Těším se, až přivedu dceru na svět

VÁŠ PŘÍBĚH Ještě jsem ani nevěděla, jestli budeme mít chlapečka nebo holčičku, ale už jsem měla připravené jméno pro naše miminko. Buď Vanesska nebo Martin.

Upřímně, Martin se mi vůbec, ale vůbec nelíbil, a tak jsem pevně doufala, že to bude holčička. Čekání na ultravzuk do čtvrtého měsíce těhotenství bylo nekonečné.

Přítel si přál kluka, aby s ním mohl chodit na ryby a učit,,chlapské“práce.

Nemohla jsem dospat

Přišel den D a já jsem byla nervózní, jak při maturitních zkouškách.

Nemohla jsem do ultrazvuku ani dospat. Paní doktorka prohlédla miminko a já se zeptala, jestli už muže poznat pohlaví.

Štěstím jsem brečela

Zeptala se mě, co bych si přála. Já jsem přiznala, že strašně toužím po holčičce, ale že je určitě důležitější, aby bylo miminko zdravé. Ale přeci, že holčička je holčička…

Doktorka se mě zeptala, jaké mám vybrané jméno pro kluka a pro holčičku. S radostí mi pak oznámila, že budu mít Vanessku a já se štěstím rozbrečela.

Těším se na tebe, Vanessko

Přítele jsem napínala až do příjezdu domu, kde jsem mu teprve oznámila, že budeme mít Vanessku a ne Martínka. Byl trochu zklamaný, ale objal mě a řekl, že budeme mít krásnou holčičku s krásným jménem.

Teď už se nemohu dočkat, až budu na porodním sále, přítel mě bude držet za ruku a já budu přivádět naši Vanessku na svět.

26.8.2009 5:14 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist