únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863655
    Anonym
    Host

    Elen-ko, velká gratulace! Přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka … Doufám, že jste obě v pořádku, když jste dorazily domů až dnes.
    Dari, tak snad se Lola umoudří a začne se jí chtít jít ven. A pokud ne, tak ať Ti jde vyvolávání rychle, ať se Ti to nevleče 6 dnů jako mě.
    Kájo, díky za radu s tou prasklinkou v koutku. Mě nic takovýho nikdo neřekl. Je fakt, že se snažím ty polohy hodně střídat, i kvůli uvolňování mlékovodů. Bepanthen taky teda používám a snažím se aspoň 1x denně bradavky „vyvětrat“ (chodím po bytě nahoře bez). Možná se to trošku lepší, ale i tak je to docela mazec. On prostě tu papulku pořádně neotevře a pak brutálně zkousne. Ale kojení jako takový mě nebolí, jen to jeho přisání.

    #863656
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Bivinko – no taky jsem se divila, že mě ani neprohlédli, ale prý když nejsou komplikace, tak jen čekají, ale mám trošku strach, že malá bude pěknej macek, vždyt i v tom 30tt byla trošku větší, no uvidíme, ted budu chodit každý druhý den na monitory, tak snad kdyby něco, tak to zachytí.
    ale je pravda, že bych byla klidnější. nu což,stejně s tím nic neudělám.
    Darenie – to je dobře že tě prohlédli – koukej, na mě mrkl jenom jedním okem až jsem si připadala, že je tam otravujui, ale asi jsem už přecitlivělá.
    tak holčiny zatím pěkný den

    #863657
    Anonym
    Host

    Děkuju za podporu holky..Kájo Lola jí jen říkám , Budeme mít Lauru .. ale mě Lola, Lolinka. přijde takové jemné dětské..Lauro jí říkám třeba teď páč mě štve že nechce jít sama ven,,a volala mi kámoška že si s ní prej mám promluvit že to pomáhá..tak jí tady vyhrožuju 😀 ale je nám to prd platný:S ..no jo tak alespon vím co se bude dít..když to do pátku samo nepujde že jo.Holky taky vás tak štvalo jak se každej ptá? Já jsem na netu zaplej skype i ICQ a všichni tak co? Co co??? kdybych rodila asi nebudu u pc že 😀 ..Už mě to deptá, tak nevím jestli jsem já cíťa nebo jestli mi to dělaj schválně..:@

    #863658
    Anonym
    Host

    Jé, další miminko!!! Gratuluju Elenko!!! Doufám, že všechno proběhlo v pořádku. Přeju brzké nabrání sil a hodně radostí se Zuzankou:) .

    #863659
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Elenko taky moc gratuluji k miminku:)
    Už se seznam plní :))

    Darenie: mě se taky každý stále ptá.. Je jasné, že kdybych už měla miminko, že jim všem dám vědět… lidi kolem jsou víc nedočkaví:D

    #863660
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    díky za gratulace, všem ostatním, které mají mimčo v rozmezí toho co jsem tu nebyla taky moc gratuluji.
    Porod byl naštěstí přirozený, ale na konci jsem si nechala dát trochu do žíly, už jsem to nějak nedávala. Zuzka je naštěstí zdravá, ale taky jsme malinko zápasily se žloutenkou i když ta nebyla příčinou proč jsem šla až dnes. To bylo, že malá nechce pít. Při kojení mi furt usíná (jsem ráda, že nejsem sama, jak jsem se tady dočetla) a já jsem se rozkojila poměrně pomalu. Myslím si, že ještě teď mám na ni málo mléka. Šla jsem domů jen pod podmínkou dokrmů. Budu se sice chtít dostat pouze na kojení, ale zatím uvidím:)

    #863661
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Elenko,
    gratulujeme k Zuzance a přejeme Vám oběma hodně zdraví!!
    Ohledně krmení, také jsem si myslela, že mám málo mlíčka. odsávačka mě přesvědčila, že tam i po kojení stále něco je a Valinka se už sama pustí. Navíc, tím že jsme měly problém s přibíráním, tak jsme od mojí maminy dostaly kojeneckou váhu. Dneska došla, tak měřím jak pitomá. Holky je to super, Vali přibírá a ještě si dělám zásobu do mražáku, i když po troškách. Ale u kojení je to boj, který si dokáže sednou až za měsíc. Chce to jen trpělivost a nevzdát to. Jistě se to vrátí.
    My jsme už ukoupaní, najezení a hodinu spinkáme. Dnes jsem měla příhodu jak Lenuna. 2x se počůrala bez plínky, ohozená až po záda 😀 a u toho jednoho byla zrovna po koupání v osušce. No co, je to sranda.

    #863662
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak já se hlásím z porodnice.
    Máme syna Přemečka, narodil se v neděli 20.2. v 17:23. Měří 49cm a vážil 3650g. Dneska nás skolila žloutenka tak uvidíme jak to půjde dál. Kojení se teprve začíná pomaloučku rozjíždět…
    Porod vám popíšu třeba zítra, ale fakt děs běs hrůza…
    teď jdem zase kojit.
    Tak dobrou noc maminy….

    #863663
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak já nějak nemůžu spát, malá sebou mele a to se nedá.
    Babyzno – gratulace a klasika – hlavně at jste zdravé i s mimčem.
    teda koukám, že už nás moc není, tak snad se k vám brzo přidáme:-))

    Kája – 2.2. – Johanka narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. -Valentýnka narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2. – Přemeček narozen 20.2. v 17:23, 3650g a 49cm
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2. – Dominik narozen 14.2. ve 20:52, 3720g a 50cm
    Bambulka – 18.2. -Bohoušek narozen 19.2. ve 12.21 3650 g a 52 cm.
    Lenuna – 18.2.- Mireček narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2. – Zuzanka narozena 16.02. v 16,12 , 3250 g. 49cm
    děcko – 20.2. -Kubik narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.

    #863664
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny:)
    Babyzno – taky moc gratuluji k miminku,hodně zdravíčka oběma 🙂

    My zatím stále spolu, máme termín už jeden zítra.. tak jsem na to zvědavá. Dneska jdeme na ten ult:P , tak aspoň se dozvím, jak nám mimi vyrostlo.

    V noci jsem zas protrpěla s bolestí zad.. ještě teďka mě bolí.. Je to asi velká zátěž to bříško na ty záda..
    Tak hezký den všem 🙂

    #863665
    Anonym
    Host

    Velikánská gratulace pro Babyznu a Přemečka!!! Ať na to špatné brzy zapomeneš, všechno rychle přebolí a užíváš si miminka:) .
    Tak super, rozrůstáme se!
    Mně dnes Johanka 2x po sobě pokakala čisté plinky. No, a člověk by chtěl ušetřit, že?! Ale už jsme najely na ty látkovky a zatím dobrý. Ten pupík ale držel sakra dlouho, přesně 3 týdny do úplného zahojení. Zítra jdem vyzkoušet koupací kyblík:) .

    #863666
    Anonym
    Host

    Babyzno, moc moc gratulujeme a přejeme, ať jste brzo doma.
    Kájo, mám dotaz. Jak jsi naučila Johanku na dudel? Včera u nás byla doktorka a říkala, že mám malýmu dávat dudel, že chce furt něco tahat. No ale on ten dudel nějak nechce …:'(

    #863667
    Anonym
    Host

    Ahojte maminy, já patřím do březnových a máme tam už zprávu o milince, která cca 20.2. porodila dceru Kristýnku váha 3,4kg a 48 cm.

    #863668
    Anonym
    Host

    Tak maminkám gratuluju k přírustkum..koukám že nakonecasi budu poslední já:O
    Ale třeba si to malá ještě rozmyslí..ta Monča nedala ale už dlouho vědět…:S

    Kája – 2.2. – Johanka narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. -Valentýnka narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2. -Přemek
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2. – Dominik narozen 14.2. ve 20:52, 3720g a 50cm
    Bambulka – 18.2. -Bohoušek narozen 19.2. ve 12.21 3650 g a 52 cm.
    Lenuna – 18.2.- Mireček narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2. – Zuzanka narozena 16.02. v 16,12 , 3250 g. 49cm
    děcko – 20.2. -Kubik narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3- Kristýnka narozena 20.2. 3,4kg a 48 cm.

    #863669
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Milinko, gratulujeme a přejeme zdravíčko !!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist