únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,826. až 3,840. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866055
    Anonym
    Host

    To je škandál!!!!! DM fakt ruší hugiesky!!!! Jsem byla nakoupit a v DM jsem vzala krabici babylove (82ks za 299Kč se slevovým kuponkem) a pak v albertovi balík huggies. Doufám, že to teda budou ty s tím velkým obrázkem. Ještě jsem koupila v albertovi dobrou vodu, dva litry stáli jako 1,5l. No a když jsem nastupovala do auta, tak vedle ležela pětistovka. Tak jsem koupila na véču v KFC kyblík 30 křidýlek… to jsme si pošmákli!!!

    #866056
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak tos měla super nákup, ještě s tím nálezným :)))
    Já jsem zrovna objednala golfky, Aďa je dostane k narozkám od prarodičů, já si na ně taky přispívám.. Snad se nám s nima bude dobře jezdit. Vybrala jsem ty jané.

    #866057
    Anonym
    Host

    teda evi, tomu se říká štígro :)), doufám že vám z toho kvanta kfc není zle, kdyby ano písni, dojedu vám s tím pomoc 😀
    a mají v dm třeba slevy na hugies?? mám hromadu těch slevových kuponů, tak bych kldině nakopila dopředu.
    ivi, tak to máš fajn že někdo přispěje, u nás to je max mamka, ale to fakt jen troškou, ted jen díky tomu že jí vrací daně, koupila malé tu sedačku, jinak by to zůstalo možná u nějaké knížečky či panenky. museli jsme se všichni dost uskromnit, co jsme na baráku, ale zas je to jinčí bydlení no.
    no a u nás už se spí, je to pohoda, jak je takový klid. dneska sjem celkem unavená, tak asi nebudu čekat ani na martina.
    mějte se zatím krásně, koukám na primu love a to je masakr, lidé z brutus obezitou

    #866058
    Anonym
    Host

    Peti, v tom DM kde jsem byla už neměli jedinou huggiesku, jen ty plavací. Taky mám doma spoustu kuponku. Ale v tom albertovi se to docela dalo. Jen jsem je ještě neprohlížela, jestli jsou to ty starý, mám je pořád dole pod schodama. Jo a 30 křidýlek padlo za vlast hodně rychle 😛 . A pokud mi pak bude špatně, tak jsem v lékárně koupila renie a febichol 🙂 .
    U nás vůbec nevím, jestli se už spí. Uspával Michal, ale už je tam asi 20 min klid, tak se obávám, že tam spí oba. Budu je muset zkontrolovat a pak půjdu tak do hajan.

    #866059
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    zrovna jsem lechtala Adámka a jak měl mega otevřenou pusu,tak jsem se všimla,že ty horní dásně se nějak bělí, tak asi brzo budou venku zuby.. Jen se musí proříznout.. Já si to myslela,páč si furt ty dásně Adámek masíruje.. ale nijak zvlášť neřve..
    A asi taky proto moc zas nechce jíst.. My tak furt s tím jídlem bojujeme..
    Dnes chci uvařit tu polévku z brokolice nebo něco na ten způsob,nevím jak to dopadne.. Já ty husté polévky fakt neumím :((

    #866060
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak copak se nového stalo u vás ?? :))
    Tak tu brokolicovou polévku, co jsem vařila k obědu, tak jí Aďa vcelku jedl, ale zas tak z toho nadšený nebyl. Pak jsem mu dala šunku a tu jedl mnohem nadšeněji. Tak jsem dneska koupila i dětskou, tak mu jí zítra dám i s houskou a to dopoledne ke svačině.
    Máme zas nepapavou, hold už brzo budou zuby, dnes měl i červené tváře a pak si furt dře vrchní dáseň jako o závod..
    Jinak teď navečer přišel na čumendu skorotchán.. Aďa spal, ale za nějakou chvilku začal pobrekávat a když jsem ho přinesla k nám, tak byl takový ufňukaný a nic nechtěl dělat, no moc dobře se neprospal.. tak jsem ho na chvilku dala do chodítka,tak se tam uklidnil a začal být veselý. Tak jsem ho dala na koberec,aby okázal to plazení.. tak zas brečení.. tak jsem mu různě ukazovala hračky a nic nechtěl.. pak jsem mu vyndala dvě petlahve a to Aďa zbystřil a začal se k nim plazit a pak se uplně rozplazil a střídal to i tím, že se jen přitahoval rukama.. no byla to legrace, krásně mi zas vyleštil podlahu a náš kocour jen zdrhal:D
    tak papa

    #866061
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Holky, to byla zase noc. Malej si včera dáchnul 3 hodiny v kočáře. Pak šel večer spát po koupačce a kaši někdy kolem 7. To docela hezky usnul. No ale vzbudil se asi o půl 10 a do půl 12 jsme ho na střídačku oba uspávali. Pak se vzbudil na mlíko v 1, ve 4 a 7 už zase čumákoval. Jsem chodící mrtvola. No a jelikož jsme byli dnes na roční prohlídce, tak jsem si dokonce udělala make-up. Prd to pomohlo. vešla jsem do ordinace a dr se mě hned zeptala, jestli byla krušná noc. Tak máme nařízený malýho odnaučit se v noci budit. Prý když to nepůjde, tak ho máme dát spávat k babičce. To bude ještě peklo. Jinak Kuba má 76cm a 10,17kg. A mám ho prý víc stavět na nožičky, pořád je totiž krčil. Tak jsem říkala, že u chodítka mu to už docela jde a stoupá si taky všude možně, ale ve volném prostoru si prostě raděj hned sedne.

    #866062
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, to se to té Dr. řekne, že ? Abys ho to noční buzení odnaučila.. Držím palečky, ale myslím,že to bude peklo asi..
    U nás je nového to, že se Adámek fakt rozplazil a dneska i honil kocoura. Normálně kocour k němu přišel a Adámek zrovna posílal kolečko a pak si ho všiml, tak se k němu doplazil a hned na něj šáhl a kocour uskočil a Adámek hned za ním, tak nakonec kocour utekl do koupelny.. Docela mi Adámek vytřel podlahu. Njn, ty chlupy z kocoura jsou tu furt, ač luxuji, vytírám,tak se tu jednou proběhne a je to tu znovu..
    tak papa

    #866063
    Anonym
    Host

    Ivčo, chlupů se zbavíš, až se zbavíš kocoura 🙁 . Já to znám, chlupy máme všude. Čisto je tak 5 minut po vyluxování a vytření, než se pes vzbudí a všechno zase prošmejdí. Nejhorší jsou chlupy na oblečení. Se mi onehdy dostal do pračky jeho ručník (nechápu jak) a měla jsem podprsenku plnou chlupů. Už aby byla doma ta sušička, ta ty chlupy odstraní…

    #866064
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak to tě museli pěkně kousat ty chlupy v podprsence:D To se mi ještě nestalo.. Je fakt, že chlupy jsou všude, ale není to tak strašné.. Navíc nám neleze do postele, to jsem ho fakt vycvičila,to bych nesnesla,abych měla chlupy v peřině..
    U nás je 12st.Tak po obídku pojedeme s Adámkem ven. Zatím spinká, snad bude i papat obídek..

    #866065
    Anonym
    Host

    Ivčo, co jsem otěhotněla, tak pes taky do postele nesměl. Jenže teď mě to nevzbudí, když tam skočí. On si totiž dává bacha, aby byl na Michalové půlce, abych ho neviděla. No a když si ho všimnu, tak ho vyhodit nemůžu, protože by zaštěkal a vzbudil Kubu. Teď teda malej spí vedle a pes si našel místo pod postelí.
    Tady je taky nádherně. Taky půjdem na prochajdu. Teda pokud se malej nezačne šmudlat moc brzo. Chtěla bych jít tak, aby šel s náma i táta, až se vrátí z práce. No ale jestli prďola usne po obědě, tak si asi lehnu taky.

    #866066
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ten váš pejsek je pěkně vyčůraný 😀 Njn těm chlapům to nevadí,že se jim na místě valí domácí mazlíček, Honzovi to taky nevadilo, když jeden čas mu kocour spal v posteli nebo když na něj kocour naleze a on ho drbe a pak je celý od chlupů..
    Mě by to tedy vadilo, být od chlupů.. Kocour na mě neleze, ví,že ho hladím když je vedle mě a ne na mě.
    Aďa zatím stále spí.. Snad bude papat obídek.. Dneska dostane skleničku,nějak se mi nechtělo do vaření..

    #866067
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, Děcko, to je teda rada – dejte ho na noc k babičce :), moje máma ho právě na noc nechce ani za nic a to není zase s ním takovej horor..Teď si taky Fíla vymyslel pěknou věc, najendu nechce někdy v posteli Michala, vyvádí, vříská a když odejde, tak už jen dovzlyká a spí..Možná je to proto, že teď chodí pozdějc z práce a moc ho nevidí, tak pak je mu to nepříjemný, aby byl s ním v posteli..Je teď vůbec hroznej maman, když Michal jde do práce, tak mu radostně mává a pak se na mě tak šibalsky směje, jako „konečně sami“. No ale přitom se mnou doma není žádná velká zábava..
    Jinak mě napadlo, nedá se dávat už ten žloutek teď do jídla celej po roce?
    Koukám teď na různý botičky, doktorka radila, že má nosit na doma kožený sandálky a na ven pak na jaře šněrovací botky. Tak raději mu to koupíme v obchodě, aby nám poradili a změřili mu přesně nožičku. Jarní boty asi až později, aby z toho ještě nevyrostl..Jsem zvědavá, jak rychle mu ta nožka teď roste..
    Tak se mějte fajn, my odpo taky asi vyrazíme ven, i když na mě jde teď spaní.. Papa

    #866068
    Anonym
    Host

    Bibo, babička mi to už nabízela, že si ho na noc vezme, ať se trochu vyspím. A dr. se s ní zná, takže ví, že je to reálný ho k ní šoupnout. A taky bydlíme v jednom baráku. Jen k dědovi ho dávat nemůžu, ten by určitě dal malýmu pivo, aby líp spal 😛 .
    Po roce se může dávat už i bílek, takže v pohodě celé vejce. Já budu malýmu dělat o víkendu už klasický špenát s vajíčkem. Prý můžu dát i na ovonění špetičku česneku.
    Kuba dneska taky dostane skleničku, ale pořád si hraje, tak ho nechávám. Po 10 totiž dostal mlíko, nějak jsme ráno k té dr. nestíhali :$ , tak jsem mu klasickou sváču nedávala. Po obědě ho zkusím uspat, abych se taky mohla natáhnout. Nějak mě to už zmáhá. Dneska už mám v sobě 2 kafe, colu a redbull a pořád se mi chce spát a točí se mi hlava.
    Bibo, kolem roku jsou děti normálně mamánci. Michal když Kubovi řekne uděláme tuli tuli, tak ten se začne sápat po mě, že s ním se tulit teda nebude. Ale naštěstí se od něho nechá uspat a hrají si spolu. Občas teda Kuba vleze do náruče každýmu, jen né mamě. To mě odstrkuje a když si ho chci vzít, tak začne házet rypáky a natahovat do breku. Asi má ze mě občas ponorku 😛 .

    #866069
    Anonym
    Host

    Nazdárek maminy,
    koukám všude nějaké novinky…
    Moc gratuluju Adámkovi k rozplazení se… A Všem co už to mají za sebou vše nej nej nej k 1. narozeninám. Také už to máme za sebou :o)
    U Dr. nám naměřili 76cm a navážili 9615g. A prý máme velmi bystré dítko :O . Kromě toho co už jsem vám psala že umí se ještě naučil prosím prosím, malá malá, hají a už začíná chodit… Určo sem vám chtěla napsat ještě něco ale nemůžu si vzpomenout 😛 hrozná skleroza…
    Je to fofr jak rychle se učí – stačí před ním něco jednou ukázat nebo říct a příště už to zopakuje. např. i to prosím – jednou sem mu to ukázala a už to uměl… Někdo se tu ptal na nočník – já ho posazuju po probuzení – někdy se podaří jindy ne – zatím to moc neřeším…..
    Koukám vy jim dost dáváte polévky a to je snad jediné jídlo co mě Přéma nechce – 2x jsem mu zkoušela át hovězí vývar se zeleninou masíčkem a flíčkama a nechtěl to jíst… Je fakt že nesolená je hnusná 😀 Jinak mě baští všechno. Teď tedy začíná trošku zlobit, ale to přisuzuju rostoucímu zubu….
    Mějte se krásně běžím chrnět….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,826. až 3,840. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist