únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,856. až 3,870. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866085
    Anonym
    Host

    Evi,
    o bolení bříška mi povídej, včera byla nafouklá jak somálec. v půl 9 natvrdo probuzená a to byly rány zas jak z dělobuchu. řval i na rukách, tak jsem jí vzala k telce a chvilku koukala, poskákala si po mě a poprděla se. kolik jsi dávala norálně actívií??? my jsme teda na dávce 600 ml mlíka a jedna actívie, jenže včera bylo znát že má bolení a večer vypila 200 mlíka.
    no a z jiného, jsme bez teplot. jako když utne. večer 38 a ted 36,7.
    jo evi, ten espumisan jsem také nyní koupila a dávám kapky rovnou do mlíka, ta pěna hnedka zmizí a občas i do čaje. ale valči to nevadí ani ze lžičky.
    jdu zatopit máme doma 21 st a při pohledu na krb jsem naštvaná, martin nedonesl dřevo. ale na roztopení naštěstí mám. fakt mě štve. no když se mu nechce jít večer pro dřevo, tak si má přivstat :@
    dnes svítí sluníčko a vidím to odpoledne na procházku třeba do krnova. chci jet koupit ty papučky. doufám že jí tím nevrátím teploty a bude to už fakt dobrý

    #866086
    Anonym
    Host

    Peti, normálně dostává tak 2, ráno bílou sladkou a odpoledne tvarohovou vanilkovou. Teda tu bílou střídám s dezertíkama od nestlé a má k tomu většinou i pečivo. On mi totiž nic jinýho nejí.
    S Val bych ještě ven nechodila, říká se, že po teplotách (z jakéhokoliv důvodu) je lepší nechat tak 2 dny dítě v klidu doma. Protože teplotama má nabouranou imunitu a pak může hned něco chytnout nebo mnohem rychleji nastydnout. Známá šla s malým po teplotách od zubů druhý den na prochajdu a vrátili se s rýmou a kašlem. Takže dneska bych to raděj nepokoušela.
    U nás je tradičně ráno 23st, až začnu vařit, tak to popoleze a večer bude tak 24,5-25st. Je to docela mazec, když termostat je na den daný na 22 a na noc na 18 a jediný topení, který u nás jede je taková ta mřížka v podlaze u francouzského okna a pořád větráme.
    Jé, terorista se probudil!

    #866087
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak vy jste už taky byli takhle brzo vzhůru??
    Já vstávala v půl šesté,abych se nachystala na tu zubařku a taky Aďu jsem musela připravit..
    Normálně jsem musela Adámka po šesté vzbudit, on by ještě spinkal dál..
    Tak jsem mu dala mléko, ale pil pomalu,taky se mu nedivím,kdyby mi někdo po probuzení dal do pusy lahev,tak bych asi taky hned nepila:D
    Zubařka mi dala injekci a zas mi to vyčistila a zas mám pusu na 3.hodiny ztuhlou 🙁
    Se sestřičkou se koukali na Adámka,jak je hodný.. domluvila jsem se i na prohlídce zubíků Adámka,tak pak v březnu tam zajdeme..
    Ještě jsem v albertu nakoupila a dojeli zas domů. Docela venku byla zima, všude led..
    Jinak já dávám Adámkovi ochucenou activii a taky mu třebas ke sváče přesnídávku a to pak kandí jako o závod. 😀
    Ráno ze spaní mručel a pak si tak prdnul,že jsem se až nad tím zastavila:D 😀 My tedy s tím nemáme problém..

    Papa

    #866088
    Anonym
    Host

    Ivčo, my taky nemáme běžně s prděním problémy, ale včera se prostě trápil. Jinak já běžně tak brzo fakt z postele nelezu. Ale dneska jsem musela kvůli teroristovi. Po uspání jsem mu ještě uvařila čaj a dala do trouby croissatny a zalezla jsem ještě na 2 hodiny do peřin.
    Peti, jaký je u toho espumisanu dávkování? Já ho nechala v obýváku na stolku a Kuba mi krabičku i s návodem zlikvidoval a na netu se mi to hledat nechce. Stejně jsem do něj včera dostala tak 4 kapky na budlíku. Víc odmítl. Mlíko totiž dostal už dřív a do čaje jsem měla strach mu to dát protože nurofen nebo sabsimplex, když mu takhle do něčeho přidám, tak si sotva cucne a odmítá celou falašku. Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na dávkování toho homeo na zkoubky. Teď jsem ho po dlouhé době zase koupila, ale lékárnice mi řekla, že neví kolik kuliček ročnímu prckovi.

    #866089
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, ty máš opravdu čilého kloučka. Nejradši by asi moc nespal,tedy myslím v noci..
    Je to potíž dávat děckám něco navíc, tedy myslím nějaké kapičky atd.. Já mu dávám ten nootropil,jak mu to má pomoci ve vývoji a dávám mu to stříkačkou a to je stejně boj. Mě nafackuje, pusu má zavřenou a pak to ještě prská.. Taky mu to nechci dávat do čaje, páč by ho taky pak nemusel pít..
    Evi, má Kubík taky furt ručičky od chlupů?? Já tu furt uklízím, ale stejně někde ty chlupy najde a pak je s ručičkama cpe do pusy.. Njn to je to zvíře doma..
    Už mi to přichází k sobě, docela to bolí :(((
    Adámek se fakt v tom plazení zdokonalil a už tu šmejdí, už fakt to není taková pohoda.. zrovna tahá stolek..

    #866090
    Anonym
    Host

    evi, dávkování homeo je 5 kuliček pod jazyk 1-3x denně 🙂 a expumisn 10 kapek, dáváme 3x denně, ale je možné snad až 6x.
    změřím teplotu malé, ale ven půjdem, šla by do kočárku tk i tak spát, tak se aspon vyvětrám i já. ona je děsná jak není vyspaná, dneska má prasečí očička, čumákuje večer, v noci brouká a nespí, tak je ted trošku mimo.

    #866091
    Anonym
    Host

    Peti, díky za to dávkování. Jen teda nevím, jak mu dám ty kuličky pod jazyk. Včera večer dostal 5 kuliček na lžičce zakapané čajem, aby je polkl, protože jinak by je vyprskal ven.
    Ivčo, ruce od chlupů moc nemá. Sice to nechápu, protože chlupy jsou všude. Asi se mu na ruce moc nelepí, spíš je má všude na oblečení.
    Jinak s tím spaním to bude asi chvíli trvat. Přeci jen mu měním režim. Počítám tak týden. Pokud se to nezlepší, tak asi fakt půjde k babičce, protože já už jsem pak na něho zlá, jak jsem unavená. Ale doufám, že se brzo uklidní.
    Holky, kolikrát za den vám děti spí? Já mám pocit, že dopoledne spí jen kvůli tomu nočnímu ponocování, jinak by spal asi jen po obědě nebo odpoledne.

    #866092
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak mi Aďa před cca půl hoďkou vypil asi 200ml čaje a před chvilkou se tak posrandil, že to měl i vepředu na pindíkovi.. Aspoň se pročistil. Ale museli jsme pod vodovod 2x.. páč když jsem ho utírala,tak mě napadlo se podívat na pindíka a měl ho špinavého vevnitř,tak lehce stáhnout kůžičku a zas umýt.. Nechtěla bych,aby to měl pak nějaké zarudlé a bolavé..
    Tak mě napadlo, Evi, když jste byli na roční prohlídce, neříkal ti Dr. něco k tomu přetahování ??
    Já se chci Dr. na to zeptat..
    No snad nezapomenu..
    Tak jsem Aďu šoupla do postýlky, aby usnul před obídkem, radši bych aby spal nyní a pak obídek..než obráceně,to jaksi nám pak zas nevychází s procházkou..
    Peti,tak Aďa ke sváče dostal namazanou housku s máslem a pár kousků si sám dal do pusy a pak to taky mrsknul na zem.. Když mu to dám do ruky,tak si to nejdříve omlátí o stůl a pak to jí.. a pak to hodí na zem.. Jen ten sýr jsem zas koupila uzený,takže ten jsem mu dát nemohla..
    Já v tom krámě polovinu věcí zapomenu koupit..

    #866093
    Anonym
    Host

    Ivčo, už máme začít přetahovat. Prý je to lepší ve vaně, když je ta kůže taková rozmočená. Ale jen trošku, žádné násilí. No a dneska jsem to zkoušela po umytí pokaděného zadku. Moc mi to teda nešlo. Snad to ve vaně půjde líp. No ale stejně je to takový divný. Doktorka mi to ukazovala, ale já mám strach, abych mu něco neudělala.

    #866094
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já si to myslela,že asi už se bude přetahovat. Jak jsem mu to dnes dělala,tak to šlo dobře. Jen lehce jsem přetáhla a omyla. Přeci jen to tam měl taky od hovínek.
    Adámek nakonec v postýlce usnul. Byl unavený, zas se tu plazil na všechny strany.. Přeci jen to plazení je namáhavější než lezení..
    Tak jsem si trošku četla diskuzi od začátku,tedy to je takové zvláštní číst, jaké jsme měly pocity,jak jsem se vždy těšila na ult..A jak mě Adámek v bříšku kopal a že jsem nespala a tak..
    Vlastně před rokem jsem ještě stále byla 2v1 a vy jste všechny už měly miminka doma.. 🙂

    #866095
    Anonym
    Host

    Ivčo, před rokem měl Kuba bolení. Zatím takový jediný veliký. No onehdy jsem na to vzpomínala, jak mě kopal, jak jsem se taky těšila na každý ultrazvuk. Bohužel jsem si vzpomněla i na ty komplikace 🙁 . Že jsem musela být v porodnici 2 dny pozorování, protože nekopal, že jsem věděla, že mu hrozí ve 3. trimestru nedostatečné vyživování… No a teď zase řeším, že se kvůli němu nevyspím, že mi přes den málo jí. Ale je to naše zlato!!!
    Taky mi teď Kuba spí. Ani oběd nedojedl. Takže mi překazil plány s poobědovou prochajdou. No ale spí v ložnici v kočáře hezky pod otevřeným oknem. Stejně po sváči půjdeme ven. Musím taky trochu na vzduch.

    #866096
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, hlavně,že se Kubík je nyní zdravoučký a ty komplikace v těhu uplně vynahradil :))))
    Normálně jsem čučela, jak Adámek baštil provensálskou zeleninu s hovězím, krásně otvíral pusinku. Jen v jednu chvili mu asi zaskočila mrkev a začal se trošku dávit,tak jsem ho plácla do krku a on to polkl a bylo dobře. No dávají tam mega velké kousky mrkve.. musela jsem je trošku vidličkou zmenšit.
    Je teďka akční a furt dělá veletoče na zemi:)
    Odpo pojedeme do jedné cukrárny, doufám,že není pozdě na objednání dortu na sobotu..
    Musím si pak ještě sepsat seznam co budu potřebovat na tu oslavu…

    #866097
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásný večer,
    tak už máme objednaný dortík na sobotu. Chvilku jsme tu cukrárnu hledali, jaksi jsme si zapomněli vytisknout mapu, ale našli jsme.
    Už jsem viděla v pusince Adámka kousíček horního zoubku,tak to bude každou chvilku..
    Furt si cpe do pusinky ruce a masíruje si tu dáseň a je i takový víc plačtivější, ale asi mu v noci pomáhá ten dudlík..
    Jsem nějak unavená a to zítra až do středy jsme doma sami..
    Jinak už mi druhý obchod dal vědět,že ty golfky nemají a že bude až nová kolekce 2012 a to někdy mezi březnem a dubnem.. tak asi počkám. Viděla jsem fotky a jsou hezčí než ty loňské.
    Byli jsme dnes v penny a Aďu jsme posadili do vozíku, páč jsme neměli kočár a seděl tam a držel se madla a koukal..
    Tak papa

    #866098
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,ještě mě tak napadlo, používáte ještě kojeneckou vodu a pokud ano, do kdy jí tak budete používat ?? A sterilizujete flašky?
    Aďa už spinká. Dneska vyžahl kaši a šel spinkat, chvilku tam pořvával,ale pak se otočil a spinká.. Dokonce kocour vylezl. Včera mi do ložnice utekl a nechtěl ven,tak jsem ho tam nechala a až když jsem šla spát,tak jsem ho koštětem vyháněla z pod postele, ale vždy se jen posunul ..

    #866099
    Anonym
    Host

    Ivi, já kojeneckou nepoužívám, kupuji obyč vodu v lídlu. flašky jsem sterilovala posledně snad v půl roce. ale myčka myje v takové teplotě, že není třeba ani sterilovat.
    jé já jsem vzteklá, jak jsem psala na fb, máme vytopenou koupelku, tak zítra budu hlásit škodu, snad to bude dobrý, ale schytala to ta nová skřínka, fakt mě prdne, tak uvidíme co na to řkene likvidátor. si říkám že když už to platíme, tak proč to nevyužít.
    u nás se už také spí, dokonce spí i martin. ve městě bylo fajn, koupili jsme papučky, klasické šněrovací a ve 2 jeli zpátky, prvně jsme vyzvedli mamku, pak našeho tatku v práci ajeli domů. do toho klienti, pak zjištění že plaveme. no bylo veselo.
    zatím pa, honí mě žaludek a naříká jak má velký hlad

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,856. až 3,870. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist