Opět aktuální průzkum : Kam pro plenky ?

Odpověď přináší náš unikátní průzkum trhu.Jednu z nejvyšších položek v celkových nákladech na „provoz“ miminka zaujímají papírové pleny. Stejná značka však nutně nemusí znamenat i stejnou cenu.To potvrdil i náš unikátní průzkum trhu, který jsme provedli před dvěma měsíci a nyní zopakovali. Jak dopadlo porovnání cen zřejmě nejprodávanější značky Pampers u jednotlivých prodejců přinášíme v přehledné tabulce.

Z našeho průzkumu vyplývá:

- ceny plenek Pampers se v českých obchodech výrazně liší, a tudíž se vyplatí obejít si několik obchodů a zjistit aktuální nabídky.

- plenky New Baby č.1 pro nejmenší miminka měly minulý týden nejnižší ceny v supermarketech Billa a v drogeriích Schlecker, kde v balení stála plenka jen 4,60 Kč, v Tescu 4,60 a v DM Drogerii 4,60 Kč.

Ve srovnání s nákupem před dvěma měsíci podražily plenky v supermarketech Billa a drogeriích Schlecker o 1,30 Kč (původní cena 3,30 Kč), v Tescu klesla cena o 0, 30 Kč (původní cena 4,90 Kč) a v DM Drogerii klesla cena jedné plenky dokonce o 1, 40 Kč (původní cena 6,- Kč).

- větší plenky Active baby č. 4 nabízela nejlevněji DM Drogerie (plenka za 4,60Kč), nejdražší byly v Albertu a Bille (plenka za 5,00 Kč a 5,80 Kč).

Cena plenek Active baby č. 4 v DM Drogerii stoupla o 0,30 Kč (původní cena 4,30 Kč), zlevnily však i ty nejdražší, a to v Albertu a Bille, o 1,70 Kč a o 1,10 Kč (původní cena 6,70 Kč).

Máte-li jakékoliv zkušenosti s nákupem a výběrem plenek, pište na email redakce@babyweb.cz.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

my nakupujeme na internetu, vyjde to levněji...

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené