Dráždivá příchuť španělského sexu

Chcete během milostných hrátek vyzkoušet něco jiného než klasickou soulož? Chcete svému partnerovi dopřát nevšední erotický zážitek a opravdu vzrušující podívanou? Předveďte mu „ohnivý“ španělský sex!

Že vám tento název nic neříká? A co takhle sexuální uspokojování partnera ňadry? Ano, ano, tak toto je španělský sex. Tato sexuální praktika je ale také známá pod názvem „Titjob“. A i když je zaměřená spíše na mužovo uspokojení, i pro ženu je tento způsob „milování“ příjemně dráždivý a vzrušující.

Partneři si s ním můžou zpestřit svoje každodenní sexuální hrátky nebo ho praktikovat ve dnech, kdy má žena menstruaci či v těhotenství, když z nějakého důvodu není možná soulož klasická. Což samozřejmě ocení především partner ženy. Doveďte španělský sex k dokonalosti s našimi sexy tipy a uvidíte, že si ho zamilujete.

Hlavně, ať to pěkně klouže

Pokud svého partnera dostatečně nevzrušíte ještě předtím, než jeho penis stisknete svými ňadry, je potřeba si k vlhkosti dopomoci jinak. Ta je totiž při španělském sexu velmi žádoucí. Penis musí mezi ňadry pěkně klouzat, nikde nesmí nic dřít, protože jedině tak muž zažije skutečně slastný pocit.

„Pokaždé, když přítelkyně z koupelny vyjde s dětským olejíčkem v ruce, vím, že si budeme hrát. Už když se začne svlékat a potírat si olejem prsa, jsem vzrušením bez sebe. A co teprve, když mě mezi ně sevře…“

Snad každý chlap miluje pohled na nahou ženu, její obnažená ňadra, a když se navíc ve vzduchu vznáší vidina takového rozmazlování, je na vrcholu blaha. Takže si připravte dětský olejíček nebo lubrikant a pohrajte si s ním.

V těchto polohách si španělský sex užijete oba:

Pod jeho nadvládou

Pěkně se položte na záda a až na vás partner obkročmo zaklekne, přitiskněte ňadra k sobě a nechte jeho penis vklouznout do té těsné a kluzké mezírky mezi nimi. Tuhle polohu mají muži rádi. Líbí se jim výhled na jejich penis nořící se mezi prsa partnerky i její vzrušený výraz. A dominantnější typy si užívají i tu nadvládu z této pozice plynoucí.

Můžete mu také předvést své orální dovednosti. Pokaždé, když penis vykoukne… K těmto účelům je proto dobré si pořídit lubrikanty s příchutí. A partner vám zase může během té vzrušující jízdy dráždivě laskat bradavky.

Zkuste to i naopak

Tohle se mu bude také líbit. Vrhněte se na partnera, položte ho na záda a zaklekněte mezi jeho roztažné nohy. V předklonu jeho penis ňadry stiskněte a pohybujte se nahoru a dolů. Zapojit se může i partner, když bude pěkně v rytmu přirážet. A občas ho můžete opět „pomučit“ svými ústy a jazykem.

Pohrajte si s ním v křesle

Takhle ho rozhodně příjemně překvapíte a ani mu nebude vadit, že neuvidí svůj oblíbený pořad v televizi. Klekněte si před něj a pomalým svlékáním mu dejte jasně najevo, co bude následovat. Nejdřív mu ale dopřejte dlouhý pohled na svá ňadra, na která kapete voňavý olejíček a pomalu masírujete… Jako po másle potom mezi ně jeho naběhlý penis vklouzne.

Čtěte také:

Potěšte ho vestoje

Chystá se váš milý vařit večeři? Co takhle malý „španělský předkrm“? Opřete ho o kuchyňskou linku a ukažte mu, kolik potěšení dokážou vaše ňadra dát. A když už jste v kuchyni, co si erotické hrátky zpestřit nějakou dobrotou? Například tekutá čokoláda nebo šlehačka také zajistí hladké vjíždění penisu mezi vaše ňadra. A navíc si pochutnáte. Oba. Vaše „čokoládová prsa“ ho totiž rozhodně nenechají chladným a vy se tak máte na co těšit…

Vyvrcholení se blíží…

Tak tady mají muži jasno. Vzít penis do pusy a… Jenže ne každá žena je k orálnímu sexu prováděnému do úplného konce svolná. A její parter by toto měl respektovat. Na druhou stranu existují způsoby, jak chuť spermatu vylepšit. Třeba právě tekutou čokoládou. Ale pokud ani čokoláda nepomůže, dopřejte partnerovi alespoň vyvrcholení na svá ňadra. I tento akt je pro něj velmi vzrušující záležitostí a on bude maximálně spokojený a uspokojený.

2.10.2015 12:59 | autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist