Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858279
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Bibi, nemůžu tě znát z hafíků?

    #858280
    Anonym
    Host

    Ahoj,

    Rybizek: jsme hrozný, ale ještě tomu nijak neříkáme:-) Zatím si to ani neuvědomuju, ale až přijdu příští středu od lékaře, tak si to asi budu uvědomovat o 106 a nějaký pracovní název vymyslím:-) A jak říkáte vy mimču?

    Mám radost, že se přidala Bibi a jsem zvědavá jak to probíhá u vás, aspoň bude co porovnávat:-)

    Přeju krásný den.

    #858281
    Anonym
    Host

    Rybízku: z hafíků určo nee, ani nevím co to je 😀
    Jinak čekám první a k doktorce pujdu až příští týden to bych měla být v 6tt tak by mělo být už něco vidět..Jinak tomu říkáme Annička, protože jsem to zjistila minulý týden v pondělí a to bylo právě Anny ( je to pouze pracovní jméno..) 😀 Rybízku jak ty nazýváš mimi?

    #858282
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Holky, já mám doktroku na dovče, tak se budu objednávat až příští pondělí, ale už se nemůžu dočkat, až se vrátí a já s ní zkonzultuju vše, co potřebuju, protože její zástup není příliš ochotný, čemuž se docela divím a mrzí mě to!! :-/ Takže ať už tady máme pondělí a haló haló k mojí doktorce. Tak to bude buď koncem příštího týdne, nebo začátkem dalšího. Každoádně to bude 8tt. 🙂
    Miminku říkáme právě rybízek 🙂
    Bibi, to je milý 🙂 Májo, to vůbec neva, všechno má svůj čas, pak tě něco napdane :-), hned se s nám poděl 🙂
    Jdu poslat rybízkovi Segedín 😀

    #858283
    Anonym
    Host

    Dobrou chuť!

    #858284
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Díky Májo 🙂
    Bibi, já si dělala test den před tebou, na Jakuba, jenže už jednoho v rodině máme, synovce, tak by mi to nešlo …
    A kdy jsi měla PM?
    Jste dneska unavené? Já ani ne, docela jsem stihla hodně věcí… dopoledne dlouhou vycházku lesem, žehlení a dvakrát komjpletně převlíct a osprchovat malou, jednou po poledním jídle a jednou po poledním spaní, páč se počůrala, tak jsem musela převlíct i celou postýlku. A teď jdu převlíct i nám a chystám se na zahrádku, takže dneska docela produktivní den 🙂 Co vy? Chybí mě komunikace, jak jsem doma :-/ Tak jsem vděčná za každý váš řádek 🙂

    #858285
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Rybizku, kde bereš tolik aktivity? Já vím s malou to není taková legrace jako u nás:-) Já dnes měla poslední den před dovolenou, tak jsem dodělávala nějaké věci do práce a ve tři na mě padla taková únava, že jsem padla do postele a probudila se až teď. Mám v plánu během dovolené nezapínat počítač, ale to mi nevyjde, tak vás budu průběžně chodit kontrolovat. Když nad tím tak přemýšlím, tak už se hodně těším na návštěvu doktora….snad poprvý v životě. Ale asi chci letos vyrazit ještě na dovolenou, ale říkám si, že to začnu plánovat až po jeho návštěvě?
    Holky nemáte nějakej tip co s tou únavou?

    #858286
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Máji, ani nemluv. U mne je to jak kdy … Dneska docela dobrý a na zahrádce jsem makala 1,5 hod. Manžel hlídal, tak jsem toho musela využít, ale teď jsem k.o., že píšu jen krátký vzkaz a mailík napšíu až zítra :-). Myslím, že na to žádnej tip neexistuje. Já mám v sobě cosi, co mě, za „normálnhoí“ stavu žene a místo toho, abych si šla číst, tak radši dodělám to co mám, aby měla pokoj. A teď!? Mazec, vůbec se nepoznávám, když se naobědvám, tak mířím rovnou na sedačku a čtu si a načerpávám energii. Dělá si se mnou to těhotenství co chce :). Ale je to krásný stav. Jsem ráda, že mi není špatně! Ťuk, ťuk!! Malá se mi dneska víkrát počůrala, tak to taky bylo náročnější a dýl spala, tak nevím, jestli nebude marod :-(. Snad ne.
    Užij si dovču a PC zapni, bylo by nám smutno :). Taky se těším k doktorce. A od kdy máš dovču? Kam by jsi chtěla vyrazit? My pojedeme jen na pár dní ke známým na chatu, ale taky až po kontrole u doktorky.
    Tak pa, jdu odpadnout do betle 🙂

    #858287
    Anonym
    Host

    ahoj holky,muzu se pridat k vasi diskuzi?vcera jsem si udelala dva testy a oba vysly pozitivne,pak jsem nasla tuhle webstranku a vypocitala jsem si pribliznej termin porodu,coz by melo byt kolem 5.4.2011,coz je neco jako vy.jeste to je na zacatku,takze to taky nikde nebudu jen tak rikat az bude po vsech konrotlach,dneska clovek nikdy nevi i kdyz doufam a verim,ze vsechno bude ok.manzel se vrati az v patek,takze bude mit prekvapko,jeste to nevi.uz mame dvou a pul letyhi chlapecka,takze tohle je moje druhy tehotenstvi.vubec mi to zatim nedochazi,tak udvidime jak se to bude vyvijet.budu rada,kdyz si takhle aspon pokecame.zatim se mejte a tesim se na odpoved:)

    #858288
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, sice nečekám dubňátko, ale březňátko (cca 8t), chtěla bych se k Vám připojit, jste totiž v mě nejbližším období těhotenství. Já tedy koukám, jak vše zvládáte. Tento týden jsem úplně KO a to nemám namáhavou práci, jen sedím u počítače, práce po skromnu a doma nic nezvládám. Včera jsem došla z práce v 18, v 19 jsem se šla koupat a ve 20 už v posteli. A ráno vstávám unavená stejně. už teď se těším až půjdu spát. Dnes budu doba už v 15, tak snad už si pořádně odpočinu. No a taky zjišťuji, že pokud si nedám něco nezdravého jako salám či dokonce řízek apod. tak je mi špatně od hladu a jedla bych snad každou chvíli. Bebe sušenky mě normálně nezasití a to jsem je hrozně ráda a často jídala.
    Holky kolikátý jste týden? Už jste byly na prvních kontrolách? Já už byla minulý týden a na další jdu 19. srpna už do poradny – odběr krve, moč atd. a už dostanu průkazku 🙂

    #858289
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne:-)

    Je super, že se takhle pěkně rozrůstáme. Nově příchozím gratuluju.

    Rybizek: Dovču ještě nevíme kdy bude. Dnes mi začíná ta svatební a končí příští středu. Jakmile přijdu od lékaře, tak podle aktuální situace s těhotenstvím a v práci vybereme nějaký termín a pojedeme se trochu ohřát. Zatím to vidíme na Itálii nebo Turecko.

    Bellasima: Vítám Tě. U mě se jedná o první těhotenství, vím to asi tři týdny a zatím mi to také ještě nedošlo. Doufám, že si to uvědomím, až půjdu příští týden od lékaře.

    Veri: Gratuluju:-) Koukám, že jsme od sebe dva týdny. Já bych dnes měla být 6+2. Byla jsem u lékařky jen na pokec a na prohlídku jdu příští týden. Kolikáté dítko to bude? S tím jídlem to mám podobně a o únavě snad radši ani mluvit nebudu.

    Přeju všem krásný den!

    #858290
    Anonym
    Host

    Majo, je to první dítě, je mi 25 a s manželem nám to vyšlo hned druhý měsíc snažení 🙂 Jsem za to moc ráda. 😀

    #858291
    Anonym
    Host

    Veri: Tak to je super, že vám to takhle vyšlo. Mě je 32 a vzhledem k tomu, že v okolí máme hodně lidí, kteří s tím mají problém, tak jsme si řekli, že to necháme na přírodě aniž bysme mimčo plánovali a vyšlo to hned ten první měsíc, až mě to samotnou zaskočilo:-)

    #858292
    Anonym
    Host

    Vítám nové těhulku 🙂 přeji vám krásné a klidné těhu 😀 Jak se dneska máte?? Mě navštívíla pořádna únava…už druhý den jsem šla spát v 9 vzbudila jsem se v 7 a pak okolo pul 9 ráno jsem zase zalehla.. pořád bych jen spala 😛 Rybízku PM jsem měla 24.6…

    #858293
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte těhulky, jsem ráda, že se rozrůstáme a teď nemyslím do stran, na to máme zatím čas, ale co do počtu 😀 . O únavě dneska ani nemlvím, to bych vám nenapsala nic jiného, tak jen ve stručnosti, jen jsem uvařila, umysla nádobí, nakoupila a šla na vycházku a jsem K.O.!!! Úklid už odkládám od soboty, co vám mám povídat … :S
    JInak pro nové … jsem v 6tt. přesně 6tt.+6
    Bibi, já měla taky PM 24. 6. paráda, tak jsme si nejblíž 🙂
    Májo, gratuluju ke svatbě!! Ať vám to všechno vyjde! I dovča 🙂 Budu jen tiše závidět 🙂 Májo, nejsi už 7tt.+2?? Mám v tom stále hokej! Ty to počítáš nakonec, jak jsem to počítala já a ne jak nám to vysvětlovala Bibi. Bibi, jak to teda je? Jsem vlastně na den stejně s tebou 🙂 ???
    Veri, také gratuluju k těhu. Taky patřím k těm šťastným, co to vyšlo první, resp. druhý měsíc, jeliž ten první jsme nějak ovulaci propásli, páč jsem si taky říkala, že to necháme na přírodě a počítala jsem to až když se dostavila menstruace.
    Bellasimo, i tobvě gratulluju a vítám tě v diskuzi 🙂 I já mám doma dvouletý dítko, holčičku, přesně 26 měsíců, je to pěkný číslo! Období vzdoru :S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist