Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #880913
    d drndi
    Registrovaný uživatel

    AHOJKY holky, přidáváme se s radostí k Vám. Termín 7.7.2011 🙂 Tak se snad už konečně dočkám mimča. Je tu nějaká starší budoucí mamina jako já? Je mi 38 let, ale snad vydržíme ve zdraví do července

    #880914
    d drndi
    Registrovaný uživatel

    AHOJKY holky, přidáváme se s radostí k Vám. Termín 7.7.2011 🙂 Tak se snad už konečně dočkám mimča. Je tu nějaká starší budoucí mamina jako já? Je mi 38 let, ale snad vydržíme ve zdraví do července

    #880915
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    mně je 26 let a čekám také první mimi.

    #880916
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Paráda jak se krásně rozrůstáme 🙂 To bude v létě veselo,až začneme jedná po druhé po celé republice rodit 😀 Já jsem z Ostravy.
    Jinak jak už jsem psala já jdu na kontrolu zítra,tak se těším a doufám,že uslyším jen samé dobré zprávy 🙂 …
    A chci jen vzkázat starším maminkám,že na věku nic není,naopak je hezké,že „do toho jdou“ 🙂 .
    Hodně zdravíčka a pohody všem zatím ahojte
    Ps-nakupujete už věci????:P

    #880917
    Anonym
    Host

    Ahoj budoucí maminy,
    tak se tady pár dní neukážu a vy se mi takhle rozrostete:) SUPERRRR!!!:D

    Peťulko, tak jsem sei já rozesmála své hlouposti..myslela jsem, že screening je první utrazvuk (jelikož jdu jinam než ke své ženské dr., tak jsem myslela, že se to jinak jmenuje:^)
    horší je to v tom, že já už čekám druhé mimčo, tak bych to měla vědět:$
    no jsou horší věci…
    mě odběry nic nedělají. Do poradny jdu také zítra jako Peťulka 🙂
    zase další fotečka
    koukám, že jsou tu většinou prvorodičky..jak už jsem napsala, čekáme druhé mimčo.
    Nijak zvlášť to nevnímám, že jsem těhu…jak máme Amálku, jsou jiné starosti. S očekáváním malé jsem furt patrala po netu..co je toto a co je ono…však znáte to:) Teď kdybych nebyla tak strašně strašně strááááášněěěě unavená, tak bych ani nevěděla, že je se mnou něco jinak..
    Prospala bych celý den….
    Porod je jedno velké téma!!! To možná někdy příště….:^)
    Jinak jsem ze středních Čech, okresn Praha – východ

    Holky opatrujte se a těším se na další novinky 🙂

    PS peťulka: na věcičky je ještě brzy, ale pokud můžu poradit tak na mimibazar.cz jsem nakoupila a nakupuji celé ošacení Amálky..ať už to jsou věci nošené či nové, vždy jsem byla nadšená.
    Radím, ale nevím jestli už neznáš 🙂

    Pa a dobrou noc holky

    #880918
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    No teda už nás tu je 🙂 Já čekám taky druhé je mi 27let.Rodila jsem před 8 lety ,takže už si taky moc nepamatuji a připadá mi ,že jsem víc nervozní.V pondělí jdu na ultrazvuk tak se těším a zároveň mám velký strach,aby bylo vše ok.tak mi držte palečky .Pak vám sem dám fotečku mimíska už budu ve 13.týdnu.

    #880919
    l lucifrk
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky přidávám se s radostí k Vám my máme termím koncem července 29.7. nyní jsem v 9tt a po novém roku mě čeká první kombinovaný test v 1 trim. na Ultrazvuk jdu 19.1 a na odběr krve 3.1. a těhotenstkou průkazku už mám od 14.12.. Jsme štastní že se to podařilo..
    Chtěla bych se zeptat jde na tom screeningu zjistit pohlaví dítěte??

    #880920
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem byla včera na prvním UTZ a podle něj jsem 8+3. Mimi roste jak má.
    Jsme moc šťastní… první termín porodu máme 30.7.2011, ale při dalším UTZ to prý může být jinak.

    Na screeningu je to ještě brzy zjistit pohlaví… to až později.
    Držím pěsti, užijte si svátky, já se musím vrátit k pečení:)

    #880921
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    pohlaví dítěte je znatelné až kolem 20tt…myslím:S
    Při Amálce jsem si to říct nechali, ale mi manžel nakázal, neptat se, že si necháme překvapení..
    už teď z toho mám hrůzu:| ale na druhou stranu to bude takové „dobrodružství“ vědět, nevědět …další holčička bo chlapeček
    Jinak v pátek jsem si byla pro průkazku a na odběrech pro 1.screening..ultrazvuk máme 3.1.
    malé bylo až moc živé!!! byl to krásný pohled, u Amálky jsem to nezažila. Byla klidná…. tento cvrček?? pořád tam něco honilo ručkama a hopsalo jako na trampolíně..první pohyby jsou znatelné také kol toho 2tt, ale už teď mi přijde, když si ještě užívám ležení na bříšku, že nějaké to šimrání cítím…
    z UTZ jsme si přinesli dva obrázky: jeden z boku miminka a druhý jak na nás kouká 🙂

    Tak se držte maminy, vykašlete se na pečení a užívejte pohody!!!
    Přeji pohatého ježucha a hlavně tu POHODU!!!

    #880922
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky tak ultrazvuk mám za sebou a vše je ok mimi už má 10 cm.Teď už jsem 13.týden,doktorka mi dala termín přelom červen,červenec:Mám ho 2.7 a podle ultrazvuku o 3 dny dřív ,tak uvidím.Jinak se už pěkně cpu!!Tak se mějte hezky a krásné Vánoce!!<:o)

    #880923
    m martikana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem tady náhodou narazila na tuhle diskuzi a jsem ráda, že se se mnou třeba někdo podělí o své zkušenosti. Já jsem ve 14tt s první mimčem a právě v pondělí 27.12. jdeme na 3D ultrazvuk s testy na šíjové projasnění a s výsledky odběrů, ve kterých se teda vůbec nevyznám. No snad budeme po tom všem chytřejší.
    Jinak je mi 32 let, takže u mě už bylo na čase, tak snad vše dopadne dobře a i my přispějeme jedním červencovým přírůstkem do republikových s stejně jako Peťulka i do těch Ostravských statistik 🙂
    Holky, užívejte si svátků, Silvestra a nového roku, držím všem palečky na dalších testech a vyšetřeních hlavně a mějte fajn náladu <:o)

    #880924
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Těhulky 🙂 čekám první miminko a termín mám na 27.7.2011.. zítra nás čekají první odběry krve a na začátku ledna ultrazvuk konce I.trimestru,tak by jsme si mohli domu prinest uz fotecku prcka 🙂 ale pred 2 tydny jsem byli na ultrazvuku a videli,jak nam krasne tluce srdicko.. byl to nadherny a nepopsatelny zazitek 🙂

    #880925
    p Pep.e
    Registrovaný uživatel

    Zdravím všechny. My jsme ve 13tém týdnu. Fazolky se má vyklubat podle měření a termínu MS mezi 2.7 a 7.7. První synek se narodil 26.6 (před 8mi lety) takže budou oba prckové ráčci, což mě moc těší, je to báječné znamení pro dítě . Minulý týden jsme byli na vyšetření „Oskar“ ve Zlínské porodnici, výsledky na všechny tři vyšetřované syndromy nám vyšly negativně (super). V lednu jdeme na pitomé triple testy (nechápu na co se dělají, když je tam tak velká odchylka od skutečného stavu). Jinak jsme ze Zlínska. Mám takový trošku osobní dotaz..taky se vám tak mooc zvětšila prsa? Dnes jsem si šla koupit novou podprsenku..a zděsila jsem se! Z velikosti 80D jsem na 85F! Drahý doma řekl, že místo podprsenky budu nosit čepice na dvojčata 😀

    #880926
    Anonym
    Host

    Ahojky my mame termin 16.až 18.července:-)ted jsem v 11+1:-)a na kontrolu k dr.jdu pristi tyden.Doufam že vše bude ok,jen mi vrta hlavou proč se nechysta mi brat krev kdyz by asi nejspis mela zjistit krevni skupinu a RH faktor atak:-/kdy vam brali prvni krev?Jsem zmatena docela.Pak hned jdeme na screening a odbery kreve na specializovane pracovistě a tam se dozvime jestli je mimi zdrave a ma vše jak ma byt,modlim se aby to tak bylo:-)a je mi 27 a jsem z Blanenska.Vsem preji pohodove těhu a co nejkrasnejsi Novy rok:-)

    #880927
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminky,moc Vás zdravím…
    Jak proběhly vánoce?Doufám,že v poklidu a alespoň trochu jako ty moje…Asi tím těhu si to užívám jako bych byla opět malá a je to příjemnější,než nad tím ledabyle mávnout rukou 🙂
    Jinak my jsme právě 12.týden,někdy si říkám,že se to táhne,jindy,že to letí…No nevyberu si 😀
    Jassonko moc děkuji za tip kde nakupovat,abych se přiznala,tak když jsem nakupovala dárečky tak jsem neodolala a pár dupaček si koupila,bílé,jen s malými nápisky,ale i tak-zcela neutrální,takže je bude moc nosti jak holčička,tak chlapeček 🙂 A taky jsme něco našli pod stromečkem od mojí maminky,nejvíc mě vzaly dětské ponožečky,jak jsou prťavé ….juva juva…
    Jinak na ten bazárek určitě kouknu,těch věcí nikdy n ení dost,že?
    Kontrola u dok.nám dopadla dobře,krevní testy taky,takže jsem jen ráda.Na druhé fotce už jde vidět hlavička,ručičky a bříško.Už to není taková pidi fazole jako n a první fotce,ale jak řekla moje mamka takový malinký pulec 😀 ,ale však on vyroste…
    18.1.2011 jdu na genetické testy,tak doufám,při odběrech mě potká jiná paní sestřička a opět výborné výsledky 🙂
    Kdybych se sem nestihla kouknout do pátku přeji Vám krásného Silvestra,po boku někoho koho máte rády a úspěšný nejen vkrok,ale celý Nový rok…plný smíchu,pohody,lásky a samozřejmě zdraví…
    Opatrujte se těhulky 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist