Užijte si romantiku i doma. Jde to!

Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo domov… Toto vše se po narození dítěte stává pro spoustu párů téměř nesplnitelným snem. Ovšem kde je psáno, že si opravdovou romantiku ve dvou nemůžete užít i v domácím prostředí?

Ano, s dětmi je jakékoliv plánování složité, to potvrdí každý rodič. Přesto však existují způsoby, jak se svým partnerem udržovat a hýčkat svůj milostný vztah, svou partnerskou intimitu.

Zamilované vzkazy

Je úplně jedno, jestli lísteček se slovy „miluju tě“, „jsi tak sexy!“, „toužím po tobě“ položíte svému drahému na polštář nebo nalepíte na zrcadlo v koupelně, úsměv na rtech mu váš vzkaz stoprocentně vykouzlí. Pokud chcete toto zamilované gesto vypilovat k dokonalosti, pořiďte si bloček papírků ve tvaru srdce. A zapomeňte na to, že tuto kýčovitou záležitost váš chlapák neocení. I sebevětší drsňák, při pohledu na srdíčko se zamilovaným vzkazem nalepené uvnitř dózy se svačinou roztaje.

Rande na domácí půdě

Když jsme u zamilovaných vzkazů, co si tímto způsobem domluvit se svým milým rande? Opravdové rande se vším, co k němu patří, pouze s tím rozdílem, že neopustíte svůj dům. Však nezáleží na tom, kde, ale s kým randíte. A i doma to může být velmi romantické… Takže si včas pořiďte nové spodní prádlo (samozřejmě tajně, aby ho váš drahý neviděl) a v den D se pořádně vyfikněte. A zatímco vaše ratolest bude spokojeně oddychovat ve vaší posteli, vy za zavřenými dveřmi prožijete nádherné společné okamžiky plné vzrušení.

Ani minuta nazmar

I v každodenním shonu byste si měli na sebe s partnerem najít čas a alespoň se obejmout, chvilku spolu posedět, popovídat si. Však ten nepořádek, co vaše dítko udělalo, nikam neuteče a nádobí se také samo neumyje. K čemu je naklizená domácnost, když jste si s partnerem stále více cizí? Přestaňte nervózně pobíhat po bytě, jakmile váš potomek usne, ale sedněte si spolu, pomazlete se nebo si nechte od partnera namasírovat nohy. I 15 minut tělesného kontaktu dokáže zázraky.

 

Ať žije technologie!

Samozřejmě, že technologie nedokáže blízkost milované osoby nahradit. Ovšem jisté výhody skýtá. Milá či dráždivá SMS, vzrušující e-mail, když je váš partner mimo domov, je nejen skvělou předehrou, ale i ukázkou toho, že na sebe myslíte a těšíte se jeden na druhého.

Sex ve sprše

Nic není tak vzrušující jako spontánní neplánovaný sex. I když trvá jen pár minut. Takže, pokud si váš milý dává před odchodem do práce sprchu, využijte toho! Jen pozor na kachničky a další zapomenuté hračky ve sprše. 🙂

Piknik v obýváku

Kdo říká, že piknik musí být jen pod širým nebem? Připravte nějaké dobroty, kupte dobré víno a až vaše dítko usne, rozbalte na podlaze deku, zapalte svíčky a užívejte si jeden druhého.

Čtěte také:

Tanec v kuchyni

I při vaření se dá zažít opravdová romantika. Pusťte si hudbu, kterou máte rádi, přitiskněte tělo na tělo a užívejte si nekonečnou intimitu, kterou tanec nabízí. Jen pozor, ať něco v zajetí vášně nepřipálíte. 🙂

Domácí lázně

Možná si říkáte, že lázně jsou lázně a nic se jim nevyrovná, ale na druhou stranu, požitek z příjemné relaxační koupele můžete mít i doma. Nakupte potřebné propriety, jako jsou svíčky, pěkně voňavá a uvolňující pěna do koupele, časopisy, dobré víno a pořádně si v bublinkách zalenošte.

Snídaně do postele

Můžete tento rituál pojmout jako milou láskyplnou službu partnerovi, aby se mu lépe vstávalo do práce nebo nošení jídla do postele spojit s erotickou hrou na služku a pána. Buďte si jistá, že váš milý od vás nebude chtít odejít. A co si takhle občas role prohodit? 🙂

Hoďte se marod

Nechceme samozřejmě narušovat vaši pracovní morálku, ale ruku na srdce, když je nouze nejvyšší, je toto řešení nejschůdnější. Pěkně zalézt do postele, přitulit se jeden k druhému, povídat si, sledovat filmy a u toho podřimovat. Tento jediný prolenošený den někdy vydá za několik dní dovolené kdesi a vašemu vztahu udělá moc dobře.

3.8.2018 10:28 | autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist