Babyweb.cz: Máme rekord a nový projekt Dítě vítáno!

„Červenec 2009 se stal naším zatím nejúspěšnějším měsícem v historii. Překročili jsme magickou hranici 100 tisíc unikátních návštěvníků“, říká šéfredaktorka serveru Babyweb.cz Jarmila Jelínková.
Navíc posledního července přivítali na Babyweb.cz miliontého unikátního návštěvníka. Pokračuje tak rostoucí trend návštěvnosti. Od jara se počet návštěvníků zvýšil zhruba o třetinu.

Unikátní projekt

V červenci také Babyweb.cz spustil nový projekt „Dítě vítáno“. Jeho cílem je vyhledávat restaurace, hotely, penziony, ale i nákupní centra či úřady, která jsou na návštěvu těch nejmenších připravena.

Ať už je zde čeká přebalovací pult, místo, kde lze dítě nakojit, hrací koutek, dětské menu, nekuřácký prostor, dětská židlička či alespoň s dětskou návštěvou „smířený“ personál.

Čtenáři sami vkládají místa, kde jim bylo s jejich dětmi dobře a zároveň mají možnost hodnotit všechna ostatní.

Hodnotí samotní návštěvníci

Jedině pak – podmínkou je minimálně pět hodnotitelů, s minimálním průměrným výsledkem 3,5 bodů – získá dané místo samolepku Dítě vítáno. Pro ostatní rodiče se pak stane dobrým vodítkem, jak vyhledávat místa, která jsou na návštěvu jejich nejmenších skutečně připravena.

Už nejsou odkázáni na doporučení známých či na pouhou náhodu.

Zájem je obrovský

Zájem čtenářů o nový projekt je obrovský, jen během prvních týdnů vložili do databáze na babyweb.cz na 350 míst z celé republiky a další neustále přibývají.

Potěšitelné je, že kromě penzionů, hotelů a restaurací se objevily už i dva úřady, tři knihovny, dvě zoologické zahrady či Turistické informační středisko – městský úřad Vimperk. Čtenáři i nadále vkládají, hodnotí, ale i píší do redakce a děkují.

Ozvali se i provozovatelé několika luxusních pražských restaurací, kteří „překvapivě“ věnují velkou pozornost malým dětem včetně zajímavých služeb.

Celá akce vzbudila nebývalý zájem a podnítila aktivitu nejen u široké veřejnosti, ale i u médií.O unikátním projektu Dítě vítáno informovaly všechny velké deníky, největší rozhlasové a televizní stanice.

Více o tématu: babyweb.czpřebalovací

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist