únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,426. až 4,440. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866655
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak už Adámek spinká:) Snad nebude spát moc dlouho..
    Jinak kocour už užírá to jídlo, hold hlad ho nutí to sníst..

    #866656
    Anonym
    Host

    ahojte, tady je taky takové polojasno, no ale hlavně at neprší, máme dnes nabitý den. už jsem byla u holiče. na to že jsem v těhu měla vlasy po lopatky, tak s holičkou fakt řádíme. mám cca 1 cm vlasy :DDD, prý styl alá Erbová. no Evi jsem zvědavá co mi povíš :-), prý mám výrazný kukuč a obličej na krátké, tak je škoda toho nevyužít a ta patka už mě nebavila. no změna je život. jen se toho nebát.
    pak jsem fičela do DM, měla jsem ještě kupon z novin na 20 % slevu, tak jsem zas koupila za 2 tisíce, ale mám opět nachrceno. Ivi, jsem děsná syslík fakt jo, ted mám 7 novýchk rabic sunaru doma, asi 20 balíčků vlhčených ubrousků, na 2 měsíce kaše v těch krabičkách, a přesnídávky už jen asi na měsíc. ono já si říkám že stejně za to ty peníze musím dát, tak je jedno jestli to koupím najendou na měsíc, nebo postupně během měsíce po pár kačkách. a já jsems DM fakt děsně spokojená, i s tou jejich kosmetkou jako takovou, mám dojem se jmenuje balea. i pytle do koše mají perfketní, netrhají se.
    u nás se také spí, jen nevím jak dlouho, ale tipuji tak od 11, v půl 2 musíme už být v autě zas nahcystaní, vezem martina do práce, pak jedu dát malou k babičce do práce, já přezout gumy do servisu, zpátky pro malou, do školky na zápis, nakoupit a bude zas večer. v albertu mají akce na hugies, tak chci pokoukat jaké to jsou, zda ty staré tipy, nebo už ty nové.
    jinak sunoraové děti :-), v tesco ode dneška mají sunar za 199 🙂
    a co píšu tk se tak zatáhlo že to vypadá na bouřku 🙁
    půjdu nachystat papíry k zápisu, i když vím že nás nevezmou, tak ale za zkoušku to stojí, fakt nevím co s malou budu dělat když ve 2 letech končí rodičák :(, půjdu si sednou asi před dům vlády a budu žebrat. třeba se budu mít líp než v práci.
    jo a ještě jak „staré“ jídlo dáváte prckům? já se snažím do 24 hodin max., slyšela jsem že by dítě mělo jíst neohřívané jídlo. tzn. čerstvě uvařené a sníst ho do půl hodiny, pak rychle schovat do lednice ale už znovu neohřívat, tak jako fakt nevím jak dát jídlo třeba druhý den. prýse v tom množí děsné bakterie a drží se ve střevech. ale beru to s rezervou. u nás se uvaří, jí první den a pokud zbyde, tak i druhý den, ale to má malá s jinou přílohou.

    #866657
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti,tak hoď fotku na FB,ať se můžeme pokoukat,jaký máš účes.)
    Jinak na těch skleničkách je napsáno po otevření spotřebovat do 48.hodin. Adámkovi dávám jeden den půlku a druhý den druhou.
    Jinak domácí já osobně jím taky max. druhý den.. Honza je zvyklý z doma i že to sní i čtvrtý den,ale to já fakt ne, to mi za to nestojí a Adámkovi to taky nedávám..
    S tím sunarem dobrý:)) Jen já teď kupuji v lékárně za 199,- a tu mám kousek,tak ani nemusím do tesca, stejně ho máme daleko..
    Ty jo s tou školkou držím palce, hodně dětí nevezmou ani ve třech letech, prý je všude plno a co pak že??

    #866658
    Anonym
    Host

    Já většinou nedojedený oběd dám Kubovi na véču, max. druhý den na oběd. Jako nechápu, že kdybych to měla dát do ledničky a pak už neohřívat, tak to mu to mám dát studený nebo mu to třeba předžvýkat a tím ohřát?
    Já půjdu na zápis asi až za rok, aby šel buď od 2,5 nebo od 3 let. Nějak to ten půlrok udělám, buď budu mít někoho na hlídání nebo nevím. Když mi tchán řekl, že si s tím nemám lámat hlavu, tak si ji nelámu. Buď mi zařídí školku, hlídání nebo bude hlídat sám 😛 .

    #866659
    Anonym
    Host

    Jinak já bych účes alá Erbová brala hned, ale i s tou její postavou, i ty silikony a xicht bych „rozchodila“. S nynější postavou si něco takovýho nemůžu dovolit :'( .

    #866660
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak náš Adámek papal až v půl čtvrté oběd:P Až hlad ho donutil. Jako kocoura,ten už taky žere tu kapsičku:D
    Opravdu nejsem zlá máma, ale když mi dítě spí do půl druhé a pak nechce jíst, co s tím dělat,že??
    Já bych krátký účes nechtěla. Jednou jsem se nechala na krátko ostříhat a pak mě to štvalo,že mi to furt trčelo..takže jsem si musela furt mýt hlavu a gelovat..
    Mě teďka vyhovuje krátké mikádlo. Jen ta kadeřnice mi to neudělala podle mých představ.. tak musím najít jinou..
    Adámek už mi hrabošil ve skříňce a vyházel všechny knížky.. tak je skříňka zalepená,než koupím něco na bezpečnost..

    #866661
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!
    Peti, fakt ti to děsně sekne, úplně slintám:P !… Teda, perný den. Já dnes měla slečnu na hlídání, tak jsem vypadla do knihovny. Doma pořád manžel, už aby byl v práci, ani v TV nemůžu koukat na to, co bych chtěla. Teď nám tam třeba běží dokument o Sovětském svazu:^) .
    Včera byl v Černých ovcích test bílých jogurtů, nedívala jste se některá? Já ho propásla a docela by mě to zajímalo. Asi to zkusím najít v archivu. Já sice Johance kupuju poctivé ovčí tady ve Farmářských potravinách, ale i tak. Jinak, taky patřím mezi DM nadšence. Kupuju tam toho spoustu i z jídla, třeba špagety (i ty celozrnné), pasírovaná rajčata – na rajskou po italsku jsou bezkonkurenční, pak i ty celá a půlená, různá koření, čokošky, sójové výrobky pro Janku a tak. A pak drogérku. Peti, Balea je fajn, ještě mám ráda tu přírodní Alverde, tu mám i pro Johanku. Krásně voní. Dneska jsem zaskočila do Lidlu koupit ty čínské „speciality“, ať máme taky trochu změnu. A měli zrovna výprodej, tak jsem koupila i pár hadříků. Od 30 Kč, ne nekupte to. Vůbec neumím šetřit:( .
    Holky, přeju vám, aby se mrňata s tí jídlem spravila. Johanka sní fakt všechno, i z ovoce, zeleniny, masa, pochutin. Máme hrozný problém udržet ji v bezpečné vzdálenosti od našeho jídla. To bývaj scény. Manžel dnes nevydržel a dal jí kus topinky, úplně v ní zahučel. No, a s tou spotřebou si taky úplně hlavu nedělám, většinou zbytky ale druhý den sníme. My na to taky neumřely, že?
    Já jsem tak ráda, že už dneska spí. Asi půjdu taky brzy. Teď to u nás vypadá na fotbal, teda myšleno v TV. Dobrou!

    #866662
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Kájo,tak to je bezvadné,že ti Janka vše tak jí.
    Adámek už začíná taky ochutnávat, hlavně je to kluk a ten by pak měl jíst pořádně :))
    Dneska Adámek začal řvát po páté hodině, docela šok, takhle už fakt dlouho neřval. Až teprve flaška s mlíkem ho uklidnila. Ale ještě se pak posrančil.. A až po přebalení jsme si dali šlofíka do půl osmé. Tedy já bych spala déle, ale Adámek mě stále budil :O
    Tak půjdeme snídat :))

    #866663
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    dneska je venku fakt krásně! Doufám, že nám odpo vyjde prochajda.
    Kuba nechce skoro vůbec jíst, ale to bude zubama. Dneska odmítl i rohlík, ten si dal vždycky. Už mě to štve, už aby je měl venku. Teď řádí v postýlce. Tak 3x-4x ze den si vyžádá postýlku, ale leží tak tak 5 minut a pak už je zase plný energie. Včera se vzbudil lehce po 8 a pak usnul až kolem 4. to spal jen hodinku a večer šel do hajan až v deset. Byl jako osina v sedince.
    Dneska nějak nevím co vařit, asi Kubovi vytáhnu nějaký překvapení z mrazáku a já si ukuchtím něco hodně nezdravýho 😛 .
    Jinak dneska už musím začít balit, zítra odjíždíme na tu dovču. Já už se tak těším, že vypadnu. Zatím peru a napsala jsem seznam co komu zabalit. Taky já, Michal a pes máme půl stránky a Kuba stránku a půl. No ještěže jedeme 2 autama. Nechápu, jak ti známí, kteří s náma jedou se narvou i se psem do fábky.
    No nic, malej už pořvává, tak si ho zase vezmu na věšení prádla.

    #866664
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!
    Tak u nás s jídlem to samé. Jeden den uvařím to jíme a pak druhý den to samé ale s jinou přílohou. A když zbyde zamrazím a nebo když je to jen obyč jídlo třeba bez masíka tak to dávám kočce nebo psovi. 😀 .
    U nás dnes taky krásne tak snad to vydrží do odpoledne až pujdemme na prochajdu.
    Včera jsem zase dostala hovězí nápad jít s Bohouškem do krámu bez kočáru jen za ručičku 🙁 . V půlce cesty se rozhodl, že s emu nikam nechce a že se mu chce sedět u silnice u škarpy :S . Po dlouhém přemlouvání jsem ho čapla do náruče a zbytek cesty si vyslechla řev, že jsem ho odnesla. :'( . Lotr jeden zlobovej.
    Dnes byl budíček kolem půl sedmé tak jsme mu dala mlíko a světe div se Bohoušek ho nechtěl….. že už by jsme odbourali ranní mlíčko???? Včera ho vypil taky sotva 50ml. Uvidíme no. Mlíko nakonec vypila kočka….. no čeká koťátka tak proč jí nedopřát Sunar, že. 🙂 .
    No jinak já taky měla někdy v 15-ti krátké vlasy a už nikdy vííííc. Hrůza všude mi to trčelo vypadala jsem jak …… no raději nebudu říkat jak. Zalté dlouhé vlasy. Učešu, stáhnu do culíku a je to. Když mam náladu upletu si copy.
    Manžel mi zítra odjíždí na ryby a bude tam až do úterý *-) 8o| . Se tu asi zbláznim sama. Možná přijede mamka tak uvidím. Bylo by to super alespoň by jsme nebyla sama.
    No jinak dnes malého ráno přebalím. Má plínku sotva 5 minut a puch +o( . No a Bobeš se pos… ale dospova a do písmene. Průjem jako bič. A ten smrad…. bléééé až se mi z toho zvedl. žaludek. +o( . Uff takové krásné malé dítk a tak zavání????
    No jinak dnes usnuk už v půl jedenáctý :O . U sousedky na klíně 😛 . Bez oběda. A to ráno snědl sotva čtvrtku chlebíku se sýrem a pak si jednou kousnul jablíčka. Tak to bude hlad jak blázen až se probere. 8o|
    Takže přeji hezký den a jen hodná neprotivná a hodně papající dítka

    #866665
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    my už byli na procházce, je tam tak nádherně, Adámek měl jarní bundičku a moc mu slušela. Zastavili jsme se u rybníka a připlaval k nám kačer,tak jsme chvilku na něj koukali, pak nám jako vynadal, že jsme mu nic nehodili k žrádlu a odplaval pryč.
    Pak je tam zahradkářská kolonie a taky malá farma se zvířaty,tak tam jsme koukali na slepice.
    Evi, s tím jídlem to je hrůza, uplně tě chápu, jen u nás to je teď nějak standard, tedy myslím jen oběd, ostatní jí. Ale i tak si člověk říká, že je to na blázinec.
    Vy jedete dvouma autama na dovču? Nebo ještě s váma někdo další jede, nějak jsem to nepochopila. No chápu,že budete mít mega věcí. Jako když my jedeme k našim, to máme tři tašky a to nevozíme kočár, ale teď vezmeme ty golfky,ale ty moc nezaberou..
    Bambulko, to sis dala s tím Bohouškem, neboleli tě ruce??
    Jinak holky, před chvilkou se Adámek snažil zvednout u stolku,tedy že se chtěl zvednout na nohu. Jen byl trošku zasunutý pod stolek,tak se mu to nepodařilo,ale už je to na spadnutí:) Fakt mám z něho radost. Teď je tu pode mnou a tahá kabely a snaží se mi vypnout pc..tak asi končím 😀

    #866666
    Anonym
    Host

    Tak já teda měla hrozně ráda krátké vlasy. Když jsem je měla ráno uplácnutý, tak jsem celou hlavu nagelovala, když jsem si to naležela, tak jsem si to učesala alá rozbuch. No a když s nima nešlo udělat vůbec nic, tak jsem si je namočila a během 2 minut vyfénovala. Ty krátký jsem si umývala tak jednou za 3 dny. Teď bych druhý den odpo mohla z vlasů sbírat sádlo. Děs běs. No je fakt, že jsem vystřídala na hlavě skoro všechno, od 2cm krátkých po vlasy pod lopatky, od polárního stříbra a platinové přes oranžovou, červenou a fialovou po čokoládovou, několikrát jsem měla i trvalou.
    Kuba bude spat nejdřív po obědě, ale viděla bych to spíš až po sváči. Je to velkej lump!

    #866667
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek taky půjde spát až po obědě, já pak na něj nebudu čekat tři hodiny než se vyspí:O
    Je to lumpík malý. Zas mi našel kabel,tak si s ním hraje,ale musím ho hlídat.

    #866668
    Anonym
    Host

    Ivčo, my bereme 2 auta a známí, co jedou s náma jedou dalším. Já pojedu s Kubem a povezu kočár a věci malýho a Michal vezme naše věci a psa, který jezdívá v kufru. Takže když máme tu možnost, tak proč se tísnit v jednom autě a přemýšlet který nejnutnější věci vzít s sebou.
    Jinak Áďa je moc šikovnej kluk, jen se mu prostě dřív nechtělo 🙂 . My si zase včera na písku všimli, že Kuba, když jde, tak jednu nohu skoro neohýbá v koleni. Takže uvidíme jak se rozpohybuje a kdyžtak to pak v 15měsících proberu s doktorkou.
    Kuba na mě začal vyřvávat, že už chce strašně papat a spinkat. Takže je napapanej a pořvává v postýlce. Na prochajdu jsme domluvený se známou až na odpoledne, takže uvidíme, jestli usne nebo co bude.
    Holky, já si vás pak budu na asi jen číst, psaní mě přes mobil moc nebaví a internet na chatě zatím asi není. Bych to pak po těch 5ti dnech asi jen tak nedočetla 😛 .

    #866669
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, dopředu:) Užijte si dovolenou a budeme se pak těšit na zážitky :)) Přes mobil se blbě píšou romány,tak to chápu:))
    My jsme před chvílí doobjedvali. Jedla jsem i já, Adámek děsně chtěl chleba,tak snědl kus a pak do svého oběda se mu nechtělo, sem tam něco snědl, ale až po xx době otevřel papulu víc.. Už je v postýlce. Tak si asi dám kafe a kouknu na tv..
    Kocourovi už jsem dala granule,byl mega šťastný. Docela tu misku s tím práškem sežral, ale příště mu to dáme rovnou do tlamičky,už néé do žrádla.
    Bambulko, to je dobré, mužíček si jede na ryby a proč vás nevezme sebou?? To si bude asi pěkně užívat,že ??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,426. až 4,440. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist