únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,821. až 2,835. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865050
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😀 Cože? 6. zubů ? 😀 Tak to je hoooodně moc. JJ jsem na FB. Ivanka Budilová

    #865051
    Anonym
    Host

    😀 jj 6 ve 3 měsicich první dva a ted vyrostly naráz 4 ale vypadá too na mega mezeru mezi zubama:D ja jsem tam jako jirinka dvorackova ale zadost jsem ti už poslala at kouknu na fitecky 🙂

    #865052
    Anonym
    Host

    Milinko, poslala jsem ti také žádost. také nelozíme, máme také 6 zubů s mezerou nahoře jak býk :), a také valíme jen sudy, jo a také máme fusak emitex .
    jinak ten problém měla kamarádka s malou, prý to snad ani nebolí, bylo to rychlé, snad během minuty. ale držím pěsti, aby vše bylo ok.
    nikdo mi nevěří, že u kluků se nemá stahovat a u holek se to naopak má hlídat. čučí na mě jak na blázny, no ale co. at koukaj

    #865053
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    my také furt kopeme (ať je na bříšku či na zádech), taháme za vlasy a štípeme či škrábeme. Na přebalovacím pultě se mi taky točí a neleží 🙁 . Vždy když jí chci dát plínu, tak jí buď do ruky dám nějakou krabičku nebo s ní hraji „na schovávanou“ – to jí přehodím plínu přes obličej a stále na ní mluvím, něco jako „kde je Zuzanka, kam se mi schovala,…“ Většinou to stačí jednou a stihnu jí plínu nasadit, pokud ne, tak opakuji.
    Teď jsme se Zuzkou cvičily a po cvičení krásně udělala asi 3 či 4 kroky na kolínkách <:o)
    Holky, mohu si vás taky přidat na FB? Pošlu žádost. Jsem tam jako Lenka Elen Černá.

    #865054
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:)
    Elenko, už jsem si tě přidala :)) Máš moc hezkou holčičku:)
    Jsme se probudili v šest na mlíčko a pak jsme pokračovali ve spánku dál a Adámek začal hejkat v osm z postýlky, že už jsem nemohla spát.. On dokáže uplně nahlas halekat, lepší než budík :))
    Holky, já dneska Aďu svlékala z pyžámka, když on byl na bříšku, on nechtěl zůstat na zádech..
    Už jsme po snídani, ale je nějaký protivný, půjde na deku 😀 a když to nepomůže, tak do postýlky:)

    #865055
    Anonym
    Host

    tak jsem si vás potvrdila a hned jak bude víc času kouknu na ty vaše dětičky:) Peto prý ta mezera se ještě stahne,ale mě přijde děsně velkásnad 1cm:O tak děkuju za uklidnění mě to docela rozhodilo a bojím se co nám doktoři řeknou :S už jsem si myslela,že jsme divni že nelozíme,chodim s malou na cvičení a je tam nejstarší nejtlustčí a nelozí jediná ….holky a co autosedačky ještě máte vajca?malá je tam už děsně napresovaná,tak už mame vybranou britax evolvu,ale tam musí sama sedět tak nechci něco uspěchat,ale mám pocit ,že ve vajíčku ji to ubližuje ted víc …

    #865056
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, koukám, že jste se tu rozjely :). Milinko, to jsem ještě neslyšela, že holčičkám hrozí nějaký srůst, brácha měl pak asi ve 4 letech potíž s předkožkou, ale zatím se asi nic přetahovat nemá. Tak snad to bude dobré..My máme autosedačku skupiny 0-18 Chicco Eletta, dá se dát po směru i proti. Nedopadla nějak moc dobře v testech, ale do vajíčka se nám Fíla záhy nějak nevešel, nebo nelíbilo se nám, jak je tam zkroucenej. Teď už umí sedět, ale pořád ho dáváme proti směru, ale už se tam dost špatně dává, přijde mi to ale bezpečnější. Péťo, tak to gratuluju k tomu vítězství, já pořád nechápala proč sputěžíš o svatbu, když se jmenujete s přítelem stejně, pak jsem si přečetla ten článek a pochopila :). Jinak si vás taky přidám, ale moc fotek tam nemám..Tak papa zatím

    #865057
    Anonym
    Host

    Ivi, jo ještě ta ikea na Černým mostě se rozšiřuje a dle stránek ikei by měli být hotovi v listopadu. Byla jsem tam na konci září a taky děs běs, celkem se těším až to budou mít hotové.

    #865058
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoja holky!
    Péťo moc gratuluji k výtěztví tak dej foto , jo.
    Tak teda hoky já si vás taky přidám ju na FB. Pošlu Vám žádost. jsem tam jako Bambulka Lenka, ju.
    No já jinak taky nevím jak s tou předkožku. Je to děs. Ale občas mu to přetáhnu a muneju,ale nedělám to denně tak max. 1 týdně.
    U nás nic nového. Včera jsem přešla na jiné mlíčko. Na Babylove od DM a musím říct, že si myslím, že byl v noci lepší. Vzbudil se mi v půlnoci. Před tím se budil už v 22:00 – 23:00. v tu půlnoc ani nevypadalo, že by chtěl baštit možná by mu stačil i čajík,ale s touto varinatou jsem nepočítala a neměla ho nachystanej páč ho nikdy před tím nectěl. No vymlask mlíčko a pak se vzbudil ve 3:30 a pak až v 7:00. takže snad bude lepší. Před tím jsme měli Hami
    Dnes vařím kuřecí polévku s domágos nudličkama, zeleninou a žloutkem 😀 a ami dospěláci máme polévku ze včera.
    Tak ju měkte se krásně a hezký den

    #865059
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    já zas balím, ale malej usnul, tak mu tam nechci šramotit. Jdeme na víkend k mým rodičům. Já fakt to balení nemám ráda.. beru víc věcí, co kdyby se Aďa zmazal a co kdyby tamto a to.. A pak je mega taška a ještě jsem nezabalila jídlo.. A sama mám pár věcí..
    Jinak Elenko, my bydlíme na Čer.Mostě, tak vím, že se ta Ikea zvětšuje, ale netušila jsem, že budou v plném provozu tam přerovnávat oddělení.. Já tam nyní dlouho nebyla.. A dlouho asi nepůjdu 😀 Nejsou peníze navyhazování :O
    Vařím Aďovi oběd a sama sobě nic.. nevím, co bych si měla rychlého uvařit..
    Hm, tak Aďa už šramotí.. to moc dlouho nespal..

    #865060
    Anonym
    Host

    holky děkuju za žádosti jen si musím spojit přezdívky a jmena mam ted v tom trošku hokej 😀 ale už se začínám orientovat
    peto-musím říct ,že mě ten váš příběh dostal,řkla bych že to jsou ještě hormony ale 8 měsicu po porodu se už asi na ně nevymluvím:D a jinak Valinka je celá ty :O uplný dvojče….
    Jinak holky všechny dětičky jsou moc krásný ,Filipek je užasnej připomíná mi mýho synovce taky Filipka:)
    Bohoušel má bambulko super dudlík moc jsem se nasmála:D
    A myslím,že děcko s kubíčkem jsou z Brna stejně jako my

    #865061
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Milinko, jojo, jsme z Brna 🙂 . Jsem ráda, že sis nás tak hezky přiřadila.
    Jinak my na žádné dovolené nejsme. Dáváme ještě jednu vrstvu laku na parkety v obýváku, takže doma být nemůžeme. Tak jsme se přesunuli ke tchýni. S netem je tu trošku problém, protože tu mají slabou wifi. Kubíček tu ale má velikej molitam po kterým se pořád válí a je tu spouzta věcí, kteý nezná, tak ho to motivuje k lezení.
    No mic, musím končit. Dochází mi baterka. Tak se zatím mějte hezky a já se zase někdy ozvu 🙂

    #865062
    Anonym
    Host

    Ivi, tak to máš kousek do té ikei, já mám na čerňák tak 10 min. jízdy autem. My tam občas zajdem, protože pomalu dovybavujeme byt.

    Jinak já taky balím, jedeme na víkend do jižních Čech a od rána balím a uklízím a už jsem z toho fakt hotová. Nabalit vše a nic nezapomenout a nemít toho zas moc, to je fuška.

    #865063
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    holky co jste včera balily, tak vám vůbec nezávidím. my se přesunovali na 2 noci jen o pár ulic dál a Kubík měl jednu modrou ikea tašku s jídlem, falškama, UM, hrncema na čaj a na vodu,… ve druhé tašce měl oblečení, deku, povlečení, hračky a jiný blbosti a pak jsem mu táhla ještě balík plínek a matraci do postýlky, jo a ještě lehátko. Já měla jen jednu igelitku a noťas.
    Milinko, ať to Týnce dobře dopadne. Nám když dávali na obilňáku školení na koupání a „údržbu“ genitálií, tak jsem si říkala, že ještěže máme kluka. S tou předkožkou to nějak zvládneme, přinejhorším to pořeší doktorka. Chtěla jsem se Tě zeptat kam chodíte na to plavání, kolik to stojí,…? To je v infinitu nebo dole v plavečáku?
    Od změny času, takže od neděle, budu zkoušet zavádět Kubíkovi novej režim. Ráno dostane UM, pak sváču, oběd, sváču, kolem 6 kaši, pak koupel a pak ho před sapním nakojím. Uvidíme jestli pak bude v noci víc spát. Jen nevím, jestli bude mít dost mléčných jídel.
    Jo a předevčírem se zase málem posadil, resp. už jako seděl, ale opíral se ručičkama před sebou, takže byl takovej ohnutej. A tak jak lozí (stále mi připadá takovej nestabilní), tak místo toho, aby si pod sebe posunul kolínko, tak tu nohu narovná jakoby si chtěl stoupnout.
    No nic, Kubík usnul, tak si asi půjdu taky dáchnout. Jak jsme jinde, tak prd spí a já jsem zase z něho k.o.
    Tak zatím pa a užijte si svátek a celej víkend.
    Jo Peťo, přeju hezký svatební přípravy!

    #865064
    Anonym
    Host

    Děcko- taky jsem rodila na obilnáku a taky jsem byla zaškolená jak pečovat o holčičky a stejně to takto dopadlo:S uvidíme co pani doktorka jseme tam 9.11
    Chodime plavat do infinity každý uterý tak se přidejte ještě tam v našem kurzu je isto a ted v uterý se začíná nov kurz 🙂 je to docela drahý podle mě 1900kč za 8lekcí
    holky snad jsem si vás přiřadila dobře jen Marta D.nevím jakou má přezdivku:$ se omlouvám …..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,821. až 2,835. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist