Hlasujte pro Nejzajímavější těhulku!

Od dnešního dne můžete hlasovat pro vaši favoritku v soutěži NEJ TĚHULKA 2019. Připomeňte si, jak na to.

profimedia-0300775215-1100x618.jpg Celá galerie 13 Zdroj: Profimedia.cz

A je to tady! Dnešním dnem spouštíme hlasování o NEJ TĚHULKU. Své fotografie, však můžete zasílat i nadále až do 28. 2. 2019.

Z internetového hlasování postoupí do dalšího kola 20 soutěžících podle počtu hlasů. Z nich pak vzejde po hlasování poroty i vítězka celé soutěže.

Tady je pár odpovědí na otázky kolem hlasování.

Je hlasování nějak omezeno?

Abyste mohli hlasovat, musíte být zaregistrovaní na stránkách www.babyweb.cz a www.nejtehulka.cz. Hlasování je omezeno na 1 hlas na jeden počítač pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednu IP adresu pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednoho přihlášeného uživatele pro každou soutěžní fotografii denně. Tedy pokud máte více svých favoritek, pro každou z nich můžete z jednoho počítače (jedné IP adresy) hlasovat jen jednou denně.

Hlasy budou průběžně připočítávány k jednotlivým soutěžním fotografiím.

Jak mohu získávat hlasy?

Pro získání většího počtu hlasů můžete soutěžní fotografie sdílet prostřednictvím sociálních sítí, v diskusních fórech, e-mailem nebo na svých osobních stránkách. Abychom vám to ulehčili, jsou pod každým příspěvkem „sdílecí tlačítka“ pro další vybrané kanály.

Je zakázáno jakékoliv hlasování pomocí automatických systémů – tzv. robotů. Pokud tuto praktiku odhalíme, můžeme fotografii, u které bylo toto zjištěno, vyřadit ze soutěže. Stejně tak použití jiných způsobů umožňujících opakované hlasování bude kvalifikováno jako podvod a soutěžní fotografie bude ze soutěže vyloučena! K vyloučení může dojít i při odhalení vícenásobné registrace. Aby se zabránilo používání tzv. robotů, nepřihlášení uživatelé mohou hlasovat až po vyplnění systému recapcha.

Jak bude probíhat třetí kolo?

Z internetového hlasování postoupí 20 fotografií budoucích maminek do třetího kola. O jejich postupu k porotě rozhodne počet hlasů.

Každý porotce bude mít šest bodů, které rozdělí podle preferencí mezi tři fotografie dle klíče – 3 body fotografii, která se mu nejvíce líbí, 2 body fotografii, která se mu jako druhá nejvíce líbí, a 1 bod fotografii, která se mu jako třetí nejvíce líbí. Porotce nebude brát ohled na předchozí umístění fotografie v internetovém hlasování.

Ale i ve třetím kole můžete hlasovat. Toto hlasování bude mít stejnou váhu jako přidělování bodů jednoho porotce. Tedy fotografie, která v druhém kole internetového hlasování získá nejvíce hlasů, dostane v závěrečném sčítání bodů 3 body, druhá 2 body a třetí 1 bod.

Tak teď už můžete jít hlasovat a umožnit některé mamince získat výbavičku snů.

A ještě si připomeňte, co vítězky mohou získat:

Vítězka soutěže získá autosedačku Britax Römer Baby Safe2 i-size, kočárek Nuna Demi Grow, lehátko Nuna LEAF Grow Champagne, židličku Nuna ZAAZ almond. Dále pak balíček od společnosti NUK a nechybí ani poukázka na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč.

Zkrátka nepřijde ani těhulka, která se umístí na 2. místě – získá kočárek Joggster Adventure 2018 Quiet Shade, tříkolku Zopa Zoo Go a zároveň výrobky od společnosti NUK. I ona se může těšit na poukázku na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč.

Pro těhulku na 3. místě máme připravenou odměnu ve formě sportovního kočárku Zopa Corsa a výrobků společnosti NUK a též poukázku na profesionální fotografování v ateliéru Fotoprome.cz v hodnotě 4.000 Kč.

28.1.2019 4:30 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist