Máme nový Babyweb!

Milé ženy! Zrodil se nový Babyweb.cz! Věříme, že se nám jej s vaší pomocí podařilo vyladit tak, že z něj nebudete chtít odcházet. A pokud ano, tak jen proto, že vaše miminko se zrovna rozhodlo narodit, či se vaše již narozené dítě, partner nebo partnerka neodbytně dožadují vaší pozornosti. Uspořádání i vzhled Babyweb.cz jste ovlivnily samy svými náměty, které jste nám průběžně zasílaly.

Jsme v tom s vámi již 5 let! Jste-li v tom i vy s námi, napište nám do DISKUZNÍHO FÓRA, jak se vám nový web líbí, zda se v něm orientujete, případně cokoli, co vám připadá na Babyweb.cz úžasné, nebo naopak úděsné. Kdo si dá záležet (budete nás chválit) a napíše do fóra připomínky, které shledáme věcnými a konstruktivními, tomu nabídneme spolupráci. Máte-li o spolupráci zájem, napište ke svému diskuznímu příspěvku heslo: Nejlepší rodičovský web je Babyweb.

Víme, že nový Babyweb.cz není zdaleka dokonalý. Někde nevypadá, jak by měl, nebo nefunguje, jak bychom chtěli. Rozhodli jsme se, že s vaší pomocí všechny nedostatky postupně odstraníme, abychom se po zdlouhavém porodu alespoň přiblížili k vysněné dokonalosti (90-60-90).

POZOR! VZKAZ PRO REGISTROVANÉ:

Na starém BW se nám tak dokonale podařilo zašifrovat hesla, že jsme je nedokázali převést. Jste-li registrovaná uživatelka, prosíme, postupujte pro přihlášení na novém Babyweb.cz stejně, jako byste heslo zapomněla a dále dle instrukcí, které obdržíte e-mailem. Zároveň prosím aktualizujte svůj uživatelský účet, a pokud máte zájem, přihlaste se k odebírání zpravodaje šitého na míru vaší fázi těhotenství nebo stáří dítěte.

Jste těhotná?

Získejte informace tvořené odborníky z ÚPMD o vývoji plodu, těhotenských změnách, jedinečné ilustrace, jak vypadá miminko v daném týdnu těhotenství, a tip redakce, jak zapojit tatínka.

Jste maminka?

Získejte informace, které vás zajímají v souvislosti se stářím vašeho dítěte nebo dětí.

Připravujete se na mateřství?

Získejte informace o novinkách z rubriky Chci dítě, které zodpoví řadu otázek na téma menstruace, ovulace a plodné dny, neplodnost či umělé oplodnění.

Zaregistrujte se na Babyweb.cz a přihlaste se k odebírání příslušného zpravodaje ve vašem uživatelském účtu.

vyvoj-plodu-26-tyden.jpg

 

Čím jsou zpravodaje od Babyweb.cz jiné?

 1. Obsahují vysoce odborné, ale přitom čtivé informace sepsané předními českými lékaři a odborníky ve spolupráci s naší redakcí.
 2. Jsou plné osobních příběhů, tipů a triků, které jsme pro vás sami vyzkoušeli.
 3. Aktuální a pravdivé – i starý obsah pro vás pravidelně revidujeme a články upravujeme.
 4. Zakládáme si na jazykové správnosti všech našich textů.
 5. Zasíláme pouze informace šité na míru vašemu těhotenství nebo mateřství (samozřejmě jen v případě, že svůj uživatelský účet udržujete aktuální a nevydáváte se za někoho jiného).
 6. Jsou pravidelné, zasílané každý týden ZDARMA přímo na váš e-mail.
 7. Potěší – jsou hezké, přehledné, stručné a uspořádané.

CHCI SE REGISTROVAT NA BABYWEB.CZ

Registrace na Babyweb.cz vám NAVÍC umožňuje:

 • vkládat komentáře pod články
 • vkládat dotazy do poradny
 • účastnit se soutěží
 • založit si svůj profil a diskutovat
 • založit si svůj blog
 • založit si svou fotogalerii

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist