únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,196. až 3,210. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865425
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak mám teď nějak míň času, protože večer chodím spát s Filipem a po obědě, když spí, tak taky ležím..Ale říkám si, když jsem těhotná, chce to odpočinek..Včera byl Fíla celý den dost protivný, pořád unavený, párkrát jsme ho měřili, ale nic, nakonec měl večer červenou a teplou jednu tvářičku, mívaj to vaše dítka taky někdy? Jednou to už myslím měl, ale to se do ní asi praštil..
    Odsávání taky nemá rád, ani jakýkoli čištění nosu.
    Jinak Fíla teď docela hezky spí, sice se mnou v posteli, ale celkem spí celou noc a vlastně večer jí naposled kaši kolem 7 a ráno snídá až v 8 jogurt, když se vzbudí, tak se jen napije vody.
    A je dobrý, že manžel se teď začal víc zapojovat, už ho umí převlíknout a skoro sám i přebalit, sám ho koupe, tak tomu se musím skoro smát, že to najednou takhle jde..
    Pocasi je tu hrozny, v noci padaly snad trakare, hrozne to bouchalo do oken. Stejne nemuzeme ven, protoze nam predelali dvere kocarkarny a ja se tam nemuzu dostat a mam tam najezd na schody..
    Tak papa, at mate ditka zdravy 🙂

    #865426
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo, to chápu, že sem už tolik nechodíš a radši odpočíváš, máš na to nárok:) Je dobře, že ti manžel pomáhá. Taky ty dítka pomáhal udělat, tak ať se stará:)) 😀
    Honza moc nepomáhá, protože je furt pryč buď pracovně nebo ve škole.. tak když už je doma, tak mu Aďu šoupu, ať mi taky pomůže. Jen zas o víkendu ho bolel zub. Já to chápu, že člověka když bolí zub, že je to dost hrozné. Ale znáte to, chlap má z toho pak mega nemoc.. takže jsem mu pak večer řekla, že mě bolí břicho od menstruace a taky ho s tím neotravuji. Tak pak už to pochopil.. Jen v noci prý moc nespal a ráno byl „na operaci“ u zubaře 😀 tak prý už je to dobré, tak slááááva.. Já jsem soucitná, ale znáte to, když celý den skáčete kolem dítka, tak bych ráda večer si trošku oddychla a ne zas skákala kolem dvou.. Aďa našttěstí už tolik neřve, už je v dásničce vidět bílo, takže zub už skoro je už venku.. přijde mi, že mu lezou dva najednou..
    Teď mi tu ukradl myš.. Mám radši tu klasickou než u toho notebooku..

    #865427
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky
    Bíbo jen pěkně odpočívej. jinak Bohoušek má červené tvářičky skoro pořád. Buď je mu teplo – to má červené obě a když má jen jednu tak to může být od zubu – jsem to někde četla. Ale taky t mívá.
    Včera mě tak stršně kousnul do kolena že mi tam snad udělal štěnici – potvora. Si myslí, že když má 3 zuby a jeden na cestě, že si může vyskakovat 🙂 .
    Dnes vařím Bohouškovi zase kuřecí polévku se zeleninkou a asi udělám nudličky.
    Mi máme polévku ze včera.
    U nás je dnes krááásne. tak když to vydrží do odpoledne vyjdeme si na prochajdu. Vzbudí se dáme obídek a pujdeme. Už takhle vyrážíme asi po ptřetí – pokaždé se to pokazí to počasí.
    Včera jsem uklízela malému věci – vše do igelitek, velkého pytle a nakonec do papírové krabivce a řádně oblepit izolačkou a šupky s ní na půdu. Dám tak i autosedačku páč už máme větší a přemýšlím i nad hlubokým kočárkem,ale asi si ho tu ještě nechám na ten největší krut v zime to asi golfky stačit nebudou. Ale má je radějia i mě se snima lépe jezdí než s tím obrovským kočárem, ale zase v tom větším bude mít asi větší teplo. No uvidíme 😛
    Tak jdu dodělat polévkua zahrát si slovní fotbal an seznamu – miusím trénovat mozkové buňky jinak ůplně zakrní :S

    #865428
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holčiny.
    Jakpak se máte ? :)) Já měla zase noc*-) Nejdříve jsem nějak nemohla usnout a když jsem tak nějak zabrala,tak mě vzbudil divný zvuk, ani nevím co to bylo… tak jsem zas čumákovala a když už jsem chtěla zavřít oči, tak Honza začal chrápat, hrůza8o| A to chrápání začlo budit Aďu, takže ten se tam furt mlel.. tak jsem mlaskala na Honzu a když to nezabralo,tak jsem do něj začla dloubat, tak asi po čtvrtém dloubnutí se otočil a už nechrápal.. tak jsem zabrala a zas Aďa, ale to už bylo v jednu, se rozbrečel, tak jsem mu dala dudlík a najednou začal škytat:| ,tak jsem ho po tmě přebalila, abych ho nevzbudila a pak jsem zas padla a zase ve tři se nějak mlel, tak mě to vzbudilo.. a pak mám pocit, že jsem mluvila na Honzu, ať vstává.. no a pak jsem krmila Aďu po šesté a pak jsem spala až do devíti.. sice Aďa nespal, ale hrál si, ale byl zlatý, že mě nechal.. fakt to věčné probuzení udělá z člověka fakt hadrovou panu..
    No a před chvilkou jsem Aďu dala do postýlky, už byl takový mrzutý, ale ještě jsem mu tam dala flašku s čajem, tak bumbal.. a když už jsem mu jí brala,tak ten poslední lok nespolkl, ale zakuckal se a už jsem viděla, jak mu ten čaj jde všechen ven,takže jsem ho rychle vzala a už to na mě prskal, pak už to bylo oká.. nestačil to spolykat,tak to šlo ven.. ale už spinká :))))
    a já vařím, Aďovi bramb.kaši a maso a nám brambory a pečené kuře..
    A dneska už snad bude delší procházka, včera jsem čekala na poštáka a když jsme konečně odpo vyjeli,tak začlo krápat a příšerně foukalo,tak jsme zas jeli domů..

    #865429
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky a miminka!
    Tak u nás noc stále stejná beze změn. Vzhůru byl ve 22:00, o:00 – to dostal mlíčko, ve 2:45 – jsem ho přebalila páč ty blbé Hugies jsou fakt na h… :@ . Mu to proteklo a to se nestalo poprvé. že já kráááva si nenechám poradit a když vidím,že je k tomu dáreček tak to musím mít. Nevím která jste to tu psala, že jsou na h… Pak se probudil v ž:00 dostal další mlíčko a vstával v 7:30. Ach jo kdy už bude konečně spát celou noc :S
    Jinak včera mi zdechnul počítač tak mam manželovo notebook. Nejhorší je, že jsem si všechny fotky stahla v foťáku, ve foťáku to vymyzala a kopírovala jsme si je ještě na flešku,ale při tom kopírování se mi ten PC seknul a už se znovu nespustil takže nemám malého fotky. Stačilo se nakopírovat jenfotky asi do července. Fakt bomba :@ :@ :@ . Mam vztek. Doufám, že t nejakmanžel zprovozní a ty fotyk nebudou nenávratně pryč nebo mě jebne.
    Dnes máme k obíku řízečky z krkovičky – mňam mňam. Budu je obalovat ve srouhance z čerstvých rohlíků – prej je to výborný tak jsem zvědavá jaestli se mi to povede. Malej m,á ze včera kuřecí polévku.
    Už jsem prďolkovi vyštrachala botičky – jsou to sice sanálky,ale doma může klíďo ťapkat. Už je vypruboval a pořád si je prohlížel. Chodí už tak nějak za ručičky tak si vykračoval jako generál 😀 .
    Koukám jak jsem se zase rozepsala budu končit tak pááá

    #865430
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,tak tos měla taky pěknou noc.. S tím PC je mi to fakt líto, to opravdu naštve. Já si pro jistotu ty fotky nechávám i ve foťáku, mám obrovskou kartu v něm.. ale já už si hodně fotek nechala vyvolat,tak je máme i v albu.
    Já jsem to tu psala s těmi huggiesky, páč se mi to furt dělo, že se Aďa pročůral a že už je fakt nechci, je to pak blbé, když je dítě furt mokré a vše kolem. Máme pampersky a jsme spokojení, tam se mi to fakt neděje. Každá matka má svoje prim plenky :))
    Už mám dovařeno a dítko spinká, tak mu to kdyžtak ohřeju.
    Jo holky, jestli jste viděly ty moje čertíky (svíčky),tak jsem je včera zapálila..hmmmmm8o| ten černej byl fakt debilní, furt čoudil a tak jsme doma měli zahuleno a furt tu něco čistím, hodně na plastu mám černé fotky.. tak jsme jak v pekle8o| 😀 Njn, asi to byly spíše svíčky na ozdobu než na spálení..

    #865431
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Fleky, ne fotky.. 🙂

    #865432
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kuba už konečně nemá teplotky!!! Jsem ráda, sice si hrál a byl docela v pohodě, ale nechtěl moc jíst a ani pít.
    Bambulko, to by mě taky s tím PC nas.alo. My naštěstí stahujeme fotky do obou noťasů a pak ještě na externí hard. No a ještě je mám na rajčeti nebo na fb 😛 . Jo a ty huggiesky jsou na těžší děti, nebo tak jsem to zatím vypozorovala. Jakmile se totiž „nezaříznou“ do stehýnek, tak protečou. Já jsem teď koupila pampers active baby, jak je měli v albertovi za 399,-Kč/99ks.
    Jo a musím se pochlubit, přišel mi mejl, že jsem vyhrála bodyno v soutěži nutrilonu. Tak jsem zvědavá jaký bude a hlavně jak veliký, protože po mě chtěli jen adresu a ne velikost :O .
    My máme docela obstojný noci. Malej se vzbudí buď kolem 1 nebo až kolem 4 na nutrilon, pak v 6 nebo v 7 a většinou si pak ještě tak do 8 dáchne. No ale já chodívám spát skoro o půlnoci a vstávám většinou v 6. Takže si to jeho spaní moc neužiju.
    Já dneska Kubovi vařila špenát s br. kaší a žloutkem a sobě zapečený brambory s vepřovým masem, abych to měla i zítra na oběd. Véču pak někde koupím cestou z práce.

    #865433
    Anonym
    Host

    ahooooj,
    jsme po kontrole na neurologii, prý je vývojově tak jak má být. že když je dítě co nejdéle na bříšku tak to je to nejlepší pro budoucí stavbu těla a páteř. no tak uvidíme co se zas dozvíme příště, tj v únoru. také jsme byly na kontrolu na tbc, jaká byla reakce očkování a dozvěděly jsme se, že jsme byly jedni z posledních. nejsou v celé evropě testové látky, tak jsem ráda, že to máme za sebou.
    jinak babmulko, to by mě fakt kleplo s těmi fotkami. většinu mám teda já v pc, něco je i u martina a pak všechny dáváme na cd a některé vyvolat. máme vyvolaný cca 8 měsíců života a plné 2 alba. ted se chystám vyvolat svatební, pak mikulášskou a vánoční sérii, tak snad se do té doby nic nestane. Ivi kolik máte kartu, my teda jen 8 gb a mi připadá, že jí musím pořád mazat, páč mi to píše nedostatek prostoru.
    musím se smát, jak dnes máme spoustu rodin zapékané, my teda konkrétně nudle, u kamarádky co jsme byly dopoledne, tak také jsou nudle 🙂 a také je máme na zítra 🙂
    holky ty hugies jsou asi i jak se umí nasadit, kámoška má kluka a neproteče nikudy. nejsou teda žádní vypasení, ale klasické normální mimčo. právě že jsem jí řikala, že hodně z vás píše u kluků o těch problémech, ale i tak je zkusila a v pohdě. že snad jen v noci ji mít nemůže, proože nestačí aborbčně, že pak má vlhké pyžámko. no my přes den , v noci jsme na medvíkovi pú . tak zas papa a krásný adventní čas

    #865434
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Peti, u nás je třeba u těch huggiesek problém v tom, že Kuba má sotva 8kg. No a ty trojkový mu byli asi až od 7kg, ikdyž jsou už od 5kg. To jsme teda měli ty před inovací. Ty novější trojkový už mu jsou teď zase malý, nějak mu z nich leze ďupa. Takže proto říkám, že musí mít kam zaříznout. A tím nemyslím, že by ty děti měli být nějací vypapánci. Takže teď máme doma 2 velký balení huggiesek a čekáme, až do nich Kuba doroste 😛 .
    Včera večer jsem byla v práci a pak jsem se chtěla jít podívat na vánoční trhy. Jenže v práci jsem se akorát vytočila, tak už jsem pak nikam nešla. Jsem v kanclu se 3 chlapama a všichni ví, že tam chodím více méně abych si vyměnila práci. Takže potřebuji mít volný stůl, abych to měla včechno kam položit, když přijdu a pak zase nachystat na odnos domů. No a ti inteligenti mi celý stůl a ještě okolo obskládali papírem do tiskárny. Přitom je hned vedle skříň do které se papíry dávají. Takže jsem musela věci nechat vedle v kanclu a vyklidit si cestu. Bylo tam 15 kradic po 5 balících papíru. Jsem se u toho nas.ala a zapotila. No a pak jsem ještě zjistila, že papíry, který jsem si do práce tiskla dali tam, kam mi nadřízená dává práci. Jsem si to všechno tiskla znovu a pak jsem si šla chystat další práci a ty papíry tam našla. Ti idioti měli štěstí, že tam chodím až po pracovní době, jinak bych je asi všechny pověsila za koule do průvanu.
    Jé, to jsem si zase ulevila… 😛 . No nic, od 5 pracuju, tak si zasloužím jít snídat. Tak zatím papa

    #865435
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné ráno,
    tý jo, u nás už padal sníh, ale s deštěm,takže se to na zemi neobjevilo, ale i tak mě to překvapilo:O 😀
    Noc jsme zas měli probrečenou, Aďa co dvě hodiny brečel, v půl dvanácté to byla jako facka, tak jsem trošku bylo protivná.. ale stačilo pochovat a přebalit a spal dál, ale pak se zas asi ještě dvakrát vzbudil.. Takže jsem pak spala do sedmi, ale to už jsem nešla se dospat, spíše jsme si hráli s Aďou v posteli:)
    V tom foťáku mám taky 8gb, ale asi až tááák hodně nefotím, páč zatím tam mám místo :))
    Já bych potřebovala nějaké fotky na vánoce, ale furt nemohu nějak toho našeho prcka pěkně zachytit.. myslela jsem, že už bude sedět… ale to se ještě nekoná a když ho posadím, tak se co nevidět svalí..
    Nějak si nechává čas, ale když ho vezmu za ručičky,tak se už přitahuje do sedu..
    Evi, to jsou fakt kreténi, ti kolegové, to bych byla taky vytočená..
    Jo ještě k té tvářičce, Aďa zatím nikdy červenou tvářičku neměl. Spíš zas má pupínky pod krkem.. ale nevím z čeho, jestli po něčem se osypal…

    #865436
    Anonym
    Host

    Evi, my ty 4 používáme asi o kilo dířv než bylo na krabici 🙂 . rostem a sucháče jí dávám pořád stejně, fakt na těsno k sobě i zelenému balonku a plinku mezi nožkama fakt pořádně roztáhnu, aby jí to co nejvíce zabralo (směrem ke kolínkům), no a pak se jí to nějak poddá. fakt se ke každé plíně musí přistupvat při přebalování jinak.
    u nás jinak noc byla normální, jen nějaký kretén mi ve 3 ráno volal, bylo to ale +99 a pak pokračovalo tel č., tak to od nás nebylo, vzbudilo to i martina a malá naštěstí chrupakala dál.
    Ivi, včera na té neurologii, se mě dr ptala jestli se posadí, tak to né, a prý jestli sedí, když jí posadím, tak to ano. a to mi přitom minule říkala, abych jí uměle neposazovala, tak nevím zda mě chtěla nějak nachytat. a pak jsem jí řekla že při sezení jí nedělá problém zvednout ruce a dělá tááák jsem veliká, tak za to nás pochválila, že co se týče stability, tak to je dobrý. zkus Adámka posadit o něco pevného v zádech a do boků dát polštáře, co nejvíce mu rozedělat nožky, aby měl co největší stabilitu. a ono to půjde neboj. tak jak já pořád byla nešťastná, že nelozíme, neplazíme, nic, tak mi dr pověděla, pro dítě je nejlepěí být cco nejdéle na břiše, budte ráda, že nemáte rychlé dítě. pediatr mi na poslední prevenci také říkal, že lození je až k 10 měsíci. no jen jsem všem záviděla, že děti lozí, skoro chodí a my nic. no tak jsem nakonec ráda 🙂 , ovšem můžem si byt jisté, že jednou se na ty nožky dostanou všechny děti.
    tak jdem si dát sváču a dám jen do postýlky, odpoledne musím na poštu, tak to se půjdem pořádně vyvětrat až po obědě. musím dnes vytřídit vel 80, co nejvíce toho chci nafotit. už je nám to malé. včera měla na sobě prvně rifle 86 a fakt tak akorát. mě z toho picne, jak to dítě rychle roste.
    Evi chlapům, kolikrát nepomůže je pověsit do průvanu, jsou to hold divní tvorové, ale zas s ženskýma pracovat není také žádný med. jsem ráda že jsme v práci u nás fakt smíšení a možná i půl na půl. jen já jsem nejmladší, ale to prdím

    #865437
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, to jsem nevěděla, že dítka mají lézt až k desátému měsíci.. Tak to jsi mě potěšila, už jsem fakt byla z toho vyjukaná, že Aďa neleze. Ale už to jeho kolové plazení má fakt vymakanější, jen dopředu ne a ne, dneska chtěl myš, co měl před sebou, snažil se snažil.. kopal nožičkama, pak se napnul jak luk, vypadalo to, jak když letí jak superman, ale letěl na místě..:D 😀 Dost ho motivuje kocour, k němu se vždy dostane, jenže kocour když vidí, že Aďa je na dosah, tak radši uteče do bezpečí.
    Holky, poslední dobou mám problém Aďu donést nad umyvadlo, na umytí prdelky. Fakt už je to kus kloučka a už i ty moje svaly to nezvládají, fakt nevím, jak to budu dělat. Aďa je na ty ubrousky háklivý, takže ho tím nemohu furt otírat a lítat s lavorem se mi taky nechce.. *-)
    Dneska asi uvařím kulajdu pro nás a Aďovi asi těstoviny s masem..

    #865438
    Anonym
    Host

    Jé Bivinko, pošli mi trochu té kulajdy…
    Já zatím Kubu unesu, při posledním vážení ještě neměl ani 8kg 😛 . Ale zase se nechce umývat. Kope mi do umyvadla, snaží se všechno okolo zhodit a taky chce chytnout ten proud vody. Zrovna dneska jsem se u toho umývání vztekla. Naštěstí mu vlhčené ubrousky nevadí.
    Jéééé, zrovna začlo sněžit. Já už se tááááák těším na sníh. Zima ve městě mě moc nebaví, lepší je to u našich. Tam se v zimě líbí i psovi, hrozně rád skáče do závějí a neuvěřitelně si to užívá. No a hlavně pak prospí zbytek dne.
    Peti, já ty kolegy nechápu, vždycky to klapalo, chodili jsme spolu na oběd, v práci si ochotně pomáhali. No a teď toto. Ale to bohužel není poprvé. A když jim volám, tak mi típnou telefon. No to tam ale dělá takovýhle rozbroje jedna nádhera. Vždycky tam o někom něco roznese, většinou to není ani pravda a pak se tam s nikým nikdo nebaví. Jo ještěže tam nechodím normálně do práce. To bych jí zase něco řekla. Jsem jí totiž jednou řekla, že když má na starost zvedání telefonů, tak má snídat před začátkem pracovní doby, aby pak nemuvila s plnou pusou. No asi půl roku tam se mnou nepromluvila ani klika… Prý jsem bonzák a donáším vedení co tam kdo dělá, jestli je někdo v prac. době na netu atd.

    #865439
    Anonym
    Host

    evi, ty jeden bonzáku 😀

    Ivi, to mě říkali dr od začátku že průměr pro lození je v 10 měsíci, už jsem to zde i kolikrát psala 🙂
    My před 10 dni se jen válely a najednou přeplazíme celý barák, tam a zpátky a ještě dokolečka apřes překážky, to pak nabere takový spdá, že čučím. ted už péruje pár dní na kolínkách, tak čekám kdy to vypukne 🙂
    tak malá už snad usnula, tak jdu něco vyrábět za hodnoty,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,196. až 3,210. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist