únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,811. až 3,825. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866040
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bibo,tak držím palce,aby vše bylo v pořádku s tebou i mimčem. A i Filípkovi držíme palce, aby brzo byl po tom očkování dobrý.
    Nás prohlídka čeká až za dva týdny… a taky bude mít očkování *-)
    Tak už pomalinku plánuji oslavu na příští víkend. Jen nás bude více a přemýšlím na občerstvením, vařit pro hodně lidí neumím. Tak asi budou chlebíčky atd.. a asi pár chlebíčků si objednám přes náš krámek, mají tam výborné s vajíčkem a asi i zákusky. Dort nám upeče babi Adámka.. Chtěla jsem ho pořídit v cukrárně, ale kolem nás není žádná cukrárna, co by pekla dorty a jedné jsem psala a ta ani nereagovala,tak mají smůlu..
    Dneska Adámkovi vařím bram. mrkvovou kaši a žloutek, dlouho ho neměl,tak snad to bude jíst..
    Holky, do kdy se má používat kojenecká voda ?? Mě jednou doktorka říkala do roka, tak se jí ještě přeptám, ale Honza mě furt s tím otravuje, že už se těší, až jí nebude nosit z globu.. Přitom to zas velká položka finanční není..
    Ale pokud bych od roka mohla už dávat z kohoutku,tak by to možná bylo i jednodušší, např. jídlo už vařím z kohoutku a nic Adámkovi po ní není..
    Tak zatím papa

    #866041
    Anonym
    Host

    Tak prohlídka nakonec v pohodě, asi me bolí spíš všechny ty okolní jizvy, jak to na ně tlačí, čípek drží , tak jsem pak šla i do toho Lidla a koupila jsem punčocháčky pro Fílu, ta 86/92 je fakt dlouhá, jsou takový spíš lehčí a na zadku mají rozšíření na plínku. Pak v tý velký velikosti už skoro nic neměli, tak jsem koupila něco i pro malýho, taky punčocháčky, mikinku a tričko s dlouhým rukávem, který ladí do mikinky :). A pak i takovou soupravičku punčošek a krytů na kolínka, ten malej to určitě užije..Tak jsem byla docela spokojená. Fíla zase spí, ale už je docela normální, spíš je unavenej, že spal dopo a po obědě už ne..
    Na ty narozeniny jsem taky nevařila nic extra, taky jsme koupili chlebíčky a zákusky a pak jsem udělala dort, byl docela fakt dobrej, i Fíla ho ocenil a líbila se mu ta svíčka..
    Tak se mějte fajn, jdu zase jíst, za minulej měsíc jsem už přibrala 3 kila, tak už to jde. Papa

    #866042
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo,tak to je dobře, že je vše v pořádku 🙂 Stejně to těhu je dobré, že se ženská nemusí hlídat co se týká jídla.. Já si ráda dala i zákusek. Nepřejídala jsem se, ale nehlídala jsem se.
    Holky, tak už se Adámek plazí vpřed:D Hrozně se mi líbí, jak mrská prdelkou ze strany na stranu, to je taková sranda a rychlejší je na plovoučce.. Myslím si, že to ještě vyšperkuje k dokonalosti.
    Příští týden se pak na rhb domluvím s paní, co ona na to a zda mi dá nějaké cviky na kolínka. Sice už cvičíme, ale třeba dostaneme jiné..
    Jen ten jeden cvik fakt nemůžu s Adámkem cvičit, dneska už se mi ho podařilo dostat do té polohy, ale on se mi hned zas dostal z kolínek a tak zas to nebylo ono..
    Njn, něco hold nejde tak dobře jak na rhb..
    Tak papa

    #866043
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bibo, to je dobře, že jsi v pořádku, i čípek a mimčo. Zrovna včera jsme se o Tobě (Tvé situaci – roční dítě a těhu) bavili se známou, která má taky ročního prcka a už se snaží o druhé. Každopádně Ti držím palce, ať je i nadále všechno v pořádku. Já bych asi už byla v nemocnici. Jak se malej v noci pořád budí, tak jsem chodící mrtvola a včera večer jsem málem omdlela. Naštěstí jsem žuchla na pohovku a pak to nějak rozdýchala. No ale zase byl Kuba v noci 3x vzhůru na jídlo a vstával už o půl sedmé. Jo a držím palce, aby to byl fakt klučina. Spolužačka rodila začátkem února, vždycky jí řekli, že je to jasný kluk a ona je to holčička 😛 .
    Jsem si říkala, že malej teď hezky kaká, tak že mu dnes uvařím špenát. Asi to tušil a už mám zase namočený prokaděný overal a spací pytel. No a samozřejmě jak jsem ho nesla do koupelky, tak se tak mrskal, že jsem měla hovno na břichu.
    Ivčo, Áďaje velikej šikula. Určo se za chvilku dostane na kolínka a budeš ho mít pořád za zadkem 😛 . Kuba je teď taková přísavka, že to je hrozný. Pořád se na mě musí věšet, musí být se mnou i na záchodě,… Ještě že máme ohrádku a aspoň vařit můžu v klidu a nemusím mít strach, že bych ho třeba opařila.
    No nic, jdu snídat. Dneska by měli Kubovi přijít dvoje nový lacláky, tak s praním počkám až po poště…

    #866044
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    včera jsem mluvila s mojí ségrou a ta se ptala,zda budu mít druhé dítko,tak jsem řekla,že zatím to fakt neplánuji a ona mi naznačila, že nejsem nejmladší.. ale zas tak stará nejsem ve 32.. a nebudu řešit honem další dítě, když se na to zrovna necítím a chci si užít Adámka 🙂
    Evi, je to můj šikulka a fakt se mi líbí ta jeho vrtící prdelka. Po ránu koukáme na tv a Adámek zas slintá potoky..vždy má mokré rukávy a pod krkem..
    Jinak já budu taky prát, sice ne pokaděný, ale pošpiněný prádlo od jídla a taky jsem včera Adámkovi koupila župánek k narozeninám a chci ho taky vyprat, aby byl čistý. Jsou k tomu i pantofličky 😀 Ty sice neužijeme, páč když ho ponesu z koupelky,tak je určo Aďa zkope…
    Ale mám fakt z toho radost, je ten župánek měkkoučký, z takového malého krámku taky na ČM.. Když jsem se koukala v CA,tak tam takové měkké neměli a navíc byli tam měli jen malé velikosti..
    Jinak včera Adámek usnul v sedm a v půl desáté se rozeřval a asi třikrát jsem ho úspěšně uklidnila a položila a když jsem se chystala do sprchy,tak zas řev, tak nastoupil taťka.. a nakonec se Adámek uplně probral, takže v půl jedenácté jsme měli probuzené dítko, ale jsem si ho chvilku pochovala, pomuchlala a dala zpět a už se spalo až do rána.. Jen jsem si říkala,co budu v takové mimořádné situaci dělat, zda mu dělat mléko nebo co.. ?? Nakonec to dobře dopadlo.
    Evi, tak už Kubíkovi domluv, ať už spinká celou noc, abys ses mohla vyspat 🙂

    páá

    #866045
    Anonym
    Host

    Ivčo, já mu domlouvám každý večer. Naštěstí se už nebudí na dudlíka. Ale to noční jídlo mě fakt ničí.

    #866046
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, to věřím, že tě to ničí, 3x za noc krmit 🙁
    Hele, vy používáte huggiesky nebo pampersky ?? Jen jsem se všimla,že všude ty huggiesky zlevňují a dokonce v DM už je nebudou prodávat.. tak mě vrtá hlavou, co se děje s nima??
    Tedy my jsme na pamperskách, ale i tak že?:D
    Adámek tu zívá,ale furt je akční a nejradši by mi mačkal tlačitka na noťasu,tak ho trénuji, zda mě přeleze, snaží se snaží, ale jsem prý velká překážka:D

    #866047
    Anonym
    Host

    Ivčo, my máme přes den huggiesky a na noc pampers pramium care. Ty huggiesky prý teď mají nějaký nový, tak možná vyprodávají „starý model“. Já teda budu muset zajet koupit ty starý. Peťa psala na FB, že ty nový jsou nějaký tvrdý. No ale pokud už starý neseženu, tak asi začneme kupovat babylove, tesco nebo lídl… Prý activebaby teď podražili. Známá je kupuje, tak se mě vyptávala na alternativy, že už prý stojí moc. Já je teda už delší dobu nekupuju, protože je Kuba běžně pročůral a když jsou teď dražší, tak už je ani zkoušet nebudu. Ani sleep and play se neosvědčili, jen ty premium care nám vyhovují, ale vzhledem k ceně a k puchu, když se do nich načůrá je máme jen na noc.
    Před chvílí jsem si na Áďu vzpomněla. Byla jsem s Kubem v pokojíku a největší jeho zábava byla mě přelézat.

    #866048
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já ty pampers active kupuji v rossmanovi a to 82ks za 299. Takže jsou pro nás levnější než ty sleep a play.. Jinak huggiesky nyní ty staré mají v akci v albertu a měli je i levnější v globusu na ten mimiklub..
    My se do tesca nedostaneme,tak nemohu vyzkoušet ty jejich, ale hodně mamin je chválí..
    Aďa se stále plazí dopředu, fakt je to sranda :))
    Zas jsem byla přebalit, se tedy jen připrdnul… tak čekám ještě po třetíkrát.. poslední dobou třikrát dopo a má hotovo na celý den..

    #866049
    Anonym
    Host

    Adámek je taky pěknej posránek 😀 . Když já se teď nikam moc nedostanu, globus mám úplně z ruky, ale ten albert bych snad zvládnout mohla… Nějak teď letáky neprohlížím. Vím, že v makru měli minulý týden akci, že ke dvoum balením přebalovací taška zdarma.
    Jsem teď Kubu zase uspávala v kočárku v ložnici pod otevřeným oknem. Tak na mě pořád čumákoval a najednou u baráku nastartoval náklaďák a malej usnul jako na povel … 3, 2, 1 spi… Tak si teď půjdu uvařit oběd. Až se vzbudí, tak musím vysát. Jen doufám, že ho nevzbudí pošta 🙁 .

    #866050
    Anonym
    Host

    krásný den,
    bibo je vážně dobře že ty i miminko jste ok, ono ta zátěž asi není zrovna dobrá, ale když kolikrát jinak to asi nejde a prostě fílu musíš zvednout, nevím zda jsi to psala ty nebo jsem to četla jinde. tak se zeptám i tak, jaké má pocity filípek když vidí bříško?? naše je celkem tyran, byly jsme u známýc a normálně té mlé chtěla vykrábat oči a celou jí zliskat, asi ti prcci nemají ještě cit, ale když děláme malá malá, takto krásně pohladí, ale taky jí to občas ujede a dá šupu.
    holky ty hugies nové jsou fakt otřesné, portíkají brutálně bokem, mají jiný tvar, jinak gumičky, my díky tomu srajdění je už dobraly, včera jsem načla klasický balík, jo a není pravda že ve slevněném najdeš jen staré hugies s jedním obrázkem, ale můžeš tam mít už i ty nové :-), já to zrovna tak koupila, jeden balík staré a jeden nové.
    jinak u nás bylo včera dost velké peklo. muselo mě být slyšet po celém úvalně a možná i do 7 km vzdáleného krnova. martin šel pro malou do kočáru, já vařila, hlavně vše honem honem, prootže jsem dojela v půl 12 od dr a v půl 1 zas rychle do práce, takže jsem obalila hermelín, dala smažit, no prostě jsem se motala v kuchyni a martin jak malou vysvlíknul tak si pak následně sedl za pc a nechal vali v pokojíčku. ono to nic není, to se děje normálně vydrží si tam i sama hrát. ale ten kretén zapoměla zavřít branku na schodiště, tak si vesele hrál tam tu debilní hru a já mu po 5 minutách říkám, zavřel jsi vůbec branku? tak po chvilce vstal a šel se kouknout, no samo že zavřená nebyla. my na chodbu vůbec nevidíme a nejlbíž je pokojíček, však evča ví. takže naštěstí se nic nestalo. malá si hrála v pokojíčku a nenapadlo jí jí na chodbu. ale takových slovníček jsem dlouho nepoužila. přišel nahoru i pepa co se děje. normálně mít po ruce nůž tak ho snad zapíchnu v jakém vzteku jsem byla. a jako on bez reakce ani žádná lítost, či ježiž zapoměl jsem nbo prostě nějaká omluva. řekla jsem mu že by šla na jistou smrt, ty naše schody by fakt nepřežila. no a dala sjem mu přirovnání, že pro ní naše schodiště je jakoby si stoupl před rozjetý vlak a nechal se srazit. tak prý přeháním a jestli budu dál pokračovat tak že mi liskne, no tak to si zas dovolil na mě moc a hnedka jsem reagovala, jeslti ti to ty kreténe udělá fajn, tak si posluž aspon se ti uleví. fakt jsem byla nabroušená včera. do toho pohovr s řídou v kanclu a tam jsem otevřela dveře, hned jsemřkla nehled mě nasrat, jinak se otáčím a jedu domů, tak byl v klidu, nakonec jsem se v práci rozbrečela, protože potřebuji makat a hejsa není zrovna moc ochotný v hlídání když píjde z práce. dneska už je zas jak po másle, valinko sem valinko tam, jo a ani dnes nevařím, včera oběd ani nejedl jak byl uražený a dotčený. tak dnes jsem vytáhla zbytky omáček z mražáku, smíchám je, nastavím a snad se to bude dát jíst.
    evi taky bych chtěl docílit toho že malé nebudu dávat dudel, i když ted už je to lepší, má tam 2 a když neví kde je jeden dá si druhý, ale občas se vytratí oba a to si zapláče. pak ráno je po mě hází, to jsem psala na fb 🙂
    no a konečně už pijeme zas mlíko, koupila jsem espumisan, asi jí fakt bolelo bříško, taky děsně pořád prděla, horšírány jak starý chlap. takže ted už se vracíme zas k půl litru za den, nyní bylo i jen 2 dcl a to byla kolikrát sláva.
    tak už končím jsem se zas rozepsala, mám chut a kakao, ale horké, jééé, jdu na něj

    #866051
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, no to se ti nedivím,že ses rozčílila. Nechápu, že to tomu chlapovi nedojde, že ty schody jsou nebezpečné!
    Sice v pokoji nic nemáte, ale taky bych radši měla to dítě pod dohledem.. Njn chlap. Mě přijde, že všechni chlapi jsou stejní.. Každý má něco..
    Mě třebas mrzí, že ten můj sám nepřijde s tím, že večer Aďu okoupe, oblékne a nakrmí.. Včera jsem ho tedy „donutila“, aby Aďu okoupal, ale tvářil se u toho, jak když je mu to naobtíž..
    Přitom je to pro mě taková nejhezčí chvilka ze dne, koupání a tak.. Adámek je při tom takový šťastný..
    Asi jsem Vám to nepsala, já už nevím, kde komu co píšu 😀 Tak se kdyžtak nezlobte, zda to píšu znovu.
    Včera se Adámek fakt rozplazil jako čertík vpřed a to tak, že se doplazil i k Mikimu, našemu kocourovi, co zrovna žral,tak ten hned odskočil vedle a koukal na Adámka a Adámek se vrhnul do misky s granulemi a měla jsem co dělat, abych mu jí sebrala. Tak jsem to musela dát Mikimu jinam, páč tam kde jsme to měli už je to nebezpečné..
    No a kocour byl pak trošku paf, že je miska jinde, ale už si myslím zvykl..
    Ale je to fakt super, že už máme i tento pokrok :))

    #866052
    Anonym
    Host

    Ivčo, tak to máš v pohodě, že můžeš dát misku jinam. My nemáme kam jinam. Ale Kuba ví, že nesmí, takže sedí housek od misky, řekne jeho oblíbené haha a čeká, jestli zasáhnu a když nereaguju, tak si hned ráchá ruce ve vodě. Žrádlo má pes v misce asi 20 vteřin než ho sežere. Je to hroznej darebák, oba dva jsou darebáci.
    Peti, já bych ho asi už z těch schodů žduchla, aby věděl jaký to je a co Val chystá za „překvápko“.
    Náš táta hlídá rád, ale když je malej protiva, tak mi ho raděj zase vrátí. Ale když jsem v práci, tak prostě musí pohlídat, přebalit a uložit. Koupání po něm nechci. Stejně nekoupeme každý den.

    #866053
    Anonym
    Host

    Peťo, Filípek z bříška asi nemá žádný pocit, někdy mu ho ukazuju a hladíme ho, ale myslím, že nechápe, že tam něco je, ono to břicho zatím není tak obrovský a jak roste postupně, tak asi myslí, že takhle prostě teď vypadám normálně :). Ale je teď víc mazlivka a když se někde bouchne, tak běží za mnou a šmrdlá se, předtím běhal i za tátou, ale teď nějak jen já. I v noci spí se mnou líp, tak jednou se vzbudí, koukne, jestli jsem tam a třeba mu dám napít a spí dál..ale s Michalem teď párkrát dělal bugr. Tak se docela bojím, co řekne, až pak budu kojit, nebo jak budeme vůbec spát.
    Tak se mějte hezky, dneska má být teplíčko docela, tak asi půjdeme ven..Papa

    #866054
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo, já si myslím, že to Filípek pak zvládne.) Bude možná chvilku vykulený z mimča, ale se s ním budete mazlit a tak si zvykne.
    Hůře to prý berou starší děcka.. Ségra má rozdíl mezi dětmi 4.roky a ta starší to brala špatně, ale pak si časem zvykla.
    Fakt je venku krásně, šla jsem s Aďou na procházku, tak se tak krásně šlo a dýchalo, páč žádná zima, jen mírný vánek.. Aďa se naučil sundavat rukavice,tak hold jel bez nich a nějak mu to nevadilo a nakonec usnul a ještě nyní spí v chodbě v kočáře.
    Radši jsem s ním nemanipulovala, páč to se hned probere..
    Evi, jak si psala na FB,že říkáš Kubíkovi, aby aspoň aby hodinu spal a on se pak přesně po hodině probudí.. Tak něco podobného jsme měli dneska s Aďou, ale při pití. Aďa odmítal se napít, ale já potřebovala, aby se po obědě napil a mohli jsme jet ven.. Tak mu říkám, napij se aspoň trošku kvůli mamince.. a on se fakt trošku napil *-) , to mi samo nestačilo, měli jsme 150ml ve flašce a říkám, tak to aspoň vypij k té 100, abych byla spokojená.. a no a Aďa to vypil ke 100 😀 😀 No co na to říci víc.. Ty děti to mají fakt v té hlavičce srovnané:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,811. až 3,825. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist