únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862548
    Anonym
    Host

    AHOJDA,
    EVi.r. – stojí 39 Kč, je tam těch kuponů tolik že bys určitě nějaký využila a píšou tam i o zajímavostech…

    Kosto – my kupujem Danny sport 2010 mam ho ozkouseny, a vyhovuje mi .. 🙂
    nicmene co se tyce te slevy kocarku, tak ten za 10500 a je to sice X lander, ale tip 2009 , ktery maji jinde v plne vybave za 8500 , posilam odkaz :
    http://www.detskezbozi.com/inshop/cenik/x-lander-xq-2009-set-xiii.html
    oni totiz xlandry vypadaji stejne,ale 2009 ma zdvojenou konstrukci po stranach… 🙂

    #862549
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamči!
    Zkuste si zasoutěžit o kočárek. Taky jsem to vyzkošela. Třeba některá z nás bude mít štěstí
    http://www.porodnice.cz/vyhrajte-kocarek-concord-fusion-dalsi-ceny

    #862550
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    vítet se nám vydařil, tak jsem zase zpátky. Dnes je tak nádherně, že se mi ani spát nechce a zajedeme ještě na chatu. Bambulko, moc mě mrzí ta koťátka:'( . Ale nebuď smutná – asi to tak mělo být: a máš se na co těšit! Díky za odkaz na soutěž, taky jsem ji zkusila. Ale ještě nikdy jsem nevyhrála, tak tomu moc nedávám. Aspoň jsem si prohlídla nový portál:) .
    Kosto, moc jsem to nepochopila, někde vyrábějí i kočárky na míru?
    Já se s vámi pro zatím loučím, vyrážíme ven. Užijte si krásných podzimních dnů! Pa

    #862551
    Anonym
    Host

    těhotenská demence… samozřejmě „výlet“

    #862552
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky8-|
    Kájo, promiň to bude těma hormonama – včera mi manžel říkal, že už se taky těší, až to skončí – prostě jsem nepochopila úplně jednoduchou věc a on na mě koukal, jako bych súpadla z višně:-))
    ten kočárek jsem myslela, že pokud budeš chtít jinou barvu než mají na skladě, jsou schopni ti jí objednat, ale trvá to třeba 2 měsíce. jinak jsem se zatím ještě nerozhodla, uvidíme.
    venku je krásně co? byla jsem se na chvilku projít a došla jsem ke hřišti – spousta maminek a tatínků:-))už se těším.
    hezký den holčiny

    #862553
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko, je mi líto koťátek.
    Dneska jsem se vážila a jde to docela rychle nahoru, na začátku jsem zhubla asi 5-6 kilo a teď už mám 2,5 zpátky (během šesti týdnů), takže ještě další 3 a jsem na výchozí váze. Manžel se mi směje, že mám hroznej pivas, tak se mu snažím vysvětlit, že to není žádnej pivas ale krásnej domeček pro našeho syna. Nějak jsem se neměřila o kolik mám víc v pase, ale už dopnu jen podzimně-zimní bundu (taková jen trochu vyteplená, do mrazů není) a to jsem si minulý rok koupila o číslo větší zimní bundu, abych si pod ní mohla vzít víc vrstev, když jdeme třeba na 2 hodiny venčit psa. Jenže ji teď zapnu jen v triku, svetr už mít nemůžu. Kabát si raděj ani nezkouším, bylo by to zbytečný. No jsem zvědavá jak to vyřeším.
    Přeji hezký zbytek neděle.

    #862554
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky! Tak já jsem na tom s oblečením úplně na chlup stejně né li hůř poněvač jsem nezhubla ani deko ba naopak mam už asi 8 kilíček nahoře (no už to bude asi víc,ale raději se už nevážím). Bundu mam už jen jednu použitelnou a jsem v ní jak slonice. Ale dobré je, že skoro všude jezdím autem (no všude do práce a z práce) takže doma naskočím do auta a u práce z auta a zase naopak a když jdu na prochajdu tak jdu tady u nás na vsi a to si můžu na sebe navléci cokoli třeba i dva svetry a je to fuk nikdo to neřeší. No jinak včera jsem samozřejmně užívala také krásného počasí a to tím, že jsem si vypůlírovala autíčko včetně interiéru. No při mytí mi nejspíš zatekla voda i mezi dveře a dnes jsem měla vcelu problém je po ránu otevřít 🙁 , Asi tam trochu zamrzla voda. Taky u nás včera v hospodě bylo country tak jsme si byli osledchnout. Dala jsem si 1 pivečko :$ – malej neprotestoval. Dnes je venku hnusně raději budu zachumlana doma v postýlce a šetřit se na noční.Tak všem moc hezký den. Páááá

    #862555
    Anonym
    Host

    Nazdar maminky,
    tak já to s oblíkáním taky začínám vidět bledě. Váha hlásí přírůstek 3,5 kg od původní váhy. Za chvíli dosáhnu svého rekordu, který jsem udělala po 4 měsících v Americe. Jsem ale ráda, že už mi nerostou prsa, ale jen to bříško. Taky už nosím jedinou zimní bundu, do které se vlezu.
    Bambulko, ty pořád pracuješ? Máš můj obdiv, kór s těma nočníma.
    Jinak holky, držíte alkoholový půst? Já si párkrát týdně 2 deci vína nebo pivko dopřeju, snad to není na závadu. A vůbec, asi nejsem vzorná těhulka. Plísňové sýry prostě miluju, houby taky, čajíky, kávu, ale snažím se všeho s mírou:) .
    Manžel dnes udělal moc dobrý oběd, kotlety s opečenými brambory, já dodala dýňový krém. A jako dezert čerstvý ananas. Tak teď trochu vydechuju. Doufám, že jste si taky pošmákly… Venku svítí sluníčko, tak toho ještě využiju a vyrazím na chvíli ven. Hned u domu máme park a ten je teď na podzim vážně krásný. Papa

    #862556
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek!
    Dneska jsem byla na cukrovce. Dostala jsem pochvalu, že jako jediná jsem neremcala. Vypít se to dalo. Když jsem byla malá, tak jsem si nalila do skleničky vodu a hodila do toho tak 3 kostky cukru a tohle mi chutnalo podobně. Takže takový malý návrat do dětství 😀 . Naštěstí jsem tam ani nemusela mezi odběrama sedět, takže jsem se šla podívat po obchodech, vštšina teda byla zavřená, ale lepší než sedět v čekárně.
    Ráno mi volala tchýně, že našla ve skříni kožíšek, je do áčka a nad kolena, takže mi ho nechá vyčistit a můžu v něm chodit. Naštěstí všude jezdím autem, ale jako taková rezerva je to dobrý. Jen nevím, jak to vyřeším s venčením, to si asi stejně budu muset něco koupit, nebo zkusím vyhrabat nějakou starší taťkovu bundu a bude to.

    #862557
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak jsem dneska přišla z kontroly.
    Cukrovku nemam, přibírám normáolně a na ty křeče v nohách jsem dostala magnesium a mam si koupit punčocháče. 🙂
    do bazenů a na cvičení pro těhotný můžu normálně a pohlaví ona nemůže určit, protože to neumí 🙂

    #862558
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojík,
    ja jdu na kontrolu ve středu.Když jsem tam byla před 14dny tak mi řekla, že se mám šetřit, že mám prý tvrdý břicho. tak uvidíme. přijde mi, že už vubec neroste*-)
    zatím cukrovku taky nemám tedy podle minulých výsledků a to jím sladký od rána do večera ikdyž jsem nebyla těhotná tak si na to organismus asi zvykl.zatim jsem přibrala 6 kilo.
    lenuno: jak to, že doktorka neumí určit pohlaví:D tam asi nemá ultrazvuk ta moje taky ne.ta to dělá ještě po staru vezme si nějakej jakoby trychtýřek, položí mi ho na bříško a poslouchá jestli mu bije srdíčko
    tak se zatím mějte krásně

    #862559
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak mám za sebou další maraton po úřadech. Zítra snad už naposled!!!
    Ten můj doktor je teda podivín, utz sice má, ale kouknul jen v 6. týdnu a od té doby nic, ani srdíčko si neposlechne. Vždycky říká, že kdyby mimčo nežilo, tak bříško taky neroste. Trochu morbidní, co?! Jinak já dnes taky nakoukla do obchodů a viděla tolik pěkných věcí! Do kterých se samozřejmě nevlezu, tak jsem si nechala zajít chuť:( .
    Gratuluju všem k dobrým výsledkům s cukrovkou! Já se na ně nakonec taky rozhodla jít, takže to musím na příští kontrole nahlásit. To ze mě ten můj jogín (doktor) asi nebude mít moc radost. Ale co.
    Včera jsem dožehlila poslední kopu dětského oblečení, tak teď mám snad až do porodu pokoj. Od paní v obchodě jsem ale dostala seznam věcí, které bych pro mimi měla mít a zbývá toho ještě sakra moc:'( . Řešily už jste něco takového jako odsávačku? Nemáte nějaké tipy?
    Moni, to tvrdý břicho je blbý? Přijde mi, že ho mám tak plné vody a malé, že je skoro permanentně napjaté… S tím trychtýřkem to u dokrorky musí být docela sranda:-)
    Holky, to čekání je nějaké dlouhé, já už bych šla klidně rodit! Tak se pro zatím loučím, zas mám hlad:) . Hezký večer všem!
    PS: Pořád čekám na článek od „těhulky Lucky“, jak jí dopadla ta vyšetření. To je mazec, úplně jsem s ní cítila.

    #862560
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky8-|
    tak poslušně hlásím, my dnes byly s malou na kontrole a dobrý – jenom na nás zase nekoukala utz, ale pouze prohmatala, brali mi krev a musím příští týden taky na tu cukrovku, no, jednu už mám za sebou, takže vím, co mě čeká:-))
    s oblečením zatím problém nemám, neboŤ normálně nosím vše větší:_))jinak co se týká přibývání na váze, tak jsem zhubla 6 kilo a ted už je mám zpátky i s dvěma navíc8-|
    dnesk ajsem byla mrknout v práci a všichni mi říkali, jak máme bříško velké – mně to ani nepřijde:-))Kájo alkohol nepiji vůbec – nemám na něj chuť a to, že jsem pila docela dost, prostě mě to zčista jasna přešlo a knedlo zelo jsem zatím něměla, že bych ho pivkem zapila.
    jo s těhulkou Luckou to je hustý, vím, co to je mít strach a o mimčo přijít, tak doufám, že jí to dopadne dobře, ale i tak mi je do breku.
    holky já ted brečím u takových blbostí v tv:_)) normálně bych to neřešila a ted::_))
    tak přeji pěkný večer

    #862561
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Kosto, neboj, nejsi sama kdo brečí u blbostí. Já se onehdy ráno dívala na Stefanie a řvala jsem jako malá, v podstatě jsem ani nevěděla proč … :O .
    Myslím, že článek od Těhulky Lucky by měl být zítra. Taky jsem zvědavá jak to dopadne. Snad to bude dobrý.
    Kájo, nechceš mi taky přijet vyžehlit? Já teda ještě nezačla to miminkovský prát, ale už se na to pomalu chystám. Já to žehlední tak nemám ráda :'( .
    Moniko, přeji hodně na kontrole. Odpočinek je hodně důležitej. Já to nějak přeženu s prací nebo s hraním se psem, tak mi v břichu začne tak jako škubat. Tak si musím jít lehout a za chvíli je to dobrý, ale snažím se moc nepokoušet štěstí a raděj víc odpočívat, než něco dělat.
    No nic, jdu vzbudit manžela a psa (zase usnuli oba na sedačce u televize), aby šli ven a pak hurá do hajan.
    Dobrou noc!

    #862562
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čauky mamči!
    Tak zase jsem v práci na noční a malej se mele a mele. Četla jsem že v tomto týdnu už by mělo mimčo normálně rozlišovat spánek a kdy je vzhůru a, že by mohlo mít mimčo i takové časy kdy je vzhůru a kdy spinká a když se narodí. Tak to tak pozoruju. No je právě jedna v noci tak a malej je vzhůru – nadšena z toho nejsem. Pak jsem zjistila, že je vzhůru tak kolem půl osmé večer a kolem sedmé osmé ráno. No to jsou stavy kdy jsem vzhůru a jsem v klidu. Jinej čas zatím okoukanej nemám. Ani nevím co je na tom pravdy 😛 . Jinak mi jdeme na kontrolu až 15.11. takže zatím nic nového nevím a nemám. Doufám, že mi udělá ultrazvuk – už jsem špunta dlouho neviděl a docela mi chybí 8-| . No jinak já taky ještě nezačala prát natož žehlit. Mám v ložnici kupu hadérků a nemám ještě ani rotříděné co se bude hodit teď a co je na později. Asi to nechám až nastoupím na mateřskou a to je 24.12. – na Ježíška to budu mít plno času. Kdy máte vy holky nástup na mateřskou??? Tak pááááááááááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist