Hlasujte pro Nejzajímavější těhulku!

Od dnešního dne můžete hlasovat pro vaši favoritku v soutěži NEJ TĚHULKA 2017. Připomeňte si, jak na to.

A je to tady! Soutěž NEJ TĚHULKA vstoupila do své druhé fáze. Teď je to už jen na vás. Vybírat můžete ze 108 fotografií zajímavých těhulek, které dodržely pravidla soutěže.

Vyberte 20 nejzajímavějších těhulek, které postoupí do třetího kola, ve kterém rozhodne porota o třech vítězkách. Hlasovat můžete od 30. 10. 2017 do půlnoci 19. 11. 2017.

Tady je pár odpovědí na otázky kolem hlasování.

Je hlasování nějak omezeno?

Abyste mohli hlasovat, musíte být zaregistrovaní na stránkách www.babyweb.cz a www.nejtehulka.cz. Hlasování je omezeno na 1 hlas na jeden počítač pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednu IP adresu pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednoho přihlášeného uživatele pro každou soutěžní fotografii denně. Tedy pokud máte více svých favoritek, pro každou z nich můžete z jednoho počítače (jedné IP adresy) hlasovat jen jednou denně.

Hlasy budou průběžně připočítávány k jednotlivým soutěžním fotografiím.

Jak mohu získávat hlasy?

Pro získání většího počtu hlasů můžete soutěžní fotografie sdílet prostřednictvím sociálních sítí, v diskusních fórech, e-mailem nebo na svých osobních stránkách. Abychom vám to ulehčili, jsou pod každým příspěvkem „sdílecí tlačítka“ pro další vybrané kanály.

Je zakázáno jakékoliv hlasování pomocí automatických systémů, tzv. robotů. Pokud tuto praktiku odhalíme, můžeme fotografii, u které bylo toto zjištěno, vyřadit ze soutěže. Stejně tak použití jiných způsobů umožňujících opakované hlasování bude kvalifikováno jako podvod a soutěžní fotografie bude ze soutěže vyloučena! K vyloučení může dojít i při odhalení vícenásobné registrace. Aby se zabránilo používání tzv. robotů, nepřihlášení uživatelé mohou hlasovat až po vyplnění systému recapcha.

Jak bude probíhat třetí kolo?

Z internetového hlasování postoupí 20 fotografií budoucích maminek do třetího kola. O jejich postupu k porotě rozhodne počet hlasů.

Každý porotce bude mít šest bodů, které rozdělí podle preferencí mezi tři fotografie dle klíče – 3 body fotografii, která se mu nejvíce líbí, 2 body fotografii, která se mu jako druhá nejvíce líbí, a 1 bod fotografii, která se mu jako třetí nejvíce líbí. Porotce nebude brát ohled na předchozí umístění fotografie v internetovém hlasování.

Ale i ve třetím kole můžete hlasovat. Toto hlasování bude mít stejnou váhu jako přidělování bodů jednoho porotce. Tedy fotografie, která v druhém kole internetového hlasování získá nejvíce hlasů, dostane v závěrečném sčítání bodů 3 body, druhá 2 body a třetí 1 bod.

Tak teď už můžete jít hlasovat a umožnit některé mamince získat výbavičku snů.

A ještě si připomeňte, co vítězky mohou získat:

Hlavní výhrou je dle vlastního výběru kočárek Moon Scala (na výběr Lotos, Coffee, Sport a Cream) a sedačka Be Safe i se základnou). Oboje si můžete prohlédnout v galerii spolu s dalšími cenami.

Soutěžící na 2. a 3. místě získají:

 

Soutěž o nejzajímavější českou těhulku pořádáme ve spolupráci s internetovým obchodem Špuntik.cz. Další ceny do soutěže věnovaly společnosti Hipp, Česká mincovna a Fotopromě.

30.10.2017 3:06 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist