únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862728
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak dneska mi došlo … díky Facebooku, že bratránek má vlastně už 2 děti a oba kluky, druhýho teď jěště vozí v kočáru a v té chvíli se mi rozsvítilo 🙂 ha, vždyť oni musí mít věcí jak nas…. . Takže akce vymýšlení jak se k nim dostat. Bydlí až v Pardubicích a my jsme v Praze, nechce e mi tam jet,ale za týden pojede jeho mamka (má teta) do K.Varu k babicce,takže to veme ssebou. K babičce jezdí mamka která je z Mariánek,takže to veme tam. A protože maminka pojede pak o Vánocích k nám do Prahy, tak mi to přiveze a bude to jěště letos … zní to komplikovaně,ale mam to vymyšlené a rodina s tímto plánem seznámena, a zase to pak vyperu a vyželim…. bože já jsem ale šickovná.

    Teď zrovna peru všechny věcičky a věšim a sušim…. a pak se užehlím 🙂

    Taky jsem zjsitila, že už mi trvá o něco déle,než něco pochopim,takže tomu krom těhotenské demence říkám, že jak mi teď vedení jde přes 2 kabely, tak mi to trvá 🙂 (myslím ten můj co už tak je dlouhý a Mirečka juniora samozdřejmně) 🙂

    Takže teď jěště zmerčim na netu nějaký novinky o miminkách a pak jdu spát,protože romantiku už jsme dneka stihli a zítra jedem za sestrou 🙂

    takže krásný večer a pozdravujte miminka 🙂

    #862729
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    No Leni, není těch romantických chvilek nějak moc a často??? Ti tedy tajně závidím, i když nevím co máš konkrétně tím na mysli. 😛
    A co se týká mysli a našich pochodových myšlenek, jme brali hned v 1. kurzu školy rodičů. Prý se v těhu všechno zpomalí, takže i to naše chápání. Je pravda, že než mi taky kolikrát dojdou pochodové myšlenky tam kam měli namířeno, tak už ani nevím co jsem po nich vlastně chtěla 😀 . V poslední době standart.
    Holky je mi dnes tak špatně, jsem se totiž přež… měla jsem hroznou chuť na buchtičky s krémem. Tak to balení jak se kupuje, jsem snědla skoro 3/4 a celý půl litr pudinku. A teď se válím jak medvěd. Z vany jsem nemohla pořádně vylézt. No to natáčet, tak hotová groteska do neváhej a toč, či co to býval za pořad.
    Chtěla jsem se zeptat, jak píšete tvrdnutí břicha, jak se to projevuje?? Buď to nějak nevnímám nebo to nemám. Jen mě stále trápí levá kyčle, už vlastně skoro 3. týden, tak mi včera sestra ve škole rod. doporučila nějaké cviky na uvolnění a dala tel na rehabilitaci, kde berou i těhu. Jinak malá se mi teď vcelku přestala projevovat, cítit jí cítím, ale už ne tak zřetelně jak před měsícem. Jsou to teď spíš už takové duté rány.
    Jdu na návštěvu k mamce ať nesedím nahoře sama doma, je tam i můj hejsa (ten si hraje s mamčiným pepíčkem na pc – jako malý kluci).
    tak papa

    #862730
    Anonym
    Host

    Peti, psala jsem to někde tady výš na stránce, je to jako při hodně silným menzes. Taková křeč a stuhnutí a vyboulení bříska, který je fakt tuhý jak beton. Dřív mi to dělalo jen při sexíku:) . No, s tou postelí se mi to zdá být přehnané, takhle si ještě uženu bolest zad, nespavost a depku… Jé, buchtičky s krémem bych si taky dala! Mně teď manžel uvařil hovězí polívku, tak mám aspoň něco teplého. Ale hned se jdu kouknout, kolik je tam toho mlíka, minimálně pudink bych si udělala taky.
    Lenuno, já myslela, že už všechno máš. To jste toho tolik vytřídili?:) Máš to pěkně vymyšlený.
    To já teda absolutně nevím, co dostanu doma od Ježíška pod stromeček. Nejspíš nic, nebo něco praktického. Na narozeniny to bylo taky tak:'( . Hodinky jsem dostala jako svatební dar od kamarádů, z toho jsem měla asi největší radost. A taky poukaz na víkend v lázních, ale prý tam můžu nejdřív po šestinedělí.
    Bambulko, a kdy ti práce končí? Budeš tam až do konce?
    Pá, já jdu asi kouknout na telku, teda hned po tom pudinku.

    #862731
    Anonym
    Host

    ahojda,

    Pro Petulu – jinymi slovy se tomu rika SEX , jo prvni trimestr jsem problila,takze byl pust a ted jsme se vratili do normalu, 🙂 neboj se ,netrva to z me strany nejak dlouho,nebo uz neprovadim akrobacii,nybrz jsem pak hned unavena a funim jak lokomotiva,ale vzdycky se u toho pekne zasmejem. pred mesicem jsme zkouselu 69 to nemelo se sexem nic spolecnyho, to proste neslo, manzi ma bricho,ja mam bricho .. no hrozna prdel 🙂 ted uz tuto polohu ani nezkousime 🙂

    😛 ty jo ja chci taky buchty s pudingem 😛

    #862732
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Leni, zasmála jsem té 69 😀 😀 😀 U nás „romantika“ je na nule, no ale co. Není snad všem dnům konec a možná až bude u nás lepší nálada delší dobu, tak to i půjde.

    Břicho mi asi dle popisu ztvrdlo jednou a to v tu noc, kdy jsem pak jela do nemocnice. Mě připadlo, že se celá pravá spodní část břicha snad chtěla zatáhnout dovnitř. Ale při měsíčkách jsem trpěla vždy na kříže a na břicho nikdy. Taky jediná jsem byla si ukázat cviky na uvolnění zad a křížové partie.

    Holky kdo chce buchty k krémem, šup do auta a dojeďte k nám do Úvalna 😀 , nějaké balení v mražáku ještě najdu. Dnes máme rybičku s bramborovou kaší. Už nevím co vymýšlet na obědy. Za hodinu k nám přijede zvěrolékař, tak valím douklízet. papa a krásný víkend

    #862733
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    hezkou neděli! Je tu nějak mrtvo:) , tak snad si ji hezky užíváte.
    Peti, mlíka bylo nakonec v láhvi jen na dně, tak z pudinku nic nebylo. Nahradila jsem ho čokoládou. Kde to Úvalno je? Asi trošku jinde než Olomouc, že?… Hm, to bolení zad není k závidění. Včera už jsem taky nevěděla, jak si lehnout/sednout. Co ti na to poradili? Já se vždycky rozložím na balón.
    Včera jsme na obídek měli dýňové hody. 2x jsem si přidala a pak se nemohla až do večera ani hnout, jen jsem odfukovala. Myslím, že za víkend vždycky zaručeně přiberu. To bříško už teda nezamaskuju:D .
    Leni, taky jsi mě s tou 69 pobavila. Já to měla v prvním trimestru podobně. Pak nastala renesance a teď zas trochu úpadek, ale v zájmu pohodového soužití se občas snažím. Taky žádný akrobacie a hodinový výkony, to by mě pak asi rovnou odvezli do nemocnice. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat po šestinedělí. Nejspíš budu trochu zašitá, prsa plná mlíka, náročné dny i noci s mimi… Hm, pak si povíme, jo:S ?!
    Papa

    #862734
    Anonym
    Host

    Leni ,tak myslím že si pobavila všechny taky si připadám jak velryba a se sexem je to taky jak u nás jak v manželství po 30 letech:| snad po porodu bude líp a už se na to těším…….
    Jinak kočárek konečně vybraný uffff nejvíc mi dalo zabrat vybrat jakou barvu ,strašně mě lákala nějaká holčičí barvička,ale nakonec jsem ustoupila z nároků co kdyby druhý bylo klučík 🙂 ale nakonec jsem zvládla svoji nerozhodnost…ale to nejdůležitější rozhodnutí mě čeká výběr jména:S nemáte nějaký typ?já mám tisic jmen a pořád to měním zase ta moje nerozhodnost….Jinak v noci se moc nevyspím malá kope a budí mě tím snad to bude naopka až přijde na svět:D

    #862735
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Kájo,

    je to okr. Bruntál, takže do Olmíku do máme cca hodinu autem 🙂

    Nevím co se děje, ale 2 dny se malá tedy řádně projevuje, v noci, ve dne pořád kope, připadá mi, že ani nespí. Dnes jsme nás byli provětrat na pole a do lesa. Vzali jsme naší Bessynku (pořád hárá – poprvé) a měli v patách i nějakého hnusného pouličního smetáka. Jak jste se zimním oblečením?? Já už ani jednu zimní bundu nezapnu, mamka je silnější, tak jsem jí v šatně zabavila vestu. Na pole a vesnici to stačí, ale nevím co do města a navíc když mají přijít mrazy a sníh. :S

    Včera jsem vyžehlila povlečení do postýlky a doma oznámila, že až budu v porodnici, tak ať pak nachystá to bílé s medvídkem. Možná to nevydržím a během ledna to nachystám sama, ale uvidíme. Je třeba občas do mimi povinností zapojit i chlapa, i když malá není ještě na světě. Tak zas někdy maminky a miminka papa, čeká mě večerní krmení v kotci

    #862736
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Jo a na ty záda hlavně balon, dbát na to aby nohy byly v pravém úhlu, Dále procházky. No a jinak ten cvik, snad ho zvládnu popsat. Lehnout na podložku na zemi (ne na postel ani gauč – pak je ovšem pr… vstát ze země), dát nohy od sebe, pokrčit je a pak jakobys chtěla vyndat kýčli z jamky a pomali ji spustit dolů k druhé noze, chodidla jsou stále na místě a párkrát s nohou takhle zakmitat. Nesmí se ti ale hnout moc záda z původního poleženého stavu. Pak nohu vrátíš a uděláš to s druhou a pořád takhle dokola. Prý to pomáhá. Tak uvidím. Dnes na procházce jsem cítěla jak mi kosti praskají. Bylo nám doporučené pokud nechodíme na těhu cvičení, cvičit denně 2-3 hodiny (balon, procházka a různé úlevové polohy). Jo a nekřížit nohy ani prý u telky v leže. Takže si jdu na pár minut teď stoupnoutk žehlícímu prknu, včera jsme koupili látku na velký kapsář a babi mi ho ušije. Takže jsem měla úkol, vyprat, vyžehlit a nakreslit si mou představu kapsáře a závěsů.

    Krásný zbytek víkenku, pa:)

    #862737
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    Hoj holky,
    tak jak jste si užili víkend.My pracovně, ale už se blížíme do finiše. jo peti mě čeká žehlení zítra ale vůbec se mi do toho nechce.
    jo maminky jak berete to magnézko tak v kolika množstvím vody to rozmícháváte na letáku to není napsany tak si dávám skoro celý hrneček ale nevím,:S kolik dáváte???

    #862738
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Normálně nic nežehlím 😛 , ale na povlečení je přeškrtnutá žehlička a dnes to byl rozkaz od babi, že látku vyžehlit (tu bych taky asi nemohla jen tak hodit do sušičky, když není oentlovaná, to bych taky mohla vytáhnout jen nitky) 😀 .

    Magnésko si dávám jak kdy, teď se už snažím jednou denně a rozpouštím ho většinou ve skleničce. Ale prý se to dá namíchat do velké petláhve a pít průběžně celý den.

    #862739
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    ne přeškrtnutá žehlička, ale sušička

    #862740
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak jsme po víkendu u sestry a jejiho muze, takze jsme se jeste rozhodli,ze jeste vecer pojedeme domu,ted jsme prijeli, ja jsem ridila 150 km v mlze a desti, ale uz lezim a rano jdu na kontrolu.

    Holky ja tloustnu asi po vsem, takze budu mit do porodu asi 100 kilo bez prdele 🙁 aale to bych nesmela nic zrat 🙂 tak nevim jak a co jist (uz 5 let nejim zeleninu) tak nevim .

    🙂 taky me boli vsechno od bricha a zeber az po nohy, malej porad kope tak je to fajn.

    #862741
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak já jsem měla víkens také pracovní – v sobotu ráno v práci pak šupem domu, vykoupat, trošku se nabaštit a zase jsem valila do města. Měli jsme takovou malou rozlučku s mojí maličkostí s prací. Vydržela jsem u nealka pivka a limči do 1 do rána. V neděli jsem musela trošku zlikvidovat ten bugr co se mi tam nějak za poslední chvíli nahrmadil, dovařit obídek a večer zase na noční do práce.
    Jinak Lenuko já budu vážit asi taky sto killo a to baštím i zeleninu. Zkrátka už teď jsem jak vzducholoď a to prý to největší přibírání nás teprve čeká. 🙁
    Já tedy mangnésko mam ve formě tabletek – píšou tam 2 tabletky denně – no já jsem takovej sklerotik, že si s bídou dám 1 tebletu týdně :$ .
    Tak se mějte krásně, pozdravujte miminka a krásný den. Mě už se to krátí |-) a za chvíli mam padla a pujdu do hajan. Pááááček 🙂

    #862742
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak jsem prisla z poradny, vse je ok, ukazala jsem doktorce fotky ze 4D aby poznala pohlavi, ale nemuzu ji vsemu ucit ze?
    Jinak miminko je v poradku, ja taky, dokonce mi dala i to pisemne potvrzeni o tom, ze muzu chodit na tehu cviceni, coz po me vyzadovali,takze ted ve ctvrtek jdu na prvni cviceni,aspon tam dam seznamku s dalsima maminama, kdyz uz ne nic jinyho ze??? 🙂
    Malej porad kope tak je to fajn, jdu uklizet koupelnu,kdyz uz mi muz nechal udelat ty sklene policky, protoze jakmile dam novy prebalovak na pracku,tak tam uz nic jineho nemuzu dat a ostatni policky jsou plne…. takze ted jich mam tolik ze je to fajn. a pak asi pujdu zehlit vecicky, protoze uz zase peru dalsi varku, tak at to nedelam mesic.

    krasny a poho den prejeme 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist