únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,181. až 3,195. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865410
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamminky!
    To je hezký, že si takhle ty vaši prckové užívají se zvířátkama. Mi máme sice pejska i kočičku,ale oba jsou venkovní takže je do baráku neberu – by se manžel po…..
    Ale v léťě se Beník mohl taky z malého poprdět. Pořád k němu chodil oblizoval ho. kočka si ho moc nevšímá – je to taková můra pelešivá. Schání akorát všude kocoury a vše co se hejbe aby to zlikvidovala 😛 . Už se těším zase na léti jak bude Beník reagovat na Bohiuška. Teď pokaždé když vyjedeme z kočárkem tak si neodpustí mu nedat blízanec 😀
    Holky díky za rady ohledně kaše. Hnedka zítra jí uvařím. Dnes už jsme udělala zeleninovou polévku.
    mnželovi obalím a osmažím kuřecí nožku a sobě obalím a osmažím sejra.
    Bíbo ještě jednou gratulace. Až budeš mít snímeček tak se s námi poděl ju. a piš dál jak je a tak
    Tak páááček a hezká víkend

    #865411
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tedy ten náš Adámek je pěkný uřvánek*-) Jsem si potřebovala připravit dopředu brambory na večeři.. Hrál si na puzzlích, tak škrábu brambory a najednou se rozčílil a řval a řval a čím dál víc.. Jsem si říkala, že třebas trošku zmírní, když hned k němu nepoběžím… hm.. tak naopak přidal..takže jsem musela jít a uklidnit ho, slzy do toho už i nudličky z nosu.. a ještě jsem to vyšlápla na těch puzzlích..
    Asi se mu nelíbí, že jsem v kuchyni a ne u něj, přitom na mě vidí.. Asi to znáte..
    K večeři budeme mít bram.kaši a obaleného kapra :)) Skoro trénink na vánoce, jen salát neumím..tak bude kaše.. mě stejně salát moc nejede..

    #865412
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    zdravím všechny.
    Zuzka konečně teď asi usnula:@ a já jsem na prášky. Musím říct, že dnes toho mám už docela dost8o| . Od 20 hodin se ji snažím uspat a furt jen řve, že v postýlce nebude, hrát si taky nebude, prostě nic. Málem jsem jí i „nařezala“ ale udržela jsem se, jen jsem na ni skoro řvala, manžela mám na akci a vrátí se až zítra:@ .
    Teď jdu ještě udělat příkrmy.

    #865413
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko:D
    Jééé svítí zase sluníčko :)))
    Elenko, to tě pěkně pozlobila.. a to takhle brečí každý den ?
    Asi už jsem to tu psala, já Aďu odnesu do postýlky večer, dám mu dudlíka a přikruju ho a jdu pryč. Poslední asi tři dny, mu tam nechávám rozsvícenou lampičku.. Spíš pro sebe, abych na něj viděla, když tam jdu.. A vím, že Aďa si tam vesele hraje a pak když po nějaké chvilce přijdu, tak spí. Mám vyzkoušeno, že jakmile se tam objevím a on mě uvidí, tak pak furt pofňukává nebo začne řvát.. Tak tam nechodím, dokud neslyším, že je ticho..
    Taky jsem ráda, že večer mohu mít chvilku klidu. Přeci jen se kolem Adámka točím celý den.
    Včera Adámek měl zas chvilkovou řvavou, už asi hodinu spal, když se rozkřičel.. zas ten zub, jak se ještě pořádně neprořezal ven, tak ho to večer trápí. Tak jsem zas musela dát panadol a pak spinkal.. ale jen do čtyřech.. to si tam začal vesele povídat.. tak jsem ho po tmě přebalila, sice se mi furt točil na bříško.. ale pak šel zpět do postýlky a spali jsme do půl sedmé, ale to nás vzbudil taťka.. nejdřív šramotil ve skříni a pak kýchal.. bezvadný budíček.. ale po sunaru šel Aďa zpět do postýlky a já se ještě dospala :))))

    #865414
    Anonym
    Host

    Bivi, takto protivná každý den není. Sice je pravidlem, že večer nechce jít spát a pokud je v postýlce tak řve, ale v obýváku si jinak hraje v pohodě. Nevím zda to bylo tím, že manžel nebyl doma. Normálně si večer s ní chvilku hraje.
    Ráno se probudila v 5 a spát taky nechtěla, do naší postele jsem jí dávat nechtěla, protože jsem měla strach, že usnu a malá spadne. Tak jsem byla v obýváku a já vytuhla na gauči. Probudila jsem se asi po hoďce a půl a v bytě ticho, malá nebyla v zorném poli. Celkem jsem se lekla, ale spala na zemi u gauče:P . Tak jsem ještě zalehla a spali jsme až do 9.:D . Ale dopolko to bylo stejné jako včera večer. Usnula až teď. Tak nevím, zda to můžou být ty zuby či co?

    #865415
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Elenko, zubama to může být určitě. Kuba je teď taky takovej terorista. Včera přes den spal jen po obědě asi 3/4hodiny. Ale pořád byl protivnej a ospalej, ale v postýlce dělal hrozný scény. Pak šel večer spát až ve 22 a budil se na jídlo v 1, ve 4 a v 7. Po sváči si skoro půl hodinky zdříml a teď naštěstí taky chvilku spinká. No ale to včera jsem z něho byla zralá na blázinec. Musela jsem se pak večer jet odreagovat do obchoďáku 😛 . No já bych ale spala až bych řvala, ale musím jet na chvílu do práce a doma mám kupu žehlení :'( .
    Tak se zatím mějte hezky, užijte si víkend a já si jdu uvařit kafčo.

    #865416
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak Aďa před obědem spal asi jen půl hodiny.. což se tedy nestává, že by tak málo spal..
    Před chvilku jsme se vrátili z alberta, šli jsme procházkou.. usnul až cestou zpět a to se mi už nikde nechtělo courat, páč jsem se zas trošku zpotila a nechtěla jsem zas přistydnout.. Doma jsem ho dala do postýlky, chrněl.. jen asi pár minut, páč jsem ho trošku odstrojila, aby nebyl zpocený doma.. hmmmmmm8o| a už byl vzhůru.. to zas bude protiva..
    Tak je na zemi a snaží se tam došáhnout na hračky, dávám mu je dál, aby se snažil, ale když na ně nedosáhne, tak se otočí k jiné.. furt dopředu nechce .. Dělá samé rotace:D
    Elenko, přeji, ať se to s tím spinkání večer zlepší, přeci jen si určitě chcete taky večer odpočinout..
    Jo zítra jsem chtěla vařit rajskou a co myslíte?? Protlak jsem si nekoupila a to jsem to měla napsané.. tak zítra ráno v krámku ho koupíme..
    Evi, taky mám kafe a kobližky :)))

    #865417
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak dneska usnula u kojení ve 20 hodin. Jsem zvědavá, kdy se probudí.*-)

    Dnes jsem k obědu dělala koprovou omáčku s bramborami.

    #865418
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Tak jsme včera brali půl prasete a dělali se výrobky – tlačenka, jitrnice, jelita, zabijačkový guláš, červenou polévku a prejt. Pak jsem večer škvařila sádlo. fakt mazec s prďolkou. manžel opravoval dvířka u ohrádky a tak pendloval mezi mnou a jím. Oba jsme byli vzteklý páč po nás pořád lezl a chtěl si s námi hrát. já jsem ho odháněla aby jsem ho nepopálila sádlem a manželovi chtěl pomáhat a on nechtěl 😛 . Ni nicméně jsem si včera dala ten guláš pak prejt a nakonec jsem zobala škvarky. Inteligent jsem to zapíjela vodou a večer mi bylo blbě +o( . ještě v noci mě to budilo.
    Jinak u nás večer se spaním je to tak, že buď usne u flašky a nebo chvilku po vypití flašky takže vlastně usíná v ruce 🙁 . Ale nějak mi to nevadí páč to není nikdy na dlouho. Naopak když ho dám do postýlky tak tam pořvává a ne a ne usnout. Dopoledne usíná sám. Hraje si a pak vytuhne a odpoledne usíná jen někdy -hmmmmm taky v ruce. Jsem si asi nenaučila moc dobře.
    No nic uvařila jsem kuřecí polévkku páč jsme toho prasete přežraný. Tak jdu večeřet. páááček. Bohoušek zase krámuje kolíčky 🙂

    #865419
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásný večer holčiny.
    Tedy bambulko, to jste si tedy pošmákli :)) ale až tak moc bych toho asi nejedla, páč by mi tedy taky bylo tak špatně..
    Já dneska vařila k obědu rajskou s paprikama a ve vnitř mleté, moc dobré :)) Tak máme i na zítra.
    Aďa zeleninu s králíkem, dala jsem mu tam zas hrášek a zas prděl..
    Odpoledne jsme jeli na návštěvu, tak je přivítal řevem, až po rozkoukání to bylo dobré.. Pak se tam rozpovídal a dokonce tím žvatláním přeřvával všechny, chtěl být středem :)) Kolem půl šesté vytuhl, tak jsem ho tam dala na polšťář. Tak si dáchnul asi půl hoďky, pak se probral s úsměvem, přijeli jsme vlastně před hodinkou, tak jsem ho okoupala, nakrmila a už je v postýlce a přebírá si plyšáky :))
    Holky, taky už máte doma vánoční výzdobu? Já až dnes dala svícínek za okno a na stůl věnec, ale nemáme zatím svíčky na něj, nevím, kde jsou ty z loňska.. no svíčky nám hoří vedle, tak je to taky moc hezké.. Ty vánoce se blíží.. :))

    #865420
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak malá asi už usnula. Jinak dneska tu bylo dost hnusně, ani na procházku jsme nešly. Zato včera tu bylo krásně až na ten vítr. Byla jsem se podívat na vánoční trh ve Vinoři. Dala jsem si svařák a šla jsem domů.
    Jinak jsem během víkendu upekla perníčky, koláč a vytvořila těsto na normální a kakaové linecké. Péct ho budu až zítra, tak jsem začala přípravu na vánoce:D

    #865421
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,,

    tak malá má rýmu. Rano jsem odsávala co 15 minut, teď už je to lepší. Tak uvidíme.
    Jinak ráno budíček jako obvykle, v 5:30.
    Tak hezký den, tady je zatím tak všelijak, chvíli slunko, chvíli zataženo

    #865422
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko :))
    Elenko, tak ať se brzy zbavíte rýmy, je to fakt voprus.
    My vstávali v šest, ale pak jsme spali ještě do osmi :))
    Holky, taky nemají dětičky rády čištění nosíku ? Aďa se tak umí bránit, ručičkama mě odstrkuje, hlavičkou kroutí, je to tedy vždy boj :)) ale zatím vždy zvítězím 🙂
    Tady taky svítí sluníčko, ale tak půl na půl..

    #865423
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivi, Kubovi čištění nosu nijak extra nevadí, ani odsávání, pokud nepoužívám vysavač. Asi pochopil, že je to pro jeho dobro 😛 .
    Jinak u nás byl náročný víkend. Kuba má teploty, asi od zubu. Teda doufám, že je to jen od zubu, protože nekašle, rýmu nemá a v podstatě si normálně hraje. Pak ale začne být protivák. A taky docela časpo přes den spí, asi je tou teplotou vyčerpanej. No a já jsem z něho taky vyčerpaná.
    Tady v noci a ráno pršelo a teď se to tváří, že by se to mohlo protrhat a mohlo by svítit. Bohužel nám je dneska slunko na h.vno, když nemůžeme jít ven :'( .

    #865424
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    Zuzka se brání čištění nosíku vždy a u odsávání přímo řve. Tak tady zase začalo krápat:( .Uvidíme jak bude odpoledne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,181. až 3,195. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist