Těhulka Live! Tereza: Girls nights out

Jmenuji se Tereza, je mi 31 let. V létě jsem se vdala za skvělého muže, který chtěl dítě o něco více a o něco dříve než já :-). Mojí vášní je cestování a lezení po horách. Procestovala jsem půlku světa, žila v Kanadě i v Praze a usídlila se v Podbeskydí. Na dítě jsem se necítila nikdy připravena a nejsem jedna z těch žen, které to berou jako náplň svého života. Třeba mi to mlíko na mozku změní :-). Teď mi zbývá pár měsíců se na novou roli připravit.

tehulka-tereza-1-1100x618.jpg Zdroj: Tereza Milatová

Hm, takže tento týden, taky moc nepobudu doma. Tomáš je v pondělí na turnaji, takže já mám čas se pěkně věnovat sama sobě, zregenerovat po náročném víkendu a pořádně popracovat. Nicméně mám velkou chuť se protáhnout, takže googlím, jaká jóga je dnes na programu u nás v Třinci. Power joga… zvládnu to? Volám lektorce. Prý že jo, tak se tedy vydávám večer si zacvičit a udělalo mi to zase tááááák dobře. Musím nebýt lenoch a cvičit více doma. 

V úterý mě čeká druhý velký screening. Ve 20. týdnu. Dozvím se, zda náš Trevor má všechny prsty a tak… (to jsem se dočetla na Babywebu:-)). Předtím, než vyrazíme do fakultky do Ostravy, se ovšem musíme sbalit. Zase. Já na golf a na víkendovou jízdu u Attersee a Tomík “jen” na golf. Snad si vezme víc než jedno tričko – ne jak minule. Jednou někde zapomene i Trevora. Jsem si jistá :-D.

Ve fakultce už jsme očekáváni a po měření teploty si jdu zase lehnout na ultrazvuk k příjemnému panu doktorovi, který hází jeden vtípek za druhým a v mezi čase hlásí rozměry a hodnoty našeho mimina. Pohlaví potvrdí, je to kluk jak buk. Pindík jde vidět mnohem lépe než například levá noha. Ale ubezpečil mě, že má i tu! Jinak standardní velikost, standardní váha (moje i jeho) a ta podoba na Tomáše je až neuvěřitelná. Skoro vidím to strniště na bradě :-D. Každopádně z fotky, kterou nakonec nemusíme ani zaplatit, poznám i já, že je to dítě. Poznám hlavičku a vše, co k ní patří :-).

Zjišťuju, že jsem zapomněla doma barefooty, ve kterých hraju golf. Volám Páji. Pája mě zabije, ale má to o dost menší zajížďku k nám než my. Ještě, že jsem jí nechala ty klíče! Zajede tam. Uff. Tak jo, vyrážíme na Penati, což je někde u Bratislavy. Takže zase roadtrip. Už vás s tím musím nudit :-D. Svatbový roadtrip, golfový roadtrip… když mě to spaní v autě fakt baví! Občas vypadáme mezi těmi všemi bohatšími lidmi trochu jak socky, ale když já ty eura radši projím a spaní v autě je fakt komfortní!

Ve středu nechám hrát jenom Tomáše a já makám jako šroub. Ještěže mi k tomu stačí počítač. Už jsem asi klasicky nezaměstnatelná. Odpoledne mě přepadne únava, tak si jdu dát šlofíka k Páji do postele. Spaní v autě přes den má nevýhodu, že je tam moc vedro. Ve čtvrtek si jdu zahrát taky. Je parno, ale já to naštěstí zvládám dobře i jako těhotná. Jsou fakt hezké trofeje, tak se musím snažit. Tentokrát se mi nedaří tak jako minule a moje soutěživá povaha se musí smířit s tím, že na stupně vítězů tentokrát nevystoupám. Ještěže mi Tomík vyhrál náramek v happy shotu :).

Přeházíme všechny kempingové věci z Pájiny fabky do Tornana (jméno našeho auta – ano, všechno a všichni se musí jmenovat na T :-). Rozloučíme se s Tomíkem a uháníme směr Rakousy. Cesta je dlouhá, ale provoz příjemný tak, že to celé zvládnu odřídit a kolem jedenácté večer se setkáváme se zbytkem bandy. Osm bab u blankytně modrého jezera. To chceš! Už by to snad chtělo jen to víno!!! No tak dám si, ale jenom trošku, že?! :-p

Ráno máme v plánu vyrazit na ferratu nad jezerem. Prý by měla být v pohodě podle kluků. Jakože lehká. No beru toto tvrzení s rezervou. Dostaneme se pod nástup, kde je krátký převis a šílená fronta lezců. Čekáme asi hodinu a nervozita houstne. Maru leze jako první s naprostým přehledem. Je namakaná. Já jsem se rozhodla, že to zkusím, a pokud se mi to nepovede přelézt napoprvé, tak na to kašlu a jdu na prochajdu a válet se k jezeru. Je totiž krásně! Vypadalo to nadějně, levá noha, pravá, levá ruka, přehmátnout se z lana na kolík. Dochází mi síly a je to morál. Bojím se, abych břicho s Trevorem nerozplácla o stěnu. Jdu do sebe a slézám. Bojím se o to dvaceticentimetrové mimino, a to vyhrává nad mojí soutěživostí. Jdu se válet!

Tereza právě prožívá 20. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

15.9.2020 5:37 | autor: Tereza Milatová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist