Staňte se naší TĚHULKOU LIVE!

Jste těhotná a píšete si deníček? Co takhle se o něj podělit s ostatními? A stát se jejich inspirací? Začněte ho psát pro náš Web! Hledáme ženu v rané fázi těhotenství, která bude ochotná sdílet své prožitky a zkušenosti z jedinečného období svého života na stránkách Babyweb.cz. Chcete to zkusit? Přihlaste se do našeho KONKURZU na novou Těhulku LIVE!

tehulka-live-titul-1100x618.jpg Celá galerie 21 Zdroj: Fotoprome.cz

Co účastí na projektu získáte?

  1. Jedinečnou památku na celé nádherné období těhotenství: sérii profesionálních fotografií z fotoateliéru Fotopromě.cz.
  2. Dárky pro maminku a miminko v minimální hodnotě 8 000 Kč.
  3. A v neposlední řadě unikátní možnost sdílet své pocity s ostatními maminkami, lékařsky podložené odpovědi na otázky související s těhotenstvím a mateřstvím a podporu dalších žen, které řeší stejné otázky jako právě teď vy.

Jaké fotky můžete mít? Podobné jako krásné fotky, které zůstanou Těhulce LIVE! Báře:

Chcete se zúčastnit?

  • Pošlete na adresu redakce@babyweb.cz několik řádek o sobě (představení se) a přiložte svoji portrétní fotografii ve formátu na šířku. Spolu s krátkým představením pošlete také svůj úvodní příspěvek v délce max. jedné strany.
  • Do konkurzu se přihlaste, jen pokud vaše těhotenství není delší než 10 týdnů.
  • Počítejte s tím, že budete psát každý týden článek doplněný také o vlog o vašem těhotenství.
  • POZOR! Vzhledem k hodnotě odměny, se jedná o smluvní vztah a práva a povinnosti zúčastněných stran jsou definovány smlouvou o spolupráci.

Jak takový deníček Těhulky LIVE! vypadá, si můžete přečíst třeba TADY u Těhulky LIVE! Ivy.

Co projekt Těhulka LIVE! přináší čtenářkám?

Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníčku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnutelného sebepozorování, které k této životní etapě patří. Možná pomůže právě vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou.

Na jedinečných ilustracích můžete týden po týdnu na našem webu sledovat, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.

Profesionální fotografie nám ukážou, co se děje „navenek“, tj. jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie či videa.

Podívejte se na časosběrné snímky Těhulky LIVE! Veroniky:

A na co se může těšit naše nová těhulka?

Kromě hřejivého pocitu, že bude zdrojem užitečných informací pro naše čtenářky, které se připravují na těhotenství nebo porod, se jí dostane přátelské podpory od čtenářek, odnese si nové zážitky coby hvězda Babyweb.cz, její miminko získá deníček z doby, kdy bylo ještě v bříšku, maminka krásné stylizované fotografie, díky nimž bude mít krásnou vzpomínku.

Pokud vás naše rubrika zaujala a ráda byste do ní přispívala, přihlaste se do našeho konkurzu na adrese redakce@babyweb.cz. Těšíme se na vás!

2.2.2021 12:00 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist