanete zdraví! Yogo, mluvíte doma anglicky nebo česky?

Škubino, co je u vás nového? Co spinkání?

Mějte se hezky.

Uživatelka Baby...

Ahojky minule sem psala s knihovny a vyprsel mi tam cas na pocitac a nestihlo se to poslat,nejde nam doma pocitac,no maly si tam obcas cvakal,takze nejde..pisi se sport centra po delsi dobe sem byla plavat kasek trval zase pres 2tydny..takze holky doufam,ze mame nemoci na nakou dobu vybrane!!!!
U nas co noveho spani ok,maly byl tez nemocny zvracel,dokonce i ja ale to jen jeden den minuly tyden,takze nemoci dekujeme odejdete..presun casu nastesti probehl ok,ale klidne by to mohli zrusit..maly je akcni,ale pohoda...ja ted chodim na kliniky pujdu na druhou 22.11 a v unoru bych mela jit na lazer oci!!Takze furd neco vymyslim ha ha,s hlidanim samo tez manzel bude muset jit na ten zakrok se mnou..v lednu v Praze a na horach nako se to priblizuje
Leniku problemi v rodine sou smutne..kord od vlastni mamky to nepotesi,hlavne at jsi stastna v manzelstvi a deti ti delaji samou radost,zdrave deti je to nejcenejsi...holky moc se opatrujte
co skola Skubino jak to jde a jak to mas vubec s praci,budes se vracet na jak dlouho mas materskou 2,3??
ja zacinam ucit va hale od 12.11 6tydnu yogy v pondelky uz se moc tesim papa

Stránky

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené