únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,441. až 4,455. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866670
    Anonym
    Host

    ahojte,
    to byl dneska den. porada před olomoucí, takže v půl 7 budíček, rychle snídaně, sprcha,… a před 8 vyrazit. manža měl dovču. jinak ráno děs běs. vlasy stály, mazec. ale tím že denně šamponouji, tak mi to fakt nevadí. ale je to pohodlnější. mě se právě nelíbí neupravené vlasy (což pro mě znamená i cop, culík, či rozpuštěné), prostě já beru dlouhé vlasy když to má fakt šmrnc a nějaký daný styl. nejlépe podfoukané na hřívu, přitom na pohled lehoučké a nevypadat jak splihlá slípka, což o sobě říkám, že jsem to tak měla 😀 . pravda že na mě dneska hodně kolegů koukalo jak na blázna, že jestli to je fakt pravda, ale dobrý, po chvilce přestali koukat, dokonce ani nějak nedebatovali :)))
    jinak nám asi rostou dolní špičáky, malá srajdí jak o závod a má nateklo, takže pak už jen poslední 4 stoličky a máme hotovo , ufff, už aby to bylo.
    a z jiného, při cestě domů odešla klima, takže jsem jela na diagonostiku v čem to je, nebot máme plně elektronické auto, kde nemusím ani vytahovat klíče (kartu) z tašky a otevřu dveře, startuji čudlíkem, žádným klíčem ani kartou a tak je těžké do toho drbat. no diagnostika zjistla jen nefungující abs, pak něco k parkovací brzdě, která je taky automatická a něco n žhnutí, ale to vůbec nevím co je 🙁 , včera jsem byla přezouvat a asi i čep je volný. no to bude zas pálka, ale hold máme jedno auto a je třeba ho udržvoat.
    Evi, jen nevím jak moc spaření za váma v neděli dojedem, to bude asi masakr, jo a na pradědu je pořád sníh a fouká i vítr, tak si přibal fakt i nějakou teplejší mikču 🙂
    už zas mě sere manža, ví že musím do práce, ale nijak nepomůže a jenom prudí, prý by se na to mohl vysrat a používá jeho oblebnou větu, umíš počítat? tak s tím nepočítej, nevím zda jsem debil či nechápu tenhle humor, ale jak tohle vyřkne, tak bychm u tak nejradějc fakt rozkopala k…e, debil jeden. ale pak má kecy, nejdeš do práce, a blá blá blá, ale na druhou stranu ani nepodpoří. zítra jedem s malou k dr a tak říkám, ok, zajedeš ty, a já uvařím, dám trošku doma dokupy a hlavně navolám si nějaké klienty na příští týden, tak opět, umíš počítat? …….. tak jsem se nasrala a řekla že příští týden jede s autem on, že já nejsem žádnej chlap abych se starala i o auto, fakt nakopat, jé ve mě je zaszlost. ted sedííme každý u svého pc a nepadlo tady ani slovo. ještě jedna příhoda ze dneška, říkám jdeme koupat, tak on jde naohru všechno nechá venku, tak já vše posbírám, vezmu nahoru zároven s valik a on si tady sedí. tak říkám vysvlíkni jí, nachystám už kaši, prý proč však to můžeš když se bude koupat. tak to se málem ve mě nedořezali krve. ví že můžem jen sprchovat.že jsem totiž řekla koupat tak jsem mu vpálila. ok, když řekneš že se jdeš umývat, tak taky se jdeš sprchovat nebo koupat, ale víš že jdeš do sprchy, tak to je takový problém si zapamatovat to že se děcko jen sprchuje? pak začal uklízet od vali hadry z venku, byla na pískovišti, ví že denně má čerstvé hadříky, no nehodil on har od písku na nachystané na koupání? prý jak má vědět že to je špinavé, sám jí od písku oklepával. fakt krypl. tak romám o manžvoi napsán, kolikrát si tak říkám, že závidím svobodným maminkám.
    jé zlobřík se hlásí z chůvičky, asi dudlík 🙁

    #866671
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Peti, tak to je fakt mazec s tím tvým manželem.
    Občas si říkám,že ti chlapi jsou fakt pohodlní. Honza se tedy teď učí zas na zkoušky,tak ho moc neotravuji. Ale jinak mi aspoň svléká Aďu na koupání, aspoň malá pomoc.Jinak taky nic.
    Tak jsme byli na večer na rhb. Tak paní jsem řekla naše pokroky,tak prý super, ale že si ho ještě prověří, co umí. Tak zas řval jako tůr. Jen prý stále má ještě ten úchyp na nožičkách a prý jí to trošku trápí. Ale mělo by se to ztratit hned jak se postaví na nožičky. No každopádně to trošku vzalo Honzu a byl z toho špatný. A máme prý jít ještě na tu neurologii,tak mám fakt radost, jsem tam nechtěla jít.. njn,tak půjdeme.
    Jinak nám paní dala čtrnáct dní pauzu, aby se Adámek zdokonalil a pak máme přijít a pak se dále rozhodne,zda budeme dále cvičit nebo ne..Tak nám držte palečky.))
    Tak musím, Honza potřebuje na pc..páá

    #866672
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    dnes je nádherně a teplo,už jsme byli venku golfkama a ani jsem nakonec Adámka nepřikrývala, fakt teplo.
    Normálně jsem myslela,že se naobědváme a pak půjde Adámek spát a on při tom obědě normálně usnul. Snědl dvě lžičky:| Fakt výborné,že? Tak jsem ho dala spát a oběd dostane až pak. Ale fakt by mě z toho treflo*-)
    Tak už od května nám začnou dělat na baráku, máme si vyklidit balkony, zrovna tak nádherně a já budu sušit prádlo doma:( Na sušičku ještě nemám peníze, furt nemůžu ušetřit,když už si dám stranou peníze,tak nakonec je potřebuje Honza.
    Jinak my jedeme na pár dní k našim a asi sebou nebudu mít tentokrát noťas,tak se pak ozvu až se vrátíme:))
    Zatím páá

    #866673
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    to je krásně, taky jsme skoro celý den venku. Johanka byla ráno na loutkové divadle a celou dobu seděla úplně konsternovaná, hrozně ji to zaujalo. Pak jsme ještě zašly na cvičení, koupit botičky (takové otevřenější a hlavně větší), pak spala přes 3 hodiny a teď je zase venku s babičkou. Takhle ty dna utíkají poměrně rychle. Ale v zimě to bude nekonečné – s novorozencem a Johankou, to se ani nikam moc nedostanem a doma se to povleče. Úplně se toho bojím: listopad, prosinec, leden, únor, březen… No fakt nekonečné!!!
    Peti, ty máš nějaké školeníčko u nás?
    Ivanko, to prádlo bude rychle suché a aspoň zvlhčíte vzduch. Nemáte sušárnu?
    Evi, užijte si dovolenou, taky bych hned jela. Pro změnu ale bude manžel v práci i o víkendu:( . Ale mám novinku, nakonec jsme se přeci jen rozhodli letět do New Yorku za rodinou, tak jdu okukovat letenky a co všechno musíme vyřídit. Měli jsme letět v září, ale to než jsme přišli na to, že jsem zase těhotná. Tak to chtěl Alex zrušit, já moc nechtěla, ale nakonec ho kamarádi dokopali k tomu, abychom jeli. Takže snad už to nic nepokazí a vyrazíme. Hlavně pro něj by to mohl být zážitek, já už tam byla 3x. Moc se těším.
    No nic, tak já jdu zase chvíli psát, když mám chvíli klidu:) .

    #866674
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak Bobeš má pořád srajdu. Včera jsme dokonce zjistila odpoledne že má teplotu (39,5 st.) chudák a já proč tak hodně spí,ale jinak byl v pohodě, dobrá nálada, nebrečel nebyl nijak mrzutej. Zkrátka úplně normální 😐 tak nevím z čeho to má. Teplotu tedy už dnes nemá,ale kajdil asi 3x a měl to řídký. Včera to bylo mnohem horší to snad čůral zadnicí chuďátko moje takže jsme nasadili dietku. Piškotky, suchý rohlík, černej neslazenej čajík a dnes k obědu mrkev s rýží a pak koupil manžel ještě Smektu tak dostal ještě tu. No snad ho nezabetonuju 😛 . Uvidíme jak zítra.
    Dnes jsem byla nějaká aktivní dopoledne. A než jsem se sem dostala tak se malej probudil. Tak yjsme dnes dělala prvně buchty. Makové a tvarohové a musím se pochválit jak jsem šikovná 😀 😀 😀 . Pak jsem dělala manželovi játrovou omajdu taky se povedla…. no ono na ní asi není pořádně co zkazit, že 😀 .
    Včera jsem si četla zpětně příspěvky co jsme tu psali ještě když jsme byli těhotné a tak 😀 😀 😀 . Jééé to bylo tak hezký. Jsem zjistila, že snad v každém příspěvku píšu jak je to na H…. s penězma. Tak jsem se nad sebou zamyslela a už to psát nebudu 😀 .
    Takže přeji hezký večer koukám na výměnu manželek. pa pa pa a je ze mne slaměná vdova na 4 dny manžel je na rybách :^)

    #866675
    Anonym
    Host

    Leni,
    to mě mrzí, že Bohoušek má problémy, snad už bude zítra líp… Bez manžela si můžeš doma udělat mejdan:) , však ony takové malé odpočinkové výlety taky někdy nejsou na škodu. Škoda jen, že si někdy takhle na pár dní nemůžeme vyrazit bez dětí my, že? Já bych to brala aspoň na dva dny. Johanku mám ráda nade všechno, ale po pár o samotě bez ní ji mívám ještě raději:D .
    S těma penězama – no nevím, u nás je to pořád na h…. Tak aspoň tady si na to můžem postěžovat, což:^) . Už se těším na příští měsíc, až mi na účtu přistane nějaká ta koruna navíc.

    #866676
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Přesně jak píšeš Kájii. Klidně by jsem si taky odddáchla tak na dva dny bez Bohouška. Je to moje zlatíčko,ale ……. 😀
    Dnes je u nás nádherně. Doma je kosa…. to je úděl baráku no. Máme tu 20 st. a venku ve stínu je 22,5 a na slunci to ráno ukazovao 32 st. :O . Možná malýmu nafouknu bazén a odpoledne ho okoupu ať si to hezky užije. Ráchá se ve vodě hrozně rád. Dokonce i v Beníkovo misce na vodu jako Péti Valča.
    Teď peru druhou várku prádla a je tu nezvyklej klid. Bobeš spí a já si vařím rejži k játrové omajde.Odpoledne se u nás bude stavět májka tak se asi pujdem podívat. Uvidíme,ale co sami doma, že?
    Tak přeji hezký den a pozor na přílišné slunění

    #866677
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak už čekáme jen na taťku,až se vrátí ze zkoušky a vyrazíme k našim:) Už mám zabaleno, radši jsem to udělala ráno, abych pak neplašila,že něco nemám atd..Zvládla jsem to dát do jedné tašky a v druhé bude jídlo a lahvičky atd.. A pak jen golfky a židličku a je to.
    Přeci jen,když je hezky,tak se nemusí balit tolik věcí na zimu.
    Kájo, sušárna je v baráku, ale ta bude plná,když nikdo nebude moci na balkon jít. Ale třebas to uteče.
    Prý nám na baráku hnízdí nějaký vzácný pták a tak ta firma to musí zvládnout do října,aby se tu pak zas mohl na zimu uhnízdit. Docela by mě zajímalo,co to je za ptáka. Já tu vidím jen samé holubi.
    Bambulko, Adámek se taky rád rachtá ve vodě, jen jak jsme v bytě,tak ten bazenek nemá cenu, leda až v létě na chalupě. Ale tam prý má být nově bazen..
    Dneska jsem vařila kuř. polévku a pak brambor se sekanou. Tak Adámek chvilku baštil polévku,dokonce na mě pořvával,že mu nedávám další,ale pak se v té polévce začal máchat a bylo po jídle. Bramboru nechtěl, ale dva kousky sekané snědl.. Ale i tak mi to přijde málo. Už,aby se nám to nějak s tím jídlem zlomilo a jedl fakt jak kluk!
    A taky už spí..
    Tak zatím páááá a ozvu se asi až ve středu:)) Tak si užívejte sluníčko:)))

    #866678
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak včera u nás krásné počasí. Tak jsem vytáhla i malému bazén a cákal se. Dala jsem nějaké foto i na FB. Dnes je u nás také hezky,ale ne tak jak včera,ale mě to nevadí. Nepotřebuju zase velký horko. Jsem teda zatím zalezlá v baráku a ven se chstám až odpoledne až se malej probudí tak budu muset jít vyzkoušet co mu obléknu páč tady mám zase zimu takže jsme v teplákách. Pak vylezu ven a vypadám jak blázen cože to mám já i malej na sobě 😀
    No koukám, že každý se někam chystá. Já by jsem chtěla taky vytáhnout manžela alespoń do zooparku do Chomutova – máme to cca. 50 km . Má 14 dovču a když bude hezky tak snad pojedeme.
    Dnes už mám zameteno, vytřeno, uklizenou chodbu, uvařeno…. a přemýšlím, že udělám palačinky páč mi zbylo mlíko a já ho jen tak samotné moc nemusím tak aby jsme ho emusela vylejt. A malému by taky mohli chutnat.
    Jo srajdu už nemá. Měl jí ve čtvrtek, v pátek a já mu nasadila takvou dietu a ještě blbá dala Smektu, že se v sobotu pro změnu nevys… vůbec 🙁 . Jsme trdlo no,aůl eměla jsme strach. Dne suž kajdil normálně takže snad už to bude dobré, Včera už měl i pribináčka a slazenej čajík a to ho vypil snal třičtrvtě litru což u něj není zvykem. Vypije sotva 300 ml. a konečná. Zkouším z hrnečku, z flašky, z takové té cucací lahve…. no nejlíp pije pořás z flašky s dudanem. Netekoucí hrnek Fischer price je na dvě věci páč teče a když už konečně neteče tak mi z toho přijde ten čaj takovej divnej. hrneček i Ikei má úspěch,ale zase ten čaj kropí všude možně takže ho musím pořád hlídat aby ho držel rovně. A nakoneckdyž už teda pěkně pije tak si ze me dělá srandu. Napije se, podrží ti v puse a vyplivne. A to by mě vzal čert :'( No tak tu má položené asi 3 způsoby na napití a může si vybrat.
    Holky užijte si dovolené i relax u maminy. Já se tam chystám za 14 dní.
    Tak páááček

    #866679
    Anonym
    Host

    Ahojky! Tak koukám, že se tu nic nového neděje. No nevadí. U nás také nic moc. Malej spinká, zbaštil plnou misku polévky, vypil snad půl litru čajíku a je klid. Odpoledne přijedě tchýně tak se naní připravuju….. nééé je v pohodě a zase na večer jede domů. Alespoň nebudu sama doma.
    Večer uvařím zelňačku páč se mi zítra vrací mužíček tak ať mu nachystám nějakou tu mňaminu.
    Venku opět nádherně…. super.
    Tak se mějte krásně pááááááááá

    #866680
    Anonym
    Host

    Jojo, když je venku krásně, tak toho musíme využít. Bambulko, nic si z toho nedělej, u nás doma je taky chladno. Ale uvidíš, že to v létě oceníš. To zavíráme všechna okna a snažíme se, aby se chládek doma udržel co nejdýl. Hlavně když jsou venku ty čtyřicítky!… Jinak taky jsem obměňovala šatník, už jsem vytáhla i úplně letní věci, ale myslím, že ještě využijeme i ty jarní. O čtvrtka má být zas chladněji, respektive normální květnové počasí. Pamatuji si, jak měla Johanka před rokem 3 měsíce a taky bylo zrovna docela hezky. To byl drobeček!
    Už mi začíná trošku vykukovat bříško, ale spát na něm ještě můžu. To je pro mě hrozný utrpení, spát jinak.
    Bibo, všechno dobrý? Dneska jsem mluvila s kamarádkou a ta bude rodit v červenci. Mám radost, teď se mi ty kamarádky konečně množí. Ještě nedávno jsem byla první.
    Jaký byl víkend, viděla jsem vaše fotky, takže asi super. U nás taky, jen tatínka bychom mohly vidět častěji. Měl zrovna službu v divadle:-(. No, zítra si to asi vynahradíme. Tak papa a hezký sváteční den!

    #866681
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, zdravím vás všechny, čtu si vás, ale nemám teď moc času něco napsat, protože jsem ještě dostala nějakou práci, tak se snažím využít volné chvilky. Kájo, máme se dobře, i když musím říct, že ta vedra s břichem nejsou nic moc..Minule jsem záviděla letním těhulkám, jak se nemusí do ničeho kšírovat, ale teď vidím, že to není žádná slast, je mi strašný horko, potím se a sotva lezu, v noci jsem mokrá jak myš.
    Fíla měl nějakou rýmu, nevím, jestli to byla viróza, nebo třeba nějaká alergie, už ho to přešlo, ale uvidíme, jestli se to bude nějak opakovat..
    Dneska nám přivezli velkou skříň z Ikei, kam chci dávat oblečení dětem, zatím to měl Fíla v přebalováku, ale teď to tam bude mít malej a vůbec potřebuju na to všechno víc místa, abych to měla nějak po ruce. Odpoledne asi pojedeme ven, ale chodit se mi moc nechce, já se tak spíš někde leda válet :).
    Jo a Michal jezdí s Fílou na kole v tý sedačce, líbí se jim to, jen je blbý, že když tam Fíla usne, tak se hrozně kinklá, takže nějak daleko se jet nedá..spíš tak s přestávkama, kousek jet, hřiště, kousek jet a zase a tak..
    Tak se mějte fajn a užijte ty dovolené 🙂 papa

    #866682
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak dnes byl zase krááásný slunný den,co. Teda u nás ano. Bobeš se zase koupal, Běhal bez plínky a pomáhal tatínkovi sekat trávu. Ten se nám vrátil dopoledne 😀
    Peťul teď jsem zkoukla fotky na FB a pěkně jsem se nasmála u té fotky jak má Val přicuclej míček na zadnici. 😀 😀 😀
    Včera se Bohoušek poprvé požahal od kopřiv. Měl chudák celou červenou nožičku a samej pipenec. Trošku plakal,ale páč jsme v tu chvíli netušila že se požahal nebrala jsme na to moc zřetel. Ještě jsem si tak říkala co ti zase přelétlo přes nos. Schodil ho pes (což se děje nekolikrát za den),ale bohužel tam byla o kopřiva. 🙁 . Ale zvládl to v pohodě. Je to chlapák. Teď má zase divné noci. Pořás se mi zase budí takže včera aby jsme se trochuvyspala spal se mnou v posteli. Tak jsem zvědavá jaká noc bude dnes.
    Tak pa pa pa přeji hezký zbytek dne

    #866683
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak jsme se včera vrátili z dovolené. Bylo tam moc hezky. Jeden den jsme chtěli jít na Praděd, ale když jsme vyjeli na Ovčárnu, tak cesta nahoru byla pod sněhem. Bohužel to byl takový ten hnusný mokrý sníh, takže jsme aspoň šli pěšky zpátky dolů na Hvězdu. No pak mi Peťa říkala, že se tam i utrhla lavina. No a další den se za náma stavila Peťa s rodinkou. Tak jsme se jeli všichni podívat do Karlové Studánky. Děti si pak hráli na dětském hřišti. Bylo to fajn. Bohužel teda malej nemohl nějak vstřebat cestovní postýlku. První noc jsem si ho musela vzít do postele a až úplně vytuhnul, tak ho předělat do postýlky, ale od 5 byl pak zase vzhůru a musela jsem ho uspávat v kočáře. Další den jsem ho dala do postele dřív a pak zase předělala a spal asi až do 6. No a pak už se to relativně dalo, po raním mlíku jsem si s ním musela lehnout do velké postele, aby ještě usnul. No a taky byla docela sranda, když jsme s kamoškou potřebovaly něco dělat a nechali jsme děcka s tatínkama. Byl to brutální dvojhlasý řev. No a po návratu jsme jeli koupit houpačku a chtěli jsme i skluzavku, ale ta se nám žádná nelíbila. Tak se budu muset podívat na net.
    Ivčo, neboj, hned jak začne Áďa používat nožičky, tak to bude v pohodě. Však jsi psala, že se už snaží stavět, tak to bude brzo. No jen ten náš carda stále nechodí. Tak jsem přemýšlela, že až půjdeme na očkování v 15měsících, tak se s doktorkou domluvím, jestli by nás taky někam neposlala.
    Holky, tady je takovej pařák. Venku je sice (prý) 16 st, ale doma máme 25,5 a to jsme měli celou noc otevřený okna. Večer jsme měli v obýváku 28 a já ještě v tom vedru žehlila.
    No nic, půjdu posnídat než se mi terorista probudí.

    #866684
    Anonym
    Host

    Dobré ráno, holky to je pařák co?, nám už teploměr ukazuje 32 st, ale svítí teda na čidlo sluníčko. a doma máme 24,8, fakt pařák. asi na chvlku dám vodu do bazénku at je osvěžená, odpoledne pak jedeme do servisu s autíčkem, bez klimy fakt jezdit nejde. tak nikam nejedem, volala jsem právě náš problém s klimou a prý to chche elektromechanika, no tak jsem zvědavá de já budu někoho takového shánět.
    jé zlobr se mi tady vzteká, nejde jí přetáhnout kočárek ke mě. jinak u nás byl víkend super, zahrada, bazének, sluníčko, včera jsem dokopala konenčě ty naše chlapi udělat pískoviště, martin zajel k sousedům pro 2 kolečka písku a bylo hotovo. radost taková že malá zapoměla dýchat, seděla tam hodinu a nikoho k sobě nepotřebovala. a taky se přes víkend naučila chodit do schodů, je jak hadimmrška, najednou koukáme že si pochoduje terénem k šopě a to musí právě přes 3 schůdky. jen dolů si zaknourá o ruku a pak zase jde.
    začla školak, můžuj ít do sprchy, nebude mě potřebovat. zatím pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,441. až 4,455. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist