HappyFoto Baby roku 2015: Vítěz říjnového kola Míra má za sebou profifocení!

V loňském říjnovém kole soutěže HappyFoto Baby roku 2015, kdy se soutěžilo na téma Dítě a dopravní prostředek zvítězil chlapeček Míra se svým červeným autíčkem. Stejně jako na vítězné fotce mu to sluší i na snímcích, které pořídili profesionálové z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě, a vy se na ně teď můžete podívat.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Krásné profifotky svého dítka i celé rodiny můžete mít i vy! Stačí svou ratolest vyfotit na zadané téma měsíce a přihlásit do naší soutěže. A pokud se vám povede opravdu pěkná fotka, která naši porotu okouzlí nejvíce, jako vítěz kola si potom užijete rodinné focení – série profesionálních snímků z ateliéru Fotopromě je jednou z hlavních cen pro vítěze měsíčních kol soutěže HappyFoto Baby roku.

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak si focení s rodiči užil Míra, se můžete podívat ve fotogalerii. Moc jim to spolu sluší! Co říkáte? 🙂

Těšíme se na vaše fotografie!


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist