Kreslená postavička Kapitánka Lipánka ožívá! Prožijte s ním nevšední dobrodružství!

Máte doma malé neposedy a nevíte, jak je o víkendu zabavit? Návštěvu zoo už s nimi máte za sebou, procházka v lese je neláká a vám už pomalu dochází nápady na zábavný rodinný program? Pak na své děti povolejte Kapitána Lipánka, tvář zdravých a lahodných smetanových krémů z Madety.

Sympatická postavička z obalů jihočeských mléčných dobrůtek ožívá a vaše děti a jejich kamarádi se s ní budou moci poprvé v životě setkat tváří v tvář! Za tímto sympatickým kamarádem se spoustou zajímavých nápadů se navíc nemusíte nikam vydávat. V rámci projektu „Kapitán Lipánek vyplouvá do rodin“ za vámi tento kreslený hrdina přijede sám!

Cílem akce je dětem a jejich kamarádům, ale i vám, rodičům, nabídnout možnost prožití zábavného tematického odpoledne, které se dle výběru kluků a holčiček může nést v duchu narozeninové oslavy, dobrodružství na lodi nebo dobytí hradu. V rámci těchto setkání se děti mohou těšit na dárečky od Kapitána Lipánka (včetně kapitánských triček a čepic), řadu zábavných aktivit a soutěží, jako je například překonávání překážkové dráhy, výroba lodiček, lekce vázání lodních uzlů apod. Součástí každého programu také bude speciální „kurz vaření“, během kterého se děti naučí, jak si samy během dne s pomocí Lipánka mohou připravit chutnou zdravou svačinku!

Pokud chcete své ratolesti a jejich přátele příjemně překvapit a pozvat jim domů na sobotu nebo na neděli zajímavého kamaráda v podobě Kapitána Lipánka, klikněte na www.lipanek.cz. Pak už jenom stačí vyplnit přihlašovací formulář, vybrat společně s dětmi tematický program, kterého by se rády s Kapitánem Lipánkem zúčastnily a čekat, zda se na vás usměje štěstí a on poté zaťuká právě u vašich dveří. Podmínkou pro setkání s Kapitánem Lipánkem je účast minimálně šesti dětí ve věku 3-8 let a tří dospělých. Rekvizity potřebné pro realizaci programu budou vždy zajištěny Kapitánem Lipánkem. Jediným úkolem rodičů bude dané setkání zdokumentovat a fotografie s komentáři uveřejnit na webu www.lipanek.cz. Pokud následně fotografie z vašeho setkání návštěvníci serveru ohodnotí jako nejzajímavější, mohou se všichni zúčastnění zábavného odpoledne u vás, těšit na výhru v podobě „rodinného“ pobytu u přehrady Lipno v Jižních Čechách.

Za první rodinou se Kapitánek Lipánek rozjede už v květnu tohoto roku! Bude to právě ta vaše? Více informací a přihlašovací formulář do projektu „Kapitánek Lipánek vyplouvá do rodin“, najdete na www.lipanek.cz.

12.4.2010 12:47 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: dětikamarádiprocházka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist