Dítě vítáno: Prázdninová soutěž!

Náš unikátní projekt Dítě vítáno slaví první narozeniny! Díky němu a hlavně díky vám, milí čtenáři, přibylo v naší společně budované databázi již téměř 500 míst přátelských k dětem. Váš zájem nás velmi těší, a protože vám chceme dát milý dárek k našim prvním narozeninám, vyhlašujeme prázdninovou soutěž.

Jak se soutěže zúčastnit?

Každý, kdo od 12. 7. do 31. 8. 2010 vloží nové místo do naší databáze nebo připojí komentář k již uloženému místu, může získat milé ceny.

Vkládat místa přátelská k dětem můžete ZDE.

Redakce vybere 7 výherců, kteří získají zajímavé ceny.

Co můžete vyhrát?

4denní rodinný pobyt v babyfriendly Aparthotelu Šumava 2000 v Kašperských Horách včetně volného využití dětského centra s velkou hernou a zahradou.

Veškeré vybavení pro pobyt s miminkem je zdarma v ceně pobytu. Výherce od nás obdrží voucher pro 2 dospělé a max. 2 děti do 10 let. Voucher je platný pro standardní pobyty mezi nedělí a pátkem v období od vyhlášení výhry (7. 9. 2010) do 22. 12. 2010.

5 ks dárkových balíčků výživy Hamánek od Hamé, která je partnerem projektu Dítě vítáno. Dárkový balíček je složen z výrobků, které jsou na cesty jako dělané.

Poukaz na Rodinný Brunch v Hergertově Cihelně

Dárkový poukaz zahrnuje 1x brunch bufet pro dospělé. Dětský koutek s profesionálním dozorem poskytne dětem příjemně strávené odpoledne a rodičům možnost příjemné relaxace. Brunch se servíruje v době od 11 do 15 hodin.

Vyhlášení výherců proběhne na našem webu v úterý 7. 9. 2010.

Zapojte se do naší soutěže a pomáhejte všem aktivním rodičům, tedy především sami sobě, budovat databázi míst, kde se na vaše skutečně děti těší!

Pokud navštívíte nějaké hezké místo, neváhejte a vložte je do naší databáze míst přátelských k dětem Dítě vítáno nebo pokud tam již je, připojte své hodnocení či komentář.

Děkujeme!

Váš Babyweb.cz

29.6.2010 7:07 | autor: Lucie Součková
Více o tématu: dárekdětimilésoutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist