únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,206. až 5,220. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867423
    Anonym
    Host

    ahojky
    to naše děcko pořád spí.
    Ivčo, mě přetahování ve vaně nejde skoro vůbec nejde. Zkouším přetahovat po koupání na prebalováku. Ale zatím jsme zvládli jen špičku. A dr. mě za to sprdla, prý se mám víc snažit. Ale četla jsem, ze kompletní přetažení by mělo jít až v 7 letech.

    #867424
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to jsme na tom asi stejně,nám taky jde přetáhnout přes špičku,ale víc už ne. Já se spíše snažím ve vaně, Honza když koupe,tak radši venku,že na to lépe vidí. Jenže Adámek na posteli děsně kope,takže to radši dávám přednost vaně.No uvidíme,co řekne Dr.
    Byli jsme v ikee, tak jsem koupila Adámkovi stoličku do koupelny, máme dřevěnou,ale ta je taková vratká a když by Adámek na to lezl sám,tak by asi spadl.
    Ještě se mi tam líbilo prostírání omyvalený v dětském oddělení,tak jsem nám to vzala na stůl. Je takové veselé a okolo je zelené,takže nám ladí se stěnou..
    Jinak Adámek má zas vztekací,začal posunovat sem tam dveře od skříně a když jsem ho odvedla,tak řval jak tůr a pak ještě když jsem mu nedala kolíčky,ale on mi je vždy rozhází a pak odejde a já to furt dokola sbírám. Tak má útrum s kolíčky.

    #867425
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás s přetahováním pindíka není nějak problém. Je pravda, že jsme to dělala ještě dřív než mi to doktroka řekla. Dělám to tak jednou týdně a to po koupíná na přebalováku. Doktroka říkala přetahovat tak jak to jde. A nějak ne násilím. Prostě to zkoušet. Tak doufám, že to děláme dobře.
    Jinak dnes jsem dojedla čočkovku a zbytek zamrazila. Třetí den by jsme ji už fakt nedala. Bohoušek měl kuřecé polévku se zeleninou a rozvařenýma nudlema (neůmyslně). 😛 . pak jsme vyndala z mrazáku zase krůtí prsa na řízky páč manžel pořád povídá jak měli řízečky úspěch a že jak to mrzelo ty co na ně nezbylo. Tak dnes jou poslední den tak jim udělám radost. 😀
    Jinak Bohouškovi se udělala vzadu na hlavě blíž se krknu a blíž k uchu boulička. Asi uzlinka. Tak to budu hlídat jestli se to nějak nezvětšuje a když to do pátku nezmizí zajdu raději k doktorce. 🙁 :S
    Tak přeji hezký den. Ještě juknu jak se pletozu věnečky z papíru a vypnu to. a prdím na to. pa pa

    #867426
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,zas mě ten Adámek při obědě rozčílil. Udělala jsem dneska konečně tu bram.kaši s uzeným, pro Aďu s kuřecím masem. Tak zas nechtěl.Tak jsem mu chytla ruce a šoupla jsem mu lžičku do pusy,tak začal baštit.Ale zas pak začal rukama šermovat a že chce příbor a chce mi štouchat do jídla. Tak jsem mu trošku kaše odebrala do další misky,ať si to tam štouchá a já ho v klidu nakrmím. Tak chvilku jedl. Tu kaši z té misky nakonec vyházel ven a rozmatlal jí po stole,sobě a stěně a pak zas nechtěl jíst. Začal řvát jak tůr a na just to jídlo vyflusnul z pusy a tak,aby se zmazal. Tak jsem řekla dost a že to jídlo dostane ke svačině, nebudu se s ním rozčilovat a šel spát. A za pár minut už spal.
    Tak už hodinu pracuji. Musím co nejvíce,abych měla hodně penízků. Občas Aďa nespí a pak pracuji hodinu a to pak nic moc není..
    Dali nám dole vývěsku,kdo má zájem o zasklení lodžií,ať se závazně přihlásí. My jsme nejdříve nechtěli,ale když jsem viděla ty ceny (cca 15tis.),což jde,normálně to dělají 20a více. Hlavně by to bylo dobré v zimě na sušení prádla.Normálně jsem ho sušila doma v pokojíčku,ale když tam bude Adámek,tak to už nepůjde a navíc je pak doma vlhko.. Tak když přivydělávám,tak bychom to dohromady snad dali. Ještě to s Honzou probereme až přijde z práce..
    tak jdu zas pracovat:)

    #867427
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    abych řekla pravdu tak já s přetahováním pořádně nevím – každý večer koupe manžel takže přetahuje také on. Já za celou dobu koupala Přému snad 5x. Jinak já to občas zkusím přes den abych měla představu – takže takhle v „nenahřátém“ stavu nám to jde také přes špičku – nevím jak moc to zvládají po vykoupání – asi to dneka půjdu omrknout 😛
    Jinak u nás dneska bylo rizoto – docela dobrota i Přéma to baštil v pohodě sám a já než se najedl vytřela v pokojíku a v ložnici… Těd jdu ještě na koupelnu, záchod, kuchyň a chodbu…
    Ale teda přiznávám, že se mi nic moc nechce…
    Kájo maža taky růžovku nesnese – tak sem si ji ráno stáhla na uložto a teď na ní při poobědovém relaxu koukám a zas půjdu něco dělat :o))
    Holky trochu vám závidím vaši možnost výdělku – já bohužel se svou prací mám smůlu, ale nějaký přivýdělek by se hodil….

    #867428
    Anonym
    Host

    Marti, přivýdělek je super, když máš hlídání. Já žádný nemám a ani v pracovní době se nemůžu připojit do práce na pc. Takže mám pracovat 4 hodiny denně v podstatě jen až dám Kubu spát nebo když Michal o víkendu nebo odpo pohlídá. Takže takový systém je na dvě věci. No a právě proto přemýšlíme na prodloužení rodičáku.
    Jinak já dneska ukecala Michala, aby to taky zkusil. Prý jak má chytnout špičku, když celej pinďa je v podstatě špička. No ale.zkusil to a šlo to zase o pidi kousíček víc. Ale ve vaně to nezvládáme ani jeden. Jinak Ivčo, u nás je stříhání nehtů peklo. Skoro pokaždé ho šmiknu do krve. a to se mu snažím ty nehty průběžně i pilovat.
    Dneska Kuba po obědě vůbec nespal, tak teď je v postýlce už asi od půl sedmé. Tak jsem zvědavá, jaká bude noc.
    Tak zatím papa a dobrou!

    #867429
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak jste mě holky uklidnily,že s tím pindíkem to máme všechny stejné.
    K té práci jsem taky ráda,že si mohu přivydělat. Je tedy pravda,že občas se nutím k tomu sednout,ale pak když se do těch faktur zakousnu,tak to jde a za chvilku mám hodinu,dvě pryč. Dneska jsem zvládla i dát navíc hodinu večer.
    Odpoledne jsme jeli do fashion arény se podívat,zda tam se tam nevyberu šaty. Je tam asi 10 obchodů pro pány (obleky,košile ) a pro ženské jen jeden a mega drahej. Pak spíše sportovní věci..
    No tak jsem dostala deprese a pak ještě na mě svoje deprese přenesl Honza,páč mu prý chybí olej v autě,sice tam nějaký dolil,ale furt málo.. a prý se bojí s autem jet,takže zítra jedeme koupit olej a vyměnit ho. Takže prý tak dva tisíce.. :@ Mě fakt omyjou. Na svatbu půjdu nahatá,ale budeme mít olej v autě!!
    Ale co se dá dělat. A teď na mě Honza,že prej mám pracovat ještě tak hodinu,dvě.. tak mu říkám, až do rána budu makat. 😀
    tak dobrou noc 🙂

    #867430
    Anonym
    Host

    ahojky!
    Copak? Dneska není u nikoho nic nového nebo zajímavého?
    Nám se dneska podařilo doostříhat Kubika. Kadeřnice ho vzala strojkem. No ale i tak si malém vyřval plíce. Je to darebák.
    Já byla po obědě na masáži. Tak prý mám chodit častěji, ze mám krční a hrudní páteř zablokovanou a svaly okolo zatuhlý. Můžu říct, ze mi to ale asi trochu pomohlo, ikdyž mě to teď bolí jako čert. Ale aspoň otočím hlavu…
    Zítra už možná pojedeme domů. Ale záleží na tom, jak stihneme uklidit. Jinak jedem až v sobotu.
    No nic, jdu relaxovat u růžovky.
    Tak zatím dobrou!

    #867431
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi,koukala jsem,jak je Kubík pěkně na krátko:) Jsem taky přemýšlela,že bych Adámka dala ostříhat,ale radši asi ještě počkám.
    Dneska večer jdu ke kadeřnici já,abych zítra na té svatbě vypadala.
    Včera jsem byla u kosmetičky,aby mi upravila obočí.Já to sama neumím udělal,tak aby to obočí vypadalo.
    No a pak jsme jeli na tu výměnu oleje. Tak už v autě máme nový,tak snad už Honza bude jezdit v pohodě:)
    A ještě jsme pak se stavili na Harfě,tak jsem si tam vybrala sukni,ale topík se mi žádný nelíbil,vyzkoušela jsem jich x.. No jeden se mi líbil,ale 1200 jsem za něj dávat nechtěla.. No a když jsem pak vydělala otráveného Honzu,tak jsme radši jeli domů.Tak se dneska ještě kouknu tady u nás.Jinak fakt jdu nahatá. Začínám mít z té svatby vítr. Páč budu muset vzít xx věcí pro Adámka,když tam bude až do neděle.. No nejvíce se bojím,že nebude chtít jíst a pít. On to občas dělá,když je více lidí pohromadě.. a taky je protivnej.
    Tak nám pak zítra odpoledne držte palce,ať to dobře dopadne a mé obavy jsou liché..

    #867432
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Bivi uvidíš vše dobře dopadne. Oblečení seženeš a budeš za kočku. A\Adámek bude to nej díťátko pod sluncem
    Jinak u nás nic nového. Manžel už ukončil chmele. Zbyl jim sud piva tak je teď u nás páč už se nikomu po tak náročném týdnu a kousek nechtělo posedět. Tak včera tu byla 2 sousedi a já jsme si dala taky a ještě je tam snad minimálně půl sudu. Teda kdo toto bude pít????
    Co se týká pindíka tak chlapi by měli vědět víc ne jak to mají přetahovat. Vždyť ho mají taky 😀 😛
    Co se týká nehtů tak u nás bez problémů Kouká jak mu odstřihávám nehty. Povídám mu o tom jak to stříhám a jakej paleček stříhám. jen když mi to už dlouho trvá tak začíná být neposedný jinak dobrý.
    Dnes jsme Bohouškovi uvařila k obědu bramboračku a mi mělu ze včera minutku s rýží z krůtího masa. Na zítra už fakt nevím co vařit.
    Bivi s tím jídlem to bude brzo Ok. Chce to ho v tom nechat šťourat a ukázat mu že si to má strčit do papulky a Bohoušek když s tím začíná šermovat nebo nějakým způsobem (chtěně) vyhazovat z talíře nebo misky tak mu plácnu přes ruku. Někdy je pravda že je rázem po jídle páč začne fňukat,aler musí se naučit, že toto se s jídlem nedělá 🙁
    Jinak taky b y s emi hodil nějaký ten přivýdělěček 😛 🙂 ,ale taky z mé býválé práce to nejde a jak tak koukám po netu kde by co by tak vlastně nic není a když je tak je to mimo domov a to nejde.
    No tak budu končit. Za chvilku s emi dopere prádlo a brouček se mi probudí. Dnes je u nás pěkně hnusně. od rána jen prší a prší tak to musím dát do,ůna sušák. Tak páááá
    🙂 🙂

    #867433
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,tak jsme po obědě s Adámkem vyrazili do obchodů a v orsay jsem konečně vybrala super top:)) Takový světle zelený se šedivými proužky a myslím si,že se mi to sladí s tou sukní a ještě mi paní k tomu nabídla naušnice:) Jen prý má být zítra hnusně,tak si vezmu svetr. Sice k té sukni lze dokoupit sáčko,ale na to už kašlu.
    Jinak k těm nehtíkům, Adámek si u ručiček nechá taky v pohodě ostříhat a kouká na mě,co mu to dělám, my máme problém s nehtíkama na nohou. Ty stříhám jednou měsíčně,ale asi ho to šimrá a tak mi kope nohou a pak už i řve,páč nejsem tak rychlá,abych to hned ustřihla.
    Tak já jdu zas pracovat, musím dneska zvládnout aspoň dvě hodiny :)) Adámek už spí,tak snad to bude na ty dvě hodiny.tak pááá

    #867434
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak už zdravím z domu. Ráno jsme uklidili a po obědě vyrazili na cestu k domovu.
    Ivčo, já si na tu svatbu taky naplánovala oblečení. Nakonec jsem si vzala rezervní „model“, protože jsem si díky stahovacím kalhotkám rozervala všechny silonky. Ale vlasy se mi načesat povedlo 😛 . Takže s oblečení si hlavu nedělej. Však nevěstu trumfnout nesmíš 🙂 . A Adámek je kluk šikovnej a určitě to zvládne v pohodě. Akdyž začne zlobit, tak s ním půjdete na prochajdu (v kočáře) a bude to. A noc bude taky v poho. Chápu teda, že potáhnete hafo krámů, ale raděj víc než něco nechat doma.
    No nic, musím jít vybalovat :'( .
    Tak přeji hezkou noc a ještě hezčí víkend!!!

    #867435
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Dneska dopoledne Bobeš překvapil. Spinkal od půl dvanácté do dvou :O :O :O . To si nepamatuju, že by někdy spal tak dlouho. Asi jak pršeo tak se mu dobře spalo 😀 .
    Jinak už jsem upletla 3 košíky z papíru. Ten třetí už je tak nějak k světu. Tedy když tady na něj koukám z dálky. Ještě se musím pořádně naučit zakončování. To mi fakt nejde. Vyřešila jsme to tak, že jsme to tam nějak zalepila tak teď mi to tam drží kolíčky tak uvidíme zítra jak to bude vypadat. ještě natřít nebo nějak nabarvit abude hotovo. Jsem se do toho nějak pustila. No ale co pořád dělat tak sit o tu budu trochu zvelebovat. Koukal ajsme i na košíček na papírové kapesníky jako ukrýt tu krabičku tak ji možná taky prubnu. Sousdka zase dělá věnce tak na ty se taky chystám. Babíčce a dědům na hřbitov a potom trénovat na Vánoční aby byl vyšperkovanej.
    Manžel mi zase prchnul do hospody…. prej nebude pít jde jen na karty tak jsem zvědavá 😐
    Brouček spinká a já asi pujdu do hajan za chviličku.
    No tak Bivi užij si svatbu snad bez nějakých problémů <:o)
    Jinak už jsme si dnes vzala prvně ten těhotenský pás (vzala jsme to pod tričko) dá se nosit i na tričko a je to celkem pohodlný. No jo pupíček roste jak o život 😛 :O 😀
    Tak páááček a brou noc.
    :O 😀 😀

    #867436
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak u nás asi nic nového nebo mě alespoň nic nenapadá :o)))
    Bivi svatbu si užij a neboj Adámek to zvládne :o))
    Bambulko mě taky manža zdrhnul do hospody ale on pít bude a ještě si bral doutníček, ale ještě nikdy nepřišel vyloženě nalitej. Připitej ano, ale nalitej ne… Tak snad i tentokrát :o))
    Koulasi jste někdo na Masterchefa? Mě to teda nijak extra nezaujalo – jen ti porotci mi přišli dost arogantní… Někteří si to teda zasloužili, ale některých mi bylo vyloženě líto…
    No nic půjdu asi chrnět :o) Jsem pořád nějaká unavená
    Tqak papa a hezký víkend

    #867437
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak na to vaření jsme nekoukala. Nějak mě to nelákalo a co jsem četla za reakce tak to tedy nebylo asi nic moc. Koukala jsem na pohádku na jedničce a přitom jsme pletla ten košík z papíru.
    Jinak u nás takynic nového. Bobíček spinká a ním i manžela to chrápal do půl desátý(manžel) a já koukám na klasiku Ecce Homo Homolka a přitompopíjím kávičku a peču krůtí křídla k obídku. Dala by jsme si zelí 😛 ,ale asi by to k tomu moc nebylo to pravé ořechové. Uvařím jen brambory a se zelí by jsme mohla v týdnu udělat segedín.
    Zapoměla jsme se včera pochlubit, že se nám rozšířili zvířátka o kachničky. Jsou moc moc hezký. A i blbej kohout se jich bojí. Dnes mě chtěl klovnout prevít tak jsmeho nakopla :$ což je proti mé ásce ke zvířátkům tedy dost divný,ale byla to nějaká rychlá reakce. Rozeběhl se proti mne a já nastavila nožku 😛 ,ale je OK. Asi pujde na pekáč …..
    Mamina jede do Ikei tak s emi ptá zda něco nechci…. hmmm nějak mě nic nenapadá tak asi juknu na net a třeba si něco vyberu.
    Tak přeji hezký den. Jdu zkouknout masíčko a zahrát si slovní fotbal ať mi ten mozek úplně nezakrní 8o| 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,206. až 5,220. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist