STRÁNKY BABYWEB.CZ V NOVÉM !

Milí čtenáři,

vítejte na nově upravených stránkách, které jsme se snažili zdokonalit na základě vašich připomínek a podnětů, které jste nám zaslali v rámci soutěže „Vylepšete (si) Babyweb.cz“.
Doufáme, že se náš portál stal přehlednějším a srozumitelnějším. Těšíme se, že se u nás budete cítit dobře a že najdete všechny potřebné informace.

Co jsme změnili:

Naše evergreeny, tedy základní kategorie – Chci dítě, Těhotenství, Dítě 0 – 1 a Dítě 1 – 3 roky – jsme umístili do vodorovné lišty, která je pro rychlé vyhledávání jistě příjemnější.

Hned za ně jsme zařadili neméně důležité složky – Vaše fórum, kde jsme vytvořili místo pro vaše setkávání s ostatními – Diskusní fóra, Chaty, Deníky a Nákupní galerie. Jejich důležitost jistě netřeba více komentovat.

V posledním okénku O nás se můžete dozvědět, co jsme vlastně zač. Pro stálé čtenáře nic překvapivého :), pro ty nové se zde představují redaktoři i týmu odborníků, kteří se snaží přinášet ty nejaktuálnější fundované informace ve svých článcích či prostřednictvím odpovědí v naší poradně.

A protože jsme pyšní na naše „Vychytávky“, pověsili jsme je hned na první místo pod lištu, hezky sesypané na hromádce, tak, abychom vám ušetřili čas při pátrání po nich.
Pokud naše Vychytávky neznáte, jen malá ochutnávka – křestní jména, databáze závadných výrobků nebo poradna.

Lehce jsme pozměnili i redakční část, především zvýrazněním hlavního materiálu dne a lepším zdůrazněním speciálů, ve kterých se věnujeme aktuálním či důležitým tématům.

Když nahlédnete nové grafice pod kanýrek, jistě objevíte i jisté změny v kategoriích pro řazení článků. Věřte, že tato fáze nám dala nejvíce zabrat, neboť jsme se snažili články poskládat tak, aby jejich vyhledávání bylo logickou a příjemnou záležitostí. Doufáme, že se nám to povedlo.

Vlastně vám, neboť všechny změny vycházely především z vašich připomínek.

Takže vítejte a buďte, vlastně jste, doma. Vždyť je to především váš web.
A věřte, že v tom i nadále nejste sami.

Jsme v tom s vámi.

A těšíme se na vaše reakce na našem redakčním emailu nebo v diskuzním fóru.

Více o tématu: čassoutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist