Přijďte na Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

Již jedenáctým rokem pořádá Hnutí za aktivní mateřství v rámci Světového týdne respektu k porodu Festival o těhotenství, porodu a rodičovství. Tentokrát se koná 16.- 22. května v Kině Perštýn v Praze.

Program festivalu je opět bohatý. Jedná se o celotýdenní smršť přednášek, projekcí, diskusí a mnoho dalšího. Na své si zde přijdou nejen zvídavé ženy v očekávání, ale například i rodiče, kteří se zajímají o různé způsoby vzdělávání svých dětí. Taktéž studenti, pro které je vyhrazen dopolední program s interaktivní formou přednášek (nutno objednat předem).

Ústřední téma jedenáctého ročníku je poměrně revoluční: MÉ TĚLO, MÉ DÍTĚ, MÉ ROZHODOVÁNÍ. Tato myšlenka je přitom zcela v souladu s odbornými doporučeními, například Světové zdravotnické organizace. Ta zdůrazňuje, že rodící žena je důležitou součástí týmu, její pocity a přání jsou zásadní. A pokud je potřeba během porodu rozhodovat, pak by měla na základě doporučení zdravotníků rozhodovat právě ona.

V prostorách Kina jsou volně přístupné expozice, bar se zdravým občerstvením, obchůdek s odbornou literaturou, či potřebami pro maminky a jejich miminka.

Dále je možno navštívit také poradnu duly, porodní asistentky a nově i psycholožky.

Letošní ročník má záštitu primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové.

Těšíme se na vás!

Více na www.respektkporodu.cz nebo www.svetovytydenrespektukporodu.cz 

phoca_thumb_l_2015_respektkporodu_007.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist