Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890860
    Anonym
    Host

    Tery, já budu monitor kupovat jen kdyby se mrně narodilo předčasně, jinak asi ne… ale možná ještě znejistím jak se to bude blížit :^)

    #890861
    Anonym
    Host

    Já ho kupovat nebudu. Když ho budeš mít a nebudeš vědět co s tím dítětem dělat ve chvíli, kdy to začne alarmovat, tak je to podle mě na dvě věci, protože dojezd záchranky je 15minut. Takže když už monitor dechu, tak se nechat poučit lékařem nebo někým, jak to dítě vypadá při bezdeší a co s ním dělat. Občas se totiž stává, že se dítě trochu sesune nebo dýchá mělce a aniž by mu cokoliv bylo to začne houkat. Tak aby ses zytečně neděsila a nevolala záchranku, že ti nedýchá dítě. Možná mě za ten názor ukamenujete, ale takhle to vidím.
    Pořídila bych ho pouze v případě, že by mimi mělo nedej bůh nějaký problém.

    #890862
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Já ho taky kupovat nebudu. Jen kdyby se malá narodila nějak brzo a byly problémy. Nebudeme kupovat ani chůvičky. Jsme v bytovce a všechno je slyšet. A na dovolenou si je kdyžtak půjčíme od kamarádky.
    Jsem dneska hotová. Krystýnka, ta mladší celou noc zvracela + průjem. Řádí nám tu nějaká viroza :'( . Takže musím dneska vzít tu starší na nákupy – bude mít narozky a nic nemám, tak kdyby lehla taky, ať něco něco mám. Chce oblečení, ale nerisknu si kupovat nic bez ní. Jednak už má na věci trochu jiné nazory 😐 a potom taky nemusí sedět velikost. Tak abych pak nemusela lítat a měnit. Letí to hrozně holky, už jí bude 12let!!!!!!!!!! A bylo to takové krásné miminko 😛 . Jsem už teď zvědavá po kom bude tahle malá. Holky máme s manželem rozdělené, starší dcera je po něm a mladší po mě 😀 .

    #890863
    Anonym
    Host

    Já právě znávám taky tyhle názory. Tak právě nevim….

    #890864
    Anonym
    Host

    Monitor pouze upozorní, že se něco děje. Zbytek je na Tobě.

    #890865
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No já si říkám, že na tyhle nákupy je dost času a protože je to elektronika, tak by nákup zvládl i manžel, když bych byla v porodnici, kdyby to bylo potřeba. Dokonce totiž s elektronikou pracuje. Takže by mu kolegové i poradili co je dobré. Nemají sice přímo tohle zboží – myslím, ale má dost známých, tak by se poptal.

    #890866
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek, je tu dlouho ticho, jakpak se máte? Venku začíbná být hnusně i na mě 😐 , pořád pršet by tedy nemuselo :^) .

    #890867
    Anonym
    Host

    Já mám teda taky asi nějaký útlum z počasí, ale snad se to na ten víkend spraví… čekají mi tu na vyprání další plíny a dnes mi má dojít zimní fusak, tak bych to ráda ještě sušila s pomocí sluníčka… ale v tomhle se mi do toho vůbec nechce.
    Jinak mě holky začalo pobolívat bříško – na pravém boku. Takoví tupá bolest v řádu hodin, pak to zas povolí… mám to někdy od začátku týdne. Dnes v noci to pro změnu nebylo na boku ale takový pruh nad pupíkem… na kontrolu jdu až příští týden, tak nevím co si o tom mám myslet.

    #890868
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,
    tak s monitorem jste mě uklidnily. :-)¨
    Já jdu na kontrolu v úterý a mám to rovnou spojený s cukrovkou… Takže pít glukozu je tuze milá představa.
    Jinak – Zrzu, mám podobný problém. Ale mě v noci probudila taková ta bolest (jako když se špatně nadechneš a máš pocit, že máš skříplý sval v žebrech) … jako by mi do břicha zajela jehlice a píchala tam…
    Takhle to bylo asi 3x co sem spala na boku a dneska ráno jsem sbírala nějaký pohled paní která byla o holi když sem šla do práce a začalo mě tam píchat zas. Ale tentokrát na druhý straně. Tak nevim – ale vzala sem si Magnesium a je to dobrý – takže asi začal fungovat placeboefekt 🙂
    Příští víkend jedeme likvidovat kus chalupy tak se moc těšim, protože to je další kus budování a to mě děsně baví :-)A taky tam budu moct na jaře jet a být tam třeba s přáteli nebo tak… :-)))) Juchůůůůůůů.

    #890869
    Anonym
    Host

    Nazdárek spolubojovnice 🙂
    na bolesti břicha nebo čehokoliv jiného si nemůžu stěžovat. Spíš mě ted trápí únava a nechutenství. Dokonce jsem už skoro o kilo zhubla. Bříško mi neroste, ale malá se normálně mrská, tak snad je to v pohodě. Do jídla se musím nutit- neb mi je pak špatně od žaludku, tak se snažím sníst vždy něco sladkého aych neměla hypoglykemii. Ale tak snad to bude v pohodě.
    Užijte si víkend- má být hezké počasí:) 🙂 🙂

    #890870
    Anonym
    Host

    Ahoj Kiku,
    čoveče tak to já se přiznám, že bych chvíli nechutenství brala…
    Celej den v práci nedělám nic jinýho než že žeru…. To je příšerný. Jak jdu na ten cukr tak mám pocit, že mi najedou děsně chybí tak do sebe cpu všechno možný i to co sem nikdy moc nevyhledávala například. dortíky….
    Tak snad nebudu těžší než drahý můj….. ALe co, hlavně, že mi chutná. Všichni mi říkají, že po porodu rychle schodím ty nabitá kila – tak jim slepě důvěřuju :-))))

    #890871
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, já mám taky pocit, že co vidím – to klidím 😀 . Ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá o kolik mi to na váze narostlo :O . Břicho už mám ale pěkný!!!! Malá je nejvíc akční večer a ráno.
    Doufám Kikucho, že už je ti líp. Nechutenství takhle dlouho je divný. Jak dlouho to trvá? Hubnout už by se taky nemělo. Kdypak máš jít na kontrolu k doktorovi???

    #890872
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, tak v noci jsem měla zase to píchání jak sem o něm psala minule – jakoby mi někdo vrazil jehlici do břicha.. A protože si prd pamatuju volala sem k doktorce co všechno si mám vzít a nevzít na kontrolu a taky na Cukrovkovkový test. Protože jsem chtěla mít klid, tak sem se rovnou zeptala sestřičky jestli to píchání je normální a ona říkala, že je možný jak se mi roztahuje pánev a svaly tak že to píchne, ale sama po telefonu ví prd. Tak zítra to nahlásim doktorce a uvidíme co mi poví.
    Jinak mi celkem padají vlasy a musím se přiznat že mi všechno padá z rukou a mám pocit, že sem čím dál víc nemotornější. Ale to je asi tím příchodem podzimu :-):D
    Kdy máte holky kontrolu???

    #890873
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek. Já jdu ve čtvrtek. Budu zrovna začínat 30. týden 😀 😀 . Jsem zvědavá, co mi řekne na ten cukr. A jak píšeš Terko, zrovna bych se v sladkém ujedla, i když dřív jsem ho nemusela!!!!!!!!!! Takže se snažím ovládat. Dcera měla narozeniny a dala jsem si jen 1 normální kousek dortu. Měla ho úžasný.

    #890874
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já jdu k Dr až za 14 dní. Včera jsem byla na ogtt. Dvě ze tří jsou v pořádku- tu třetí glymču nevím. Ten sirup byl pěknej hnus a měla jsem co dělat abych ho v sobě udržela. S tím jídlem je to tak +/- na stejno. Zatím mám dole kilčo, tak to nehrotím. Napadlo mě jestli to nemůže souviset s tím, že jsem vysadila ty těhotenské vitamíny. Beru jen listovku a rybí tuk. Třeba ty vit podporují chuť k jídlu…
    Tery vlasy mi taky padaj celkem dost a hlavně se mi mastěj… Příští týden se jdu nechat ostříhat, tak mi třeba poradí co s tím, protože to je celkem nepříjemný.
    Holky jakou budete pořizovat matraci do postýlky???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist