Sexuální praktiky ve světě: Jak to kdo má rád?

Bez ohledu na pohlaví, sociální postavení či národnost máme každý sexuální touhy. Ovšem pokud jde o sexuální praktiky, zde už značné rozdíly existují. Pojďme spolu nahlédnout „pod peřinu“ jednotlivých národů. A jak jsme na tom se sexem my Češi?

Vášeň a temperament jižanů

Díky jejich kladnému vztahu k sexu a nejrůznějším sexuálním praktikám jsou jižané na vrcholu pomyslného žebříčku nejlepších a nejžhavějších milenců, co svět světem stojí. Jejich horká krev zástupce ostatních národů doslova fascinuje, a jestli po něčem opravdu touží, tak po vášnivém nespoutaném sexu v náruči smyslné Italky či náruživého Řeka.

Jižní národy milují předehry. Dlouhé, dráždivé laskání, erotické masáže. Rádi při milování otevřeně komunikují. Například mistry v dobývání žen jsou Chorvaté. Ačkoliv dávají v sexu přednost spíše klasické misionářské poloze, to, jakým způsobem ženu svedou, naprosto upozadí toto „obyčejné“ milování.

S Bulharem na vás zase čeká nezapomenutelný sex na pláži, který má v oblibě, a se Španělem zažijete nepopsatelnou romantiku. Jejich umění polichotit odolá málokterá žena. A co teprve, když takový okouzlující Španěl nabídne rodinné zázemí…

Podle průzkumů si sex alespoň jednou týdně dopřává až 87 % jižanů, a pokud jde o kvalitu sexu, na prvním místě jsou Řekové.

Seveřané: Záruka „kvalitního sexu“

Na první pohled se můžou zdát stejní jako severská krajina. Studení a kapku nudní. Ale nenechte se zmást. Když Fina, Nora či Švéda poznáte blíže, zjistíte, že ve skutečnosti je vřelý, okouzlující a krásný, úplně stejně jako místo, kde žije. Seveřané jsou klidní, vyrovnaní a především disponují neuvěřitelnou výdrží. Sice ženě v posteli neumí nabídnout výbušnou vášeň jako jižní typy, ale zato v něm najdete kvalitního výkonného milence, který ví, co žena potřebuje, a který ji dokáže dokonale dlouho uspokojovat…

Díky globálnímu oteplování si také milenci v severských zemích začínají více užívat sexu v přírodě (podle statistiky Univerzitní nemocnice v Helsinkách). Pozitivní je pro ně určitě objevování nových sexuálních praktik, negativní jsou nepříjemné zážitky v podobě nejrůznějších zranění, která si při sexuálních hrátkách v přírodě způsobí. Podle zmíněných statistik vede pokousání hmyzem na intimních místech či jehličí zapíchané tamtéž. Výjimkou není ani napadení losem. Úsměvné? Pro milence „v tom nejlepším“ rozhodně ne.

Asiaté = neobvyklé sexuální hrátky

Jestli máte chuť na nespoutaný sex a netradiční sexuální praktiky, vrhněte se do náruče muže Asiata. Například Japonec nemá problém prakticky s ničím, co se sexu a erotiky týče. Asiaté jsou spíše dominantní milenci, zbožňují ženy submisivní, které se kvůli nim neváhají převléci třeba za nevinnou školačku, ale zrovna tak milují skupinový sex a tabu pro ně není ani homosexualita. Na rozdíl od nás Evropanů berou sexuální hrátky jako velmi příjemnou a zábavnou součást svého života a rozhodně se „v posteli“ nenudí.

Evropané: Něha Francouzů versus dokonalá technika Němců

Šarmu Francouzů zkrátka nelze odolat. Ženu dokážou nekonečně dlouho rozmazlovat a předehra v podobě chutné večeře, sklenky vína, něžného mazlení a hýčkání je u nich samozřejmostí. Jsou to skuteční labužníci a společné chvíle před samotným sexuálním aktem si dovedou pořádně vychutnat. A i při milování si dávají na čas. Nikam nespěchají a ženino uspokojení je u nich na prvním místě.

profimedia-_par.jpg

Němci jsou zase mistry dokonalé sexuální techniky. Jsou výkonní a navíc bez jakýchkoliv zábran. Kvůli touze po sexu plného opravdové živočišné vášně jsou ochotni cestovat přes půlku světa. Možná i z tohoto důvodu jsou často nazýváni sexuálními turisty. Ale ačkoliv se nestydí a nemají žádné předsudky, podle provedených průzkumů se vyhýbají hovorům o sexu. Také je neužije na typické sexuální vychloubání.

Jihoameričané? Horkokrevní mistři orálního sexu

Ačkoliv se Jihoameričané od Evropanů, co se sexu týče, příliš neliší, pokud jde o náruživost, za Jihoameričany muži s Evropy kapku zaostávají. Slabost Brazilců pro něžné pohlaví je pověstná a stejně tak i jejich dokonalé umění orálního sexu. Jejich pověst žhavých milenců však trochu kazí fakt, že se k ženám chovají majetnicky a bývají žárliví.

Podle tamních statistik se sexuálním hrátkám alespoň jednou týdně oddává až 82 % párů a celých 77 % si dopřává tolik oblíbený orální sex.

Čtěte také:

A co my Češi?

K sexu máme poměrně kladný vztah. Na rozdíl od Němců nemáme problém o sexu mluvit, ovšem pokud dojde na praxi, tady už trošku pokulháváme. Jinak řečeno: Ve fantazírování jsme mistři, ale v ložnici už to poněkud vázne. Rozdílný je také pohled českých mužů a žen na sex. Zatímco muži o svých sexuálních fantaziích hovoří rádi a jejich snem je skutečně je zrealizovat, ženy jsou v tomto ohledu trošku zdrženlivější. Své sexuální touhy a představy si nechávají pro sebe, čímž se o skutečné zážitky zbytečně ochuzují.

Dobrou zprávou ale je, že náš celkový pohled na sexuální život se začíná měnit. Z nejnovějších studií totiž vyplývá, že vzrůstá zájem nejen o nové sexuální praktiky, ale také o sexuální pomůcky. Že bychom přece jenom konzervativnost a zábrany z našich ložnic jednou pro vždy vyhnali a ve světovém měřítku se v sexuálním experimentování vymanili průměru?

4.8.2017 1:26

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist