únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,131. až 5,145. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867348
    Anonym
    Host

    Dobré ránko krasavice!
    Já dneska spala zase asi jen 5 hodin a každou hodinu budíček :@ . No a to máme jet dneska s Kubem do centra. Chci se tam podívat na nějaké botky a musím na pojišťovnu. Původně jsem chtěla jet dopo, ale Kuba teď většinou obědvá už kolem 11 a pak jde spát, takže bysme stihli akorát tak velký kulový. On totiž ještě vychrápává. Se snažím obvolávat kadeřnictví, jestli mě někdo příští sobotu neučeše (jdeme na svatbu) a všude, kde mají běžně v sobotu otevřeno, mají zavřeno. Bych se na to nejraděj … Jenže já si ty vlasy teď tak akorát stáhnu do culíku a tím končím. Nějak si sama nejsem schopná nic vytvořit, mám takovou délku na prd.
    U nás je dnes nádherně modrá obloha. Asi půjdeme dopoledne se psem. Na oběd jsem vytáhla překvapení z mrazáku (ptáčci naruby), tak k tomu udělám rýži.
    Teď mi mamka píše, že zítra (mají s taťkem oslavu narozenin) má být zima a má pršet. Tak to bude povedená grilovačka 🙁 .
    No nic, asi půjdu zkontrolovat dítě, jestli žije…

    #867349
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Nějak jsem tu dlouho nebyla. Od té doby co je manžel doma nemám na net už vůbec čas. Jsme oba rádi že usne tak si sedneme třeba v klidu ke kávě a kecáme a nebo teď dost sleduju tu olypiádu.
    Děcko jsi mě pobavila s tím klíštětem na koulích. Asi mu tam extra chutnalo, že cucal zrovna tam.
    S tím kaděním je to paráda. To Bobeš se rozhodl, že přestane i čůrat do nočníku takže mam peška a neudělá do nočníku prostě nic. Sedne si a hned se zase zvedne a kolikrát i u toho řve jak blázen. no nenutím ho do toho. Posazuju ho,ale nedržím ho násilím.
    Obídky u nás byli následovné…. guláš, polévka,ptáčci, polévka a zítra asi kuře na paprice 😛
    Bobeš taky hrozně kramaří. Zajímají ho hlavně kuchyňské náčiní, ovladač, telefon a podobné věci které nejsou v žádném případě na hraní 🙁 . Hračky se tu válí a nic. Potvora. Teď (asi před 14 dny) jsem mu koupila sadu nářadí a to se mu tedy moc líbí.
    K plenkám. Já teď mám ty oranžové Pampers a jsem spokojená vydrží taky celou noc v pohodě. Mam ještě zbytek Hugies a ty jsou hrozný z 99% je ráno pročůranej :@ takže je dávám jen přes den a když vím, že nejsou na dlouho jinak to pročůrá i tak. Ale ty Pampers activ baby jsou asi nejlepší,ale drahý jako prase. Teď budou v akci ty zelené Tesco plíny ty jsou taky dobré. byla jsem s nimi už nekolikrát spokojena takže koupím alespoň 3 balíky.
    Jinak u mne nic novéo. Břicho roste občas je mi blbě a na kontrolu jdu až 20.8. 😀
    Tak ju budu končit ať nemáte moc čtení.

    #867350
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, ty pročůrávací huggiesky jsem měla taky, asi měli nějakou špatnou várku. Kamoška si taky stěžovala. Mě teda vadili i ty oranžový pampersky. Je fakt, že jsem snad ještě nikdy ty modrý pampersky a ani ty premium care nekoupila za plnou cenu. Vždycky jsem vzala v nějaké akci několik balíků a něž jsme je vypotřebovali, tak byla další akce. Já kupuju plínky max. za 4,30Kč/kus, ale většinou vychází v akci lehce pod 4Kč/kus.
    Dneska jedeme k našim na tu pitomou oslavu. Venku je zima a prší, takže se fakt těším :S .
    Jinak u nás nic nového. Noc byla tradičně na prd, takže si teď asi půjdu lehnout.

    #867351
    Anonym
    Host

    ahojte, to je ale hnus to počasí. zima a prší. jsme zalezlí všichni doma. martin za pc, já za pc a malá v pokojíčku čučí na teletabuies, občas příjde se ukázat, dotáhne nějakou hrakču a pak jde zase zpátky 🙂
    Leni, já dnes dělám také kuře na paprice, už jsem vypla tlakáč a čekám jen až se pustí pojistka. knedlík už je rozmražený a v 11 bude na stole.
    dneska byla debilní noc. teda spíš probuzení. měla jsem krásný sen (že už se konečně kryštof vydal na tour) a do toho mi na hlavu spadla nálepka medi pú ze zdi a pak se tam nějak dostala mucha. nechápu, kudy, když máme konečně sítě v oknech. vrrrr. takže jsme od půl 7 vzůhru. jinak ted asi týden pocituji že se začínám vracet do své kondice se spánkem. fakt mě neprobudí celou noc vůbec nic. paráda. Evi, drž se a vůbec ti to nezávidím.
    Ivanko, ono to cárání a všechno nebezpečí teprve příjde. první běh z kopečku. děti pak neumí chodit, fakt spíš pořád utíkají. pak schody nahoru a dolů. si představte že sousedům pod námi utíká malá na cestu, je asi o 4 měsíce starší, ale oni nemají ploty a dámičky si sedí v klídku v altánku u bazénu a děcko jim tam nahání auto a hledá rodiče. štěstí že jsme obec a víme ke komu ty děti patří. ale občas jedou i auta s naloženým dřevem a ti v našem kopečku (z lesa jedou doů) fakt neřeší 50 a ani by nezabrzdil. nakonec ta malá dostala výprask že utekla. jaj , v tu chvíli bych se vyliskala sebe a ne děcko. copak z toho má rozum že tam může a tam ne? já už jsem ráda, že vcelu poslechne na slovo stůj. jo malá rada. neučte děti na utíkej, utíkej a chytím tě. to mi dala radu nejedna maminka a zatím to fakt funguje. sice nechce ten náš malý čert chodit za ruku, ale jde vedle a neodbíhá, i když po hlavní cestě je mi tohle dost nepříjemné.
    tak jdu zahustit majdu. at se provaří omáčka. hele holky, jak dlouho zavařujete mouku?,, mě kdysi dávno někdo řekl že min 20 min by se měla zavařit, žejinak v tom jsou rakovinotvorné látky. takže já to fakt dodržuji a míchám to dlouho

    #867352
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak mouku zavařuju max. tak 10 minut. Nevěděla jsme, že je to škodlivé. :O . Jinak omajda se celkem povedla. Dělala jsme tedy kolínka. Zbylo ještě na zítra tak nemusím vařit.
    Juchů v pětiboji máme zlato. Teď čumím nan netu na oštěp muži. Manžel kouká na bednu a mě to nejak nebere.
    Bobeš chrupká a doufám že bude celou noc.
    Peti pěkný probuzení v noci. Já zatím tedy jsem pořád nacvičená na noční vstávání i když je to den o de dne lepší,ale probudí mě každé fňuknutí. A když se konečně bude u nás spát celou noc přijde další mimčo 😀 .
    S tím utíkáním je to u nás jak kdy,ale je pravda, že když řeknu stůj tak se zastaví a kouká co bude,ale nespoléhám na to.
    Dnes měl Bobeš nějak moc energie. Lítal jak blázen a když jsme si lehla na gauč k telce tak pořád po mne rajtoval a lezl na mne a zase dolů a pusinku a pohlazení a zkrátka blbosti. Peťul závidím ti Val jak si dokáže sama hrát nebo koukat na telku. To Bohouška televize nezajímávůbec a kfdyž si sednu k počítači tak je konečná a chce mačkat semnou takže nic.
    no tak asi budu zase končit páč se nic nového neudálo.
    Děcko užij si oslavu třeba to tak hrozný nebude <:o) .
    Pa pa pa

    #867353
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme odjeli na chalupu 🙂 Snad až se vrátíme, nebudou už na baráku vrtat.
    Včera jsem s Adámkem trénovala chůzi přes prahy, je jich tu hodně. U jednoho se tedy Aďa xkrát natáhl,ale myslím si,že už to zvládá dobře. Dneska jsme zas trénovali schody venku. Pěkně se držet zábradlí a pěkně schod za schodem. Nahoru mu to jde lépe. Největší radost měl Adámek z nové houpačky,tam se furt houpe. Hlavně je to ta pro mrňata,takže je bezpečná. Ale pískoviště děda pořídil mega malé, Aďa si tam pak sedl a už neměl moc místa na hraní. Jinak noc byla dobrá, až na našeho kocoura. Přišel k nám do pokoje ve tři a začal mňoukat,já se leknutím vzbudila,nejdříve zblblá,co to bylo a pak jsem hnala kocoura pryč. No a pak jsem hodinu nemohla usnout. A ten náš kocour pak přišel v pět znova a tentokrát vzbudil jak mě,tak Adámka. Tak jsem nakonec mu udělala mléko a Aďa ještě usnul a spali jsme až do osmi:)) Dneska kocour má smůlu,zavíráme dveře. Mikiho jsme taky pustili ven. Držel se chalupy a běhal po zahradě,ale měla jsem fakt vítr,aby někam nevzal roha.
    tak zatím pááá

    #867354
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak oslava se celkem povedla. Sice byla jedna přeháňka, ale jinak v pohodě. Nikdo neudělal žádnou ostudu,…
    Ivčo, my máme stejnou houpačku, i barevně. Jen jak ji máme pořád venku, tak už není skoro žádný rozdíl mezi tou žlutou a oranžovou 😛 Tak si to na chalupě užijte a pak se vraťte ho hezky zatepleného!
    Holky, se musím pochválit. Dneska jsem vařila dýňovou polévku a guláš s bramboráčkama. Takový guláš se mi snad ještě nikdy nepovedl. Ještě máme trochu i na zítra a polívku jsem zamrazila.
    V pátek jsem si byla koupit lodičky. Normálně, narazila jsem v humanicu na poslední pár, z 1399,- zlevněný na 249,-. Tak jsem tam koupila za 199,- Kubíkovi kecky na písek. Ještě jsme to vzali cestou přes specializovanou prodejnu dětské obuvi a tak jsem mu koupila takový ty celoroční kožený botky. Kdyby se ochladilo, tak ať má i nějaký další botky. Jako do té prodejny už nikdy nejdu. Jsem se pak dívala na net a v jiných prodejnách je mají o 100 – 150 levnější. Jsem se tak na.rala. Je teda fakt, že v té prodejně mají hodně velký výběr a super personál, ale…
    Peti, já teda moukou moc nezahušťuji, buď mám předem udělanou jíšku, nebo v případě potřeby dozahustím granulovanou. Moje mamka mouku nechala jen projít varem, ale pak všechno chutnalo po mouce. Já i tu klasickou jíšku nechávám min. 10 minut vařit, protože až pak se mi to zdá zahuštěnější. Jinak o nějaké škodlivosti jsem taky neslyšela. Jo a Kuba už za ruku taky nechce chodit. Jen když ho na něco navnadím, jako pojď se podívat kde je táta, atd.
    No nic, doprala pračka, tak to jdu pověsit, dám psa vyčůrat na zahradu a vzbudím Michala (spícího na pohovce u TV), že jdeme spát.
    Dobrou!

    #867355
    Anonym
    Host

    Ahojky.
    Holky, tak kde jste kdo? Proč někdo nenapíšete aspoň pozdrav?!
    U nás nic nového není, Kuba se občas snaží běžet, ale zatím mu to moc nejde. Noci jsou u nás stále na prdlačku. V pátek jdeme na preventivku, tak se zkusím dr. zeptat na homeo. Nebo budu spát v obýváku, tam nic neuslyším a Michala zase nic nevzbudí…

    #867356
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, zdravíme z chalupy:D
    Adámek zrovna spinká 🙂 Já vařím rajskou a k tomu knedlík. Asi Adámkovi udělám pár těstovin. Moc zatím o knedlíky nejeví zájem.
    Dneska Adámek kadil mega bobana a měl celou prdelku od krve 🙁 Jsem z toho byla celá pryč. Ale myslím,že to bude oká. Ale normálně hodně pije a jí. Asi spíš to bylo moc velké na tu malou prdelku.
    Jinak furt chodíme. Už sem tam i dá ruce dolů a jde jak starosta:D Trénujeme i chůzi v terénu, občas sebou plácne. A už krásně říká tam a néééé. Jen tu máme jiný nočník a Adámek na něm nechce sedět. My mysleli,že sem prarodiče koupili ten samý a ono ne. Tak moc na něm není.
    Náš kocourek lítá taky po venku, občas mám strach, když ho nevidím,ale pak přilítne nebo odněkud mňoukne 🙂
    No a v chalupě je večer a v noci pěkná zima. Většinou Honza zatopí,ale včera nezatopil a fakt byla zima,ale pod peřinou už je fajn:))
    Tak pááá

    #867357
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak u nás není nic moc nového. Stále jsme doma a stavíme :o( ale vypadá to, že začátkem září pojedem alespoň na víkend do znojma a okolí…
    Jinak mi už opravdu nemáme miminko, ale velkého kluka. Jídlo už dětské nechce – jedině naše – takže třeba včera měl s náma rajskou s těstovinama a dneska rýži s kuřecím v houbové smetanové omáčce – baští až se mu dělají boule za ušima… Občas když není zbytí dostane skleničku, ale většinou už jí naše. Jo a třeba o víkndu měl brambory s lososem a to se teda olizoval…
    Dneska jsme byli dopoledne na hřišti a potkali jsme tam maminu se třema dětma a ta byla úplně hotová jak dobře Přéma mluví – prý její děti takhle mluvili cca na dvou až třech letech. Je tedy fakt, že už má obrovskou slovní zásobu a už mu rozumí i cizí lidé ne jen já :o))) A už začínáme spojovat slova – je dobrej 😀 třeba táta pá už je celkem běžný a včera se poprvý zeptal otázkou – bylo to tedy jen mámi táta – ale uplně zřejmě to znělo jako kde je táta :o)) je to náš šikulka..
    A se záchodem taky už máme uspěchy – začíná si sám říkat, že chce ee a už to říká před vykonáním ne až po, takže většinou stihnem dojít na záchod… Jen tedy kadění nehlásí a udělá raději do plíny :o) Bohužel většinou chodíme po 8 na hřiště a on kadí kolem 9 – takže přebalujem na hřišti 🙁 a ten puch vždycky +o( 🙂
    No a víc toho asi nevím
    Mějte se krásně a užívejte volna :o)

    #867358
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, zdravíme z chaty na horách, jsem tu u mamky a budeme tu tak do půlky září. Je to docela tóčo, nemám moc volnejch chvil, Fíla se tu musí hodně hlídat, aby nikam nespadl nebo tak. Mareček je hodnej, hodně tu spinká :). Maj tu u hotelu trampolínu, tak tam chodíme, Fíla chce, abych tam byla s ním a trochu se bál, ale už se zlepšuje. Taky se mi zdálo a všichni mi to i potvrdili, že po narození Máry je takovej víc zamlklej, ale už se tu zase začíná rozmlouvat, má spíš takový svý slova – bibi je bábovka, ba balon, bomboj tramvaj a tak :). Mám tu jen mobilní net a je to pomalý, ale stejně skoro nemám kdy na něm být, když už je klid, tak se dívá Fíla u mě na počítači na Timmyho :). Tak se mějte fajn a užijte léto, dokud je 🙂 papa

    #867359
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak už jsem tu měla rozepsaný román aby jste měli co číst a ono mi to zmizelo. Mě fakt trefí a teď vím prdlačku co jsem vám psala.Ach jo
    Tak určitě jsem psala, že jsem strašně naštvanaá na manžela. Včera večer v půl sedmý jel vyřizovat nějaký kšeft. Před osmou mi píše, že to nevyšlo a že jde ke kamrádovi a že přijde za hodinku. Takže by měl přijít tak kolem deváté (počítala jsme kolem desáté). Hmm a kdy si myslíte, že přišel??? Přišel až dnes po půl desáté dopoledne :@ :@ :@ . OPILEJ. Jsem fakt nasraná nééé naštvaná,ale nasraná. Od soboty mi slibuje, že vysaje podlahu v celém baráku a já potom vytřu (vysáváme i plovoučku, která je v podstatě skoro celém baráku) a do teď neudělal nic. Včera večer jsem se mu eště kráva patlala se zelňačkou (mam sto chutí jí vylejt do záchodu). Fakt mě děsně naštval. bude zase vyspávat tak minimálne do tří hodin a stejně mu bude blbě a udělá velký H…Asi se na jeho pomoc vykašlu a udělám si vše sama. Doufám, že mi pak nebude blbě. S Bohouškem když jsem byla těhotná jsem mohla dělat cokoliv a teď jakmile dělám trochu namáhavější práci tak mi je pak blbě. :S
    Hoůlky ty které jste rodili přirozeně a ty které museli nastřihnout. Cítíte někdy tu jizvu??? Mě občas pobolívá tak nevím zda je to normál bo ne. No raději se zeptám i doktora až pujdu na kontrolu. Pokud na to ovšem zase nezapomenu.
    Jinak už máme pěkné malé králíčky. Už se chodí na mne i koukat když je jdu krmit a dají se chytit do ruky. Jsou krááásný. A to je mam pak sežrat :S . Brzo by se nám měla narodit další várka králíčků zase od jiné samice tak jsem zvědavá. Už i krůty rostou do pekáčových rozměrů 😀 .Slepice potvory zatín nenesou.
    Jinak s mluvením je to u nás pořád na „štýru“. Všechno je „áma“. Zmanená to máma, táta, jdeme….,ale taky se dočkám a ještě mě z něj bude bolet hlava až začne vykládat.Před chíli si pro ne došel a ukazuje hmmm hmm a ukazuje jako že mám jít s ním. Když dělám jako že nerozumím tak se hrozně rozčiluje. Chtěl vyprostit autíčko které zaparkovat a nešlo mu s ním hnout 😀
    No tak co by jsem ještě napsala. Dnes k obědu má Bohoušek zeleninovou polévku s kouskem vepřového masa a s nudličkama a mi tu zelňačku. V pátek přijednou naši a budeme grilovat. Mamka koupila krkovici a krůtí stehna. Tak tu krkovivi už jsem naložila do nějaké pivní marinády a s tím krůtím mi bude muset pomoct manžel to trochu naporcovat,ale bůh ví jestli se vůbec probere a když tak jestli bude něčeho schopnej.
    No už se nám blíží jedenáctá tak budu pomalinku končit. Stejně mě už nic nenapadá co napsat a pujdu nachystat Bohouškovi tu polévku.. Dnes strašilo straší od šesti tak snad i brzo usne a já budu mít klid jen pro sebe.
    Tak snad jsem vám toho napsala dost a´t máte co číst a já se zkusím polepšit a chodit sem častěji. Tsk pa pa pa a hezká den

    #867360
    Anonym
    Host

    Krásný den vám přejeme,
    Bambulko to se nedivím, že jsi nasraná – to bych byla taky – a asi bych mu to pěkně vytmavila i když možná spíš bych s ním moc nemluvila… Ti chlapi jsou občas na zabití…
    A to zvířectvo ti závidím – mít tolik domácích surovin – já bych to neměla kde chovat – nemáme tolik místa…
    Náš taťka je teda teď hodnej – akorát chudák furt pracuje protože v práci se mu to nějak nakupilo – takže poslední dva dny přijede dom a opět sedně k pc a dělá třeba do dvou do rána a před 6 zase vstává a jede do práce – no děs… Ale říkal že snad by si mohl vzít zítra volno ta kuvidíme…
    Musím říct, že Přéma mluví víc a víc už i spojuje slova – občas ho teda musim popostrčit, ale řekne to – třeba u nás teď nejvíc frčí „éro letí“ (eo etí) – pokaždé když vidí letadlo na nebi – a je tedy fakt, že je i znát jak se snaží si s tím slovem hrát abypřišel na to jak to říkáme my – třeba to éro je někdy jen eo, někdy eho a někdy je tam cosi jako r ale není to tak znělé – tak uvidíme…
    Normálně dneska je nějakej nespavej – vstával v 6, spát šel před 12 a před 13 už byl vzhůru – děsný…
    HOlky kupujete některá skleničky hamánek? Já teď ty slaný koupila poprvé a musím říct, že mi to připadá pěkně hnusný a Přéma na to taky koukal divně – už je zvyklej na kousky a na naše jídlo a tohle je fakt jen kaše a to to byla sklenička od 10 měsíců…
    Už mě nic nového nenapadá…
    Tak papa

    #867361
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, nakopej toho chlapa do rozkroku!
    Babyzno, hamámek je s kouskama snad jen v takových těch mističkách. Ale je hustý a celkem i hnusný. Já je jeden čas kupovala, když Kubovi rostli zuby a nechtěl kousky. Jinak Kubovi vařím jídla většinou společný s našema, jen to míň kořením.
    Já tu mám na hlídání neteř, tak musím končit. Kuba ještě spí…

    #867362
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak opět z chalupy zdravíme :)) Je tu fakt pěkně. Zatím to počasí nám přeje. Takhle jsme pořád venku. S Adámkem chodím furt po zahradě. Spíše se drží za ruku. Před chvilkou šel sám,ale trošku se bojí,tak chodí opatrně. Ale normálně se v terénu otáčí velkým obloukem. Ještě se neumí otáčet na místě. Taky jsme se váleli na dece. Adámek si hrál u pískoviště a já jen tak ležela.
    Dneska jsme k obědu měli tu rajskou ze včera. A ještě jsem udělala borůvkový koláč. Náš ťatka tu vykopal dva kořeny a chytil krtka. Pak mi ho přinesl okázat a jelikož jsem zrovna zadělávala ten koláč,tak jsem se fakt lekla,páč mi přinesl kýbl a něco v tom pištělo. Ale je to hezké zvířátko. Odnesl ho daleko od nás,aby se sem zas nevrátil. Ale už na zahradě řádí asi další nebo se vrátil ten původní..??
    Bambulko,tak takovýdle přístup manžela by mě taky nasral. Hlavně,když je třeba pomoct s prací a on si někde chlastá.
    Jinak Adámek už krásně říká TAM a Néé, pak nějaké další slova,ale to už nejsou tak dobře slyšitelné.
    Ale pěkně se umí vztekat. tak pááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,131. až 5,145. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist