únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862923
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak dnešní vážení ukázalo 66 kg – tutíž opět ani gram navíc a měření přes pupíček stále 105 cm. . Takže nic nového. Jsem jen z toho nerzvózní, že všude píšou, že by jsem měla přibírat cca. 0,5 kg týdně a já nic :S , ale asi je to individuální.
    Já jdu na kontrolu 7.12. trochu mě bolí levá půlka nejspíš vaječníku či co tam je tak to raději nahlásim,ale bolí to jen při vstávání, chození a není to tak hrozní takže si myslím, že je to tím jak se připravuje pánev na porod tak, že se to tam nějako roztahuje či co. No vůbec tomu nerozumím tak bude asi rozumné se na to zeptat. :O .
    Dneska už jsem koupila kapříka tak už nám plave ve vaně. za chvilu to tady zabalím a pujdu balit dárečky. Pak uvařím obídek – upeču horní stehna a uvařím k tomu rýži. No a na zítra chystám vinnou klobásu. Dopoledne si uvařím brambory a odpoledne udělám salátek. A k večeru ozdobím stromek – to mořná zmáknu ještě dnes. Takže plány mám pěkné teď je ještě splnit 😛 .
    Tak zatím páááček a snad se sem ještě zítra dostanu

    #862924
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak mi jsme s manzou vcera odjeli po rodicich a pribuzenstvu, vratili jsme se az ted. Byla jsem si vyzvednout jeste posledni krabici veci pro malyho co mi poslal bratranek, ted zas teda peru pak vyzehlit a je hotovo. jeste mi doslo ze jsem nevyprala ty novy zavinovacky a decky do postylky, takze jsem si to hodila na pracku abych to mela hotovy.

    Jinak ted delam prirodniho pangase a kasi, protoze z tech vcerejsich navstev mam zaludek tezkej jak bejk. beztak kapra ne ze nejim, ale nechce se mi jist 🙂

    #862925
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    nějak nám to tu před Vánoci zamrzlo, že? I tyhle stránky mi najíždějí děsně pomalu. Doufám, že vás ten shon nezničil:P ! My dnes k večeru jedeme k rodičům a vracíme se 26., tak jsem vám všem chtěla popřát krásné a klidné svátky, pěkné dárečky a spoustu nebolavých kopanečků! Opatrujte se. A napište, jak jste dopadly na kontrolách. Já jdu až po novém roce, a to i s poslechem ozev. Těším se. PAPA
    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/tt7f014.aspx

    #862926
    Anonym
    Host

    ahojda,
    ja dneska cely den uklizela, zitra jen ozdobime stromecek a salat a rybu dela tchan, takze zitra si dam tezkou pohodu, teda az na to, ze musim jet na postu pro balik, protoze garantovali doruceni do Vanoc, zbozi jsem objednavala uz 14. a balik je nekde na poste, dneska jsem koukala na net, a tam psali ze mi ho dnes dodaji 🙂 takze tam rano mazu, je to darek pro manzu 🙂

    Jinak ja jdu na kontrolu v pondeli, tak uvidime, treba uz mi konecne rekne kdy pujdu na materskou 🙂

    #862927
    Anonym
    Host

    Ahojky holčiny,
    já ještě dneska dodělávala cukroví, teď mi kyne vánočka a ještě uklízím. To budování je holt děsný a až dneska jsme to tak nějak udělali tak se může uklidit – no prostě děs…
    Hlavně že to naše zlatíčko je hodný – kopká do mě jen něžně a vyspat mě taky nechá…
    Na kontrolu jdu přesně za týden, tak doufám, že vše bude v pohodě…
    Holčiny také vám přeju krásné a hlavně klidné Vánoce… Hlavně neblbněte a odpočívejte.
    Mějte se krásně a pozdravujte bříška…

    #862928
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ahojte rodinky,

    právě jsme dozdobili stromeče a o jídlo na zítřejší večeři se stará mamka. Salát už nám dala na košt do misečky. Já jen vytáhnu řízky. Kapříka s manžou nepapáme. Cukroví jsem nepekla, i když jsem v plánu měla, ale nezbyl čas 🙂 , dostali jsme něco od babičky a na stole je už druhý den. Takže i když bych pekla asi by to bylo k ničemu.
    Jinak jsme měli trošku problém s fotokalendářem, garantovali že to dojde do Vánoc. Ovšem udělali chybu na dobírkovném a tak se jim to dnes vrátilo nazpátek do firmy. Volali mi s omluvou, že se jim to ještě nestalo a jediné řešení je, že to pošlou vlakem a budu to mít někde v úschově zavazadel či kde. Bude je to stát navíc 300,- ale budem to mít. Je to dárek pro nás a pro naše mamky.
    Jinak už 3 noc vůbec nespím, hrozně mě pálí žáhá a začíná i přes den při sezení. Břicho mi připadá, že roste, ale právě jsem se měřila a je stejné jak jsme tady posledně měřily. Váhu mám ted 11 kg navíc a který týden jsem už ani nevím. Termín je 14.2., moc se těším aby svátky byli už za námi a bylo 6, ledna ať vidím Valentýnku. V poslední době mi dává pěkně zabrat, ale je něžná, kopance nebolí. Jen to hrozně lechtá 😀 .
    Přejeme Vám všem krásné a klidné prožití vánočních svátků, nějaký dáreček pod stromečkem (i když nám všem jistě ten nejlepší příjde až v únoru) a moc se nepřejídejte 🙂 . Petra s Martinem a Valentýnkou

    #862929
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak já dneska zvládla ozdobit stromeček a udělat bramborový salátek . Už jsem nevydržela a dala jsem si kousek salátu k večeři :$ . Dárečky máím také zabalené takže zítra si ozdobím stůl a uvařím hovězí polévku s knedlíčkama a budu koukat na pohádky a těšit se na Ježíška.
    Já jdu na kontrolu také v pondělí tak jsem zvědavá co bude nového.
    Malje mě pěkně tlačí pod žebra – udělat si tam pro něj dobrou polohu a ne a ne se hnout jinam takže se musím pořád šponivat páč když se trochu ohnu tak ho tam nejspíš mačkám což se mu pochopitelně nelíbí a dává to dostatečně najevo.
    No a večer mě taky pálí žáha jako čert. Uřž jsem zjistila zhruba co nebaštit před spaním…. takže třeba banán, čaj s citronem, džusy, cibule….. uvidíme jak bude reagovat na salát 😀 .
    Tak a to nejdůležitější nakonec. Holky budoucí mamiinky přeju Vám hlavně hodně zdravíčka, bohatého Ježíška, krásné a pohodové prožitý svátků a jen to nej co si budete přát ať Vám Ježíšek nadělí. 🙂 . to vše pro Vás, Vaše blízké a miminka

    #862930
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak jsem najezena, teda spise prezrana, malej me porad kope do zeber a boli me cely bricho a ted jdeme s manzou odpocivat. tak taky odpocivejte 🙂

    #862931
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D tak co ježuch?já už se těším na další vánoce až bude prcek s náma:-))
    jinak toho moc nenaspím, budím se po hodině a bud jdu na záchod nebo se musím překulit na druhý bok, protože ten první mě bolí.od pá mě píchá nebo tahá či jak to nazvat v bříšku, ale asi je to roztahování či co, nebo jestli mi malá tlačí na nějaký orgán, jinak se hýbe to kontroluji, ale je to nepříjemné – máte to taky některá?jinak už jsem vybrali jméno a bude to Eliška pokud kluk tak Filip.no a to asi u nás vše co je nového.tak holky pište at mám co číst:-))
    jinak přeji klídek a pohodu a hlavně zdravíčko
    pa pa pa

    #862932
    Anonym
    Host

    ahojda,

    my jsme meli krasne Vanoce, dostali jsme zas tolik veci pro malyho, ze muzu jeste prat a zitra jdeme na kontrolu. Myslim, ze malej se ma dobre vzhledem k tomu jak kope a ze ja taky nemuzu spat, dneska jsem spala az podezrele dlouho, ikdyz se porad budim a beham na zachod. 🙂

    Taky se doufam zitra dozvim, kdy pujdu na materskou , protoze mi ten den jeste neurcili a ja mam porad neschopenku. Taky se tesim az mi reknou co si mam vzit do porodnice, myslim, ze je uz nejvyssi cas se sbalit abych tady pak nelitala, prece jenom to mame za par 🙂

    Jinak my uz budeme jenom doma, kdyz nekdo bude chtit prijet, tak je radi uvidime,ale jinak jsme vsechno objeli uz minuly tyden a me porad neco boli hlavne bricho, zebra a zada, takze uz si chci jen doma odpocivat a musim jeste nejak vyvarit ty dudliky a vsechny tyhle serepeticky. Nicmene to jsem se chtela zeptat, jak ze to mam udelat??? 🙂

    #862933
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky hoky!
    Tak u nás byl Ježíšek taky štědrej. 😀 . Jsem mocinky spokojená a moc mu děkuju.
    Zítra jdemem k doktorovi tak uvidíme jestli se ten náš prďola otočil – zatím mi to nějak nepřijde dloube do mne pořád hnedle pod žebrama.
    Jak vyvyřit dudlíky atd. tak to taky nevím,ale dostala jsem od švagrové nějaký sterilizátor tak pak musím přijít na to jak se s tím zachází.
    Dneska jsme byli u rodičů na svátečním obídku – byla kachnička, bramborovej knedlíček a červené zelí – Mňam 😛 . Taky jsme dostali plno dárečků – malej dostal přebalovák a od babičky upletenej svetříček.
    Tak pa pa tase zítra dodám info jak bylo u lékaře . Pozdravujte miminka

    #862934
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    co se týká dudlíků, chci si koupit rovnou se sterilizátory abych právě nemusela vyvářet. kamarádka ho má a je moc spokojená.teda taky koukám jak nám to letí:-))jinak co se týká seznamu co s sebou do porodnice, tak takový ten všeobecný by jsi měla mít natištěný v těhotenské průkazce, ale každá porodnice to má trošku jinak ale né o moc:-))já byla loni za kamarádkou a holka vedle ní dostala od dr. vynadáno, že si nic nepřipravila ajak si to představuje – holka byla mladounká a fakt s sebou neměla nic, neměla podprdu, vložky -speciálně určené po porodu a ani pyžamo s knoflíkama, žádné krémy .- no prostě faklt skoro nic, se nedivím, že dr vytekly nervy:-))
    podle mého, když nebudeš mít nějakou věc tak se nezblázní, ale aby jsi přišla a neměla fakt nic, tak to by ti asi moc nepomáhali.
    jinak doufám, že se tu budeme scházet i po porodu a sdělovat si rady a zážitky s prtousama:-))
    nu to asi ke dnešku vše
    tak přeji pěkný den

    #862935
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky§
    Tak já už taky začínám bláznit aby jsem měla vše.
    Dneska jsem byla u pana doktora a nic nového pod sluncem. Jsme oba zdraví. V jaké poloze je malej nevím páč mi nedělal ultrazvuk,ale hlavní je že jsme oba v pořádku. Na kontrolu opět za 14 dni tj. 10.1.2011 a to počítám i s tím že si proběhnu město – nakoupim co mi chybí )teda aůlespoň do porodnice). S manželem to fakt nejde. je z toho nervozní když někde moc rochám. Dneska jsme mi šli koupit pyžamo s knoflíčkama do porodnice a byl to děs. Chudák,ale měl se mnou pevné nervy. Byla jsem si ho kupovat u vietnamců a jak otevřeli po svátcích tak tam měli v tom hroznej bordel. Děs přeházený jedno přes druhé 🙁 . Padlo mi do oka jedno – bylo pěkné,ale bohužel jsem našla jen velikost „M“ což se bojím, že už by jsem se do něj nevešla. Takže nakonec jsem nic nevybrala a pujdu jindy.
    včera jsme si koupili divočáka takže dnes už manža porcuje, řeže, porcuje a tak a mě čeká napytlíkovat a šupito do mrazáku. Taky asi udělám rovnou asi gulášek 😛 .
    Takže pro dnešek asi vše. Páááááček 🙂

    #862936
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak mi jsme byli u doktorky v pondeli, vzhledem k ultrazvukovym tydnu me soupli na monitor jak bije srdce malymu, byla to parada. ja ted mam jit zase v pondeli takze budu chodit uz po tydnu. Dokonce kdyz sem se oblikala, tak si vzpomnela, ze mi nebrala vzorky na kultivaci,tak jsem se zase svlikla a aby mela vysledky. Kvuli materske mi nic nerekla, tak ji taky nebudu nic rikat, aspon se mi to protahne a financne na tom budu lip… tak uvidime.

    Taky me porad boli podzebri,ale malej se porad vrti a asi tam ma zaseknuty nozicky… 🙂
    Jinak uz mame potvrzeno, ze je hlavou dolu a doktorka to ted v pondeli kontrolovala a rikala , ze tak zustal, takze by to melo byt ok.

    Zase se ozvu, tak pozdravujte do brisek a vy se mejte pekne 🙂

    #862937
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    to je dobře že jste všichni zdraví
    jinak koukám, jak se nám to hopem blíží.malá je živá až až, občas bolí břicho, že mám pocit, že mi přerovnala orgány:D mluvila jsem s kámoškou a říkám jí jak mi natahuje břicho a ona na to – to já měla normálně modřinu, jak se mi pořád malej strefoval do jednoho místa – slušný ne?
    takže holčiny pěkný den – dneska tam má být kosa, tak jsem zvědavá, ale letos to těm předpovídačům vcelku vychází.
    tak pěkný den

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist