únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865155
    Anonym
    Host

    Jak jsem včera psala, že Fíla je pořád hodnej a leze s úsměvem na rtech, tak dneska je pěkně protivnej, celý dopoledne pořvával, tak jsem myslela, že mu dám dřív oběd a půjde spát..jídlo si patlal všude po obličeji, tak jsem ho čapla a dala spát do kočárku na balkon a spí, asi byl tak děsně unavenej..No a jíst teda bude pak, snad bude veselejší..Jinak kočky mám ráda, měli jsme kočku i kocourka, divoká byla víc kočka..Jednou nám z balkonu spadla k sousedům a tam jsem ji pak hedala a nakonec tahala zpod linky..Asi bych ale teď ani nechtěla zase nějakou mít, třeba až bude Fíla větší. No, jdu rychle ještě něco dělat, než se zase vzbudí..pa

    #865156
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak já dnes vařím hovězí maso, mrkev a rýži a nám hovězí guláš.
    Za hoďku jedu do města tak budu muset malého pomalinku vzbudit nacpat obídkem, oblíknout a vyrazit na autobus ať to stíháme. To bude nas…. když ho probudím. Budu to muset udělat nějak šikovně jako že se probudil sám :O .
    Jinak Bohiušek leze jak o závod. Pořád si stoupá v postýlce, o křeslo. Nadzvedává zadek a dělá komín – si asi myslí, že se takhle postaví. takže je to docela náročný ho ohlídat aby sebou někde neřachnul 😀 .
    Jinak s tou kapuckou to dělám tak jak Péťa píše taky mu jí dám jakoby za krk aby mu tam netáhlo – naštestí neprotestuje. Ale pořád si zase sundavá čepici takže je to s ním boj 🙁
    Tak ju jdu ho paminku polehounku probudit. Pa pa

    #865157
    Anonym
    Host

    Bvinko- většinou mám taky problém něco udělat chce moji pozornost,ale dnes jsem ji měla v sedatku a koukala na tv 😀 taky nechápu …ale to je vyjímka
    no holky já protu té kočce bojovala protože alá má atop.ekzém,ale neuspěšně nějak už jsem si zvykla i když občas taky pěním

    #865158
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holčiny,
    normálně mi Adámek už spí tři hodiny, až na malinké otevření očíček.. jsem z toho uplně celá paf, takhle dlouho přes oběd nikdy nespal.
    Takže rizoto vystydlo a stuhlo, tak nevím, zda to po ohřátí bude dobré..
    K tomu kocourovi, já nikdy kočku nechtěla. Spíš mám radši psi. Ale pak jsem se nějak nechala přemluvit Honzou, že kočka je lepší, že se nevenčí atd.. a pak když jsme viděli koťata, tak jsem podlehla..To bylo asi zhruba v té době, kdy jsem otěhotněla…ale to jsem ještě nevěděla, to jsem zjistila až když jsme kocourka už měli..
    Už jsem si na něj zvykla a taky ho mám pěkně vycvičeného, ale to jeho hrabošení v posteli mě fakt vytočí pokaždé..
    Tak se AĎa už budíííí……………… 🙂 už jsem myslela,že bude spát až do večera..

    #865159
    Anonym
    Host

    My s kapuckou problémy nemáme. Buď má tenkou čepičku a pak má kapucku na hlavě, nebo tepleší čepku a kapuci pod hlavou. Zatím si nestěžoval 🙂 .
    Já uklízím ráno, když malej spí. Pak už bych nic neudělala. Teda v obýváku můžu klidně zametat nebo vysávat, to mě rád pozoruje, ale jakmile se mu koště ztratí z dohledu, tak je zle. Naštěstí buď spí hned po ranním mlíku nebo dospává před sváčou. Takže se to docela dá.

    #865160
    Anonym
    Host

    tak holky jsme zpět z gyndy:S k jí rovnou ty srůsty odlepila chuděrka to byl řev:S ale máme to za sebou a ted musíme dávát odvar z heřmánku a natírak calcovou masti a za 14dní kontrola a do te doby nesmí do plavání.Jen mi nebyla schopná řict přičinu snad za to nemužu já :S a jak se máte co vaši prckové?

    #865161
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Milinko, tak hlavně že to máte za sebou. Teď už to bude dobrý.
    Náš terorista zrovna spinká. Po obídku jedeme nakupovat nějaký hračky pro neteř a asi taky i pro Kubíka na vánoce. Jestli teda něco budou mít.
    Jinak u nás je velká nuda. Sluníčko svítí, ale je celkem zima. Já jsem se snažila trochu pracovat, ale kleklo mi připojení na PC v kanclu. Takže sedím na netu a po chvilkách se zkouším připojit znovu.
    Co dneska vaříte? Kubíček bude mít zeleninu s telecím masíkem a rýží. No a já si asi koupím něco dietního v obchoďáku, třeba nudle s gyrosem 😛 .

    #865162
    Anonym
    Host

    Děcko-kam chodíš po nakupech?Ja většinou do olympie do města se mi z kočárkem moc nechce….
    Dnes si na rychlo peču kuřecí stehna a asi br.kaši dam a je to.A malé jsme dnes koupila hotovku špenát s brambory a hovězím masem a kupodivu mi to spapala jen ta cena je šile 35kč:O jestli holky dávate některá hami mlíčko tak ho mají ted ve slevě tak jsem nakoupila zásobu ted mi malá spinká a mě tu čeká zase binec hlavně že včera to bylo vygruntovaný nevím čím to asi moc věci a malo mista :S to mě fakt nebaví….

    #865163
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny.
    Milinko, hlavně, že to malá má za sebou a bude to už dobré:)
    Mě by to nikdy nenapadlo,že se to může stát, ale už kamarádka mi vyprávěla o nějaké známé, co se to prý stalo její holčičce..
    Já se nyní koukala na nově na film, matkou v šestnácti, uplně mě to tam dojalo.. ale musím říct, že v 16. bych asi taky byla z toho mimo, kdybych měla mimčo.. Přeci jen na to musí ta žena dozrát, aby dokázala mít miminko a tak. Jsem ráda, že Adámka mám až teď:)))
    Já asi Adámkovi uvařím bramb. kaši s masem. Udělám mu jí až bude vzhůru, spinká.. a jestli bude spinkat jako včera tři hodiny, tak by to pak nebylo ono. Včera tomu rizotu moc nedal.. jedl ho až ve dvě..
    Možná si koupím nějakou skleničku s tím hovězím nebo jiným masem, aby měl změnu..
    Potřebovala bych fakt kuchařku pro prcky. Jedna moje známá mi naskenovala kuchařku pro kojence, ale jsou tam takové blbé recepty..
    Děcko, v Praze tedy slunce nesvítí a je zima.. prala jsem tmavé oblečení, ale nechtělo se mi jít na balkon, páč tam by to schnulo tři dny v takovém počasí.. takže jsem to dala na sušák a zítra to máme suché..

    #865164
    Anonym
    Host

    Milinko, vyrazíme do olympie. Jinak jezdíme kamkoli, do shopingu, do futura,…
    Bivinko, já taky zrovna pověsila tmavé 😀 . Teď ještě peru Kubíkovo. Až to pověsím, tak vyrážíme po těch nákupech.

    #865165
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Děcko, my snad pereme společně 😀 Malému jsem ale prala včera:)

    #865166
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    Milinko, tak dobře, že to takhle šlo, já myslela, že to je nějaká operace s umrtvením třeba..A máte to za sebou . My dneska k obědu měli – Fíla dýni s písmenkama a žloutek a já měla rybu a hranolky. No Fíla všechno snědl a pak jsem ho dávala do kombinézy a už při oblíkání mi usnul, to byla krása :), takže je na balkoně. Doufám, že si pospí, když je takhle napapanej..Ráno mi tu zvrhl vědro s vodou, kde jsem odmočovala bryndáčky a tak..Takže najednou seděl v louži a řval jak natrženej, jsem nemyslela, že by měl sílu to převrhnout, ale teda má..V noci jsem nespala nějak dobře, i když Fíla spal, ale nějak jak je kolem úplňku, tak se furt budím, snad od tý doby, co jsem při úplňku rodila :). Dneska asi taky půjdu na nějaký nákupy, i když víc by mě to těšilo, kdybych měla víc peněz :S , ale měla bych něco koupit pro kamarádku, se kterou se zítra uvidíme a ona má pětiměsíčního chlapečka. Jo a vy perete pro děti zvlášť? Já nám to peru dohromady v tom Persilu sensitive..Zvlášť jsem mu to prala než se narodil a pak snad v šestinedělí, ale už taky nevim..Tak se mějte dobře, tady teda slunce nesvítí, ale aspoň neprší..Papa

    #865167
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čambéro holky!
    Tak já mam vypráno. Prala jsem v pondělí prďolkovi tak mam na chvíli klid.
    Milinko t je dobře že to máte za sebou tak hlavně ať už je malá v pořádku.
    Bohušek spinká tak jsem zvědavá jak dlouho. Dnes má k obědu to co včera takže hovězí, mrkev a rýži.
    Manžel má hovězí guláš a já si udělám knedlík s vajíčkem.
    Kamarádka byla na umělém oplodnění a včera si dělala testík a nevyšlo to. Jsem z toho smutná strašně si to miminko přeje. Fakt mi bylo do breku. Ona prý plakala od 20:00 co si udělal atest do 4 do rána. Ach jo. Proč může kdejaká ženská otěhtnět, porodit dítě a někde ho pohodit nedej bože zabít a ta co by si to zasložila ho mít nemůže nebo jí to nejde. Je to nespravedlivé. Holky koukali jste na zprávy jak dali do toho Babyboxu to rok a půl staré dítě :O . Teda jak může dát tak veliké dítě pryč ta mamina. ta na tom musela být asi hodně špatně nebo si to nedokážupřdstavit proč to udělala.
    Jinak u nás zase hnus počasí. Topím v kotli tak je tu horko jako kráva. Páč je venku něco kolem 8 stupňů takže asi to nechám vyhasnout a budu topit jen doma v kamnech.Ale jdnou za čas to chce zatopit v kotli protože se nám jinkak dělá plíseň v koupelně kde to teplo nejde.
    Tak jsem se zase rozepsala. Přeji hezký den a hodná miminka. pa pa

    #865168
    Anonym
    Host

    Milinko, tak a máte to za sebou, je to dobře, určitě to malou nebolelo, jen to byl cizí pohyb, který neznala. Jak jsem ti psala, mám kamarádku, která poctivě vytírala místa ja se mají a také byly s Rozárkou na tohle. Uvidíš už to bude dobrý. a a chvilku ani nebudete vědět, že jste tam vůbec byly.
    holky, kupte si tu sušičku 🙂 , rok mi trvalo překecat fakt dobrou kámošku, má ji už 14 dní a není den aby mi neděkovala a nepsala chválu, jak je spokojená,k že konečně má nádherně nadýchané prádlo, bez žmolků a aviváž? ta zintenzivněla tak, že jí provoní celý barák. prý lepší vynález než mikrovlnka a rychlovarná konvice. a že to má spotřebu? no a? vždyt žehlička také vezme plno proudu, ne-li více, kolik to zabere času a o to víc se můžete věnovat prckům. vyperu, vysuším, uskládám za tepla a je hotovo, vše za 3 hodiny 🙂 .
    s tím jídlem pro děti, už mi dochází po měsíci zásoby, tak čekám na akci a půjdu zas na měsíc nakoupit. takhle drahou za 35 kč bych nekoupila, v akcích od hippu stojí i 20 kaček, což je akt príma.
    také byych jela nakupovat, ale už mám hodně dárků pro Valu doma, sháním ted už jen aktivní stolek od FP jestli nemá náhodou někdo používaný, za nový semi 1600 dávat fakt nechce. a známé co jej mají, takk ho nechcou dát v žádném případě z ruky, protože uí hrozně moc věcí a než to kupovat postupně různé hračky, tak ahle obsahuje vše najednou. no tak uvidím. také si na ježíška asi naložím plavání s valčou. ted co jsme v sedací židličce, tak má strach z vody, když polívám hlavu kelímkem, snad by nás to tam mohli naučit.
    no jinak pro nás mám ze včera navařenou, hrachovou kaši, zítra upeču kuře s jasmínovou rýží a bude zas na 2 dny hotovo.
    také musím dnes uklididt, všude je binec, nechápu jak je to možné, večer je kuchyn čistá a ráno jak po výbuchu. jej a dnes ráno úžasně začal den, dělám malé čaj a blbě jsrm ho včera asi zavřela a jak jsem to chytla za to víko, tak to slítlo a vysypal se mi mezi kořenky, takže fakt super. jo a ve schleckeru jsem koupila nedávno velký čaj hipp (dovážený z německa) za cenu toho klasickéhé malého. super koupě, pak nám nemá lítat doma čaj, když máme zas nachtěno :), atím papa a krásný den, u nás zatím také svítí sluníčko, aleje zima

    #865169
    Anonym
    Host

    Bibo taky jsem původně myslela,že to bude horší asi zaleží jak moc to je srostlý nebo spletený jsem ráda,že to je za náma
    Peto- taky se mi ty prachy nechtěli dávat,ale bohužel doma než bych něco ukuchtila by bylo zle:) a nic jinýho neměli jen malé lahvičky:O
    a sušička je super tu chci už hrozně dlouho jen mame pidi koupelnu a nemáme ji kam dát :-/ z toho jsou perfektní ručníky mamka ji má a super věc až na svetry tam se mi vždy srazily 😀 ještě bych chtěla myčku ale stejný problem malá místa:S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist