S kočárkem Prahou 2018 – Co dělají naši partneři pro rodiče

Rok se s rokem sešel a je to tu zase – nejlepší maminkovská party na území Prahy – Mejdan ve Žlutých lázních S kočárkem Prahou. Na jaká překvapení od našich partnerů se můžete těšit?

Partnery akce jsou společnosti, které mají ve svém portfoliu řadu užitečných produktů pro rodiče nebo děti. Proč si vybrat právě je? Čím pomáhají rodičům? Tento článek postupně představí jejich nabídku pro děti i rodiče.

TIP PRO VÁS! Chcete-li se vyhnout dlouhé frontě u vchodu, registrujte se předem! Stačí jen kliknout! (Registrace zabere jen minutku.)


CK FIRO-tour a dětský prázdninový klub Firáček se dostane pod kůži dětem i rodičům

Dětský klub Firáček funguje ve vybraných hotelech a destinacích v době hlavních letních prázdnin, tzn. v měsících červenci a srpnu.
Dětský klub Firáček je určen dětem ve věku 4–12 let. Naši animátoři zpravidla rozdělí děti do dvou věkových skupin (4–7 let a 8–12 let) a vyberou aktivity vhodné pro tyto věkové skupiny, vždy dle aktuální účasti dětského klubu. Záleží pouze na náladě a zájmu dítěte, ke které skupině se připojí, bez ohledu na věk. Více informací na www.firotour.cz a www.firacek.cz


Maminky mohou od ZP 211 čerpat příspěvek až 500 Kč dvakrát ročně. Vybrat si mohou příspěvek z aktuální nabídky pro dospělé a k němu ještě příspěvek z programu pro těhotné a ženy po porodu, a to například na předporodní kurz či na 3D a 4D ultrazvuk, na poporodní cvičení, plavání s miminkem, pomůcky pro novorozence a kojence apod. Pro odrostlejší děti má ZP 211 přichystány mimo jiné i příspěvky na ozdravné pobyty v přírodě, nácvik dentální hygieny nebo na sportovní pohybové aktivity, a to vždy do výše až 500 Kč. Dalších 500 Kč lze pro děti čerpat na prevenci infekčních onemocnění (očkování), nebo na zdravotnické prostředky pro chronicky nemocné děti. Nově od 1. 7. do 31. 8. také na sportovní pohybový pobyt pro děti do 18 let. Zkrátka nepřijdou ani ženy a muži v dospělém věku. Ti mohou vybírat z široké nabídky příspěvků na očkování, na preventivní prohlídky nebo na sportovní pohybové aktivity (permanentka min. za 800 Kč).


K Alzákovi pro plenky i výbavičku

Pozemšťané, věděli jste, že na Alza.cz už dávno nenakoupíte jen elektroniku, ale také třeba výbavičku pro miminko? V rámci sekce MAXI Drogerie vám Alzák přináší široký výběr kosmetiky i dětského sortimentu. Z pohodlí domova tak můžete na pár kliknutí pořídit vše od kočárků, přes postýlky a hračky až po pleny, dětskou výživu nebo autosedačky. Ať už vybíráte věci do porodnice, na šestidenělí nebo na Baby shower, pomůže vám přehledný rozcestník. A pro ještě rychlejší a bezstarostnější nakupování můžete využít i mobilní aplikaci e-shopu.

Chystáte větší nákup např. plenek do zásoby? Hledejte u produktů červený odznáček „Nakup víc, zaplať míň“. Právě na toto zboží nabízí Alza MAXI Drogerie výhodné množstevní ceny. A protože prodejce ví, že na trhu je nepřeberné množství různých výrobků a občas je náročné najít ten, co bude vyhovovat opravdu nejlépe, usnadní vám rozhodování tým zkušených maminek, které výrobky v nabídce e-shopu testují. Nejen tyto recenze, ale i další cenné rady a tipy ohledně mateřství si pak můžete přečíst v online Baby magazínu, jenž vychází přímo na webových stránkách Alzy.


Díky své tradici a zejména kvalitě svých výrobků se značka NIVEA stala i na českém trhu, stejně jako jinde ve světě, naprosto přirozenou součástí domácností a skutečným členem rodiny. Ale není to jen péče o pokožku, kterou se NIVEA spojuje s rodinami, je to také její společenská odpovědnost, pocit sounáležitosti a podpora řady veřejně prospěšných a rodinných projektů.

NIVEA podporuje české rodiny s dětmi již několik let. V České republice se soustředí především na aktivní pomoc sociálně slabším rodinám, integraci dětí z různých sociálních skupin a také na podporu projektu Celé Česko čte dětem.  NIVEA je také hlavním partnerem charitativního projektu Obědy pro děti, jehož cílem je pomáhat dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit zaplatit obědy ve školních jídelnách. Od roku 2002 realizuje vlastní projekt Medvídek NIVEA, díky kterému dostávají děti ve 200 mateřských školách po celé ČR zábavné vzdělávací materiály. V roce 2017 za svou charitativní činnost získala NIVEA bronzový certifikát v rámci ocenění TOP odpovědná firma velká firma 2017. Více informací na: www.NIVEA.cz/rodina


Schopnost dětí učit se novým věcem je dar, kterého naší metodikou využívám nejlépe

V Kids&Us jsme si vědomi vrozené schopnosti lidí osvojit si jazyk a že tento mechanismus byl aktivován učením se vlastní mateřské řeči. A jdeme ještě o krok dál tím, že s novým jazykem děti seznamujeme nenuceným způsobem. Naše 15leté zkušenosti potvrzují úspěšnost našeho vzdělávacího projektu, založeného na předání vlivu jazyka a schopnosti vyjádřit se v angličtině, která je bohatá, precizní a všestranná. Doufáme, že až se rozmáchnou svými křídly, angličtina, kterou se v Kids&Us naučily, jim umožní vzlétnout ještě výš. Nabízíme dětem příležitost růst s angličtinou od jednoho roku až do dospělosti. Děti jsou podobně jako motýli symbolem změny a evoluce a je jen na nás, abychom jim pomohli vytvořit ty nejlepší podmínky pro rozkvět potenciálu, který je dětem z podstaty vlastní.

V Kids&Us se proto necháváme inspirovat moudrostí přírody za účelem vyvinutí přirozené studijní metody. Studium v Kids&Us zajišťuje, novým generacím lepší vnímání a vstřebávání podnětů, jimiž svět oplývá. Z tohoto důvodu naše metoda roste spolu s dětmi a shoduje se s tempem jejich přeměny. Tímto způsobem je angličtina doprovází celý jejich život, aby v budoucnu mohly být kýmkoli si jen budou přát. Vydejte se daleko, myslete odvážně s Kids&Us!


MAM a Baby sebamed – péče o Vaše miminko již od prvního dne

Jakmile je děťátko na světě, nemůže se dočkat, až jej začne poznávat všemi smysly. A na této cestě za poznáním děti doprovází výrobky značky MAM! Každý výrobek je vyvíjen ve spolupráci s lékařskými odborníky a je před uvedením na trh pečlivě testován. MAM výrobky jsou praktické, funkční, inovativní, bezpečné pro děti, ale mají také okouzlující design. MAM kromě oblíbených lahví a dudlíků nabízí také dětské hrnky, kousátka, pomocníky pro krmení a kojení, pomůcky pro péči o ústní dutinu a mnohé další.

Při péči o miminko se maminky samozřejmě neobejdou ani bez kosmetiky. Pokožka miminek je opravdu velmi citlivá, a tak je třeba používat pouze vhodné výrobky. Dětská kosmetika Baby sebamed přesně vyhovuje náročným potřebám citlivé dětské pokožky. Výrobky mají pH 5,5, aby u dětské pokožky podpořily vývoj kyselého pláště a stabilizovaly hodnotu pH. Značka nabízí řadu pro mytí, výrobky pro přebalování a samozřejmě i krémy a oleje pro následnou hydrataci a masáže.


Dětský e-shop Proděti.cz dělá radost maminkám, tatínkům i dětem

Prodeti.cz bylo založeno v roce 2013 partou internetových nadšenců.Na www.prodeti.cz najdete vše od věcí pro vaše miminko, hračky, oblečení, obuv, sportovní vybavení až po zařízení dětského pokojíčku. A navíc vše si můžete objednat jednoduše a z pohodlí domova. Produkty vybíráme osobně na výstavách v zahraničí i doma, v časopisech nebo u našich dodavatelů. Vyhledáváme nové materiály, vychytávky, novinky a trendy, kterými bychom vás potěšili a inspirovali. Produkty často testujeme nejen u nás v kanceláři, ale i doma na našich vlastních potomcích.

Náš e-shop stavíme na široké dostupnosti kvalitních produktů, rychlém doručení, férových cenách a spolehlivých službách. Protože nás to prostě baví!

Pokud o nás chcete zjistit více, sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu.


Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z velké osobní touhy zhubnout, se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Tváří KetoDiet a hlavní ambasadorkou se v únoru letošního roku stala populární zpěvačka Anna K., která si hubnutím s touto českou značkou sama s úspěchem prošla.

KetoDiet.cz svým klientům nabízí prvotřídní proteinové nápojeproteinové kašeproteinové tyčinkyproteinové polévkysušené masoproteinové těstoviny, nebo sirupy bez cukru vyráběné přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin. Dietní plány KetoDiet jsou velice snadné a výsledky na sebe obvykle nenechají dlouho čekat. Poskytuje také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím online.


APOTEX v České republice

 APOTEX ČR byl založen v roce 1992 a je nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. Dnes je desátou největší společností na českém generickém trhu (prosinec 2015). Nabízí okolo 60 registrovaných generických přípravků v přibližně 170 variantách balení. Zaměřuje se zejména na oblast všeobecné medicíny, kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie, urologie, onkologie, oftalmologie, alergologie a nově i pediatrie.

 Od roku 2008 nabízí APOTEX ČR  řadu prémiových doplňků stravy. Orientuje se především na probiotika a na čistý krystalický lyofilizovaný kolagen typu I (doplňky stravy značky Colafit). Od roku 2015 spolupracuje APOTEX ČR s německou farmaceutickou společností Krewel Meuselbach, jejíž tradiční přípravky rozšířily portfolio APOTEXu v České republice. Od roku 2016 se APOTEX ČR stal distributorem portfolia doplňků stravy obsahujících betaglukany.

 Široké spektrum přípravků navíc doplňují zdravotnické prostředky, zejména unikátní gel na krytí a hojení ran HemaGel.

 Dělá nám radost, když Vám můžeme ulevit od starostí a pomoci s tím nejcennějším – zdravím Vašich nejmenších. Pro zdraví dětí proto přinášíme celou řadu volně prodejných léků, doplňky stravy s obsahem probiotik (Apo-Laktík for Kids a Apo-Laktík for Baby), betaglukanů (Glukánek a Betaglukan Junior) a kolagenu (Colafit Junior). V lékárnách také získáte zdravotnické prostředky řady HemaGel na ošetření drobných ran a přípravky s rostlinnými extrakty při rýmě a nachlazení Aspecton.

Inspirujte se vyberte si vhodnou variantu pro Vaše děti – kompletní přehled získáte nawww.přípravky-apotex.cz. Více informací o přípravcích společnosti APOTEX ČR naleznete na internetových stránkáchwww.pripravky-apotex.cz.


 

Dino Toys – známka české kvality

Rodinná česká firma Dino Toys působí na trhu od roku 1993. V současnosti patří k předním výrobcům puzzle, deskových her, karet a dalších hraček v České republice i na Slovensku. Výrobce si velmi pečlivě hlídá kvalitu a je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Sleduje nejnovější trendy v celosvětovém měřítku. Velký důraz klade také na hravý design a vývoj her, které vychovávají a hráče od útlého věku až do dospělosti, a v každém věku mu tak nabízí adekvátní hru pro rozvoj motorických a myšlenkových dovedností. Výroba většiny produktů Dino Toys probíhá v Mnichově Hradišti. Největšího úspěchu dosáhla firma s hrou Dostihy a sázky, která se v několika obměnách vyrábí už od roku 1984 a dosud se jí prodalo více než 2,5 milionu kusů. Mezi bestsellery patří také hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kamionem po Evropě, nebo „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště, která se stále rozrůstá o nové 30cm modely. Více na www.mojedino.cz.


Oriflame, to je švédská kosmetika, která nabízí příjemné překvapení pro všechny členy rodiny! Maminky si mohou vyzkoušet nové líčení, nechat si udělat analýzu pleti moderním diagnostickým strojkem a získat doporučení na péči o pleť přesně na míru. Máte rádi kabelky a šperky? Nenechte si ujít novou letní kolekci doplňků inspirovanou žhavými sezónními trendy z módních mol! Děti si užijí zábavné koupání s péčí s obrázky filmových hitů Pixaru a Disneyho. A pro tatínky máme třeba sportovní, elegantní i svěží vůně perfektní na léto. Pro celou rodinu jsme jako novinku připravili kolekci péče o tělo Loving Care s přírodním výtažkem z mandlového mléka, báječnou vůní a cenou přátelskou k rodinnému rozpočtu.Hravé barvy, příjemné textury, lákavé vůně a krásný design – to vše a ještě mnohem více je Oriflame. Nechte se inspirovat švédským stylem! To nejlepší z přírody ve spojení s tím nejlepším z vědy čeká jen a jen na vás.


 

Lehčí život maminkám (i tatínkům)

Být rodičem je někdy pořádná fuška – velké balíky plen, těžké skleničky s příkrmy … Tahat tyto každodenní nezbytnosti v nákupní tašce nás přestalo bavit, stejně jako obíhat drogerie a specializované prodejny, ve kterých nikdy neseženete vše najednou. A tak vznikl největší český specializovaný e-shop s výživou a potřebami pro kojence, ve kterém si z pohodlí domova můžete objednat dudlík i kočárek a ty vám následně pečlivě zabalené dorazí až domů. A protože rádi děláme radost, k nákupům rozdáváme dárečky, které potěší jak maminku, tak i miminko.

Jsme si vědomi toho, že vybírat kočárek nebo třeba postýlku on-line, může být trochu komplikované. Na to jsme ale ve Feedo.cz připraveni. Pro rodiče máme taháky v podobě videí, recenzí a článků, které se správným výběrem vždy pomohou. Protože chceme dělat lehčí život maminkám se vším všudy, pořádáme různé vzdělávací semináře, připravujeme rozhovory s odborníky, vydáváme vlastní Feedo časopis a věnujeme se podrobně tématům, které maminky (i ty nastávající) zajímají a bavíme se s nimi o tom také na našem Facebooku a Instagramu. Prostě a jednoduše, Feedo.cz není obyčejný on-line obchod a vy se o tom můžete přesvědčit.  Na www.feedo.cz jsme tu vždy pro vás.


 

30.4.2018 2:08 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist