Jste zvědavá?

Jste zvědavá, co se odehrává během těhotenství ve vašem bříšku? Zajímá vás, kdy už má vaše miminko prstíčky, fungující ledviny nebo kdy už slyší tlukot vašeho srdce?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a my vám budeme zdarma posílat krásné ilustrace s popisem vašeho těhotenství týden po týdnu. A těšit se můžete i na rady, jak si své těhotenství zpříjemnit a co nejvíce užít.

To je první novinka, se kterou jste se, milí čtenáři, mohli na našem webu setkat minulý týden.

Jako těhulka možná přemýšlíte, zda v této době cvičit a jestli se přihlásit do předporodního kurzu. Ve vašem rozhodování vám jistě pomůže článek Předporodní kurzy a cvičení v těhotenství.

Pokud již máte své miminko doma, dětský lékař Martin Gregora popisuje v článku První dny novorozence, jak vypadá první stolička, proč miminko ublinkává plodovou vodu anebo jak na potničky.

Čerstvé maminky možná zaskočí skutečnost, že porodem nic nekončí, ale naopak začíná. Jsou překvapeny mnohými nepříjemnostmi, které šestinedělí přináší. Co a proč se v této době děje s naším tělem, vysvětluje doktorka Alena Měchurová, porodník z pražského Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí v jednoduše nazvaném článku, Šestinedělí.

Nošení dětí v šátku se velmi fundovaně věnuje další z našich autorek maminek, Petra Sovová. Nechybějí ani návodné fotografie.

Chcete mít hodné a slušné dítě? To je jistě přání většiny rodičů. Jak na to, vám jistě napoví psycholožka Tamara Cenková.

A samozřejmě ani tento týden nechybí pokračování našich LIVE projektů, těhulky Petry a maminky Ivy, které se nám svěřují se vším, co se svým bříškem či čerstvým miminkem prožívají.

Na co se můžete těšit další týden? Připravujeme pro vás unikátní příběh maminky, která po porodu shazovala čtyřicet kilo! Nenechala se však zlákat žádnými „zaručenými“ dietami, ale šla svou cestou. Trápení s nadváhou, hubnutí a diety, bude pak téma i dalších dnů.

Stále máte i šanci získat milý dárek, pokud se na vás usměje štěstí a budete vylosováni z těch, kteří diskutují na našem nově uspořádaném diskusním fóru.

A radost na závěr – váš zájem a hlavně ohlasy na naši novou knihu Babyweb do ruky nás mile zaskočil a potěšil. Děkujeme.

Jsme v tom s vámi
…a rádi

Vaše redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist