únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862683
    Anonym
    Host

    Lenuno to nám se taky nejdřív nelíbylo nic – všecko mi přišlo moc mrňavé, ale už sem našla asi 3 který se mi vcelku líběj tak na ně ještě musim mrknout ve skutečnosti..
    A stim pohlavím to máme stejně – buď teď nebo až při porodu tak uvidíme…

    #862684
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak koukám, že fakt dnešní noc byla divná. Malej se pořád vrtěl a kopkal. Já nemohla spát a ráno v pět když mi zvonil budík do práce jsem čuměla jak bluma.
    Babyzno já mám také takové plány mít malého hnedle ve svém pokojíčku……..no uvidíme.
    Dneska jsem byla v poradně takže je vše OK,ale malého nám neukázali 🙁 – škoda. No musím si počkat na ten 32. týden, no.
    Manžílek pěkně škrabká budoucí pokojíček. Budeme malovat nějakou klučičí barvou asi světle modrou nebo zelenkavou je ten pokoj malej tak aby byl prosvětlenej. byli jsme se mrknout i na koberce tak se pohybují kolem 200,- zametr čtvereční. Měli vcelku pěkné. Tak ještě pokoukáme někde jinde třeba že by byli levnější nebo hezčí a pokoupíme .mno uvidíme. Teď mám v plánu koupit komodu tuším, že za nějakých 1300,- celkem ujde.
    Tak se mějte krááásně a doufám, že dnes klidnou dbrou noc. 🙂

    #862685
    Anonym
    Host

    Ahoj Milinko, však tu zůstaň, bude veseleji:) . Já si myslím, že ta váha je tak akorát. Mně v pátek malou přeměřovali, protože na 28. týden se jim zdálo mé bříško malé, ale podle UTZ má malá skoro přesně kilčo, což prý je 26+5 (žádný dramatický rozdíl). Takže myslím, že pokud máš o pár týdnů miminko mladší, tak je to akorát. Myslím, že někde na netu jsou i tabulky, ale ještě jsem na ně nekoukala.
    Ty, Lenuno, s tím kočárkem mě pěkně zlobíš!!!:D Já už bych ho taky chtěla jít aspoň okukovat a nejlíp ho mít doma. Jestli bude ta má děloha takhle nacvičovat, tak myslím, že už v lednu může být hodně aktuální… Taky přeju krásné zážitky na 4D.
    Já už dnes po cestě z cukru udělala malý vánoční nákup – dekorace na adventní věnec, knížku a pyžámko pro muže. On má totiž těsně před Vánoci i narozeniny a já se bojím, abych stihla všechno pořešit. Chtěla jsem se zaptat, jestli nemáte některá zkušenosti s CEWE fotoknihou. Ráda bych dala do kupy fotografie z loňska a překvapila ho. Tak přemýšlím, jestli je lepší si vyhrát a použít lepící fotoalbum, nebo zkusit ten CEWE program?

    #862686
    Anonym
    Host

    Kájo- co se týče cewe knihy, máme jí jako svatební album a když si pekne naaranzujes fotky v jejich programu budes z reality nadsena… jsme radi, ze jsme si ji udelali takhle , mame ji v bilych polotvrdych deskach a vypada to skvele a fotky jsou krasne ostre, takze muzu jenom doporucit.

    Taky zitra jdu dokoupit dudliky a tak a pak uz jen vyprat a vyzahlit tu kupu veci a je to doma vsechno.

    na to 4D se desne tesime, muz jde samo taky takze je zvedavej, protoze jsme se vsadili asi pred par mesici , ze dal tisicovku ze to bude holka a ja naopak , tak schvalne kdo vyhral… penize si nedame,ale dame je na fond miminka. ale to je jedno , hlavne at je mimi zdrave

    #862687
    Anonym
    Host

    Milinko, tohle je tabulka velikostí a váhy, na kterou daly odkaz holky „ledňačky“. Tak na to koukni: http://www.rozmery-velikosti.cz/velikost-plodu.htm.
    Leni, děkuji za reference, zítra se do toho zkusím pustit, dnes jsem na to neměla trpělivost. Asi to ale nebude úplně nejlevmější, že?… Teda, ty jsi vzorná mami, všechno už nachystané. Ještě sbalit tašku do porodnice:P 🙂 . Já teprve musím napsat seznam, co všechno chybí. Snad aspoň to oblečení mám až na drobnosti pořešené… Taky jsem zvědavá, co se vám z toho vyklube. Já myslela, že moje bude kluk, a ono holka. Pokud jí teda za ten měsíc nic nedorostlo:) .
    Tak dobrou noc maminkám i mimískům!!! Pa

    #862688
    Anonym
    Host

    Kájo děkuju za tabulku podle ní vážíme opravdu o něco víc,ale to je jen plus,ale zato jsme moc vysocí 😀 Jinak včera jsem dělala porádek ve věcíčkách a přijde mi že mam toho docela málo tak jsem kapánek nervozní :S jaký velikosti nakupujete?ja mam od 56-68 …50 mi přijde zbytečná co myslíte?Koukám,že se rozebítali,už kočárky já mam vybraný Firkon nemáte někdo sním zkušenosti?

    #862689
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    tak nám dneska ale pěkně prší co? je tam teda pěkně hnusná tma.
    Milinko, myslím, že jset v poho a co se jedná o ty velikosti, tak podle toho, že je tvůj prcek o něco větší, tak ani 56 potřebovat nebudeš:D
    kamarádka měla kluka 54cm a přes 4,5 kila, fakt macek a začínala na velikosti 62:D
    značka kočárku Firkon – to jsem neslyšela od žádné z holek co znám, takže bohužel.hlavní kriterium by si měla mít, zda potřebuješ kočárek do města nebo na venkov, a zda budeš více jezdit autem či MHD.ostatní jsou už drobnosti.
    holky až skončíte s těma rekonstrukcema a úprava, můžete přijet k nám:D
    teda máte můj obdiv, jo my bychom také opravovali, ale tím, že se budeme na jaře stěhovat do nového, tak to hold mimisek bude muset ze začátku vydržet, stejně nic nevnímá, takže nám to vyjde akorát.
    jinak holčiny už jste přemýšley jak dlouhou si dáte mateřskou dovolenou? zda rok, dva tři nebo čtyři roky?letos byla prý co peněz se týče nejvýhodnější dvouletá, ale nevím nevím, raději bych tři roky, zkrátit to mohu vždycky, jo pravda, přijde se tím pádem o prachy, ale zase si říkám, že si malou aspon užiju o něco déle. tak fakt nevím, no ještě je čas, tak uvidíme.

    #862690
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    jo a můžete zkusit něco vyhrát:-))
    http://zena-in.cz/kategorie/souteze-deti/soutez/1103?detail

    #862691
    Anonym
    Host

    ahojda,

    Kájo- nejsem vzorná matka, jen se toho tak děsim, že chci být připravená 🙂
    jinak co se týše CEWE knihy, za asi 30 stránek v bílých deskách jsme dávali 1700,- , s tim že jestli se nepletu, tak uvidis v tom programu ze základ je 24 stranek, a kdyz si nejaky pridas, tak je tam doplatek. tak to zkus a uvidis 🙂

    Milince – s Firkonem zkusenosti nemam, ale kdyz se ti libi a pokud ti bude vyhovovat technickymi paramatry a urcite i cenou, tak proc do toho nejit 🙂
    jinak ja mam vsechno od 56, stejne nam porad rikaji, ze to bude takovej malej macek, takze s 50 asi pocitat nemusim . No je jasny, ze kdyz muj muz ma 113 kg, tak nemuzem mit mrne 🙂

    Kosto – ja jdu do trilete varianty, a radsi se ani neptam kolik budu dostavat, nebo se rozcilim :@

    dneska jsem v noci docela spala, takze jsem od 7 vzhuru, coz je u me normalne pulnoc a uz vytvarim hodnoty 🙂
    zitra jdeme na to 4D – jsem tak zvedava jestli nam reknou co to bude, ze desny, ale taky to nevedet to je taky fajn jako prekvapeni do porodu, nemuzu se porad rozhodnout, ale muz rika, ze pokud nam to zitra nereknou, tak uz si to rict ani nenechame 🙂

    #862692
    Anonym
    Host

    tady je odkaz na Firkon kdyby některá z vás ještě chtěla kouknout 🙂
    http://www.batolatko.cz/0,18,-FIRKON-VECTOR-3-AIR-kombinovane-trojkolky.html

    Lenuno:technicky vyhovuje a hlavně se mi libí jejich dizain takže se ještě uvidí jak se rozhodnem

    Kosto myslím,že máš pravdu a 50tku opravdu potřebovat nebudu 😀 tak si mě přesvědčila a nechám to od 56 🙂

    myslíte ,že budu potřebovat zimní fusak když mame kombinezku????:S ještě bojuji s tím co je potřeba a co ne

    #862693
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahoj maminky,
    tak jsem přijela od doktorky. dostala jsem magnézku tak mám na 4 tydny vystaráno a jeste do toho beru vitaminy no co ona si nevymysli.jinak jak jsem psala jestli si matně vzpomínam že jsem mesic nic nepřibrala tak ted jsem si to vynahradila za 14dni jsem přibrala 3,5kila no divila se jak je to mozny za tak krátku dobu:| no co ji na to máte říct:D docela me vyděsila když jsem ji řekla že mi občas tvrdne na chvíli břicho i v podbřišku tak prej kdyby mě bolelo břicho tak hned přý do nemocnice no masakr co vám mám povídat.
    lenuna:kdyby se neukázal tak víš jak budeš natěšená u porodu co ti ukážou:) jestli kluka nebo holku???to musi byt asi hezký pocit když je to překvapení. ty už stejně všechno máš nakoupený tak co.a už máš aspoň vybrana jmena

    #862694
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky!
    Milinko chtěla jsem kouknout na ten odkaz na ten kočárek,ale nešlo mi to. Já jsem si vybrala – teda zatím to není jisté od kolegyně z práce – je tam napsána značka Swift. Nemáme moc korunek tak musíme koupit ojetej – ale mě se líbí tak co.
    Jinak dnes jsem byla pěkně výkonná.Ráno v prácí do 14:30, potom s kámoškou na picérku a nakonec nakoupit do Teska. Koukala jsem, že tam mají v akci prášek Lovela necelá 2 kg za 99,-. Zatím jsem nekupovala páč fakt nevím jesti se to opravdu vyplatí.
    Tak se s vámi všemi loučím pro dnešek a jdu v klidu koukat na Růžovku 🙂

    #862695
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    ahoj maminy,

    Milinko, Fircon znám – je často vyhodnocován jako bezpečný kočárek. My jej koupili také za 2500,-, sice ojetý po jednom mimču, ale stále jak nový v limetkově-šedé kombinaci v trojkolce. Fircon má výhody velké korby v porovnání s ostatními kočárky, takže tam dáme v klidu mimčo s fusakem dlouho a nebude jak sardinka. Potom sporťák nebo golfky plánujem koupit, už ale nové. I když kočárek máme v kombinaci, tak na skladování se mi zdá lepší být samostatně koupený sporťák.

    Jinak mě holky začíná trochu pobolívat břicho ve spodní části, ale malá kope, tak snad je vše ok. Je pravda, že teď mé pracovní nasazení je v době vycházky abnormálně vysoké. Doma dopoledne příprava na schůzky ke klientům, takže stres, všechno rychle zkloubit atd. Snad to je tedy vše Ok. Večer dojedu domů, dám hořčík a nohy na stůl.

    Včera jsem asi cítila od Valinky nožku na dotyk. Zdá se mi , že je už vysoko nad pupkem, cca 5 cm. Nebo to byl nějaký můj vnitřní orgán, který mi uhýbal a schovával se :O Bylo to náramné, dnes cítím jen nějaké vnitřní dunění (je asi otočená zádičkami na mé břicho a mlátí mě dovnitř 😀 ).

    tak jdu pokračovat ješště v dívání na konec růžovky, papa

    #862696
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    jo Leni, co ted UTZ ???? už se mimčo ukázalo v plné kráse ?????? piš piš, jsme určitě všechny zvědavé

    #862697
    Anonym
    Host

    ahoj,

    Monika 306 – tak sice nechtěl moc ukázat obličej,ani běhání po schodech nepomohlo, ale je to KLUK 🙂

    bambulka- tak já kupovala Lovelu 1,5 za 197 kč:-)

    Petra.hejskova – je to KLUK 🙂 , musiš se šetřit, mě se včera večer podařilo mít zrovna ruku na bříše, když se ten náš rošťák Mireček otáčel celý, to byla hustý :-), prostě to vypadalo, jak jeden velkej kopec co se přetočil přes celý břicho.:) 🙂 🙂 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist